فرماندار پرشن مکث از Swooning بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور در ماسک-کمتر حزب

برای بزرگنمایی کلیک کنید نه تنها میسوری فرماندار مایک پرشن آهسته به تعطیل دولت در پاسخ به همه گیر او نیز با

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید trumpparson.jpg

نه تنها میسوری فرماندار مایک پرشن آهسته به تعطیل دولت در پاسخ به همه گیر او نیز بازگشایی میسوری تقریبا یک ماه پیش و تعداد موارد شروع به رشد به طور پیوسته.

در علاوه بر این به 29,471 موارد و 1,122 مرگ و میر در ایالت میسوری که از نوشتن این مقاله, ما به طور متوسط وحشتناک 691 موارد جدید در هر روز است.

اما هیچ کدام از آن متوقف شد فرماندار کشیش بخش از تجمع با ده ها تن از در خطر Missourians بیش از آخر هفته.

کشیش بخش در حال حاضر در معرض خطر سالمندان, جانبازان برای یک عکس op در مارس بنابراین هیچ-ماسک fiesta او با Missouri Cattlemen انجمن در روز شنبه نباید شده است تعجب.

در تصاویر او ارسال شده به توییتر پرشن دیده می شود در یک اتاق شلوغ و پر از موهای سفید که به نظر می رسید کاملا بی علاقه اجتماعی فاصله. و ماسک? نه یک ماسک در دید مهمانان حزب کهنه با هم شانه به شانه در جداول ناهار خوری.


پرشن نیست به عنوان مثال منجر شود یا چشمک زن که احمق ماسک-کمتر پوزخند در حالی که ایستاده درست در کنار شرکت کنندگان.

فرماندار فقط در بازگشت از سفر به واشنگتن دی سی که در آن او برخی از نخست دوربین بار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که در یک جلسه در مورد بازگشایی مدارس.


یک سرخ کشیش بخش به نظر می رسد مانند یک بچه مدرسه با له به عنوان او تصادفا بیش از کلمات خود را به سعی کنید به ستایش تهمت شروع کردن با این:
"با تشکر از شما آقای رئیس جمهور و به شما گفت که شما می آیند در اینجا من فقط به احترام و افتخار به نشستن در اینجا با شما, معاون رئیس جمهور, بانوی اول و دوم ، رویاهای شما در مورد فکر می کنم روزی هرگز تصور آنها را به یک واقعیت است اما در اینجا ما پس از آن یک افتخار بود و امروز در اینجا."

Barf.

کشیش بخش در ادامه با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای "پیشرو به عنوان آنچه که رهبران خوب را در زمان بحران."

خوب...

اما اگر پرشن می خواستم به رهبری آمریکا در طول این زمان از بحران, او نمی خواهد انداختن به بیمار توصیه احزاب به نفس بیش از همه خود را septuagenarian تشکیل شده است.

شاید او فقط می تواند در بررسی خود توییتر خوراک برای حرکت از سمت راست:


پرشن نیست اولین مبارزه محافظه کار به حنایی سراسر تهمت به امید برنده شدن در انتخابات. اما فرماندار bumbling امور خارجه در پاسخ به یک ویروس کشنده به نظر نمی رسد در حال پخش کردن است که به خوبی برای او است. U. s. اخبار & گزارش جهانی اشاره کرد کمتر از دو هفته پیش که پارسونز فرمانداری همسالان در سراسر کشور شد گرفتن یک رای گیری دست انداز و یا حداقل برگزاری مداوم — برای کار خود را در COVID-19 اما او آور.

اخبار سایت و کاهش شانس خود را برای انتخاب مجدد — تنها نشسته فرماندار در کشور است که آن را دوباره طبقه بندی شده. و در این هفته یک سنت Louis دانشگاه نظرسنجی اعلام کرد که مسابقه بین پرشن و دولت حسابرس نیکول گالووی یک "آماری از گرما مرده."

و در حالی که آن را سخت به شکل از چگونه برای متقاعد کردن پرشن به پوشیدن ماسک به طور جدی گالووی ممکن است کشف کرده اند این بهترین استراتژی است.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن