خورشید شهر نخل کویر را افزایش می دهد پول برای کمک به گذاشته و کارکنان

گزارش کارکنان منتشر شده 3:53 PM EDT 29 مه سال 2020خورشید شهر نخل کویر — موضوع های اخیر صحرا خورشید مقاله در مو

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

خورشید شهر نخل کویر — موضوع های اخیر صحرا خورشید مقاله در مورد ساکنان آن' و باشگاه' تلاش برای ارائه دستکش و ماسک های جراحی به دره بیمارستان ها — به تازگی پا به قرض دادن یک دست به کارکنان گذاشته شدن توسط مالکان' انجمن با توجه به کوروناویروس.

پس از "در محل اقامت" سفارش توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در اواسط ماه مارس در شهر آفتاب انجمن مجبور شد برای پایان دادن به حدود 145 کارکنان که به نمایندگی از 60 درصد از نیروی کار خود را. حتی اگر گفت: کارکنان مزایای بهداشت و درمان تحت پوشش قرار گرفتند از طریق پایان ممکن است بسیاری از آنها مجبور به تکیه بر مزایای بیکاری و مواد غذایی بانک ها به پرداخت صورتحساب خود را و خانواده خود را تغذیه.

یک ساکن ابی Heydmanدر تمایل به رسیدن به این مردان و زنان, فکر ایجاد یک "صندوق من" کمپین. که ایده ثابت خام به عنوان Heydman می خواستم کارکنان به دریافت 100 ٪ از پول های اهدایی در قالب فردی چک. او پس از آن تبدیل به فرانک رایلیرئیس جمهور سابق کویر ایجاد کرد ابتکار پدر و مادر از همسایه ها 4 همسایگانبرای مشاوره. سرعت تشکیل یک ائتلاف با چندین باشگاه ها و سازمان ها — شهر آفتاب نماینده شورایهمسایه ها 4 همسایگان و شمال غربی اقیانوس آرام Club — آنها به طور مشترک اجاره یک مسیر متفاوت تنظیم جلو تلاش برای جمع آوری پول به طور مستقیم.

رایلی همراه با جان و بانی Willacker, Gary Waymire و برایان ترنر, پیشگام تلاش است.

دو ماه بعد نتایج حاصل شد: 859 خانوار کمک در مجموع $93,452. یکی از سازمان های شهر آفتاب و سافتبال باشگاه جمع آوری پول از 70 اعضای آن و مطرح $6,200. به عنوان یک نتیجه از تلاش های خود را هر کارمند دریافت یک بررسی برای $644.

در حالی که این تلاش را حل نمی کند, همه آزمایش های مالی رو به این کارکنان آنها می توانید مطمئن باشید که آنها از دست رفته و استقبال خواهد شد توسط مالکان هنگامی که زمان مناسب است.

به عنوان یک جامعه, خورشید, شهر, نخل کویر می تواند افتخار از آن روح و قلب خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن