تصاویری از پلیس با استفاده از خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز در حال رفتن ویروسی

فیلم در حال رفتن ویروسی از افسران پلیس در پاسخ به تظاهرات شنبه شب با نیروی بیش از حد از جمله ضرب و جرح و فلفل-

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

فیلم در حال رفتن ویروسی از افسران پلیس در پاسخ به تظاهرات شنبه شب با نیروی بیش از حد از جمله ضرب و جرح و فلفل-پاشش تظاهرات مسالمت آمیز.

بسیاری از سراسر کشور ضد خشونت پلیس تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده شنبه بعد از ظهر اما بسیاری از زمان بیشتر فرار به نوبه خود در شب شنبه. برخی از تصاویر نشان می دهد معترضان خرابکاری در اموال از جمله تنظیم به آتش زدن ماشین های پلیس و کسب و کار.

اما فیلم های دیگر نشان می دهد افسران تشدید قانونی شرکت کنندگان با باطوم و در یک مورد رانندگی SUV پلیس به یک جمعیت.

تظاهرات آغاز شد و در مینه سوتا در هفته گذشته در پاسخ به یک ویدیو نشان دادن سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس کشتن یک محلی سیاه جورج فلوید. این اعتراضات در سطح جهانی گرفته و در گسترده تر تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس.

برخی از تصاویر در این مقاله ممکن است گرافیک.

در نیویورک یک افسر پلیس کشیده ماسک مسالمت آمیز معترضان که تا به حال دست خود را از بالا و اسپری فلفل در صورت. پلیس در این ویدئو تا به حال عمدا تحت پوشش خود را نشان اعداد.

و در سیاتل یک کودک بود ضربه با اسپری فلفل ، در این ویدئو او فریاد به دیگر معترضان پور شیر بر روی صورت خود.

در کلمبوس, اوهایو, Rep. جویس بیتی کلمبوس رئیس شورای شهر شانون, Hardin و فرانکلین شهرستان کمیسر کوین بویس نیز اسپری فلفل توسط پلیس در حالی که تلاش برای سهولت در یک درگیری بین معترضان و پلیس.

در بروکلین نیویورک اداره پلیس SUV آماج به جمعیت معترضان ضربه زدن به آنها به زمین است. این معلوم نیست که آیا هر کسی که به شدت مجروح شد. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز بعد شهردار, بیل د Blasio سرزنش معترضان برای گرفتن از راه و قرار دادن پلیس در یک "غیر ممکن" وضعیت.

در دالاس چهره یک زن پوشیده شده بود در خون پس از او با ضربه یک لاستیک گلوله در حالی که راه رفتن به خانه با مواد غذایی.

در سالت لیک سیتی یک مرد مسن تر راه رفتن با عصا رانده شد و به زمین توسط یک افسر.

در بروکلین در یک فیلم دستگیر شده های متعدد افسران همگرا در یک تجمع اعتراضی و برخورد فرد با یک باتون.

در آتلانتا پلیس کشیده یک زن و شوهر جوان از یک ماشین در حالی که با استفاده از یک تیزر. افسران نیز پهن لاستیک و شکست ویندوز از وسیله نقلیه خود را. چندین ماموران درگیر شدند در این حادثه.

در مینیاپولیس, مینیاپولیس اداره پلیس و گارد ملی در راهپیمایی پایین مسکونی در خیابان های آمریکا, محله. تانیا Kerssen که زندگی در محله توییتی که افسران به رنگ قوطی در ساکنان در حالی که فریاد "نور 'em است."

در دالاس پلیس اشک آور و گاز کشته شهرستان سالن که در آن تظاهرات مسالمت آمیز برگزار می شد.

در دنور پلیس اخراج چند پارگی کپسول های گاز فقط چند دقیقه پس از این شهر 8 ساعت منع رفت و آمد به تصویب رسید.

Washington, DC را لافایت مربع فقط در سراسر از کاخ سفید نیز آب گرفتگی با گاز اشک آور.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن