خانه گذشت آخرین آن از 3 تریلیون coronavirus بسته محرک

خانه در جمعه گذشت عمل قهرمانان دموکرات' $3 تریلیون پیشنهاد برای بعد از بسته محرک. در حالی که آن را در حال حاض

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

خانه در جمعه گذشت عمل قهرمانان دموکرات' $3 تریلیون پیشنهاد برای بعد از بسته محرک.

در حالی که آن را در حال حاضر شده است را رد کرد توسط جمهوری خواهان در سنای آمریکا این لایحه را به عنوان یک مهم نشانگر برای دموکرات ها' اولویت های کلیدی به عنوان قانونگذاران وزن چگونه به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

این قانون که شامل بیش از $900 میلیارد در بودجه فدرال ایالات و شهرستانها و همچنین دور دیگری از محرک چک و فرمت برای گسترش بیمه بیکاری به تصویب مجلس 208-199 عمدتا در حزب خط.

تا کنون این لایحه را به دست آورد علاقه کمی از جمهوری خواهان مجلس سنا ایم که توسط آن اندازه کشف خود را به نگرانی در مورد کسری بودجه و اشاره کرد که آنها ممکن است حرکت اضافی قانون تا پس از اتاق گرداند از آن روز یادبود زنگ تفریح در ماه ژوئن. "ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام. که می تواند توسعه, اما من فکر نمی کنم آن است هنوز" میچ مک کانل رهبر اکثریت به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته با توجه به سیاست.

دموکرات ها توجه داشته باشید که آنها به سرعت نقل مکان کرد در این اقدام با توجه به ضرورت از بحران است. این لایحه که همچنین شامل یک $200 میلیارد دلار به صندوق پوشش خطر برای پرداخت خط مقدم کارگران دموکرات سهام در زمین به مذاکرات ادامه خواهد داد.

است که می گویند, اما, انجمن کاملا ایالات پشت تمامیت این لایحه است. در روز پنج شنبه و جمعه پیش از رای گیری در این قانون برخی از وزش اعضا از جمله مظنونان حمله به دانشگاه ابیگیل Spanberger (D-VA) و Kendra شاخ (D-خوب) خود را ابراز مخالفت و استدلال کرد که این اقدام شامل اولویت های که ربطی به اورژانس در دست است.

در اوایل این هفته ترقی خواهان از جمله کنگره حزبی مترقی co-صندلی Pramila Jayapal (D-WA) و علامت Pocan (D-WI) نیز خواست خانه رهبری به نمایندگان مجلس زمان بیشتری برای در نظر گرفتن این لایحه که آنها به عنوان حذف کلید های پیشنهادی مانند فدرال چک تضمین کند.

در نهایت دموکرات ها قادر به جمع آوری رای مورد نیاز برای تصویب این قانون در جمعه 14 هر چند اعضای حزبی علیه آن رای دادند. چه اتفاقی می افتد بعدی با محرک, اما به احتمال زیاد نمی تواند خیلی ساده است.

کنگره در حال حاضر با گذشت نزدیک به 3 تریلیون دلار در چند ماه گذشته به عنوان بخشی از آن coronavirus تلاش های امدادی — و این آخرین خانه بسته در نهایت وزن آن در بیش از 3 تریلیون دلار خود را.

در حالی که به دور از نهایی لایحه دو حزبی مذاکره با سنا آن را به رسمیت شناختن است که هیچ فوری پایانی برای Covid-19 یا ویران کردن آن را wreaking در اقتصاد آمریکا است. در اینجا برخی از تکه های بزرگ از خانه بیل:

پول برای دولت و دولت های محلی: تمرکز اصلی خانه لایحه گرفتن پول به آمریکا و دولت های محلی که بسیاری از آنها به دنبال جدی کمبود بودجه با توجه به کوروناویروس. این لایحه شامل 500 میلیارد دلار به صورت متحده $375 میلیارد دلار برای دولت های محلی 20 میلیارد دلار برای جوامع قبیله ای و یکی دیگر از 20 میلیارد دلار در مناطق مانند پورتو ریکو گوام و جزایر ویرجین آمریکا. این لایحه همچنین تخصیص $755 میلیون دلار به واشنگتن در coronavirus کمک. این به مراتب بیشتر از مراقبت عمل می کنند که تاسیس 150 میلیارد دلار صندوق امداد برای دولت های ایالتی و محلی.

هر دولت خود را قانون اساسی ایالات بیشتر به تعادل بودجه خود را و نمی تواند قرض گرفتن مبالغ هنگفتی از پول مانند دولت فدرال است. با کسب و کارهای کوچک و بسته شدن میلیون ها نفر از مردم گذاشته شدن بار قابل اعتماد جریان درآمد مانند فروش و مالیات بر درآمد را در آمار و کارگران مانند پلیس و اورژانس کارگران و معلمان ایستاده به از دست دادن شغل خود.

محرک چک: وجود یک اجماع سازی میان دموکرات ها که یک بار $1,200 اقتصادی و چک به آمریکایی ها نیست به اندازه کافی برای دیدار با مقیاس زمان بحران اقتصادی است. دموکرات ها پیشنهاد دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت به بیرون بروید اما با برخی از تغییرات. پرداخت می شود هنوز هم 1200 $برای تک filers و $2,400 مشترک filers اما filers همچنین می تواند واجد شرایط برای 1200 $در هر وابسته (این امر می تواند در پوش سه وابستگان).

در روز سه شنبه تماس با خبرنگاران گفت: Hoyer محرک چک — همراه با دولت های محلی و پول خواهد بود دموکراتها "خطوط قرمز" است که آنها را در نظر نمی برش از بسته بعد حتی اگر جمهوری خواهان فشار برای تغییرات.

بودجه های بیشتر برای تست و coronavirus ردیابی: ما هنوز نشدم کشورهای دیگر در سرانه تست. این کشور در حال حاضر به طور متوسط حدود 264,000 آزمون در روز و مقامات کاخ سفید می گویند آنها انتظار دارند که به دو. حتی پس از, خواهد بود که هیچ جا در نزدیکی 900,000 روزانه آزمون است که کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه می گویند که ما باید انجام در حال حاضر است. گرفتن تست و ردیابی تماس به سرعت خواهد شد اضافی بودجه فدرال و Pelosi روشن ساخته است این قابل توجهی خواهد بود اولویت برای دموکرات ها در صورتحساب خود را.

یک فرمت از گسترش بیمه بیکاری: مراقبت عمل گسترش بیمه بیکاری توسط 600 $در هر هفته تا پایان ماه ژوئیه ساخته شده و بیشتر مردم از جمله مترجمان آزاد و خود اشتغالی واجد شرایط برای آن است. اما با نرخ بیکاری در متناوب 14.7 درصد وجود دارد به رسمیت شناختن است که بسیاری از مردم نیاز به کمک فراتر از ژوئیه. خانه لایحه گسترش گسترش منافع از طریق ژانویه 31 2021 قرار داده و در یک به اصطلاح "نرم قطع" برای اطمینان از برخی از افراد می تواند مزایای از طریق مارس 2021. بسیاری از ایالت ها نیاز به پول اضافی برای کمک به پوشش خود را بخشی از مزایای بیکاری با بسیاری از ایالت' خزانه تهی با توجه به تقاضای بالا و این لایحه اختصاص $925 میلیون متحده برای کمک به پردازش می کند.

پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک: قانونگذاران از نزدیک نظارت بر هر دو چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام دو تلاش طراحی شده برای ارائه کسب و کارهای کوچک با وام و کمک های مالی برای کمک به پوشش کمبود مالی. در حالی که تقاضا برای PPP کاهش پیدا کرده است و برخی از بالقوه به دلیل بدهی های اضافی کسب و کار می تواند از وام EIDL بسیار ضعف با برنامه های کاربردی, به گزارش واشنگتن پست. کمتر کوچک-صاحبان کسب و کار تا کنون کمتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن کمک های مالی از برنامه های متعدد نمایندگان مجلس با پیشنهاد لایحه که قیف پول بیشتر برای کسانی که خاص اشخاص. دموکرات لایحه شامل 10 میلیارد دلار اضافی برای کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک.

پشتیبانی برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای: در اوایل سال جاری نمایندگان مجلس با تصویب مقررات در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل فعال است که خانواده ها و افراد برای دریافت ماهانه حداکثر ضربه محکم و ناگهانی مزایای که آنها واجد شرایط. آنها نیست اما گسترش چه مقدار حداکثر این است که یک حرکت است که می تواند پیامدهای جدی برای فقیرترین خانواده ها که دیده نمی شود هر گونه افزایش در حمایت از آنها دریافت می کنند. دموکرات ها متمرکز شده و در 15 درصد گسترش به حداکثر موجود سود شبیه به افزایش است که اجرا شده توسط آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009 — آن داشت تا به حال تاثیر قابل توجهی در کاهش ناامنی غذایی در میان خانواده های کم درآمد. آخرین پیشنهاد شامل 10 میلیارد دلار برای پوشش افزایش تقاضا برای ضربه محکم و ناگهانی.

پول برای انتخابات و رای-توسط-mail: عمده انتخابات ریاست جمهوری فقط شش ماه دور بسیاری از ایالت ها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه با خیال راحت به برگزاری انتخابات بدون افشای رای دهندگان به کوروناویروس. دموکرات ها در کنگره می خواهید برای قرار دادن پول نسبت به گسترش رأی-با-دسترسی به ایمیل و تمدید رای گیری اولیه و لایحه اختصاص $3.6 میلیارد دلار به پایان رسیده است. به جای اجباری رای-با-ایمیل این پول کمک خواهد کرد که آمریکا با هزینه های گسترش رای توسط پست الکترونیکی و یا بدون بهانه رای گیری غایب یا افزایش بودجه برای تجهیزات حفاظت شخصی برای نظرسنجی کارگران در ایالات متحده است که نگه داشتن فرد در رای گیری.

بودجه برای خدمات پستی ایالات متحده: این لایحه شامل 25 میلیارد دلار در بودجه برای خدمات پستی ایالات متحده. Coronavirus را تشدید کرده است مشکلات دیرینه در USPS که زین با بدهی در بخشی به دلیل روش های مدرن آمریکایی ها ارتباط برقرار کند. آژانس نمی کند به طور معمول تکیه بر مالیات دهندگان پول اما دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان شده اند به دنبال یک راه برای تقویت خدمات پستی است که فوق العاده محبوب با آمریکا. اما کاخ سفید در برابر تلاش های گذشته برای سرپا نگه داشتن این برنامه با بودجه فدرال.

کبرا یارانه ها: لایحه بودجه حدود نه ماه کامل حق بیمه یارانه برای موجود برنامه بیمه درمانی کبرا که اجازه می دهد تا گذاشته و یا furloughed کارکنان به ماندن در برنامه های بیمه درمانی. کبرا است و به طور معمول گران اما این لایحه آن را بیشتر مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر از کارگران خود را از دست دادن بیمه درمانی همراه با مشاغل از دست رفته. مترقی و دموکرات از جمله سناتور. برنی ساندرز را مورد انتقاد این ماده از خانه بیل به عنوان پول دادن به شرکت های بیمه و پیشنهاد کرده اند به جای افزایش بودجه برای گسترش مدیکر و مدیکید برای بیشتر مردم است.

نمک کسر مالیات: در میان برخی از مقررات مالیاتی در مجلس لایحه ارائه خواهد شد که بازگرداندن ایالتی و محلی کسر مالیات شناخته شده به عنوان نمک. ایران با مالیات تصویب در سال 2017 تغییر که کسر دربندی مقدار ایالتی و محلی کسر مالیات کسی می تواند ادعا می کنند در اظهارنامه مالیاتی خود را در $10,000. آن را به طور معمول نهفته بالاتر درآمد filers در کشورهای با مالیات های بالاتر مانند نیویورک و نیوجرسی و کالیفرنیا.

فشار ساختمان در حمله داعش به در نظر گرفتن دیگر گسترده محرک و اندازه گیری, حتی به عنوان قانونگذاران از جمله مک کانل اند ابراز نگرانی در مورد اضافه کردن به بدهی های ملی است. (اقتصاددانان در ضمن استدلال می کنند که مقیاس مشکل و نرخ بهره پایین تقویت مورد برای بیشتر هزینه های دولت.)

یکی از چیزهایی است که مک کانل می خواهید جدید امداد لایحه را انجام دهید: برای محافظت از کسب و کار از دعاوی آنها ممکن است از مشتریان و کارکنان را در پی بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز مطرح شده یکی از مورد علاقه خود را طرح و برش و مالیات بر حقوق و دستمزد هر چند این پیشنهاد است بدست پوش بک از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان.

با توجه به این واقعیت است که هرگونه قانون نیاز به حمایت حداقل 60 قانونگذاران در بالا اتاق و اکثریت مجلس نیز آن را به احتمال زیاد این آخرین پیشنهاد را بهتر منعکس کننده نوعی اولویت از هر دو طرف. اما گام های بعدی برای آن نیست دقیقا روشن است.

برای اخیر "موقت" هزینه های لایحه انگیزه برای سریعتر اقدام به تخلیه چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که وام به کسب و کارهای کوچک. جمهوری خواهان باید اذعان کرد که بیشتر محرک است که به احتمال زیاد مورد نیاز است اما فقط چگونه به سرعت آنها عمل می کنند در مورد این موضوع نامشخص است.

سنا آماده است به ترک شهر یک بار دیگر برای یادبود روز زنگ تفریح که برنامه ریزی شده بود به گسترش از طریق مارس 29. با توجه به این زمان بندی و آمریکا مقاومت برای پیشرفت بیشتر قوانین به سرعت بعد از محرک ممکن است قانونگذار در نظر گرفتن تا ماه ژوئن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن