مربیلا، مرحله مربی برنامه قطار با هزینه 8 میلیون دلار متوقف شد، مقامات می گویند

کولین اتاگی نخلچشمه های صحرا ی خورشید منتشر شده در 6:47 EDT اوت 12, 2020اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن می خواست

توسط NEWSOULS در 23 مرداد 1399

اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن می خواست 8 میلیون دلار برای آهنگ های خود را به قطار است که حاضران را به جشنواره های موسیقی دره Coachella در طول سه سال تحویل داده استفاده می شود، مقامات گفت که آنها قرار داده اند طرح برای استراحت چهارشنبه.

هزینه ضربه بزرگی به ریورساید کانتی حمل و نقل برنامه های کمیسیون برای خدمات قطار از لس آنجلس به ایندیو برای جشنواره موسیقی و هنر Coachella دره و همتای موسیقی کشور خود، Stagecoach، به گفته مقامات بود.

آژانس حمل و نقل ایالتی کالیفرنیا سال گذشته مبلغ ۶ میلیون دلار کمک هزینه برای یک سکوی قطار ۹۰۰ فوتی صادر کرد که در مرکز شهر ایندیو نصب می شد. کمیسیون حمل و نقل شهرستان اختصاص 2.7 میلیون دلار دیگر برای این پروژه.

پول اتحادیه اقیانوس آرام باعث شد که پروژه از نظر مالی غیر ممکن گفت : کمیسر ، که به اتفاق آرا رای دادند چهارشنبه به لغو کمک هزینه و تعلیق پروژه.

ایندیو سیتی وین فرمون، عضو شورای شهر ایندیو گفت: «من فقط امیدوارم که در آینده، این کار دوباره به میز بازخواهد گشت و شهر ایندیو حاضر است به اندازه سخت و با پشتکار کار کند تا این اتفاق بیافتد»

اتحادیه اقیانوس آرام سخنگوی تیم مک ماهان گفت :" اتحادیه اقیانوس آرام به آژانس های شریک توضیح داد که عامل های مختلف ، تجاری ، زیرساخت ها و اثرات دسترسی به پیشنهاد خدمات جشنواره مربیلا مرتبط خواهد بود در شبکه UP و حق رای دادن داشته باشد. فراتر از آن، UP به طور عمومی در مورد مذاکرات تجاری اظهار نظر نمی کند."

حدود 100,000 نفر به طور سنتی در هر یک از جشنواره های موسیقی در طول سه تعطیلات آخر هفته شرکت می کنند. مقامات پروژه گفتند قطار می تواند ازدياد در بين ايالتی 10 و جاده های نزديک به باشگاه امپاير پولو را که در آن جشنواره ها انجام می شود به حداقل برساند.

طرح ها به سال ۲۰۱۶ برمی گشتو طرف های درگیر به خورشید صحرا ماه گذشته گفتند که به این پروژه علاقه مند هستند، اما توافقی نمی توان به آن رسید.

"من می دانم که این یک چرخش واقعا ناامید کننده از حوادث است، RCTC مدیر اجرایی آن Mayer گفت: چهارشنبه. ما همچنان در تلاش های دائمی خدمات ریلی به کار خود ادامه می دیم. که هنوز در حال انجام است، اما ما پشیمان می شیم که فکر می کنیم در یک به حالت بدرد نخور قرار داریم."

RCTC ریل مدیر شلدون پترسون گفت تلاش "احساس می کند مانند یک کوستر غلتک نوک سفید با بسیاری از بالا و پایین."

مقامات می خواستند برای رویدادهای سال 2021 به موقع راه اندازی شوند از آنجا که به نظر نمی رسد قطار برای کنسرت های 2020 آماده باشد، حتی قبل از ضربه پاندمی کوروناویروس.

توسعه برگزار کنندگان جشنواره ، لس آنجلس مبتنی بر Goldenvoice ، برای ایجاد بسته های بلیط که شامل خدمات قطار نیاز دارد.

Riverside شهردار روستی بیلی پرسید که اگر هزینه 8 میلیون دلار می تواند توسط شرکت کنندگان پوشش داده شده است، اما Mayer گفت که هزینه می شود بالا و مردم را از استفاده از قطار دلسرد.

حدود ۳۷۵هزار دلار بودجه دولتی در حال حاضر به سمت مرحله طراحی رفته بود و پترسون گفت که هنوز هم می تواند در آینده مفید باشد.

او گفت: «ما واقعاً چیزی را از دست ندادیم.

گزارشگر کویر سان کالین اتاگی، جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده ها و بزرگراه ها را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت colin.atagi@desertsun.com و یا به دنبال او در @tdscolinatagi. پشتیبانی از اخبار محلی، مشترک شدن در خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن