همه میسوری رای دهندگان در حال حاضر می تواند رای از طریق پست (با شرط)

فرماندار میسوری مایک کشیش بخش ساخته شده است که یک سری از missteps به تازگی (از جمله به طور بالقوه در معرض سال

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399
فرماندار میسوری مایک کشیش بخش ساخته شده است که یک سری از missteps به تازگی (از جمله به طور بالقوه در معرض سالمندان جانبازان به COVID-19 امتناع از پوشیدن ماسک در طول یک عکس-op) اما در حال حاضر از آن زمان به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت به دلیل فرماندار کشیش بخش در نهایت انجام می شود چیزی است که حق را برای یک بار.

دیروز او امضا SB 631 به قانون که اجازه می دهد تا تمام میسوری رای دهندگان برای رای دادن از خانه از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. این لایحه در مجلس سنا اجازه خواهد داد میسوری رای دهندگان به رای دادن از طریق پست با یک ایمیل جدید در انتخابات در ماه اوت و نوامبر انتخابات این سال است.

رای دهندگان نمی نیاز به یک دلیل و یا بهانه ای برای رای دادن از طریق پست, اما آنها خواهد شد و نیاز به رای گیری محضری.

اگر رای دهندگان است "محدود به دلیل بیماری" و یا در سی دی را در خطر دسته بندی برای COVID-19 رای دهندگان می توانند رای غایب و نمی خواهد نیاز خود را absentee ballot محضری.

CDC لیست در خطر دسته بندی ها گسترده است و شامل گروه های زیادی از خطر آمریکایی: هر کس در سن 65 سالگی و در خانه هر کس که ضعف سيستم ايمنی و هر کس مبتلا به آسم و دیابت بیشتر است.

"هر Missourian تحت تاثیر COVID-19 هنوز هم باید قادر به رای دادن از جمله کسانی که بیمار هستند و یا در نظر گرفته شده در-خطر" فرماندار پرشن گفت: در آزادی مطبوعات. "من این را تحسین سناتور دن Hegeman نماینده دن اسرائیل و بقیه نماینده مجلس برای در نظر گرفتن این مهم گام فراهم می کند که Missourians با یک راه امن و مطمئن برای رای دادن در حالی که هنوز هم حفظ ما انتخابات و رای گیری روند."

پرشن می کند متوقف کند و زمان را به برخی از چکمه ، اضافه کردن در:

"من به طور کامل موافق با رئیس جمهور تهمت موقعیت و پشتیبانی نمی کند هر گونه برنامه ریزی برای گسترش ایمیل انبوه-در رای گیری بدون دلیل" فرماندار پرشن ادامه داد. "این تنها امکان تقلب انتخابات و رای گیری برداشت و من با افتخار به ثبت نام در این لایحه برای جلوگیری از این روند از این اتفاق در کشور ما است."

نیز وجود دارد یک دلیل برای گسترش ایمیل انبوه-در رای گیری در این سال حداقل. و به نظر می رسد این واکنش ممکن است تغییر ذهن خود را در پست الکترونیکی-در رای گیری که آنها در حال حاضر متوجه شدم که بخش بزرگی از پایه خود را (سالمندان آمریکایی ها) ممکن است بیش از حد ترس به خارج برای رای دادن به آنها.

میسوری رای گیری از طریق پست وضعیت نمی تواند در نظر گرفته شود به طور کامل ثابت شده تا زمانی که همه رای مساوی هستند و به راحتی بازیگران (به این معنی که در دفتر اسناد رسمی چیزی باید تمام هزینه پستی باید از قبل پرداخت می شود, و غیره.) اما این است که قطعا یک گام در مسیر درست است.

اما هر زمان وجود دارد این است که یک گام در مسیر درست در میسوری ما باید جشن می گیرند. آن اغلب اتفاق نمی افتد.

اگر شما مطمئن نیستید اگر شما قادر خواهد بود برای رای دادن از طریق پست بعد از این سال اتمام نمودار زیر ارائه شده توسط میسوری رای دهندگان حمایت ائتلاف.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن