IID حفظ کنترل بر روی رودخانه کلرادو آب حقوقی کشمکش با کشاورز مایکل Abatti

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:08 PM EDT Jul 17, 2020امپریال منطقه آبیاری و کشاورز مایکل Aba

توسط NEWSOULS در 28 تیر 1399

امپریال منطقه آبیاری و کشاورز مایکل Abatti قفل شده در یک سال نبرد قانونی با بسیاری از تاب به عنوان رودخانه که بیش از آن شده است مبارزه کرد. حماسه ممکن است در نهایت به پایان رسیده است هر چند پس از یک دادگاه استیناف کالیفرنیا دست به پایین حاکم در روز پنج شنبه که IID است حق مدیر بخشی از رودخانه کلرادو تضمین شده به دره امپریال.

سه قاضی پنل خواسته شده بود برای تعیین اینکه آیا IID نسبتا توزیع آب از جمله به حدود 500000 هکتار از کشاورزی است که دریافت آن را در هر سال است. علاوه بر این قضات مورد نیاز برای تصمیم گیری کشاورزان از طریق مالکیت خصوصی داشتند خاص حق به رودخانه کلرادو آب به عنوان یک دادگاه قاضی حکم در سال 2017. که تصمیم به پایین پرتاب شده بود به سوال بیشتر از یک قرن-سیستم های قدیمی که doled آب در کشاورزی دره در جنوب Salton Sea.

در حکم قضات یافت که کشاورزان حق تضمین شده برای تحویل آب, اما آنها نمی برگزاری ویژه ادعای حقوق آب بالاتر از دیگر صنعتی و مسکونی کاربران است.

"ما با شروع Abatti که باعث می شود تعدادی از استدلال به حمایت خود را از کشاورزان حقوق. هیچ کدام شایستگی" قضات نوشت صراحت قبل از برداشت غیر قانونی تیم استدلال ممتاز حقوق آب.

"این است که تلاش مداوم توسط یک گروه خاص که از فقدان یک اصطلاح بهتر است بی امان در تلاش برای کنترل توزیع آب" IID هیئت مدیره رئیس جمهور نرما سیرا Galindo گفت. "اما حداقل در حال حاضر من بسیار آسوده است که این یک تصمیم نهایی است و این تصمیم به نفع ما است."

توزیع عادلانه طرح

پس از این حکم بیرون آمد, سوالات باقی مانده در مورد آینده توزیع عادلانه طرح یک سند IID تجدید نظر شده در سال 2013 برای تعیین چگونه آب خواهد بود apportioned در مورد اعلام کمبود روی رودخانه. کشاورزان قرار داده شد و آخرین در خط در این طرح و این که دیگر سوال کلیدی Abatti مطرح شده در دادخواهی.

دادگاه استیناف حکم داد که IID "سوء اختیار خود در چگونه آن را در اولویت apportionment در میان دسته از استفاده کنندگان از آب" اما هر دو طرف پدید آمده از مورد ادعا یک سطح از پیروزی در آن نقطه است.

در یک ایمیل به لی Hejmanowski یکی از abbots وکلای گفت: خورشید صحرا "در سال 2013, مایکل Abatti ایستاده بود تا برای همه کشاورزان در دره امپریال با به چالش کشیدن IID را به اصطلاح" توزیع عادلانه طرح است.' آقای Abatti خوشحال است که دادگاه تجدید نظر تأیید کرده است و تصمیم دادگاه را قابل توجه پایین EDP که در واقع عادلانه زیرا آن درمان کشاورزان inequitably."

فرانک Oswalt, IID مشاور عمومی گفت: او معتقد است: "هیئت مدیره بسیاری از مشق شب به انجام" برای اطمینان از آن است که خواندن این تصمیم درست زمانی که در حال حرکت رو به جلو با برخی از شکل توزیع عادلانه طرح است. اما Oswalt گفت: بازدید از این تصمیم به عنوان تا حد زیادی تایید مکانیسم این IID مورد استفاده در طرح.

خوب Leimgruber از دره امپریال ائتلاف برای نمایشگاه های آب است که پشتیبانی از IID موقعیت گفت: این حکم یک پیروزی برای منطقه است. اما او انتظار دارد که این طرح به بازنویسی شود به وضوح از طلسم است که تمام آب کاربران باید به همان اندازه درمان در صورت وجود کمبود آب.

"این یک نقطه عطفی مورد امپریالیستی منطقه آبیاری اما نه تنها برای آب منطقه بلکه برای تمام ذینفعان در اینجا در IID خدمات منطقه," او گفت:.

آب قدرت است

فاصله دندانهای فوقانی و تحتانی در حال حاضر انتظار دارد که قادر به حرکت رو به جلو در جذب صنایع جدید به دره. تصمیم گیری را فراهم می کند اطمینان بیشتر است که آب در دسترس خواهد بود در یک منطقه که در آن کشاورزی — به استثنای لبنی — با استفاده از بیش از 91 درصد از آب با توجه به Galindo.

"زمین گرمایی و لیتیوم استخراج در حال حاضر در اینجا حتی اگر آنها در دوره بارداری," او گفت:. "نوع دیگر وجود دارد از صنعت است که باید نگاه دره به در آمده است." در ماه ژانویه این IID هیئت مدیره تصویب یک معامله زمین برای یک داخلی مرکز حمل و نقل در نزدیکی Niland ،

مورد نیز مربوط به سایر مداوم دادخواهی به عنوان IID یک بازیکن کلیدی در باتلاق است که تلاش برای کاهش گرد و غبار سمی مواج از Salton Sea را دق.

آب منطقه به تازگی در زمینه افتتاح آن مختصر در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر آب شهری منطقه جنوب کالیفرنیا با این استدلال که طرح دیگری برای رسیدگی به کاهش کلرادو آب رودخانه به نام های پایین تر حوضه خشکسالی احتمالی طرح را آسیب بیشتر هر دو Salton Sea و IID کنترل بیش از آب است.

"اگر ما فراموش نمی کنم در مورد Salton Sea با توجه به همه چیز ما در مورد تصمیم گیری در آب" Galindo روز جمعه گفت: "ما همه در حال رفتن به خوردن کاکتوس در چند سال و این فقط چیزی است که ما می خواهیم."

چه می آید بعدی

هر دو طرف در مبارزه قانونی بین کشاورزان و IID باید ماندم, به تعيين مرحله بعدی نبرد خود را در برنامه.

"آقای Abatti و خود را وکیل هستند, هضم, دادگاه تجدید نظر, 106-صفحه: تصمیم گیری و تعیین گام های بعدی در این روند" Hejmanowski گفت.

Oswalt گفت: IID هم خانههای گلی خالی جزئیات ظریف از قرآن و آن را در نهایت خواهد شد به هیئت مدیره برای تصمیم گیری در مراحل بعدی. اما او گفت: IID رهبری راضی هستند که تصمیم برگ کنترل بر آب استوار با آنها به معنی "IID هیئت مدیره است که بسیار کمتر به احتمال زیاد به می خواهید به درخواست تجدید نظر این از طرف دیگر."

هر طرف همچنین نیاز به یک تصمیم در مورد چگونه بسیاری از منابع آنها می خواهند به شخم زدن به مبارزه.

در ژانویه مدیره جلسه Oswalt گفت: IID هیئت مدیره که در این منطقه متصلب بود تا $2.3 میلیون لایحه قانونی. در حالی که این منطقه را فراهم نیست دقیق شکل به روز شده در جمعه Galindo گفت: آن رخنه کرده بود به سمت 3 میلیون دلار متغیر است.

دادگاه استیناف در آن دوشنبه حاکم تصمیم گرفت هر طرف خواهد خرس خود را هزینه برای جدید ترین مرحله از دادخواهی.

و صحنه را برای یک پتانسیل ادامه حقوقی مرحله نهایی مسابقات خواهد بود هفت عدالت کالیفرنیا دیوان عالی کشور است.

دادگاه استیناف در زمان تنها یک ماه به عمدی — آن را تا به حال تا اواسط سپتامبر — و Leimgruber که در زمان چرخش سریع و همچنین طول و جزئیات این تصمیم به عنوان یک نشانه آن است که Abatti رو "نبرد دشوار" در هر تجدید نظر شود.

احزاب باید 10 روز پس از دادگاه استیناف تصمیم نهایی می شود — که به طور معمول اتفاق می افتد ظرف یک ماه از زمانی که آن را دست به دست — به درخواست دولت apex دادگاه آن را تا. دادگاه عالی کالیفرنیا تنها می شنود و در حدود 5 درصد از موارد که فرستاده می شود و راه خود را با این حال این بدان معنا است که یک احتمال قوی است که روز شنبه تصمیم می تواند حرف آخر را در abbots چالش قانونی به IID کنترل بیش از رودخانه کلرادو آب در دره امپریال.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن