ویروسی ویدئوها از خشونت پلیس هستند که منجر به اقدام انضباطی

افسران پلیس در سراسر کشور در حال حاضر تحت بررسی است و یا در مواجهه با اقدام انضباطی پس از ویروسی ویدئوها اسیر

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

افسران پلیس در سراسر کشور در حال حاضر تحت بررسی است و یا در مواجهه با اقدام انضباطی پس از ویروسی ویدئوها اسیر خشونت خود را در برابر شرکت کنندگان در صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات.

بی شماری ویدیوهای آپلود شده در رسانه های اجتماعی باید مستند ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد علیه معترضان شده اند که راهپیمایی از هفته گذشته در پی خبری از جورج فلوید در مه 25. به عنوان این ویدئوها را گسترش آنلاین, آنها بیشتر خشم شهروندان دفاع سختگیرانه پلیس مقررات در حالی که دیگران داشتن حتی بیشتر ملموس اثرات. برخی از مسئولان شهرستان باید در پاسخ به این ویدئوها با باز کردن تحقیقات به تصویر کشیده حوادث قرار دادن متخلف ماموران در مرخصی اداری و یا حتی فسخ آنها را از مواضع خود.

در بوفالو, نیویورک, پلیس متوقف شد و بدون پرداخت پنج شنبه شب پس از آنها تحت فشار قرار دادند 75 سال به زمین حادثه ای که فیلم برداری شده بود توسط یک محلی NPR خبرنگار و پس از آن رفت و ویروسی در توییتر. پلیس در ابتدا گزارش داد که این مرد تا به حال افتاد و سقوط خود را در, اما شواهد نشان می دهد در غیر این صورت — که موجب فوری خشم. (مرد در حال حاضر در ثبات اما بیماری جدی به گفته شهردار این شهرستان.)

برخی از افسران در شهر نیویورک نیز منظم خود را برای خشونت در برابر معترضان. یک افسر متوقف شد با پرداخت در روز جمعه بعد از یک امور داخلی دفتر بررسی و پس از او گرفتار شد هل دادن یک زن به زمین در مه 29 در بروکلین. افسر ناظر بود که در صحنه اما دخالت ندارد همچنین "انتقال" با توجه به NYPD کمیسر پلیس درموت شیا.

یکی دیگر از NYPD افسر مستقر در بروکلین نیز به حالت تعلیق بدون پرداخت پس از پایین کشیدن یک تظاهرکننده ماسک و اسپری فلفل در صورت در 30 مه. این حادثه دستگیر شد, در ویدئو و به اشتراک گذاری توییتر که در آن آن را دریافت بیش از 3 میلیون بازدید تا کنون.

در آتلانتا و شش افسر پلیس دستگیر شده بودند به صورت غیر قانونی با تنبیهبدنی دو دانشجویان در تاریخ 30 مه. به نفر رانندگی زمانی که پلیس آنها را متوقف کرد برای نقض این شهر مقررات منع رفت و آمد و بارها و بارها پرسید که چه می گذرد به عنوان افسران در ماشین را باز کرد. ماموران سپس به شدت کشیده دانش آموزان از ماشین با تنبیهبدنی پس از آنها و سپس کاهش لاستیک های خود را و شکست طرف راننده پنجره — همه از آن دستگیر شد در هوا توسط یک CBS محلی وابسته است. دو تا از شش افسران اخراج شدند و سه نفر قرار داده شده بر روی میز وظیفه قبل از دادستان با صدور حکم دستگیری به اتهام تشدید حمله غیر قانونی اشاره تیزر و کیفری صدمه به اموال در برابر تمام شش افسران.

و در شیکاگو دو افسر رها شدند از وظایف خود را در انتظار رسیدگی به خشونت بازداشت آنها ساخته شده در مارس 31. یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که پلیس از جمله دو افسر که منظم شد swarming خودرو در بازار پارکینگ و شکستن ماشین ویندوز در حالی که کشیدن مردم است. یک زن به زمین پرتاب شد و یک افسر قرار داده و زانو خود را به گردن او — همان ضابط روش که به کشته شدن جورج فلوید. افسران گفت: آنها تا به حال کشیده شدن ماشین به دلیل مسافران بود "مونتاژ با سه یا چند نفر به منظور استفاده از زور و یا خشونت به برهم زدن صلح است." مسافران انکار هر گونه تخلف NBC Chicago گزارش شده است.

کوک کانتی دولت اوباما در حال حاضر باز بررسی پتانسیل اتهامات جنایی و اف بی آی در حال بررسی این حادثه و همچنین با توجه به وکیل دولت کیم Foxx.

فیلم ها ویروسی شده اند ضروری است در گرفتن خشونت پلیس به خصوص به عنوان موج فعلی از زندگی ماده تظاهرات طول می کشد نگه دارید. یکی توییتر موضوع تنهایی, ارسال شده توسط, وکیل, T. گرگ Doucette سهام بیش از 300 نمونه هایی از خشونت پلیس — که بسیاری از آنها به تصویر کشیدن اتومبیل های در حال اجرا به معترضان شلیک پلیس یک مقدار بیش از حد از گاز اشک آور و گروه از افسران آزار افراد است. این موضوع به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای با بیش از 58,000 رسانهها.

در سال های اخیر تکنولوژی تبدیل شده است ضروری تر و قابل دسترس به معترضان و تقریبا هر کس حمل بالا-کیفیت دوربین به لطف گوشی های هوشمند خود. این ساخته شده است آن را آسان تر برای هر کسی که برای گرفتن خشونت پلیس اغلب در زمان واقعی از آنجایی که آنها به راحتی می توانید آپلود ویدئوها به رسانه های اجتماعی در نقطه. حوادث که ممکن است پاک شده در گذشته در حال حاضر ثبت شده برای تمام جهان برای دیدن.

"توانایی برای عموم به سند آنچه در جریان است یک ابزار مهم برای برگزاری افراد قدرتمند و نهادهای پاسخگو از جمله پلیس" اوان Greer, معاون دیجیتال, گروه حمایت از مبارزه برای آینده گفت واشنگتن پست در اوایل این هفته در مورد استفاده از دوربین توسط معترضان. "در دسترس بودن به خصوص گوشی های هوشمند, دوربین های دیجیتال به طور چشمگیری افزایش یافته است تعدادی از موارد است که ما می بینیم."

ماموران که با آن مواجه انضباطی در شیکاگو و آتلانتا و نیویورک به احتمال زیاد نه مواخذه شده است اگر نه برای این فیلم ویروسی است که اسیر خود در آوریم. همین دلیل است که بسیاری از معترضان در حال فیلمبرداری و آپلود صحنه هایی از تظاهرات برای حفظ پلیس پاسخگو باشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن