تجلیل از شخصیت های بیشتر از اجرای برنامه از جهان بیس بال

پیت Donovan ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 1:24 PM EDT مارس 19 سال 2020بیس بال است که بیش از آمار اگر چه متعدد ا

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

بیس بال است که بیش از آمار اگر چه متعدد اعداد برخی از fascinations از این بازی است. بیس بال نیز با شخصیت ها و داستان, خاطرات و سودا. "به یاد داشته باشید که...." بخشی از واژگان.

در اینجا 5 تا از بزرگترین و به یاد ماندنی ترین شخصیت های این بازی به رای در پالم دزرت راهپیمایی Kazoo گروه و آبگوشت جامعه:

Yogi Berra: معروف و شناخته شده برای بسیاری از "yogisms" مانند "هیچ کس وجود دارد می رود دیگر آن را بیش از حد شلوغ" و "هنگامی که شما به یک چنگال در جاده ها را." یوگی بود در واقع خیلی بیشتر از یک نقل قول ماشین البته این سخنان همیشه برای همیشه زندگی می کنند. یوگی یکی از بزرگترین بازیکنان در تمام زمان بود که جنبهی. او برنده تر قهرمانی جهان, 10, از هر بازیکن در تاریخچه; او برنده سه جایزه MVP به عنوان بسیاری از او معروف تر هم تیمی Joe DiMaggio و بیش از هر کسی در تاریخ به نام اوراق قرضه Barry; او 15-زمان All-Star و عضو تالار مشاهیر. هنوز خطوط مانند "بیس بال است که 90 درصد روانی و نیم دیگر فیزیکی است" سخت است فراموش شده است. و یا چگونه در مورد "شما می توانید با رعایت بسیاری فقط با تماشای." شما بی بها بود آقای Berra.

بیشتر: می تواند کوتاه MLB نجومی جلوگیری از فرشتگان' Albert Pujols از رسیدن به 700 حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود ؟

بیشتر: تاریخچه بیس بال: چقدر خوب بود استن Nicole? او یک بار آمار پنج خانه اجرا می شود در doubleheader

کیسی Stengel: مانند ستاره گیر Yogi Berra, ol' مورد است که اغلب به عنوان یک دو صحبت دلقک. که او بود. اما او بیش از حد بود قابل ملاحظه ای انجام شده مدیر. در 12 سال مدیریت یانکی ها کیسی برنده 10 پرچمی و هفت قهرمانی جهان. هیچ مدیر در تاریخ می توانیم که کشش. اما کیسی نیز با خود کش از یک آستر – "خط بر اساس حروف الفبا توسط ارتفاع است." "وجود دارد می آید یک بار در زندگی هر کس و من تا به حال مقدار زیادی از آنها." "مطمئن باشید من بازی آیا شما فکر می کنم من متولد شد و در سن 70 نشسته در ستاره شرق تلاش برای مدیریت بچه ها مثل شما؟" کیسی اغلب بی ربط صحبت شد شناخته شده به عنوان "Stengelese." افسانه ای sportswriter قرمز اسمیت گفت: درک زبان: "مثل چیدن جیوه با دستکش بوکس." هنگامی که کیسی درگذشت یکی دیگر از افسانه ای sportswriter جیم موری نوشت: در ایسنا: "خدا است که قطعا گرفتن بازگوی امشب."

سرگیجه دین: یک سالن از شهرت پارچ که یک بار برنده 30 بازی با Gashouse باند از سنت لوئیس کاردینالز در 1930s سرگیجه نیز تا به حال منحصر به فرد خود را از جهان. او عجول و بی پروا و رنگارنگ: "اگر بله انجام آن نیست لاف زدن" او گفت:. او در ادامه به یک مورد علاقه گوینده شناخته شده برای بریدن زبان انگلیسی اما در یک راه یابم. یک معلم یک بار شکایت کرده است که Diz استفاده می شود "نیست" بیش از حد اغلب در طول پخش. سرگیجه پاسخ در هوا: "بسیاری از مردمی که نمی sayin' 'ain't,' نه' مصرف. بنابراین آموزش به شما یاد بگیرند که اونا به زبان انگلیسی, و من یاد اونا بیس بال."

علامت Fidrych: او روشن بیس بال مانند یک طوفان در سال 1976 رفتن 19-9, برنده لیگ آمریکا تازه کار جایزه سال با ببر و پیشرو لیگ در عصر در 2.34. او ساخت این لیگ حداقل $16,500 و زندگی یک گرسنه لیسانس که او بود. (او خواهد سوزاند به سرعت برنده شدن فقط 10 بازی بیشتر در حرفه خود). شناخته شده روی محبت به عنوان پرنده برای رفتار بر روی تپه که شامل manicuring تپه و صحبت کردن به بیس بال. او به نظر می رسد بر روی جلد مصور با پرنده از خیابان کنجد. Fidrych درگذشت غم انگیز در سن 54 در سال 2009 زمانی که او دوخته بود زیر یک تراکتور در مزرعه خود.

باب Uecker: حرفه ای .200 hitter وظیفه او معروف بیشتر از Mays گوشته یا هارون. شناخته شده برای خشک شوخ طبعی و زمان او ستاره دار در خود طنزهای تلویزیونی "آقای کوشک"; تر ساخته شده حضور در جانی کارسون را امشب نشان می دهد از هر ورزشکار (کارسون به او لقب "آقای بیس بال"); ابداع یک عبارت مشهور در یک Miller Lite تجاری تلویزیون "من باید در ردیف جلو"; و افزود: یکی دیگر در فیلم "لیگ": "Juuust کمی خارج". در سالن از شهرت سخنرانی Uecker گفت: "من امضا با میلواکی بریوز برای سه هزار دلار است. که زحمت پدر من در آن زمان از آنجا که او نمی باید که نوع خمیر. اما او در نهایت خراشیده آن است."

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید pwdonovan22@yahoo.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب