هنگ کنگ مخالف ممنوعیت به افتخار قربانیان کشتار میدان تیان آن من

هزاران نفر از مردم در هنگ کنگ ئی بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من در روز پنج شنبه با برگزاری یک شب زنده داری

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

هزاران نفر از مردم در هنگ کنگ ئی بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من در روز پنج شنبه با برگزاری یک شب زنده داری با وجود یک پلیس بان به عنوان قلمرو شهود پکن تمبر از آن آزادی در زمان واقعی است.

هر سال طرفدار دموکراسی و معترضان به کشته شدن با نیروهای دولتی در 4 ژوئن سال 1989 مفتخر است در هنگ کنگ یکی از معدود مکان هایی در چین همراه با ماکائو که در آن روز است که معمولا مجاز به رسمیت شناخته شود. چین در تلاش است برای پاک کردن و بازنویسی تاریخ از کشتار و در سرزمین اصلی کمی شناخته شده است که چگونه ارتش چین خرد جنبش دموکراسی.

اما در این سال برای اولین بار در هنگ کنگ مقامات حاضر به اعطای مجوز برای شب زنده داری شمع است که به طور سنتی برگزار شد در ویکتوریا پارک. دلیل داده شده بود coronavirus: تجمع جمعی از بیش از هشت نفر محدود فعلی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بسیاری از محدودیت های دیگر برداشته شده است در هنگ کنگ و سرزمین بسیار کمی از موارد در ژوئن 4, دولت گزارش شش عفونت; روز قبل از صفر است. (فعالان در ماکائو نیز محروم مجوز.)

اما هزاران نفر از Hongkongers جمع آوری شده در 4 ژوئن به هر حال خارج از ویکتوریا پارک شده بود را به سنگر توسط پلیس. بسیاری سعی در رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط نشسته یا ایستاده از هم جدا به عنوان آنها شعار دموکراسی شعار و در برخی موارد بسیج برای هنگ کنگ برای استقلال از چین یک بار رادیکال ایده.

دیگران آورده شمع به دیگر نقاط شهر به عنوان سازمان دهندگان این شب زنده داری را تشویق کرده بود Hongkongers به "نور یک شمع در هر کجا که هستند."

"ما مبارزه برای همان چیزهایی که آنها را [در میدان تیان آن من] 31 سال پیش" 24 ساله هموند تانگ گفت: واشنگتن پست. "حزب کمونیست چین است و نه تغییر یک بیت از ظلم و سرکوب و آزار و اذیت تنها افزایش یافته است. ما نباید فراموش کنیم و نه می توانیم مبارزه را متوقف کند.

شب زنده داری در این سال حتی در آن بیشتر تکه تکه فرم دارای اضافه وزن به عنوان چین حرکت می کند به تضعیف "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که اجازه می دهد تا هنگ کنگ به درجه ای از خودمختاری برای آن سیستم دموکراتیک و آزادی مطبوعات و بیان نمی فراهم شده به بقیه سرزمین اصلی چین حداقل تا 2047.

چین شده است در تلاش به جلو و هنگ کنگ و نزدیک به مدار آن است. مدت کوتاهی پس از سال گذشته میدان تیان آن من شب زنده داری هنگ کنگ فوران به تظاهرات در برابر یک بحث استرداد لایحه که بسیاری را دیدم که تلاش های پکن برای محدود کردن هنگ کنگ آزادی. این اعتراض در ژوئن 9, لگد کردن نزدیک به یک سال از پایدار دموکراسی تظاهرات در خاک که تنها با فوت کردن در اوایل این سال به دلیل ترس از بیماری همه گیر.

اما ماه گذشته پکن گذشت امنیت ملی در قانون در نظر گرفته شده برای جلوگیری از دخالت خارجی و یا فعالیت هایی که تضعیف دولت است. بسیاری از منتقدان می گویند که پکن و مقامات در هنگ کنگ — به احتمال زیاد به تفسیر است که به طور گسترده که به طور بالقوه می تواند جرم هر مخالفت یا مقاومت درک چین است. و خواهد بود که مسلما شامل هنگ کنگ به معترضان.

عبور از قانون موجب عظیم مقاومت یک بار دیگر به عنوان هزاران نفر به مبارزه طلبیده مستند اقدامات در اعتراض به قانون.

اما در هنگ کنگ آینده و آن آزادی است که شاید بیشتر متزلزل تر از آنچه تا کنون بوده است.

روز پنجشنبه در هنگ کنگ بیشتر طرفدار چین مقننه رای به اتخاذ یک قانون است که آن را غیر قانونی به مسخره یا بی احترامی چین سرود ملی با مجازات تا سه سال در زندان است. این لایحه همچنین اجازه می دهد پلیس برای بررسی تخلفات تا دو سال در وال استریت ژورنال گزارش دادن به مقامات وقت به صیقلی کردن رسانه های اجتماعی برای ویدئوها و تصاویر از جمعیت زیادی.

جمعیت در شب زنده داری سنگ "افتخار به هنگ کنگ" — غیر رسمی سرود اعتراض در هنگ کنگ — در آشکار سرپیچی از قانون جدید است.

چین امنیت ملی قانون هنوز اجرا شده است اما زمانی که آن است که بسیاری از آن ترس می تواند لرز تظاهرات و حتی علامت رسمی پایان تجمعات مانند میدان تیان آن من شب زنده داری که پکن به نظر می رسد مصمم به متوقف شود.

به همین دلیل است که این سال را به شب زنده داری تقریبا شد نه تنها در مورد معترضان که فوت در سال 1989 بلکه در مورد هنگ کنگ هر دو آن گذشته و آینده آن است. در میان چین حرکت تهاجمی برای دفاع از اقتدار بیش از قلمرو خواستار هنگ کنگ استقلال در حال رشد بلندتر به عنوان طرفدار دمکراسی دیدن رو به کاهش گزینه ها برای حفظ استقلال خود.

و جامعه بین المللی ممکن است بسیار کمک کند. انگلستان که پس از کنترل هنگ کنگ وعده داده است به گسترش تعداد Hongkongers که می تواند به انگلیس با ویزای یک حرکت است که بسیاری از مدعیان حمایت از اما که کمی کار را برای صرفه جویی در هنگ کنگ موسسات.

ایالات متحده اعلام کرده است آن را در نظر خودمختار هنگ کنگ تجارت ویژه وضعیت به دلیل آن است که دیگر به طور کامل مستقل از چین یک حرکت است که می تواند آسیب های هنگ کنگ و موقعیت به عنوان یک مالی جهانی سرمایه است. که وضعیت ویژه هنگامی که منصرف چین از مصرف بیش از حد سنگین دست در هنگ کنگ — هر چند که تغییر کرده است, بیش از حد هنگ کنگ اقتصادی اهمیت به چین کاهش یافته است. اما در حال حاضر وجود دارد ممکن است حتی کمتر دلیلی برای چین به فصاحت افتخار "یک کشور و دو سیستم."

امریکا را ملامت از چین به صورت "کاملا تان" آزادیهای هنگ کنگ نیز حلقه توخالی میان امریکا را به خود گرفته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم با توجه به ارسال فعال وظیفه نیروهای نظامی برای کمک به کنترل جورج فلوید تظاهرات در حال وقوع در سراسر کشور شده اند که تا حد زیادی مسالمت آمیز و در برخی موارد فاحش در دیدار با نیروی. دولت چین با اشاره به نفاق از نمایندگان کنگره آمریکا که با انتقاد هنگ کنگ پلیس برای سرکوب و اشک کشتار با گاز معترضان در حالی که همان چیزی که اتفاق می افتد در شهرهای آمریکا از جمله در واشنگتن, DC که در آن معترضان مسالمت آمیز پاک شد با مواد شیمیایی محرک تا راه را برای ریاست جمهوری عکس, op.

این امر به ویژه استارک در سالگرد قتل عام میدان تیان آن من. برخی از نمایندگان کنگره آمریکا که به شدت انتقادی از چین پاسخ ارتش به معترضان طرفدار دموکراسی را آشکارا حمایت برای استفاده از ارتش ایالات متحده برای کنترل تظاهرات در خیابان های آمریکا.

که قطع آن را سخت تر برای ما و بقیه جهان را به معنی اقدام برای حفاظت از هنگ کنگ و برای حفظ احترام به Hongkongers سعی کردم به انجام امروز آنچه اتفاق افتاده در میدان تیان آن من از سه دهه پیش است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن