ایتالیا به طرح به شدت آرامش اجتماعی فاصله یک "خطر محاسبه شده"

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در روز شنبه اعلام کرد که ایتالیا اجازه خواهد داد که مسافران اروپایی برای ورود به

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در روز شنبه اعلام کرد که ایتالیا اجازه خواهد داد که مسافران اروپایی برای ورود به کشور بدون quarantining ابتدا در ماه ژوئن — قابل توجه گام در آرامش یکی از دقیق ترین coronavirus-موجب مستندات در جهان است.

نخست وزیر اذعان کرد که کاهش کنترل مرز — همراه با مراحل دیگر این کشور به بازگشت به حالت عادی — می تواند جرقه یک افزایش در موارد ویروس اما استدلال کرد که انجام این کار لازم بود برای اقتصاد است.

"ما در حال مواجهه با یک خطر محاسبه شده در دانش است که سرایت منحنی ممکن است افزایش دوباره" کونته اعلام کرده. "ما باید آن را بپذیرید در غیر این صورت ما هرگز قادر خواهد بود برای شروع دوباره."

او افزود که ایتالیا "را تا پایان با یک شدت آسیب دیده و اقتصادی و ساختار اجتماعی" اگر آن منتظر برای استراحت و فاصله گرفتن اقدامات تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود چیزی است که اتفاق می افتد ممکن است برای حداقل 12 تا 18 ماه.

فراتر از تغییرات به آن مرز سیاست ایتالیا است که در میان افزایشی سیم پیچ را از بسیاری از اجتماعی فاصله قوانین پس از آن به شدت کاهش می یابد نرخ که در آن Covid-19 پخش شد در داخل کشور. در روز شنبه این کشور اعلام کرد 153 مرگ و میر وابسته به کروناویروس — کمترین تعداد مرگ و میر روزانه از مارس 9.

به امید تحریک اقتصاد ایتالیا و مغازه ها و سالن های کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی دوشنبه اما کسب و کار انتظار می رود به رعایت دقیق بهداشت قوانین و نگه داشتن مردم یک متر (کمی بیش از سه فوت) از هم جدا.

به عنوان رویترز' سیلویا Aloisi و Giulio Piovaccari گزارش کسب و کار برنامه ریزی برای اتخاذ تعدادی از شیوه های جدید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به مشتریان و تشویق آنها را به احساس امن در حالی که در خارج از خانه:

در میلان مجلل Rinascente فروشگاه نگهبانان را حفظ خواهد کرد تعداد از طریق یک برنامه از چگونه بسیاری از مردم در فروشگاه در هر زمان. لباس سعی در تغییر اتاق را قرنطینه می شود و به صورت 24 ساعت و فروشگاه دستیاران خواهد نشت عطر بر روی کاغذ بافت به جای داشتن مشتریان رسیدگی تست. دسترسی به رستوران ها به شدت محدود خواهد شد تنها با اعضای خانواده مجاز به نشستن نزدیک به یکدیگر است.

و در هفته های آینده بیشتر و بیشتر از مستند معکوس خواهد شد:

  • در مه 25, ایتالیا اجازه خواهد داد که سالن های ورزشی و استخرهای شنا و مراکز ورزشی به باز کردن.
  • در ژوئن 3, مسافران از کشورهای اتحادیه اروپا می توانید شروع به ورود به ایتالیا بدون رفتن به یک قرنطینه به مدت دو هفته و ممنوعیت سفر بین مناطق مختلف در داخل کشور خواهد بود scrapped.
  • در ژوئن 15, سینما و تئاتر رایگان برای بازگشایی درهای خود را.

برخی از مستند اقدامات در حال حاضر آرام است. در مه 4, ایتالیا اجازه ساخت و ساز و تولید و کسب و کار عمده فروشی و پارک ها به بازگشایی شده است.

به عنوان غیر ضروری کسب و کار است که بازگشایی در ایالات متحده ایتالیایی, کسب و کار در حال انتظار نمی رود به ضربه محکم و ناگهانی به قبل از coronavirus درآمد یک شبه. در تلاش برای کمک به صاف انتقال کونته ارائه یک بسته به ارزش €55 میلیارد برای کمک به اقتصاد ایتالیا روز چهارشنبه.

بسته محرک اقتصادی را در میان چیزهای دیگر, توقف مالیات شرکت نرخ ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک recapitalize تلاش شرکت گسترش مزایای بیکاری و ارائه "اورژانس درآمد" به خانواده های فقیر.

ایتالیایی رهبران کسب و کار شده اند و حمایت برای راه اندازی مجدد کل اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما به طور کلی کونته تاکید کرد که بازگشایی باید بسیار مراقب باشید به منظور جلوگیری از عود. برای یک زمان و ایتالیا تا به حال بدترین شیوع کروناویروس — به عنوان از آوریل 17, نزدیک به 32,000 ایتالیایی درگذشت Covid-19 — و آن را یکی از بالاترین نرخ های کروناویروس و میر مربوط به سرانه: 52.5 در هر 100 ، 000 نفر با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به منظور نگه داشتن صورت حساب از افزایش کونته گفت: "حداکثر احتیاط" باید یک اصل راهنما به عنوان کشور بازگشایی.

کونته را coronavirus مشاوران نیز با تاکید به این که همه چیز به سادگی نمی تواند به حالت عادی بازگشت در هر زمان به زودی.

"این اتفاقی نیست که شما با استفاده از همان کلمه 'افسردگی' هر دو از لحاظ اقتصادی و اگزیستانسیالیسم," Fabrizio Starace یک روانپزشک در ایتالیا coronavirus نیروی کار به تازگی گفته واشنگتن پست. "فانتزی همه سرگرم کننده است که از بازگشت به حالت عادی. به وضوح ما را بهبود تدریجی مطابقت ندارد حالت عادی."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب