خانه در صحرا بودن scooped تا.' در اینجا که در آن تقاضا بالاترین

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:05 PM EDT Jul 20, 2020Coronavirus همه گیر و در ارتباط اقتصاد

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

Coronavirus همه گیر و در ارتباط اقتصادی با جنجال و هیاهو نیست متوقف شد و مردم از خرید خانه در Coachella Valley, با خانه های تک خانواده در افزایش قیمت نسبت به سال گذشته بیشتر مردم نقل مکان به کویر.

کارشناسان املاک و مستغلات می گویند برخی از خریداران در حال حرکت در اینجا از شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس به عنوان انتقال آنها به کار از خانه و به دنبال کمتر متراکم تر و مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند.

قیمت متوسط برای یک خانه تک خانواری در Coachella Valley $بود 459,000 در ماه ژوئن تا 6.7% از سال قبل با توجه به ماه ژوئن 2020 گزارش از صحرای کالیفرنیا انجمن از Realtors و پالم اسپرینگز منطقه ای انجمن از Realtors.

رابین DuFault رئیس جمهور CDAR گفت: قیمت های در خانه های تک خانواری است که تا حدودی مرتبط به این منطقه بسیار پایین موجودی معنی وجود ندارد بسیاری از خانه ها در بازار است. در جولای 1, این منطقه تا به حال 2,340 خانه برای فروش است که 22 درصد افت از سال قبل است.

قیمت های مربوطه در منطقه شده است تعجب برای برخی از DuFault گفت.

"مردم در آینده و تلاش برای کم توپ و در ضمن متعدد وجود دارد را ارائه می دهد که در" DuFault گفت. "ما شاهد برخی از (ارائه) می آیند در بالای درخواست قیمت."

بیشتر: صدها نفر از صاحبان دریافت افزایش از Riverside County کسب و کار کوچک برنامه; میلیون ها دلار در سمت چپ در صندوق

بیشتر: Riverside County اجاره کمک به صندوق باز می شود تا برای دور دوم پس از تخصیص $3.7 متر در پرداخت

قیمت بالا رفت و در تمام دره شهرستانها اما رانچو مایراج و چاه در مقایسه با ژوئن 2019. قیمت بودند تا بیشترین در پالم دزرت که ژوئن 2019 متوسط قیمت خانه بود $314,500 است و در حال حاضر $470,000.

اما قیمت برای متصل خانه — آپارتمان برای مثال کاهش یافته است در سراسر دره شهر است. دره ميانه متصل شده قیمت در ماه ژوئن $بود 275,500 یک 6 درصد کاهش از سال گذشته است. قیمت در رانچو مایراج که متصل به خانه در ژوئن 2019 به فروش می رسد برای یک قیمت متوسط $370,000 در مقایسه با $289,000 در ماه ژوئن سال 2020 نزدیک به 22 درصد افت.

مسکن محلی Stephen Burchard گفت: کاهش متصل شده قیمت خانه می تواند با توجه به عدم گردشگری در بهار پس از پناهگاه در محل سفارشات تاسیس شد برای جلوگیری از گسترش coronavirus. به طور سنتی یک بخش از آن بازدید کنندگان می توانند ترجمه دوم-صفحه اصلی خریداران Burchard گفت.

کاهش متصل شده قیمت خانه و خرید و فروش نیز می تواند با توجه به اولین بار homebuyers قرار دادن خرید به دلیل بیکاری یا کار عدم قطعیت.

"ورود به سطح است که به طور سنتی محل سکونت" در کویر, املاک و مستغلات, Burchard گفت.

در اینجا جاری متوسط قیمت در دره شهرستانها که از ماه ژوئن سال 2020 به صورت تک خانواده خانه های مسکونی و در خانه متصل:

 • پالم اسپرینگز: $706,000 SFR / $248,000 متصل
 • کلیسای جامع شهر: $378,750 SFR / $176, 250 متصل
 • رانچو مایراج: $620,000 SFR / $289,000 متصل
 • نخل کویر: $470,000 SFR / $305,000 متصل
 • La Quinta: $603,000 SFR / $327,625 متصل
 • Indian Wells: $942,000 SFR / $399,000 متصل
 • Indio: $335,000 SFR / $197,000 متصل
 • Coachella: $292,500 SFR / N/A متصل
 • دزرت هات اسپرینگز: 250.000 دلار SFR /N/A متصل

تقاضا برای پایین تر از قیمت خانه

DuFault گفت: این منطقه شاهد افزایش تقاضا با افرادی که مایل به نقل مکان به عنوان آنها شروع به انتقال به کار از راه دور.

"ما در حال گرفتن مقدار زیادی از جابجایی از بیشتر جمعیت منطقه بسیار متراکم مناطق. لا اورنج کانتی سن دیگو حتی خلیج سان فرانسیسکو" DuFault گفت. "خواص هستند که scooped تا."

انریکه صورت گرفته رئیس جمهور برای اولین بار در غرب مالی شرکت در لا کوئینتا گفت: او شده است شگفت زده چقدر داغ بازار املاک و مستغلات بوده است و در طول همه گیر با توجه به بیکاری گسترده و مشکل اقتصاد است.

او گفت: بیشترین تقاضا برای خانه های زیر $400,000. خانه ها در مکان هایی مانند La Quinta Cove, نخل کویر باشگاه های کشور و کلیسای جامع شهر ممکن است شش یا هفت ارائه می دهد پس از این که ذکر شده فقط برای چند روز.

"است که بسیار داغ کالا," او گفت:.

این خریداران نیز قادر به استفاده از رکورد نرخ بهره پایین مانند بهره 2.5% در 30 سال ثابت وام در مقایسه با 4 درصد از این زمان در سال گذشته صورت گرفته گفت. کسانی که نرخ نیز فیلدینگ refinancing یک فرایند است که می تواند کمک به مالکان فعلی دریافت یک معامله بهتر در وام مسکن خود را.

"ما می خواهم برای رفتن به عقب در چندین دهه برای دیدن این نرخ پایین," او گفت:.

در حالی که کسی که بیکار و یا در کردند نمی خواهد بود قادر به گرفتن تایید شده برای وام مسکن صورت گرفته گفت: این روند شده است صاف و هنگامی که کسی می رود بازگشت به کار به عنوان یک نمونه از یک مشتری است که مدیر یک رستوران.

"همه بانک خواسته است که آنها بازگشت به کار آنها چک و آیا ما باید یک نامه وپیش کارفرما است که می گوید: آنها به احتمال زیاد رفتن به ادامه کار گرفته شود," او گفت:.

تغییر سیاست در افق

همه گیر بدتر شده موجود بحران مسکن در کالیفرنیا که در آن وزارت مسکن و توسعه جامعه می گوید: دولت باید ساخت 180,000 هر سال همگام با رشد جمعیت ،

DuFault گفت: در حال حاضر روند املاک و مستغلات تاکید نیاز برای ساده مورد نیاز مسکن و ساخت آن را بیشتر مقرون به صرفه برای ساخت مسکن در کالیفرنیا در سفارش به آمار هدف.

فقط 31 درصد از کالیفرنیا می توانید استطاعت ایالت, متوسط قیمت خانه در حدود $588,000 با توجه به کالیفرنیا انجمن از Realtors -- قیمت است که بیش از دو برابر متوسط ملی.

"مردم نیاز به دریافت خلاق با مقرون به صرفه مسکن" DuFault گفت.

دولت قوه مقننه است که تا پایان ماه اوت به تصویب قانون جدید در نظر دارد تعدادی از طرح های پیشنهادی که هواداران می گویند کمک خواهد کرد آن را آسان تر و بیشتر مقرون به صرفه برای ساخت مسکن جدید است.

برخی از گزینه های که realtors' جامعه هستند حمایت عبارتند از:

 • سنا لایحه 995 که تغییرات را به کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند در تلاش برای سرعت بخشیدن به مسکن و توسعه
 • سنا لایحه 1085 که به توسعه دهندگان یک "تراکم پاداش" برای توسعه مسکن ارزان قیمت
 • سنا لایحه 1120 که فعال duplexes و دوم واحدهای ساخته شده در یک خانواده بسیاری به حمایت از مقیاس کوچک و توسعه
 • سنا لایحه 1385 که کار را از طریق دولت های محلی اجازه می دهد تا مسکن تحولات بسیاری در طبقه بندی برای خرده فروشی و یا تجاری استفاده می کند در تلاش برای دوباره هدف خالی خواص.

قوه مقننه نیز با توجه به راه به آدرس اجاره, قیمت و پرداخت های از دست رفته. یک ایالت به منظور اجازه می دهد اخراج moratoriums در کالیفرنیا شهرستانها است به پایان می رسد در پایان ماه سپتامبر ترک نامشخص مسیر پیش رو برای کسانی که ممکن است در اجاره خود را زیرا آنها شغل خود را از دست و یا تا به حال ساعت قطع به دلیل همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

یک پیشنهاد سنا لایحه 1410 اجازه می دهد مستاجران به پرداخت آنچه آنها خود را مدیون صاحبخانه بیش از 10 سال آغاز و در سال 2024 با صاحبخانه دریافت پول در اعتبار مالیاتی.

Gary نقاش و استاد دانشگاه و مدیر دانشگاه کالیفرنیای جنوبی قیمت مرکز نوآوری اجتماعی و بی خانمانی سیاست موسسه تحقیقات گفت: این سیاست می تواند ترک های کوچک صاحبخانه با فوری بدهی. هر گونه پاسخ به اجاره بحران را نیز به آدرس صاحبخانه پریشانی.

"اگر ما تاخیر در ارائه برنامه روشن در حال حاضر پس از آن مستاجر صاحبخانه و طلبکاران را ادامه خواهد داد اتفاقی تصمیم گیری در مواجهه با آینده ای نامعلوم او گفت:" اخیرا در یک تجزیه و تحلیل.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن