چگونه پزشکی نژادپرستی توضیح می دهد Covid-19 در امریکا

این تظاهرات که مشتعل در سراسر کشور شده است سوخت توسط یک انبار باروت ساخته شده است نه فقط در نقض حقوق بشر مانند

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

این تظاهرات که مشتعل در سراسر کشور شده است سوخت توسط یک انبار باروت ساخته شده است نه فقط در نقض حقوق بشر مانند خشونت پلیس بلکه در نامتناسب و وخیم اقتصادی و سلامت اثرات Covid-19.

در حالی که رمان coronavirus منفی نهفته است کل ملت, سیاه و سفید, قهوه ای و بومی جوامع در حال ویران کرد. داده های اخیر نشان می دهد که Covid-19 میزان مرگ و میر برای آمریکایی های سیاه و سفید در حدود 2.4 برابر بیشتر از سفید پوستان است. مردم سیاه و سفید نیز کمتر احتمال دارد به آن اشاره شود برای Covid-19 تست و مراقبت های پزشکی.

بحث در اطراف این واقعیت آشکار را در رسانه ها و همچنین از کارشناسان دولت مانند موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci و جراح عمومی جروم Adams — اتحاد در درجه اول کاهش یافته و به دو دسته بندی ها: نقش رفتار فردی از مردم سیاه و سفید (یک خط استدلال که بسیار مشکل ساز است) و نقش سیستمیک نژادپرستی در بازار کار و بازار مسکن.

جای تعجب آنچه نشده است و در مورد صحبت بسیار است نقش سیستمیک و نژادپرستی نهادی در موسسات پزشکی است. در طول تاریخ آمریکا, مردم سیاه و سفید را تحمل کرده اند یک سیستم پزشکی است که به طور همزمان استثماری و بی اعتنا. و آسیب رساندن صریح و ضمنی تعصبات موجود در سیستم پزشکی ما نه به طور ناگهانی ناپدید می شوند چرا که ما در وسط یک بیماری همه گیر. در واقع همه گیر ساخته شده است که آنها را غیر ممکن است به چشم پوشی است.

ما در حال حاضر شاهد شواهد اولیه از این تعصبات بازی کردن با درمان و مراقبت از مردم سیاه و سفید در پاسخ به Covid-19 همه گیر در سه راه کلیدی:

با توجه به مطالعه مقدماتی داده ها از بوستون-بر اساس تحقیقات زیست فناوری شرکت Rubix علوم زندگی, سیاه بیماران که به نمایش گذاشته Covid-19 علايم شش برابر کمتر احتمال دارد برای دریافت تست و یا درمان در مقایسه با سفید بیمارانی که به نمایش گذاشته علائم.

اگر چه این مطالعه نشده است کارشناسی که این نشان دهنده شواهد از بیماران و خانواده های آنها که گزارش در حال حاضر آزمون چند بار و یا اینکه کمی به هیچ درمان. با توجه به تاریخچه پزشکی حرفه ای رد شکایات بهداشتی از زنان ممکن است منحصر به فرد نهفته این حداقل رساندن.

در بخش هایی از کشور سفید جوامع هستند احتمال بیشتری برای تست سایت عمدتا از جوامع اقلیت. برای مثال با توجه به NPR, نشویل, تنسی قادر به دریافت تجهیزات تست و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش به مراکز تست در محله ای از رنگ. و محله در شیکاگو را تجربه کرده اند پایین تر تست میزان از سفید محله.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین به عنوان بسیاری از دولت های ایالتی و محلی موفق به جمع آوری و گزارش نژاد و قومیت اطلاعات در مورد Covid-19 موارد در شروع این بیماری همه گیر. و تعداد قابل توجهی از آنها مانند نبراسکا و داکوتای شمالی هنوز موفق به انجام این کار.

با توجه به megyn kelly, 18 متحده و سرزمین ما نیست و گزارش این اطلاعات و از کسانی که گزارش این اطلاعات "تقریبا در هر حالت از دست رفته است مقادیر مختلفی از نژاد و قومیت داده است."

CDC وب سایت تنها فراهم می کند نژادی اطلاعات برای حدود نیمی از افراد مبتلا Covid-19. (علاوه بر این CDC حذف زبان از آن سایت که اولویت Covid-19 تست برای گروه شده اند که در معرض خطر بالاتر برای Covid مربوط به مرگ مانند سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع بومی.)

با توجه به سابقه طولانی بین نژاد و نامتناسب بر بهداشت و درمان در کشور این آمار بسیار مهم است برای حفاظت از جوامع به حاشیه رانده شده. آن را بعد از همه, چند مکان این گزارش نژادی آمار کمک کرد که صدای زنگ در که جوامع سیاه می شد را به شدت نهفته است.

در سطح محلی این اطلاعات می تواند کمک به مقامات بهداشت عمومی در تضمین این که جوامع است که به طور نامتناسبی نهفته می توانید منابع آنها نیاز دارید.

متاسفانه این تعجب آور نیست زمانی که به دنبال در تاریخ چگونه ایالات متحده در نظر گرفته سیاه و سلامت مردم است. تاسکیگی سفلیس آزمایش به ذهن می آیند که در آن مردان سیاه و سفید بودند و آگاهانه مجاز به رنج می برند از این بیماری با وجود در دسترس درمان است.

در این آزمایش که زد برای تقریبا نیم قرن 20 آمریکا خدمات بهداشت عمومی و تاسکیگی موسسه گفت: در این مطالعه بودند که برای درمان "بد خون است." در واقع این افراد در درجه اول مشاهده می شود در حالی که آنها رنج می برد از بیماری ها و ندانسته گسترش آن به خانواده ها و اعضای جامعه خود — حتی پس از پنی سیلین شد یک درمان است.

و مطالعه است که تنها نوک کوه یخ است.

پزشکی آمریکا سیستم دارای یک سابقه طولانی از استفاده مردم سیاه و سفید به عنوان آزمايش در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را از دریافت مراقبت های پزشکی کافی. در طول قرن 19 J. ماریون سیمز است که در نظر گرفته پدر, مدرن, زنان, انجام تجربی جراحی سیاه بردگی زنان بدون بیهوشی.

هریت A. واشنگتن جزئیات در کتاب پزشکی آپارتاید بسیاری از ما در مدارس پزشکی که آزمایش های انجام شده بر مردم سیاه بردگی آنها خریداری شده که دیگر جا برای کار فیزیکی. بعلاوه بسیاری از این موسسات خریداری شده به سرقت رفته بدن مرحوم بردگی مردم و رهایی آنان از جنس مردم به استفاده از عنوان پزشکی اجساد.

بزرگتر آمریکا دیدگاه های این سوء استفاده به عنوان یک چیزی از گذشته های دور است. اما متاسفانه که چنین نیست. برای مثال در 1990s کندی کریگر منجر جلو گیری تعمیر و نگهداری و مطالعه عمدا در معرض سیاه و جوانان به سرب در خانه های خود به منظور مطالعه اثرات جزئی منجر جلو گیری.

در همان دهه fenfluramine مطالعه در تلاش برای کشف پتانسیل ارتباط بین ژنتیک و پرخاشگری در تناسب تعداد سیاه پوست و لاتین در پسران است. کسانی که در انجام این مطالعه گفت: مراقبان که آنها بررسی عاطفی و فیزیکی رفاه خانواده ها با فرزندان در سیستم دادگاه در حالی که در واقع در معرض این کودکان به مواد مخدر است که بعدها کشف به منفی قلبی اثرات. (همچنین اجازه چشم پوشی نیست نژادپرستانه فرض که پرخاشگری ممکن است ژنتیکی در سیاه و لاتین مردم است.)

همه از این — و متاسفانه بسیاری از — نمونه هایی از راه های بسیاری که در آن ما سیستم پزشکی دانش به دست آورد در مورد سلامتی و بدن انسان را از درد و رنج مردم سیاه و سفید.

چه تر است, مردم سیاه و سفید نیز نمی تمایل به درو مزایای این دانش به همان درجه به عنوان سفید پوستان است.

تحقیقات نشان می دهد که دانشجویان پزشکی و ساکنان هنوز هم نادرست بر این باورند که مردم باید "پوست ضخیم تر" و تجربه درد کمتر از سفید پوستان است. یک 2018 مطالعه نشان داد که مردم بیشتر احتمال دارد به درگیر در مطالعات شده اند که معاف از نیاز به رضایت آگاهانه (که به طور کامل توصیف خطرات بالقوه از این تحقیقات به شرکت کنندگان). سیاه جوامع هستند بیشتر احتمال دارد به عدم مراقبت های اضطراری پزشکی و بخش زنان و زایمان. و زنان بیشتر احتمال دارد به اندازه کافی دریافت نمی های دوران بارداری مراقبت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که ممکن است نقش مهمی در بالاتر مرگ و مير مادران برای مادران است.

این نژادپرستی نظاممند است به قدری فراگیر است که محققان حتی یک الگوریتم مورد استفاده در سراسر بسیاری از ما در بیمارستان است که "به احتمال زیاد کمتر به مراجعه مردم سیاه از سفید افرادی که به همان اندازه بیمار به برنامه که با هدف بهبود مراقبت از بيماران مبتلا به مجتمع پزشکی نیاز دارد."

این نمونه هستند و مشکلات درون خود را: Black مردم دریافت نمی کند برابر و مراقبت کافی. این می تواند با گلوله برف زدن به حتی مشکلات بزرگتر که ترکیب مراقبت های بهداشتی نابرابری.

تبعیض درک ارتباط به کمتر پایبندی به راهنمایی های پزشکی. علاوه بر این تجربیات و همراه با این سابقه شناخته شده سیستمیک بدرفتاری و سوء استفاده — منجر به یک سطح قابل فهم از شک و تردید و ترس از بسیاری از مردم وقتی که می آید به موسسات پزشکی است.

این ترجمه می تواند به بی میلی برای مردم سیاه و سفید برای تعامل با این نهادها در زمان نیاز و یا به تسلیم در نا امیدی. به عنوان مثال مردم سیاه و سفید نشان داده شده است که بیشتر بی اعتماد از پزشکان نسبت به سفید پوستان و کمتر احتمال دارد به طور کلی برای شرکت در مطالعات پزشکی. البته پس از آن نتایج بیشتر در فقیر سلامت و کمتر تجربی اطلاعات در مورد مسائل مربوط به سلامت و دارو اثرات در افراد سیاه و سفید.

به همان اندازه از کشور به نظر می رسد به جلو به ورود یک واکسن برای رمان coronavirus که حتی ممکن است از یک مساوی به نفع مردم سیاه و سفید. با توجه به اینکه جوامع سیاه نرخ پایین تر از واکسن آنفلوانزا که ممکن است مربوط به یک بی اعتمادی نسبت به سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد دلیلی برای نگرانی که مردم سیاه و سفید ممکن است به احتمال زیاد به نمایشگاه Covid-19 واکسن تردید و یا مقاومت.

وجود دارد بسیاری از شجاع اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشتی که در حال حاضر خطر جان خود را به اطمینان حاصل شود کشور ما ایمنی در طول این بحران بهداشتی. بسیاری از دست داده اند و زندگی خود را برای نجات جان دیگران و بسیاری دیگر هستند و در ادامه به خطر زندگی خود را هر روز.

این یک موعظه از آنها را -- آن است که یک درخواست به درخواست آنها موسسات و دولت ما به آدرس این تعصبات به وضوح برای کمک به اطمینان حاصل شود که بیشتر زندگی را نجات داد. این مشکلات باید راه حل. سیاه و قهوه ای و بومی زندگی نیست مصرفی بیشتر از هر گروه نژادی.

Marya T. Mtshali دکترا یک مدرس دانشگاه در مطالعات زنان و جنسیت و تمایلات جنسی در دانشگاه هاروارد. او در زمینه های تخصصی شامل تقاطع و نابرابری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب