Riverside County گزارش 113 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر در چهار شنبه

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:27 PM EDT مه 27 سال 2020Riverside County مقامات بهداشت روز شنبه

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

Riverside County مقامات بهداشت روز شنبه گزارش 113 جدید COVID-19 موارد و سه ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر از روز قبل. در مجموع 306 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر 7,252. اولین مورد گزارش شده در مارس 7.

این گروه با بیشترین موارد تایید شده — 2,746 — ساخته شده است تا از کسانی که بین سنین 40 و 64. موارد تایید شده در میان زنان در حال تخمین زده می شود در حدود 3,600 در حالی که تعداد بیماران مرد در برآورد 3,300.

در حال حاضر 207 بیماران بستری از جمله 68 در بخش مراقبت های ویژه. علاوه بر این مقامات گفت: 4,297 مردم بهبود در شهرستان است که 12 بیماران بیشتر از روز قبل.

از مجموع بستری شدن در بیمارستان بخشی از بیماران آمده اند از Imperial County, که در آن وجود دارد فقط دو بیمارستان در تلاش برای پاسخگویی به بیمار تقاضا است.

پنجاه و یک بيماران منتقل شدند از این دو بیمارستان به شهرستان ریورساید بیمارستان ها و دیگر 12 نفر از Imperial County راه می رفت به شهرستان ریورساید بیمارستان به دنبال مراقبت به تازگی گفت: بروس بارتون مدیر Riverside County Emergency بخش مدیریت. بیشتر بیماران در این شهرستان ظرفیت مسئولیت رسیدگی به.

هر دو Imperial County بیمارستان رسیده اند ظرفیت بارتون گفت. Imperial County مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از خورشید صحرا. با توجه به شهرستان COVID-19 داشبورد شهرستان امپریال در حال حاضر فقط نه تخت ICU موجود است.

بیمارستان های دیگر در کشورهای همسایه مانند سن دیگو شهرستان را نیز جذب می شود و برخی از شهرستان امپریال بیماران.

"هدف دولت توزیع منطقه ای طرح برای اطمینان از این بیماران دریافت نیاز به مراقبت و توزیع مناسب در سراسر کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان به طوری که هیچ یک شهرستان است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر" گفت: بارتون.

بیشتر: آرایشگاه مو, سالن می تواند بازگشایی در شهرستان ریورساید مقامات می گویند

بیشتر: برخی از Coachella Valley کسب و کار مجاز به بازگشایی اما آن شامل بیش از بازکردن درب

در Riverside County jail سیستم 209 زندانی باید آزمایش مثبت و 134 بهبود یافته اند.

Riverside County تایید کرده است در مورد 294 مورد در هر 100,000 نفر است. در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان انجام داده اند 108,862 آزمون.

کنار رودخانه شهرستان است و در حال حاضر در حال سقوط و کالیفرنیا به طور کلی تست میزان با حدود 4,406 کل آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ پس از نزدیک به دو ماه از پیشی دولت رای دادن.

ایالت مورد 4,662 کل آزمون در هر 100000 نفر انجام شده است از چهارشنبه.

Coachella Valley به روز رسانی

مقامات شهرستان در روز چهارشنبه گزارش داد 26 مورد جدید از شنبه و یک اضافی مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها. شده اند وجود دارد در مجموع 1,340 COVID-19 مورد و 54 و میر در Coachella Valley نه شهرستانها.

نخل کویر در حال حاضر دارای بیشترین مرگ و میر گزارش شده در دره و دوم بالاترین نرخ بر اساس جمعیت شهرستان در Coachella Valley.

خوزه Arballo رودخانه شهرستان گفت هیچ دلیل روشن که چرا مرگ و میر را خوشه در پالم دزرت. اما از کسانی که 21 افرادی که فوت کرده اند 95 درصد 65 سال یا مسن تر 57 درصد از زندگی در تسهیلات زندگی کمک و 52 درصد از یک بیماری زمینهای. برخی از آنان در تمام سه ویژگی افزایش احتمال عوارض شدید از ویروس.

مکه دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در دره, پس از پالم دزرت و سپس La Quinta.

بیشتر: در حال COVID-19 موارد کاهش بیشتر در Coachella Valley از شهرستان کلی? نگاهی به داده ها

بیشتر: Rep. رویز منجر تلاش برای تأمین بودجه به صورت قبیله ای مراقبت های بهداشتی

شرق دره جوامع از جمله مکه و حرارتی Indio, ادامه, به بالاترین نرخ از موارد. آنها همچنین دارای بالاترین نرخ از تست با توجه به تست داده ها از رودخانه شهرستان ارائه شده به آفتاب صحرا.

حرارتی دارای بالاترین نرخ از تست بر اساس جامعه جمعیت و به دنبال آن واحه و برمودا دونس.

متمرکز تعداد آزمایشات انجام شده در این منطقه نشان می دهد Riverside County پاسخ به شرق دره آسیب پذیری که در آن آنها باز اضافی تست سایت در ماه گذشته است.

در حالی که نرخ بالای تست می تواند منجر به یک نرخ بالاتر از موارد تایید شده در مقایسه با دیگر شهرستانها تعداد بالایی از موارد در شرق دره است که به احتمال زیاد با توجه به تعداد زیادی از ضروری کارگران و خانواده های کم درآمد است که به راحتی قادر به استفاده از اقدامات حفاظتی با توجه به هر دو Indio شهرستان Manager علامت اسکات و شهرستان کوچلا مدیر لایحه Pattison.

 • کلیسای جامع شهر: 148 موارد و مرگ و میر 2
 • Coachella: 288 موارد و 3 و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 83 موارد و 1 مرگ
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 331 موارد و مرگ و میر 6
 • La Quinta: 122 موارد و 9 مرگ و میر
 • نخل کویر: 180 موارد و 21 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 137 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 38 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 6 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: 5 مورد و 0 مرگ و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 19 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 55 نفر در گروه مورد و 3 مورد مرگ و میر; North Shore: 19 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 40 نفر و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 20 نفر و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 14 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 18 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 98,980 موارد مثبت و 3,884 مرگ و میر به عنوان از آوریل 26 با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب