دزرت هات اسپرینگز زنان باشگاه جوایز کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی

آفتاب صحرا کارکنان منتشر شده 3:28 AM EDT Jun 26, 2020این کویر چشمه های آب گرم زنان باشگاه تبریک آن سال 2020 دا

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

این کویر چشمه های آب گرم زنان باشگاه تبریک آن سال 2020 دانشگاه موظف دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی.

باشگاه قدیمی ترین تاسیس غیر مذهبی و غیر سیاسی سازمان خیریه در کویر چشمه های آب گرم ارائه شده است کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی برای 67 سال است.

این سال را به بورس ارائه در ابتدا برنامه ریزی شده به محل مارس 11, لغو شد با توجه به اقامت در خانه سفارشات ناشی از کوروناویروس. به جای کمک هزینه تحصیلی ارائه شد تقریبا. هر دریافت کننده نمایش داده می شود نمونه دستاورد از طریق معدل جامعه خدمات و فعالیت های مدرسه. دریافت کنندگان شامل:

Austin آگورکه به دست آورده 4.61 معدل و مطالعه زیست شناسی در UCLA. او دریافت 2500 دلار در بورس پول از دزرت هات اسپرینگز زنان باشگاه.

توماس کجاکه دارای معدل 4.34 خواهد شد و تحصیل به یک جراح در دانشگاه سانتا باربارا. او موفق به دریافت یک بورس تحصیلی از 4000 دلار از دزرت هات اسپرینگز زنان و OneFuture Coachella Valley.

Zaravere فوردکه به دست آورده 4.23 معدل و برنامه ای برای حضور در UC Santa Barbara به مطالعه شیمی. او با ارائه $4,000 در بورس پول از دزرت هات اسپرینگز زنان و OneFuture Coachella Valley.

Arleth گوتیرزکه فارغ التحصیل با معدل 4.53 و قصد دارد به حضور در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو به مطالعه پرستاری. او بورس تحصیلی اعطا شد تا 2500 $از دزرت هات اسپرینگز زنان باشگاه.

ادوین Orosیک 2019 بورس تحصیلی دریافت کننده است در حال حاضر دانشجوی سال دوم در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در Dominguez Hills. او اهدا شد 1500 دلار کمک هزینه تحصیلی از دزرت هات اسپرینگز زنان و OneFuture Coachella Valley.

ابیگیل وراکه فارغ التحصیل با معدل 4.68. او قصد دارد برای حضور در UCLA برای تبدیل شدن به یک پزشک. او موفق به دریافت بورس تحصیلی وجوه در مقدار $4,000 از دزرت هات اسپرینگز زنان و OneFuture Coachella Valley.

خود را برای کمک در ساخت این اتفاق می افتد, این کویر چشمه های آب گرم زنان باشگاه می خواهم برای تشکر از این سال تحصیلی تیم بود که از ژان VanBeveran پتی Matis, بانی Knutson و سیلویا Rountree برای مشارکت خود را.

تاسیس در ماه مارس سال 1953 سازمان که شد دزرت هات اسپرینگز زنان باشگاه تشکیل شد و نه اختصاصی بانوان که می خواستم به درگیر شدن در جامعه خود و پیشبرد فرهنگ و امور اجتماعی در حالی که ساختمان دوستی. در عرض یک سال این باشگاه تا به حال بیش از 100 زنان است.

با توجه به وب سایت خود را به سازمان اهدا شد "براق اپل جایزه" از پالم اسپرینگز Unified School District در سال 1998 2008 و 2016 برای تعهد خود را به آموزش و پرورش از طریق بورس های تحصیلی. در آن سال از بهره برداری این سازمان اهدا بیش از 500000 دلار در بورسیه برای فارغ التحصیلی از سالمندان و بودجه به ما نه محلی مدارس و همچنین ارائه کمک های مالی به جوانان محلی و سازمان های نظامی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در دزرت هات اسپرینگز زنان باشگاه برای تبدیل شدن به یک عضو و یا به کمک مالی بازدید dhswomensclub.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن