"من بخشی از چیزی است که گره خورده است به این نماد داستان ...' Coachella Valley هنرمند برجسته در کوبه برایانت کتاب

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:49 PM EDT Jul 24, 2020هنرمند محلی آدم انریکه رودریگز آماد

توسط NEWSOULS در 4 مرداد 1399

هنرمند محلی آدم انریکه رودریگز آماده به ترک استرالیا به نقاشی دیواری در ماه دسامبر زمانی که او یک تماس با یک فرصت او نمی تواند منتقل شود.

این فرصتی بود برای کار با NBA افسانه کوبه برایانت که منجر لیکرز به پنج قهرمانی در کتاب "غازها هرگز قوها" که سه شنبه منتشر شد.

رودریگز' کار برجسته شده است در جشنواره های موسیقی مانند کویر سفر ریتم شراب و Brews, جاشوا درخت جشنواره موسیقی و رعد و برق در یک بطری است.

او در این تماس از Yosi Sergant از نیروی کار روابط عمومی که مشغول به کار در یک مبارزه خیابانی با هنرمند چوپان Fairey برای یک پوستر از باراک اوباما با کلمه "امید" در سال 2008. Sergant همچنین با رودریگز در سال 2018 و 2019 در حالی که ترتیب یک نمایش با لس آنجلس وزارت بهداشت روانی به نام "ما افزایش یابد."

"آن را مانند من به دنبال آن" رودریگز گفت. "این Yosi تماس با من در دسامبر سال گذشته از آبی و گفت:" هی مرد این است که یک جدول زمانی کوتاه در این پروژه و من می دانم که شما یک ایده آل برای آن و آنها را انتخاب کرده اید کار خود را از صدها نفر از هنرمندان است.' گفتم, ایست, ایست, ایست – چیست؟'"

رودریگز تا به حال دو هفته به خواندن مقاله و آمد تا با یک مفهوم به ارسال به Granity Studios, چند رسانه ای محتوای اصلی شرکت تاسیس شده توسط برایانت و او تا به حال به خودرا برای امتحان اماده پروژه خود را به برنامه. او خواهد بود برجسته با هنرمندان Bedelgeuse (تراویس Bedel), دیدی Cheriel و آگوستین Kofie.

"من فکر کردم من تا به حال برای نشان دادن برخی از رمان کودکان و خیلی مطمئن نیست چه چشم انداز بود تا زمانی که من به صحبت یکی از سردبیران. او گفت: "ما می خواهیم کار خود را برای چهره خود را و خود را شدت,'" رودریگز گفت. "چیزی که برای من ساخته شده است که آن را خیلی بیشتر آلی در حس من نمی باید به جا و به هر قالب. کوبه مجاز هر هنرمند به فردی مجوز و انجام کار خود را. اگر شما نگاه کنید در تمام قطعات در این کتاب آنها بسیار متفاوت است اما همه آنها با هم و مکمل یکدیگر."

اما وجود دارد یک شکست. رودریگز اصلی نقاشی فرستاده شده به Granity شد در یک افقی فرمت و آنها نیاز به یک قطعه ای بود که در حالت عمودی. زمانی که او پس از بازگشت از استرالیا رفت و حق کار و صرف چند روز کار با کمی خواب بازآفرینی رنگارنگ پرتره با هم پیوسته و اشکال متعدد صورت.

"من آمد تا با سبک پرتره نیم تنه ترکیب و آنها آن را دوست داشت. گفتند: ما فقط باید برای اجرای آن توسط K. B.' هنگامی که او به کلمه رسمی آنها فرستاده من یه e-mail به من گفتن او آن را دوست داشت و از من خواست به ارسال اصل در. بود که در ماه ژانویه" رودریگز گفت.

کتاب ایجاد شده توسط برایانت و نوشته شده توسط روانشناس اوا کلارک.

آن به شرح زیر 16 ساله به نام گاس که از دست برادر بزرگتر خود دنی المپیک شنا امیدوار به خودکشی. گاس خانه زندگی تیره و تار و شامل مادر و پدر و مادر تنها است که مبارزه با دنی مرگ و خواهر, نوجوانان و مادر است که مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر. گاس قطار با دنی شنا مربی تیم امید از مرحله مقدماتی برای تیم ملی اما او شروع به مبارزه و خود تخریبی.

نظرات Kirkus گفت: این کتاب یک "به صورت جدی بررسی سلامت روانی در ورزش است."

من تمام جهان را لرزاند'

در Jan. 26 رودریگز شروع روز خود را نقاشی در استودیوی خود. یکی از دوستان او در روسیه او را فرستاده متن پیام درخواست چگونه پروژه خود را با برایانت بود و او به او گفت که اخبار آن منتشر خواهد شد. اما یک ساعت بعد او هم یکی دیگر از پیام های متنی از او.

"من یک پیام از او پرسید:" هی کوبه درگذشت؟'" رودریگز گفت.

برایانت و دختر کشته شده در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس همراه با هفت نفر دیگر بودند که در هیئت مدیره در زمان. این گروه در سفر به هزار اوکس برای بازی بسکتبال.

"من آن را گوگل و تمام جهان را لرزاند. این بود یک هفته بعد از من فرستاده شده در قطعه شد و این فوق العاده سورئال غم انگیز هم پیچیده از جهان" رودریگز گفت.

رودریگز که در Indio, به یاد نشستن در پای پدر و مادر خود را' تخت خواب, مشاهده برایانت و لس آنجلس لیکرز و پیروزی در NBA است. زمانی که لیکرز استفاده به عمل در دانشکده کویر در طول دهه 90 و اوایل 2000s رودریگز را گرفت و او را به گرفتن یک نگاه اجمالی از برایانت.

"حتی کسانی که نبودند به بسکتبال شد تماشای کوبه" رودریگز گفت. "من نمی خواهم برای رفتن به او را به روی دستخطی رونویسی کردن و من خیلی شیفته تماشای این غول و قادر به تماشای آنها را به نفع خود قهرمانی. به عنوان یک بچه در آن همه چیز خیلی جذاب و این مردم بودند که بزرگتر از زندگی است.

"اگر کسی گفت: من در آن سن و سال من می خواهم به کار با کوبه من حتی نمی خواهد می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد. این یک حس نوستالژی و تحقق رویاهای من. آن را مانند یک چیز زیبا است."

پس از برایانت مرگ رودریگز گفت که با این کتاب احساس واقعی تر.

"من بخشی از چیزی است که گره خورده است به این نماد را در چنین راهی که مانند او آخر" رودریگز گفت. "این احساسی بود با دیدن کار من در این کتاب و ببینید که چگونه آنها برجسته آن است. این بسیار عالی است و من فوق العاده ممنون و صرف برخی از زمان دیروز تأمل در آن و آن را برای آنچه در آن است."

کوبه می خواستم برای حمایت از سلامت روان

در مصاحبه با علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروز برایانت گفت: داستان در مورد چگونه او در بر داشت خود را ارسال-NBA حرفه ای به عنوان یک قصه گو در حالی که حضور در مدرسه بالا پایین Merion خارج از فیلادلفیا در سال 1992 تا 1996.

یک روز صبح در کلاس زبان انگلیسی خود را, او plopped سر خود را بر روی میز خود و سعی کردم به چرت زدن پس از بازی در مسابقات بسکتبال قبلی آخر هفته.

معلم خود را به یاد برایانت در مورد تکلیف: کل کلاس تا به حال برای به اشتراک گذاشتن یک داستان کوتاه قبل از یک گروه از kindergartners. او اعتراف نیست او را فراموش کرده; او صرف راه رفتن پایین راهرو طوفان مغزی ایده برای داستان. برایانت به یاد, چگونه مادر خود را به طور مداوم به او گفت برای قرار دادن دور خود لباس های کثیف بعد از مسابقات بسکتبال. او اغلب فقط جاروب آنها را در زیر تخت خود را. بنابراین او تجارب خود را در مورد چرا او باید گوش به مادرش.

"کسانی که لباس های تشکیل شده با یکدیگر برای ایجاد این هیولا که در شب کشیده بچه از تخت خود را به اعماق ناامیدی" برایانت به یاد می آورد. "ما شروع به گرفتن نامه از خانواده گفت:" من نمی دانم چه داستان بچه ها من شنیده ام اما اتاق خود را شده است هرگز خیلی تمیز....' گفتم اوه این خیلی باحال است.'"

پس از برایانت از بازنشسته بسکتبال در سال 2016 راه اندازی Granity Studios یک محتوای چند رسانه ای شرکت که در همان سال منتشر شد و یک انیمیشن کوتاه در سال 2017 به نام "عزیز بسکتبال" بر اساس شعر او نوشت. کوتاه برنده جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه در سال 2018 است.

او شروع به ساخت کتاب با همکاری نویسندگان با هدف به سمت جوان بالغ مخاطبان: "این Wizenard سری: اردوگاه آموزشی" و "Wizenard سری: Season One" با وسلی پادشاه "میراث و ملکه" آنی متی و "Epoca: درخت Ecrof" با پیچک کلر.

با توجه به پاملا Chinawah یک مدیر برای راجرز و کوان PMK برایانت ایجاد "غازها هرگز قوها" پس از گذراندن زمان با شناگران او را به می دانم که در طول بازی های المپیک است.

"ماموریت خود را به استفاده از داستان برای حمایت و سلامت روحی و کتاب شامل اطلاعات تماس برای دو پیشرو در سلامت روان منابع: مخفی حریف و Michael Phelps Foundation," Chinawah گفت.

رودریگز گفت: در این زمینه از مراکز کار خود را در اطراف شرایط انسانی در برخورد با اضطراب و ناامنی و ترس است که بسیاری را از طریق رفتن و همیشه نمی دانند که چگونه به کانال.

"من مواجه است که در سال پیش از طریق sketchbook نقشه های قطعات و چیزهایی مانند آن که در آن من قادر به بیان خودم واقعی راه" رودریگز گفت. "شاید آنها لزوما آن را درک و آنها نمی آن را درک, اما برای من آن را در مورد فعال کردن احساسات و قادر به عمل است که راه نه چندان تاثیر زیادی در راهی که در آن آنها مانند" آه که بسیار زیبا است.' من می خواهم آنها را قادر به احساس چیزی است."

برجسته در یک کتاب مانند این و با برایانت رودریگز باعث می شود احساس خود را "چشم انداز به نظر می رسد حتی بیشتر روشن است."

"من یک مقدار زیادی از شور و شوق و غرور در تمرکز بر سلامت روان و بزرگسالان جوان و کمک به آنها, چرا که من احساس می کنم هنر یک رابط بزرگ برای همه به خصوص در اوایل دوران کودکی توسعه و نوجوان, توسعه, من می دانم آن را برای من بود" رودریگز گفت. "خوشبختانه من تا به حال یک معلم در دبیرستان هل من برای انجام کاری با آن بود و منابع خارجی است که منجر به آن نقطه. کسی چه می داند ؟ شاید این بچه ها در هود که هرگز به انتخاب کنید تا یک قلم مو رنگ یا استفاده از آن به عنوان یک خروجی من احساس می کنم که تمرکز من است."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب