در Dave Chappelle خبر ویژه او قطره کمدی به تفکر در امریکا

Dave Chappelle منتشر هوشیار انعکاس نژادپرستانه و خشونت پلیس در امریکا پنج شنبه شب از طریق Netflix کمدی hub در

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

Dave Chappelle منتشر هوشیار انعکاس نژادپرستانه و خشونت پلیس در امریکا پنج شنبه شب از طریق Netflix کمدی hub در یوتیوب. نیم ساعت عملکرد مشخص شده یکی از Chappelle اولین فیلم برداری ظاهر عمومی پس از برنده شدن یک جایزه گرمی برای آلبوم خود بحث برانگیز 2019 Netflix ویژه چوب و سنگ.

با وجود صرف یک معامله خوب از ویژه که سوال مترقی شعارهای سیاسی نقش در گفتمان عمومی, Chappelle طول می کشد یک صفحه از دیگر سنگین, کمدی, ویژه مانند هانا Gadsby را Nanetteانداختن طنز در مجموع به نفع دست و پنجه نرم کردن با کشتن جورج فلوید و متعاقب آن ملی تحول در آن ایجاد می شود.

عملکرد که صورت گرفت بیش از آخر هفته در نزدیکی Chappelle وطن از دیتون اوهایو است که به سادگی با عنوان "8:46" — مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین او زانو در Floyd گردن. اصرار او نیاز ندارد به صحبت می کنند که هیچ مشهور نیاز به شنیده می شود بیش از صدای "خیابان صحبت کردن در برای خودشان" Chappelle صحبت می کند به هر حال روشن است که خود را "سکوت است [نه] همدست."

طراحی یک مقایسه با ترور او در سال 1994 نورتریج زلزله Chappelle اشاره می کند که با وجود ترس و وحشت و اعتقاد است که او قرار بود به مرگ این زلزله تنها به طول انجامید کمتر از 30 ثانیه در کل.

"این مرد kneeled یک مرد گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه" Chappelle می گوید مخاطبان خود را. "شما می توانید تصور کنید که؟"

آمیخته با حکایات از تاریخ Chappelle به یاد می آورد قتل مردان سیاه و سفید مانند اریک گارنر و Philando کاستیا در دست پلیس است. او استدلال می کند که سیاه مردانی که مقابله به مثل در برابر این نوع از ظلم و ستم با خشونت خود را اغلب نظامی آموزش دیده مردانی که "بر این باور بودند که جنگ بودند [در برابر] اعمال تروریستی." در به یاد ماندنی دراماتیک پاسخ او به ما یادآوری می کند که چقدر اخیر برده داری در واقع بود و چگونه نزدیک آن واقعه هنوز هم برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید.

در طول عملکرد Chappelle اجازه می دهد تا خود را بی زبان بدن به انتقال او خبري و disquietude تغییر متناوب از وسیع در مدفوع به خیزان ایستاده یا زانو. او همچنین فلفل تک صدایی خود را با unapologetically misogynistic زبان به سمت کارگردانی محافظه کاران مانند Candace اونز و زنان دیگر به انتقاد از اخلاق از مردانی که قربانی خشونت پلیس.

Chappelle هرگز محجوب در مورد عشق سخنان ارتجاعی با نام تجاری کمدی یا خود حساس درمان از دیگر جوامع به حاشیه رانده شده. اما "8:46" یک یادآوری است که خود را unapologetic تمایل به توهین نیز می تواند قدرتمند طعن زمانی که او با مشت به جای پایین.

"به طور معمول من نمی خواهد به شما نشان می دهد چیزی بسیار تصفیه شده," او می گوید از طریق Netflix به مخاطبان خود را. "من امیدوارم که شما را در درک."

اما حتی تصفیه شده و خسته — و یا شاید به دلیل آن است که هر دو از کسانی که همه چیز — Chappelle دیدگاه در سیاه و سفید در آمریکا هنوز هم سوزاننده و قدرتمند و با ارزش شنیدن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de