جورج بوش تنها در حال حاضر

یکی از مورد علاقه من نشان می دهد tunes است "در حال حاضر" نتیجه گیری شماره دختر سرگرم کننده تونی-موسیقی برنده خ

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

یکی از مورد علاقه من نشان می دهد tunes است "در حال حاضر" نتیجه گیری شماره دختر سرگرم کننده تونی-موسیقی برنده خیابان Qکه زد در برادوی از سال 2003 تا 2009 و سپس فرار off-Broadway از سال 2009 تا 2019. نشان می دهد فرض یک نوع از خیابان کنجد برای 20-چیزی, مجموعه ای در یک محله پر جمعیت با دو عروسک و انسان که یادگیری درس های مهم در مورد ورود به بزرگسالی است.

"در حال حاضر" مبالغ تا موسیقی را در نهایت آفتابی پیام: هیچ چیز در زندگی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. شما در حال رفتن به خوب مهم نیست چقدر وحشتناک خود را در شرایط فعلی به نظر می رسد و مهم نیست که چقدر شما ممکن است طولانی برای رفتن به کالج. چگونه می تواند شما را احتمالا نمی تواند خوب ؟ شما جوان هستید و اگر شما در تئاتر احتمالا از نظر مالی پایدار است. چیزهایی که بزرگ هستند! "در حال حاضر ما سالم است. در حال حاضر ما در حال کار. در حال حاضر ما خوشحال هستیم اگر نه خوشحال" می رود یک شعر. (این آهنگ brims با فنری صداقت است که مشخصه از چند برنده جایزه آهنگساز و ترانه سرا رابرت لوپز که همکاری و نوشت: خیابان Q's, موسیقی و شعر با جف مارکس.)

اوج از "اکنون" می سازد به یک توالی که در آن شرکت فریاد چیزهای مختلف است که فقط در حال حاضر مانند:

رابطه جنسی!
تنها در حال حاضر
موهای خود را!
تنها در حال حاضر
جورج بوش!
تنها در حال حاضر

در اینجا یک ویدیو است که به شما یک حس از آنچه در این شماره است مانند (هر چند آن را از مرحله تولید):

خیابان Q نیست plotless دقیقا اما این مورد به اندازه داستان که هر قسمت از دختران, اگر شما به جای بسیاری از نشان می دهد شخصیت های با آواز عروسک. "در حال حاضر" با این نسخهها کار به خوبی به عنوان نزدیک به خیابان Q زیرا این یک یادآوری است که — به عنوان نزدیک به آخرین شعر در کل موسیقی می رود — "زندگی ممکن است ترسناک, اما آن را تنها به طور موقت." هنگامی که شما در 20s خود را درست پس از آن, آن را آسان به ساکن بر روی چیزهایی که احساس می کنند ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین اما هیچ یک از آنها خواهد شد. شما آن را کشف کردن. شما باید مشکلات جدید اما آن را تنها خواهد شد در حال حاضر به عنوان به خوبی. شما در حال رفتن به نگه داشتن رفتن و بالا و بالا.

من هنوز هم عاشق این آهنگ تا آنجا که من زمانی که من برای اولین بار آن را شنیده در سال 2007 (زمانی که نشان می دهد فوق العاده تور های بازیگران چرخش از طریق جنوب کالیفرنیا). اما آن را نیز یک دروغ است.

جف مارکس (سمت چپ) و رابرت لوپز نوشت که خیابان Qقبول 2004 جایزه تونی برای بهترین نمره اصلی.
فرانک Micelotta/گتی ایماژ

هنگامی که جورج دبلیو بوش در سمت چپ در اوایل سال 2009 جایگزین باراک اوباما سازندگان خیابان س برگزار می شود مسابقه به جای علامت تعجب "جورج بوش!" در "در حال حاضر است." آنها به نام برای طرفداران نشان می دهد به کمک خود را چرخش در شعر با گزینه های مختلف از "رکود" به "سرپا نگه داشتن 8" تبدیل شدن به رقیب. در پایان نشان می دهد تولید کنندگان در نهایت تصمیم گرفت که "جورج بوش" کار می کرد بهتر از هر امکان تعویض و تصمیم به فقط چوب با آن.

که تصمیم نیست پایان داستان. در طول سال بسیاری از جایگزین ("رکود" و "فاکس نیوز" در میان دیگران) بودند تعویض برای "جورج بوش" در "در حال حاضر" و در آخرین سال از خارج از برادوی اجرا تا حدودی مناسب "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" به جای "جورج بوش" و ارائه غیر منتظره تقارن. دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور هر دو فرض به طور گسترده متنفر تئاتر-رفتن مخاطبان هر دو چیزهایی هستند که فقط در حال حاضر. (در اینجا واقعا بزرگ گاهشمار خیابان Q شعر تعویض.)

"در حال حاضر" نیست, معروف ترین آهنگ در خیابان Q (اگر لازم بود). بدون, معروف ترین آهنگ در نمایش است یا "هر کس کمی نژادپرستانه" ("هر کس کمی نژادپرستانه گاهی/ معنی نیست که شما در اطراف ارتکاب جرایم ناشی از نفرت") یا "اینترنت برای انجمن" (به عنوان است که واقعا بیشتر نماینده lyric). هر دو از این آهنگ ها تبدیل شده اند به طرز عجیبی پس از دو پاس موسیقی راه اندازی شد. "اینترنت برای انجمن" احساس مورخ زیرا در حالی که اینترنت باقی مانده فوق العاده مخزن از جنس ایده اینترنت به صورت فوق العاده اختراع جدید یا یک لانه جنسی خیس تباهی احساس بسیار اوایل 2000s.

اما "هر کس کمی نژادپرستانه" است که مورخ در یک راه جالب تر. این آهنگ به همه در یک بار یک chuckling چشم رول در مفهوم تجاوز PC فرهنگ تلاش به استدلال می کنند که microaggressions هیچ معامله بزرگ است (هر چند این آهنگ هرگز آنها را microaggressions) و طنز هر دو از کسانی که نمایش یک طراحی شده برای مخاطبان همدستی در آن مرکزی ادعای اینکه ما همه کمی نژادپرست است.

اگر شما خواندن شعر در نبوغ شما را ببینید حاشیه نویسی با مردم استدلال در مورد "true" تفسیر آهنگ. می کند "هر کس کمی نژادپرستانه" به معنی به ما بگویید که ما باید در مورد مراقبت از microaggressions و دیگر اظهارات نژادپرستانه و اقدامات است که آیا افزایش به سطح جنایات نفرت? و یا آن را ایجاد یک غنی و لایه طنز ضد PC کمدی با تبدیل این ایده که "همه چیز را کمی نژادپرستانه" به تحت اللفظی آهنگ کودکان? ترانه های کودکان تقریبا همیشه بیش از حد ساده انگارانه اخلاق و بسیاری از آهنگ های دیگر در خیابان Q در حال حاضر بیش از حد ساده انگارانه اخلاق بیش از حد. "هر کس کمی نژادپرستانه" ممکن است انجام درست آن.

اما به هر تفسیر شما انتخاب می کنید یک چیز روشن است: "هر کس کمی نژادپرستانه" بخشی از آخرین بریده بریده نفس کشیدن از یک به خصوص خطرناک فرهنگی روایت از 1990s: مراقبت در مورد چگونه شما و یا دیگران احساس نیست سرد است. چه چیزی واقعا سرد است که در بالای آن تمام و نه سر و صدا. و تا آنجا که من عاشق خیابان Q — و من عاشق خیابان Q — آن را نمی تواند فرار از تمام راه هایی که در آن پنهان آن بزرگ قلب تپنده پشت faux edginess به معنای به نظر می رسد سرد.

سپس دوباره زمانی که خیابان Q نوشته شده بود در اوایل 2000s بسیاری دیگر از هنرمندان بودند بیش از مراقبت بیش از حد.

Cartman in the Yelp episode.
Eric Cartman نمونه بسیاری از پارک جنوبی's بدترین گرایش.
Comedy Central

معروف ترین مثال از "مراقبت نیست سرد" کمدی است که احتمالا طولانی در حال اجرا Comedy Central سریال South Parkبا عرضه در سال 1997. در زمان و در طول 23 فصل (و شمارش) نشان می دهد تولید کرده واقعا درخشان طنز; در دیگران آن بوده است هرالد فعلی ما سن آنتروپی.

ترین خیریه تفسیر شما می توانید از پارک جنوبی است که سازندگان سری Trey Parker و Matt Stone واقعا بزرگ در ارائه نژادپرستی و تبعیض جنسی و دیگر اشکال تعصب جالب اینجاست که برای بهم زدن سرگرم کننده در جامعه foibles. آنها بیشتر به شوخی توهین آمیز و اظهارات در دهان Cartman خود را از بدیهی ترین افتضاح از شخصیت و سپس مطمئن شوید که به پایان هر قسمت با یک دست سنگین درسی است که معمولا برابر است با نوعی از "مردم را به شکستن در حال حاضر!" — یک ایده الاستیک و بيشکل به اندازه کافی برای در بر گرفتن هر دو ضد نژاد پرستی و نژاد پرستی.

حتی تحت این خیریه تفسیر شما را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با این ایده که حتی امروز بسیاری از مردم ایده های پارک جنوبی دارای طرفدار در سراسر اجرای آن فوق العاده به طور جدی تصمیم گیری است که مطمئن شوید که این کولر به مراقبت در مورد تغییر آب و هوا و یا رای گیری و یا سیستمیک نژاد پرستی. بسیاری از مردم مشاهده Cartman را نژادپرستی و یهودی ستیزی به عنوان یک توضیح جالب خیط و پیت کردن اما به عنوان چیزی برای تقلید به منظور پیروزی کمدی امتیاز. بیشتر است که ایده اولیه از مرز-هل دادن-به-bold-و-مرزی-طنز تکرار شد بیشتر طنز رنده کردن و نشان واقعی تعصب.

برای دادن اعتبار به پارکر و سنگ های اخیر فصول جنوبی پارک نیست دقیقا انجام می شود در مورد چهره در نمایش است رویکرد اصلی, اما آنها به نظر می رسید کمی خجالت با برخی از قسمت قبل (به خصوص در مورد تغییر آب و هوا). پارکر و سنگ هنوز آزادیخواه dung-flingers (که می تواند بسیاری از سرگرم کننده است اگر شما بعید است که تا پایان تحت پوشش در سرگین اما می تواند خسته کننده اگر شما در حال) اما به نظر می رسد کمی بیشتر آگاه است که خود را از نقطه نظر این است که همیشه تا کمی کوته.

اما آن را فقط پارکر و سنگ. نکته جالب تعصب بود, نوعی از چیزی که در 1990s. دو پارک در جنوب سازندگان را ندارد و نوید این جنبش بودند; آنها فقط بزرگترین ذینفع. تن از کمدین با برخی از درجه ای از فرهنگی وزن شکست در این جهان است. و بسیاری از آنها باقی می ماند و مهم چهره های فرهنگی, حتی اگر آنها به طور کامل خود را تغییر کمدی صدای در سال های پس از. (سارا سیلورمن است نمونه ای بارز از یک شکل که تکمیل چنین تغییر.) پارکر و سنگ قابل توجه برای اینکه دو تا از بچه ها که هنوز در عمل است که حالت و هنوز هم تا حد زیادی محبوب است.

در خارج از جنوب پارک, پارکر و سنگ ترین ماندگار فرهنگی سهم ممکن است موسیقی برادوی کتاب مورمونکه باز در سال 2011 — به نوعی هنوز هم کمتر از 10 سال پیش! — به وحشی critical acclaim, تعداد زیادی از جوایز تونی و کلی حس پارکر و سنگ بز از اسان-mouthed کلاس دلقک ها به بخشی از جریان اصلی آمریکا. (آنها در حال حاضر در آن جریان اصلی من می خواهم استدلال می کنند اما داشتن یک آمار نشان می دهد در برادوی هنوز هم حمل راه بیشتر نفوذ فرهنگی از داشتن یک کمدی مرکزی برای بی معنی نیویورک-رسانه-محور دلایل.) کتاب مورمون رفتار آن مورمون شخصیت های عشق. اما وقتی که می آید به اوگاندا آنها به معنای مبلغان به, اجازه دهید نگاهی به هلن شاو apt شرح مشکل در مقاله بسیار عالی در کرکس در مورد چگونه کتاب مورمون در حال حاضر احساس می کند مانند آن را از دیگری زمان:

توالی در اوگاندا ظالمانه unfunny به خصوص به عنوان سیاه و سفید بازیگران مجبور به فروش جوک در مورد درمان ایدز با تشویق بچه ها. عاشقانه علاقه Nabulungi (کیم Exum) است و درخشان ترین دختر در روستا و او فکر می کند که "پیام کوتاه" به معنی تایپ کردن بر روی یک ماشین تحریر. که یک شوخی در مورد فقر یا محرومیت. که یک شوخی در مورد یک زن آفریقایی که ادم سفیه و احمق. در سال 2011 برخی از منتقدان به نام نمایش را برای خود نژاد پرستی ، فرض بر این بود که جرم احزاب خواهد بود مورمون ها.

چه شاو می شود در اینجا چیزی است که برای بسیاری از آمریکایی ها بهتر شده اند در درک در فاصله بین سال های 2011 و 2020: رسانه ها بیش از حد مستعد ابتلا به اولویت احساسات مردم سفید و نوشتن کردن مردم از رنگ است که نارضایتی های مشروع را با وضع موجود. بشریت از خیالی سفید مورمون که احتمالا هرگز کتاب مورمون آسان تر است برای بسیاری از آمریکایی ها برای باردار شدن از انسانیت سیاه theatergoer نشسته یک ردیف جلوتر از شما و نه خندیدن به جوک ها در مورد اوگاندا. سفید theatergoer ممکن است به سادگی نتیجه گرفت که فرد در سطر بعدی باید فقط روشن کردن در حال حاضر! هر کس کمی نژادپرستانه گاهی اوقات!

Andrew Rannells انجام می دهد "من باور دارم" از کتاب مورمون در سال 2011 جوایز تونی.
گتی ایماژ

اگر شما نگاه در خیابان Qشما پیدا کردن یک نوع خشک اجرا برای بسیاری از آنچه از کتاب مورمون بعد تبدیل تمام راه را تا 11. و ارتباط بین این دو را نشان می دهد نه تنها موضوعی. پارکر و سنگ در آورده کسی برای کمک به آنها صنایع دستی کتاب مورمون به چیزی برادوی آماده است. و کسی که به آنها کمک کرد بود و رابرت لوپز, همکاری نویسنده خیابان س.

من معنی نیست که به نشان می دهد که لوپز مانور. دور از آن. او پس ازکتاب مورمون حرفه ای شده است تا حد زیادی را صرف کار با دیزنی و اگر هیچ چیز دیگری, منجمد's "Let It Go" (که او co-نوشت و نوشتن شریک کریستن اندرسون-لوپز) فوق العاده صادقانه قدرت تصنیف به کمربند در حمام. لوپز واقعا خوب است در آنچه او می کند. او فقط به صرف مقدار زیادی از زمان غرق در یک متن فرهنگی است که پاداش مضحک جدا مشغول به کار در یک رسانه که بیش از حد اغلب حذف هر گونه حس و مجرمیت ذاتی در مخاطبان است که سفیدتر و غنی تر از متوسط مردم آمریکا.

نظر من این است که یک شعر مانند "جورج بوش تنها در حال حاضر" — یک شعر در یک آهنگ که من آموخته زیادی در مورد گرفتن از طریق تکه های خشن — تنها می توان جابجا کردن یک شعر مانند "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها در حال حاضر" اگر شما نسبتا مطمئن است که یک بار یا انسان برای سلامت شما خواهد بود و اساسا درست است. معادل یک رئیس جمهور شما نمی خواهم با بد جنسی یا بد است یک موقعیت افراطی امتیاز. بنابراین این ایده که همه چیز در زندگی این است که تنها در حال حاضر است. این تنها "در حال حاضر" اگر شما انتظار است که امریکا یک نردبان است که نگه می دارد رفتن به بالا و بالا و بالا. درست است برای من اما من هستم و من به اندازه کافی پول. من باید لوکس اعتقاد من موانع تنها به طور موقت.

بله ارزش آن را درک است که در هر وضعیت بد ما به واقع فقط در حال حاضر, و بله, آن را به ارزش درک است که در گستره وسیعی از تاریخ بشر — و یا حتی فقط در گستره وسیعی از خود سابقه شخصی — همه چیز تغییر خواهد کرد. پایان آمده است نه در عین حال پس هیچ دلیلی برای انتظار آن فردا خواهد آمد. اما وقتی که می آید به خود ما تاریخ شخصی "در حال حاضر" است که همیشه تضمین کند.

Assuaging ترس مردم گفت که لحظات دشوار هستند تنها به طور موقت است که همه به خوبی و خوب است اگر شما در حال تلاش برای کمک به مردم تحمل چیزی واقعا تاریک و وحشتناک تلاش برای کمک به آنها را تصور کنید که نور در افق حتی زمانی که آن را زمین سیاه و سفید. آن را بسیار سخت تر برای معده اگر شما در حال درمان چیزهای بد, چیزهای وحشتناک, وحشیانه, چیزهایی که مایه تاسف است اما survivable شرایطی که اتفاق می افتد تا حد زیادی به افراد دیگر به عنوان اگر آنها صرفا محیطی شخصیت های درون داستان خود را که واقعا باید فقط یاد گرفتن آن آسان است. ما نمی توانیم همه با هم کنار بیاییم ؟ ما می توانید موافقت کنید ما همه نژادپرستانه درست است ؟ یک کمی ؟

آن را بسیار آسان به این باور است که همه مشکلات مانند خود را هنگامی که شما نمی هر گونه مشکلات واقعی. آن را بسیار آسان برای بی حس خودتان را به وحشت از جهان به دلیل مقابله با آنها ممکن است نیاز به بررسی خود را مجرمیت. من دوست دارم "در حال حاضر" بسیار و آن را به یک آهنگ که من وقتی که من به آن نیاز ترین. اما این آهنگ طراحی شده برای جلب رضایت مردم مثل من به نوبه خود از کوتاه کردن مو و یا یک رئیس جمهور و یا سیستمیک نژادپرستی به یک رئیس در یک بازی ویدیویی.

جایی که من زندگی می کنند فقط در سراسر آزادراه از مرکز شهر لس آنجلس whir از هلیکوپتر و صدا کردن از صدای پلیس شده اند در همه جا حاضر برای تلفن های موبایل. شهردار نهاد حکومت نظامی در آخر هفته گذشته و هر کسی در نقض آن می تواند دستگیر شد. شهر احساس نمی مانند خود تنفس و زنده اما مانند brute-force تلاش برای تحمیل برخی دیگر استریل شهر بیش از, یکی را دوست دارم.

و من در زمان راه رفتن در اطراف مرکز شهر شنبه گذشته. عرض شد از دست رفته ویندوز, Shake Shack شبیه آن خواهد بود بسته به صورت کمی و عبارت "برو به پلیس" شد اسپری رنگ در همه جا. اخبار محلی فروخته شده بود و من در بی حد و حصر ویرانی اما از آن بیشتر شبیه شیشه شکسته خواهد شد که به راحتی جایگزین در زمان عقب نشینی موقت غول پیکر چرخ gentrification.

این یک شکست تخیل به فکر می کنم که همه مشکلات صرفا ناراحتی. این یک شکست همدلی به این باور است که همه افراد دیگر تجربه زندگی من به عنوان یک سری از مراحل و حوادث حمل و من نسبت به برخی از نامشخص است اما امیدواریم در آینده. آن است که عدم درک به فرض که خوش بینی طبیعی شاخه ای از یک آمریکایی به دلیل این کشور در بسیاری از مسائل اجتماعی و بی عدالتی با ریشه های عمیق است که نمی توان به راحتی پاره از زمین برای ساخت چیزی بهتر است.

اما آن را به ارزش تلاش برای ساخت چیزی که همه همان است که نیاز به برخی از درجه ای از گرفتن واقعا سرمایه گذاری در چیزی بزرگتر از خودتان است. کمدی از مراقبت مشغول به کار برای یک دوره زمانی که دانشگاهیان صادقانه اعلام کرد که تاریخ بود که سرمایه داری به دست آورده بود. آن کار نمی کند به همان اندازه در دورانی که زندگی احساس می کند که به وان تخلیه. این است که این گسل از خیابان Q یا جنوبی پارک و یا هر هنر دیگر از این ilk? البته که نه. هیچ چیز نمی تواند فرار از زمینه فرهنگی در آن ایجاد شد. اما این تقصیر ما است اگر ما را انتخاب کنید آرامش نهفته است از گذشته بیش از گریمر از واقعیتهای موجود.

یک نسخه اولیه از این مقاله در ابتدا در ظاهر امیلی VanDerWerff را عضویت در خبرنامه قسمت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن