جف بزوس ضد تراست کباب شد یک یادآوری از آمازون قدرت بیش از آن فروشندگان

ثروتمندترین مرد جهان, جف بزوس, شهادت, قبل از ما اعضای کنگره برای اولین بار در روز چهارشنبه اما او گفت: کمی برا

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

ثروتمندترین مرد جهان, جف بزوس, شهادت, قبل از ما اعضای کنگره برای اولین بار در روز چهارشنبه اما او گفت: کمی برای ارام کردن یکی از بزرگترین نگرانی های: که آمازون گرفتن در خرده فروشی آنلاین به آن قدرت و یا شکستن تجار کوچک در هوی و هوس.

بزوس به همراه مدیران عامل اپل و گوگل و Facebook به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس قبل از یک گروه دو حزبی از 15 عضو مجلس نمایندگان آمریکا که در حال بررسی چهار تکنولوژی غول های بیش از سال گذشته است. اظهار داشت: هدف از این آنتی تراست کمیته فرعی بررسی شده است به سند که آیا این شرکت تیتان قدرت خود سوء استفاده در صنایع اعم از خرده فروشی به شبکه های اجتماعی و به منظور بررسی این که آیا این کشور قوانین ضد تراست مدرن هستند به اندازه کافی برای محافظت در برابر سوء استفاده.

"توانایی خود را برای دیکته از نظر تماس, عکس upend کل بخش و الهام بخش ترس نشان دهنده قدرت خصوصی و دولت" Rep. دیوید Cicilline (D-RI), صندلی های فرعی گفت: در سخنان افتتاحیه خود در چه بود پنج به علاوه ساعت شنوایی.

برای بزوس خیلی از سوال از قانونگذاران با تمرکز بر چگونه آمازون رقابت برابر و سود از 1.7 میلیون کوچک و متوسط تجار که به کمک سهام آمازون دیجیتال قفسه. آمازون می بالد که 60 درصد آن را فروش های خرده فروشی در حال حاضر حسن نیت ارائه میدهد از این فروشندگان به جای از آمازون, مامان و فروش محصولات خود را.

اما برخی از فروشندگان آمازون شکایت کرده اند در طول سال است که به عنوان آمازون سهم بازار در آمریکا تجارت آنلاین افزایش یافته است و به حدود 40 درصد امروز که حدود هفت برابر بیشتر از رقیب بعدی — شرکت فشرده و در غیر این صورت آسیب آنها را در راه های جدید و متفاوت چرا که آنها هیچ عملی جایگزین های آنلاین.

با توجه به Cicilline آمازون فروشندگان گفت: کمیته فرعی است که "[آمازون است] هرگز یک شریک بزرگ, اما شما باید به کار با آنها."

یکی از نگرانی های شده است داده های آمازون با استفاده از خود تجار برای کمک به اطلاع رسانی که چه محصولات برای توسعه خود را تحت خصوصی-label علامت های تجاری مانند آمازون اصول. در وال استریت ژورنال منتشر شده یک گزارش حاکی از آن است که آمازون کارکنان با استفاده از داده های فردی فروشندگان به کمک سایت آمازون تصمیم می گیرید که خصوصی-برچسب محصولات خود را به دنبال. که در تضاد با آنچه در بالا آمازون, وکیل, Nate Sutton گفت: کنگره در اوایل سال جاری زمانی که او گفت که آمازون سیاست است که تنها با استفاده از داده ها بر روی یک محصول زمانی که وجود دارد حداقل دو فروشندگان از فروش آن است.

در چهارشنبه بزوس گفت: Rep. Pramila Jayapal (D-WA) که نشان دهنده آمازون شهر سیاتل است که این شرکت در رسیدگی به موارد نقض سیاست های مشخص شده در مجله گزارش ادامه دارد. "من راضی نیست که ما بدست به پایین است و ما به دنبال نگه داشتن در آن را," او گفت:.

و Jayapal ساخته شده او را نقطه روشن: "بنابراین شما ممکن است اجازه می دهد تا فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم خود را. اما اگر شما در حال نظارت بر داده ها را به مطمئن شوید که آنها در حال رفتن هرگز برای دریافت به اندازه کافی بزرگ است که آنها می تواند به رقابت با شما این است که نگرانی از این که این کمیته است."

بزوس استدلال کرد که فروشندگان دیگر حتی نمی باید چنین سیاستی است که به طور کامل در کنار نقطه دیگر ما خرده فروش به اجرا در بازار حتی به اندازه آمازون. اما بدتر بزوس نه ارائه یک به روز رسانی در این تحقیقات فقط به این معنی است که نگرانی بیش از این به طور بالقوه شیوه های ضد رقابتی باقی می ماند بی قراری.

نمایندگان مجلس همچنین سوال بزوس در برخی از نمایش به عنوان یک افزایش برش از فروش است که آمازون از تجار کوچک. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط موسسه محلی اعتماد به نفس, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای یک اقتصاد قوی ساخته شده بر روی کسب و کار مستقل در مقابل شرکت های غول پیکر آمازون جمع آوری 30 درصد در هزینه به طور متوسط در سال 2019 از فروش است که یک فروشنده ساخته شده است. که تعداد از 19 درصد و پنج سال قبل با توجه به ILSR تخمین می زند. برخی از فروشندگان گفت: آمازون قطع است و حتی بالاتر از آن. در یک قسمت از زمین از غول: ظهور آمازون پادکست در تابستان گذشته یکی از آمازون, ابزار جنسی, فروشنده گفت Recode که آمازون در حال حاضر جمع آوری هزینه ها است که برابر با تقریبا نیمی از هر یک از فروش شرکت که از جمله هزینه برای تبلیغ محصولات خود در سایت.

بزوس دفاع از این افزایش بر محور ارزش او می گوید آمازون ارائه در ازای این هزینه ها. مدیر عامل شرکت صحبت کردیم تا آمازون تبلیغات پلت فرم به عنوان یک راه برای کسب و کار به کشف کرد — اما برخی از فروشندگان و برندها دیدن آن بیشتر به عنوان یک مالیات به سادگی به انجام کسب و کار بر روی پلت فرم. اما مدیر عامل شرکت را کمی به استراحت قرار داده باز سوال که آیا کسب و کارهای کوچک در آمازون می تواند موفق باشد بدون دادن شرکت خود را بزرگتر و بزرگتر برش از درآمد خود را.

بزوس نیز ذکر شد که آمازون انبارداری برنامه های انجام شده توسط آمازون (FBA) اجازه می دهد تا تجار به فروشگاه کشتی و مشتری خدمات مراقبت های گرفته شده از طریق آمازون است. در سفارش برای بسیاری از فروشندگان واجد شرایط کالاهای خود را برای آمازون نخست تحویل آنها مجبور به پرداخت برای FBA سازی. و بزوس اعتراف کرد که آمازون الگوریتم است که تعیین می کند در زمان واقعی است که فروشنده برنده داده فروش به طور غیر مستقیم عوامل در اینکه آیا یک فروشنده است که یک مشتری از FBA. این پذیرش می تواند ارائه اضافی و مهمات به منتقدان معتقدند که آمازون است که با استفاده از آن کنترل بر بزرگترین e-commerce بازار اساسا به نیروی آن بازرگانان به پرداخت بیشتر و بیشتر خدمات مانند FBA.

پس از آن وجود دارد فرکانس که با آمازون خود را تغییر سیاست ها و الگوریتم های که قدرت پلت فرم خود را در راه است که می تواند و یا شکستن آن تجار' کسب و کار اساسا یک شبه. یک عضو کنگره گفت بزوس داستان یک کتاب درسی فروشنده در آمازون چه کسی می گوید او کسب و کار بود اخراج از پلت فرم بدون اطلاع و یا توضیح پس از او کسب و کار رشد کرده بود ، به ظاهر خودسرانه تعلیق توسط آمازون هستند نه یک شکایت جدید.

بزوس گفت که او "شگفت زده" به شنیدن در مورد این داستان و که او می خواهم به صحبت می کنند به فروشنده. اما او همچنین مقابله با یک دفاع که او معتقد است چنین درمان است "سیستمیک" در آمازون.

برای بزوس, این اولین بار شهادت در کاپیتول هیل حداقل در بخشی به دلیل آمازون برای ترین بخش است یک چیز خوب برای میلیون ها نفر از خریداران آنلاین. همانطور که من نوشته ام قبل از آمازون ارائه می دهد خریداران باور نکردنی راحتی قیمت خوب و تحویل سریع و یک انتخاب گسترده ای. و ما ضد تراست مجریان به طور معمول به نفع شرکت ها است که در درمان مصرف کنندگان به خوبی و پایین نگه داشتن قیمت در حالی که به طور معمول با هدف قرار دادن شیوه های کسب و کار و یا ادغام که آنها باور دارند که مصرف کنندگان آسیب جمله با بالا بردن قیمت برای یک محصول و یا خدمات است.

اما آمازون در حال حاضر به ارزش 1.5 تریلیون دلار و بزوس است ثروتمندترین مرد جهان. در طول راه, رسانه ای و نظارتی بررسی تشدید کرده است. کمیسیون تجارت فدرال شده است کاوش های مختلف آمازون شیوه های کسب و کار در سال گذشته برای دیدن اگر آمازون را نقض کرده است و موجود قوانین ضد تراست. و خانه آنتی تراست کمیته فرعی خواهد شد شماره بعدی خود گزارش نتیجه تحقیقات خود را که می تواند استدلال می کنند برای جدید و یا اصلاح قوانین ضد تراست است که می تواند حساب برای آسیب رساندن به نوآوری و رقابت است که برخی از قانونگذاران می گویند انجام می شود توسط تکنولوژی غول های مانند آمازون و حتی در حالی که آنها به ظاهر درمان مصرف کنندگان هست.

حتی اگر بزوس نیست تعطیل قانونگذاران نگرانی در مورد به طور بالقوه ضد رقابتی شیوه های اولین کنگره شهادت در آمد در سراسر به عنوان معتبر ترین از مدیران اجرائی در دادرسی. در همان زمان او در موارد متعدد مودبانه رد حدیثی فروشنده شکایت ارائه شده در این جلسه به عنوان یکی آف به جای اینکه هسته به آمازون DNA.

و در آن نهفته است یکی از مشکلات است. حتی اگر بزوس حق است و آمازون تنها به ندرت سوء استفاده از موقعیت خود را بیش از خود فروشندگان شکایت به اشتراک گذاشته شده در این جلسه نشان می دهد که این شرکت آنقدر بزرگ و قدرتمند است که حتی سوء استفاده از غفلت باید از این قدرت برای سرکوب کسب و کارهای کوچک است که قدرت آمازون موفقیت — اما همچنین بسیار وابسته به پلت فرم است که در آن می توانید آنها را حتی بدون توجه به.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن