ضروری کارگران در حال از دست دادن خود را در خطر پرداخت حتی اگر خطر نیست بیش از

در مگان McHonie کار اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است. یک گل کارمند در یک پادشاه Soopers فروشگاه مواد غذایی د

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

در مگان McHonie کار اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است.

یک گل کارمند در یک پادشاه Soopers فروشگاه مواد غذایی در کلرادو اسپرینگز کلرادو او می آید به تماس نزدیک با خریداران در هر روز است. "زمانی که من در خارج از آبیاری گیاهان مشتریان را نگه نمی ظرف شش پا از من در همه," او گفت: Vox. "آنها در واقع در دست زدن به دور است."

McHonie شده است نگران آینده برای کار در طول همه گیر اما یک چیز او قدردانی شد و به $2-یک ساعت "قهرمان جایزه" که پادشاه Soopers' پدر و مادر, شرکت کروگر, به کارگران ضروری مانند او شروع در پایان ماه مارس.

اما Kroger را "قهرمان جایزه" را افزایش می دهد در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در مارس 16, حتی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور است. بقال تنها نیست — دیگر شرکت هایی که برقرار نوعی از پرداخت های اضافی برای کارگران در اوایل این سال در به رسمیت شناختن موقعیت خود را در خط مقدم در حال حاضر عقب آن را افزایش می دهد حتی اگر این خطر است که به دور از بین رفته اند. استارباکس به عنوان مثال در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به 3 دلار در هر ساعت افزایش برای کارگران در پایان ممکن است با توجه به لس آنجلس تایمز.

در همین حال برخی از شرکت هایی که استخدام کارگران ضروری در حال حاضر دیده می شود افزایش فروش و افزایش اجرایی پرداخت در ماه های اخیر. Kroger مثلا دیدم همان-فروش فروشگاه افزایش 30 درصد در ماه مارس به عنوان مشتریان مواجه نگردند مواد غذایی با توجه به Winsight مواد غذایی کسب و کار. و Kroger مدیر عامل رادنی McMullen دریافت 21 درصد افزایش در جبران خسارت سال گذشته افزایش درآمد خود را به بیش از 14 میلیون دلار. این شرکت نه در پاسخ به Vox درخواست برای نظر.

بسیاری از کارگران ضروری, در مقابل, در حال ساخت کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند و حتی با افزایش پرداخت. و آنها به فوریت نیاز به پول بیشتر هر دو به پرداخت صورتحساب خود را و برای ایمن ماندن در طول همه گیر می گوید مولی مهربانتر یک همکار در موسسه بروکینگز که مطالعات خطر پرداخت. برای مثال بسیاری از کارگران کم درآمد نمی توانیم اتومبیل معنی آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به این ویروس در حمل و نقل عمومی در طول رفت و آمد به کار می کنند. میلیون ها نفر از کارگران ضروری نیز فاقد بیمه درمانی به خطر انداختن توانایی خود را به دنبال درمان هر گونه بیماری به طور بالقوه ویرانگر مالی برای آنها و خانواده های آنها. "هنگامی که کارفرما به شما می دهد کم دستمزد" مهربانتر گفت: "کسانی که پایین بودن حقوق و دستمزد شما را کمتر انعطاف پذیر به این بیماری است."

دموکرات ها در کنگره پیشنهاد یک طرح را ضروری کارگران و افزایش دستمزد بالاتر از مقدار کمی شرکت ارائه شده اند و برای گسترش آن را از طریق پایان coronavirus بحران است. سناتور. میت رامنی (R-UT) مطرح کرده است یک طرح را به کارگران مشابه افزایش هر چند برای یک دوره کوتاه. نه به احتمال زیاد به حرکت رو به جلو بدون حمایت بیشتر جمهوری خواهان در کنگره است.

در ضمن کارگران مانند McHonie همچنان به قرار دادن خود در معرض خطر در حالی که مدیران اجرائی خود را میلیون ها نفر است. "او را به خط جیب خود در حالی که ما درد و رنج در خط مقدم است درست نیست," او گفت: از McMullen. "خودخواه و بد است."

قبل از همه گیر خطر پرداخت شد اغلب چیزی نظامی و یا کارمندان دولت رو زمانی که آنها در زمان خطرناک تکالیف مهربانتر گفت. اما در حال حاضر افرادی که هرگز به فکر آنها بودند در نظر گرفتن یک کار خطرناک مانند فروشگاه مواد غذایی کارگران روبرو هستند روزانه قرار گرفتن در معرض یک ویروس مرگبار است. و اکثریت آنها در حال درخواست برای جمع آوری.

در مصاحبه با ده ها تن از کارگران ضروری در هفته های اخیر مهربانتر گفت: "هر کس به ارمغان آورد تا این موضوع را از خطر پرداخت."

بسیاری از شرکت های بزرگ را موسسه نوعی از پرداخت های اضافی برای کارگران ضروری. مانند Kroger و استارباکس به عنوان مثال آمازون و هدف به کارگران $2-به ازای هر ساعت افزایش دهد. خارج شده و پرداخت پاداش از 300 نفر از کارگران و 150 دلار به بخش تایمر در مارس و برنامه ای برای انجام این کار دوباره در ماه ژوئن.

برخی از کارگران می گویند چنین مقدار یک قطره در سطل وقتی که می آید به جبران آنها را برای آنچه که آنها با آن روبرو هستیم ، Kevin Smith, گوشت مدیر بخش در یک پادشاه Soopers فروشگاه در Longmont, Colorado می گوید: مشتریان نیستند اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل های خود را در فروشگاه.

"روز دیگر من تا به حال یک مشتری که نگهداری پله نسبت به من," او گفت:. "من می خواهم یک گام به عقب در تلاش برای نگه داشتن فاصله بین ما و من به طور تصادفی به یک مشتری پشت سر من."

اسمیت شده است خوابیدن در یک اتاق خواب جداگانه از همسرش که دارای یک نقص مادرزادی قلب, برای جلوگیری از افشای او به ویروس. "من نگران بودن در معرض تمام این افراد و آوردن آن به خانه," او گفت:. "من فکر نمی کنم من همیشه می خواهم بیش از آن اگر چیزی اتفاق افتاده است به او."

برای اضافی $2 ساعت "است که به تفاوت" او گفت:, و اضافه کرد که برای بسیاری از کارگران پاره وقت, که با این نسخهها کار به عنوان تنها حدود 40 دلار در هفته.

و در حال حاضر حتی این افزایش کوچک در خطر است با Kroger را "قهرمان جایزه" افزایش میله میله برای پایان دادن به در مارس 16. پس از فشار از کارگران اتحادیه های کارگری این شرکت در بیانیه ای گفت به سوپر مارکت, اخبار, on May 8 که آن را ارزیابی خسارت.

"ما به طور موقت 'قهرمان جایزه' برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در اواسط ماه مه. در ماه های آینده ما می دانیم که همکاران ما نیازهای خود ادامه خواهد داد به تکامل و تغییر به عنوان کشور ما بهبود کردند." "تعهد ما این است که ما ادامه خواهد داد برای گوش دادن و پاسخگو توانمند سازی ما را به تصمیم گیری که در پیشبرد نیازهای همکاران و مشتریان جوامع و کسب و کار. ما به طور مداوم ارزیابی کارکنان, حقوق و مزایای بسته است."

اما روشن نیست که آیا "قهرمان جایزه" تمدید خواهد شد و اسمیت نیست خوش بینانه است. "من واقعا نمی تعداد این شرکت برای همیشه کار درست را انجام," او گفت:.

با پرداخت ضربت مجموعه به پایان می رسد اسمیت گفت: "بسیاری از کارگران احساس می کنم خیلی بی احترامی. ما در حال شروع به تماس با آن 'صفر پرداخت.'"

خارج از Kroger, بسیاری از کارگران دیگر در مجموعه ای به از دست دادن خود را پرداخت را افزایش می دهد و همچنین. در هدف آمازون و استارباکس اضافی جبران خسارت است که برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ممکن است. دلار درخت و Chipotle نیز برقرار خطر پرداخت برای کارگران اما به طور مشابه طرح به رول آن را به عقب در این ماه با توجه به کسب و کار فدراسیون فوتبال فقط سرمایه است. از همه شرکت ها فقط در حال ردیابی است تنها کابل اپراتور ارتباطات منشور ساخته شده است که آن خطر پرداخت دائمی است.

در ضمن coronavirus موارد همچنان به ضرب. و با متحده شروع به بازگشایی و آمریکایی ها در حال حرکت در اطراف بیشتر کارگران ضروری می تواند در صورت قرار گرفتن در معرض بیشتر به این ویروس. "وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد که این مشاغل هستند امن تر در حال حاضر از آنها حتی دو هفته پیش" مهربانتر گفت. "در واقع به عنوان coronavirus است که بیشتر در سراسر جمعیت این احتمال وجود دارد که این کارگران حتی بیشتر در معرض خطر است."

بسیاری از هرگز خطر در وهله اول پرداخت. این برد بودند متمرکز در شرکت های بزرگ مانند فروشگاه مواد غذایی زنجیره ای که شاهد افزایش تقاضا در طول همه گیر و نیاز به استخدام کارکنان جدید مهربانتر گفت. بسیاری از کارگران در صنعت مراقبت های بهداشتی — از جمله کسانی که پایین بودن حقوق و دستمزد مانند آشپز در خانه های سالمندان و خانه بهداشت دستیاران دیده اند بدون پرش در دستمزد حتی اگر آنها بسیار بالا خطر مهربانتر توضیح داد.

قهرمانان قانون آمریکا' پیشنهاد برای آینده همه گیر بسته محرک شامل قهرمانان صندوق که ارائه بسیاری از کارگران ضروری از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان — با افزایش 13 دلار در ساعت به مراتب بیشتر از آنچه که اکثر زنجیره ای ارائه داده اند. و افزایش خواهد گذشته از طریق پایان coronavirus بحران به جای انقضای این ماه است. حزب دموکرات معرفی شده اند یک پیشنهاد مشابه.

رامنی در ضمن در مارس 1 مطرح و پیشنهاد او تماس Patriot پرداخت به کارگران ضروری به اضافی 12 دلار در ساعت. طرح خود را آخرین و تنها از طریق جولای و بر خلاف دموکراتها پیشنهادات تماس برای هزینه های دولت فدرال و کارفرمایان است.

اما تا کنون او تنها کنگره جمهوری خواه برای ابراز علاقه به خطر پرداخت مهربانتر گفت. و دموکرات ها نیاز به حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا اگر آنها امید به امن پرداخت های اضافی برای کارگران ضروری.

این کارگران در نیاز مبرم به پول بیشتر است. حتی قبل از بحران آمار بسیاری از آنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. یک سوم کارگران ضروری زندگی در یک خانواده ساخت کمتر از $40,000 یک سال به عنوان آنی خودشان گزارش در اقیانوس اطلس. یکی در هفت هیچ بیمه درمانی و میلیون ها نفر تکیه بر مواد غذایی.

و همه گیر ساخته شده است که در فقر زندگی می کنند خطرناک تر از همیشه است. بسیاری از کارگران کم درآمد باید برای رسیدن به محل کار در شلوغ حمل و نقل عمومی و مهربان گفت: — او به تازگی صحبت کرد برای یکی از کارگران که باعث می شود پنج نقل و انتقال به عنوان بخشی از خود را در رفت و آمد است. بسیاری از آنها نیز در زندگی در multigenerational خانواده, جایی که آنها در معرض خطر كردن coronavirus به فرزندان یا بستگان. یک کارگر خانه دار در یک مرکز پرستاری گفت: مهربانتر است که اگر دستمزد افزايش داشت او می تواند استطاعت به زندگی جدا از پسرش سرطان بازمانده که به آسم مبتلا است و به خصوص در معرض خطر.

"هر کارگر که صحبت کردم به خیلی بیشتر نگران در مورد آنچه به این معنی که برای عزیزان خود از خود" مهربانتر گفت.

در ضمن حتی در میان یک بحران اقتصادی برخی از شرکت هایی که در حال برنامه ریزی برای عقب hazard pay در حال تماشای فروش افزایش می یابد.

در سراسر روز مادر McHonie پادشاه Soopers فروشگاه "خرد ما اهداف فروش," او گفت:. در گل بخش "من فروخته شده محصول برای دو روز."

"من فکر می کنم من شایسته افزایش حقوق," او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن