کنگره باید در نظر بگیرید این 7 ایده برای بعد از بسته محرک

برای بعد از بسته محرک برخی از قانونگذاران می خواهند برای رفتن بزرگتر است. بسیار بزرگتر است. در حالی که آن می

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

برای بعد از بسته محرک برخی از قانونگذاران می خواهند برای رفتن بزرگتر است. بسیار بزرگتر است.

در حالی که آن می تواند هفته قبل از اعضای کنگره زمین در آینده لایحه دو حزبی برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بسیاری از کمبود ایده در مورد آنچه که می تواند مانند نگاه. آمریکا, بعد از همه, در حال حاضر تصویب خود را 3 تریلیون دلار پیشنهاد باز با تمرکز بر گرفتن بیش از $900 میلیارد به استانها و شهرستانها.

را بدون اشتباه و با تمرکز بر هجوم بودجه به دولت های محلی است بسیار مهم است و می تواند انجام بسیاری برای دفع طولانی مدت اثرات اقتصادی بحران. اما ایده های دیگر که پیشنهاد شده است — مانند فدرال چک تضمین و یا اجاره لغو — نیز بیشتر خواهد بود بلند پروازانه راه برای رسیدگی به این مشکل از چه نمایندگان مجلس تا کنون انجام داده اند.

تمرکز بر اجرای چنین گسترده محرک به خوبی می تواند موجه با توجه به مقیاس مشکل: اقتصاددانان می گویند که کنگره حمایت اقتصادی نیاز به مطابقت ویرانگر طبیعت از این موضوع در دست است. از اواسط ماه مه در این کشور نرخ بیکاری هنوز هم در حال رشد با بیش از 36 میلیون نفر از مردم برای استفاده از بیمه بیکاری در هشت هفته اول بحران است.

"وجود دارد یک رشد حس که بهبود ممکن است آهسته تر از ما خواهد بود اما از آن خواهد آمد. و که ممکن است این معنی است که لازم است برای ما برای انجام بیشتر" فدرال رزرو صندلی جروم پاول تاکید کرد در یک سخنرانی در روز شنبه ، چهل درصد از خانواده هایی که کمتر از $40,000 سالانه دیده می شود زیان کار Powell اضافه شده است.

روشن است که بیشتر باید انجام شود و حتی به عنوان خواهان شروع به افزایش نگرانی ها در مورد بدهی های ملی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: آمریکا' لایحه که شامل $200 میلیارد خطر پرداخت صندوق و دیگری محرک پرداخت مرده در هنگام ورود. در علاوه بر این به برنامه های این قانون شامل حال نمایندگان مجلس باید چندین دیگر واقعا ایده های جالب برای گرفتن امریکا برای خروج از این بحران اقتصادی است.

در اینجا هفت ایده های بلند پروازانه از دموکرات ها و جمهوری خواهان است که می تواند تفاوت را.

یکی از ایده های جالب در اطراف شناور در کنگره می آید از لحاظ ایدئولوژیک متفاوت اعضا; نسخه های ارائه شده توسط هر کس از ترقی خواهان مانند بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) و تشکر. Pramila Jayapal (D-WA) به نسیم دموکرات ها مانند سنسور. مارک وارنر (D-VA) و داگ جونز (D-AL) است. جمهوری خواه ایالت جاش هاولی (R-MO) مطرح کرده است خود را به عنوان به خوبی.

ایده این است که فدرال چک تضمین: به عنوان بخشی از آن را دولت فدرال می دهد به طور مستقیم یارانه به کسب و کار برای پوشش چک هزینه های کارکنان که furloughed یا گذاشته است.

توسط پوشش این هزینه های دولت فدرال کمک می کند تا کارگران خود را حفظ شغل و کسب و کار را قادر می سازد به حفظ روابط با کارکنان خود را به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن از طریق پر هزینه و وقت گیر روند استخدام در زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند. چنین طرح هایی به آن معنا است که کارگران کمتر خواهد نیاز به درخواست برای مزایای بیکاری — و تضمین بیشتر مردم به طور منظم چک حتی اگر کسب و کار عامل در کاهش ظرفیت با توجه به کوروناویروس.

قانونگذاران' روش به این ایده همه کمی متفاوت: Jayapal را طرح چک تضمین عمل خواهد ارائه کسب و کار با کمک های مالی که در پوشش کارگر حقوق و دستمزد به $100,000 یک کارمند در حالی که سناتورهای دموکرات' ارائه چک های امنیتی عمل می کنند قرار می دهد قطع در $90,000. هر دو برنامه های خود را نیز ارائه کسب و کار با بودجه به آدرس بخشی از هزینه های سربار خود را.

هالی و بهداشت ، کوری گاردنر (R-CO) یک برنامه است که در اهداف خود مشابه است اما تا حدودی کمتر سخاوتمندانه. خود را Rehire امریکا طرح را پوشش تا 80 درصد از دستمزد یک کارمند در حال حاضر در حقوق و دستمزد تا 50000 دلار در هر فرد. آن را نیز پوشش تا 120 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران که rehired با همان کلاه.

اگر چه این طرح پتانسیل را دارند که به طور قابل توجهی کاهش بیکاری چند دلیل وجود دارد که آنها مواجه می شوند مقاومت: برای یک هزینه است که به احتمال زیاد قابل توجه — تا آنجا که 600 میلیارد دلار بیش از شش ماه برای Jayapal پیشنهاد — و هر چند به خوبی می تواند مزایای بیشتر آنها این موضوع باعث شده است تا مقاومت مواجه و حتی از دموکرات ها.

به دلیل موقت گسترش بیمه بیکاری آن را نیز ممکن است برخی از کارگران ممکن است disincentivized از بازگشت به شغل قبلی خود را اگر آنها گذاشته است. (هالی و گاردنر طرح خواهد rehire برخی از کارگران در یک حقوق و دستمزد بالاتر برای رسیدگی به این موضوع است.)

برای بسیاری از هر چند امنیت داشتن ثبات محل کار و کارفرما می تواند سنگین تر بودن بالقوه دیگر جنبه های منفی. علاوه بر این یک مزیت بزرگ برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد است که بسیاری از شما هنوز هم قادر به دسترسی به آنها و حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان.

"یکی از ویژگی های کلیدی این نوع سیاست است که با حفظ اشتغال کارگر است که قادر به حفظ و حمایت کارفرما بیمه سلامت که بسیار مهم است در طول یک بیماری همه گیر می گوید:" استاد اقتصاد دانشگاه کلمبیا ساندرا سیاه و سفید.

کنگره در حال حاضر مجاز به ارسال یک بار $1,200 پرداخت محرک چک برای بسیاری از آمریکایی ها. اما در حال حاضر برخی از قانونگذاران علاقه مند در ساخت آن بیشتر از یک تکرار تلاش است.

یک تعداد تکرار برنامه های پرداخت شده شناور است. در خانه مظنونان حمله به دانشگاه Ro خناس (D-CA) و تیم رایان (D-OH) همکاری در یک طرح است که ارسال 2000 $در هر ماه برای هر مرحله مقدماتی فرد بیش از سن 16. مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib (D-MI) و Jayapal منتشر مشابه لایحه که قرار دادن $2,000 ماهانه در محدوده زمانی معین پرداخت کارت به صورت مقدماتی آمریکایی ها در طول همه گیر و اضافه کردن 1.000 دلار در هر ماه برای یک سال پس از همه گیر به پایان می رسد.

خانه خدمات مالی صندلی ماکسین واترز (D-CA) حمایت کرده است مفهوم اتوماتیک ماهانه 2000 دلار پرداخت به عنوان به خوبی و مظنونان حمله به دانشگاه مادلین دین (PA) و همین Beyer (VA) را تحت فشار قرار دادند برای چنین بودجه ای به درخواست برای بزرگسالان که در نظر گرفته وابستگان و خانواده های مهاجر است که از مطالعه خارج شدند از موج اول چک.

در سنا سنسور. مایکل بنت (D-CO), Cory Booker (D-نیوجرسی) و Sherrod قهوه ای (D-OH) منتشر شد یک برنامه که ارسال 2000 $در هر ماه برای هر فرد بالغ و کودک — از جمله کسانی که در امور جانبازان و مزایای تامین اجتماعی. سنا طرح را شامل نمی شود با درآمد بالا بگیر و به طور خودکار تمدید اگر همه گیر ادامه یا نرخ بیکاری همچنان افزایش پیدا کرد. یکی دیگر از سه سنسور. ساندرز کامالا هریس (D-CA) و Ed Markey (D-MA) نیز تا به حال یک لایحه برای 2000 $در هر ماه برای هر یک از مقدماتی کودکان و بزرگسالان از جمله مهاجران مستند نشده که پرداخت مالیات است.

نظر مهم در این طرح این است که آیا آنها وسیله آزمایش می گوید: استفانی Kelton استاد اقتصاد در دانشگاه استونی بروک و مشاور ساندرز کمپین 2016. او خواستار آرامش بخش از این آزمون به منظور افزایش تنوع پرداخت که بیشتر مردم — از جمله کسانی که در درآمد بالاتر براکت — شروع به دیدن اثرات بحران اقتصادی است.

حتی با 2000 $در هر ماه بودن اجماع از قطعات متعدد دموکراتیک حزبی خانه دموکراتیک رهبری در نهایت حل و فصل در یکی دیگر از 1200 دلار پرداخت یک بار در آخرین لایحه اگر چه آنها پیشنهاد بالا بردن مقدار برای وابستگان از $500 به ازای هر فرزند تا 1200 دلار برای هر کودک (هر چند که پرداخت خواهد بود در پوش سه فرزند در هر خانواده).

یکی از مزیت های راه اندازی یک پرداخت در محدوده زمانی معین در مقابل به طور مستمر به تصویب یک محرک چک است که آن را می سازد توزیع برای چنین بودجه بیشتر مایع و کارآمد به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. این پرداخت نیز آدرس هسته ای مسئله ای است که بسیاری از آمریکایی ها به عنوان کسب و کار بسته اند و گذاشته کارکنان: این کمک می کند تا پر کردن شکاف در درآمد مردم است.

"استفاده از ساخت آن در محدوده زمانی معین است که کنگره ندارد به گرد هم می آیند و هر زمان بنابراین شما لازم نیست که به قطعیت می گوید:" سیسیلیا از خواب بیدار شدن یک عضو سابق اوباما در شورای مشاوران اقتصادی و زمان دین از پرینستون, وودرو ویلسون, دانشکده امور عمومی و بین المللی.

این چالش قابل توجهی از گرفتن قانون از طریق کنگره نیز می تواند کاهش می یابد با اجرای اتوماتیک, تثبیت کننده که هدف امداد به سمت بیمه بیکاری و دیگر موجود در برنامه های فدرال برای افراد کم درآمد است.

"خودکار" است که کلمه از عمل در اینجا; اتوماتیک, تثبیت کننده در حفظ و گسترش بیمه بیکاری و مواد غذایی و کمک های مانند ضربه محکم و ناگهانی و پزشکی کمک جریان به تازگی بیکار و افرادی که به آن نیاز دارید تا زمانی که اقتصاد امریکا ضعیف است با توجه به کوروناویروس. به جای منافع گره خورده است به یک خودسرانه پایان تاریخ در تقویم به عنوان آنها در حال حاضر آنها را به جای بسته به شرایط اقتصادی است. زمانی که اقتصاد بهبود می بخشد و تعداد افزایش مزایای خاموش.

گروهی از دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا Sens. بنت و جک رید (RI) و تشکر. Beyer را منتشر کرده اند یک برنامه برای انجام این کار, حصول اطمینان از کمک به کسانی که نیاز به آن را بدون کنگره نیاز به تایید بیشتر پول است.

این تلاش است که مطابق با سیاست های توسعه یافته توسط سابق فدرال رزرو اقتصاددان کلودیا Sahm: در زمینه سیاست اگر نرخ بیکاری بازدید یک سطح معینی به صورت خودکار پرداخت خواهد شد به هر ما خانواده است. حرکت صعودی این روش این است که این پیشنهاد بیشتر پاسخگو به تغییرات اقتصادی و کمتر پاسخگو به کنگره موانع.

در حالی که حزب دموکرات باید کمی اهرم به حرکت میچ مک کانل رهبر اکثریت را در این دور از مذاکرات متوسط و کاخ پیشرو دموکرات ها به طور یکسان در حال هل دادن مجلس نانسی پلوسی شامل خودکار و تثبیت کننده در خانه بعدی coronavirus امداد لایحه ای را برای مذاکره با جمهوری خواهان. اما آمریکا' لایحه مجموعه پایان تاریخ برای پول اضافی. تنها امید برای آن در حال حاضر است که برای دریافت متصل به این لایحه در مجلس سنا که می تواند یک صعود دشوار و یا می شود در آینده بسته است.

وجود برنامه های مختلف در حال گردش در میان دموکرات ها برای کمک به مردم با هزینه های اجاره که یکی از آنها تحت فشار قرار دادند توسط ترقی خواهان و لغو خواهد اجاره در دسترس نباشد.

اولین طرح از آبهای تشکر. دنی هک (WA) و بهداشت ، قهوه ای ایجاد 100 میلیارد دلار اضطراری اجاره برنامه کمک های که کمک خواهد کرد مستاجرها که نمی توانیم خود را به اجاره ماهانه پرداخت آن و همچنین کمک به مدیران املاک تعمیرات به ساختمان های خود را. پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مستاجرها با آینده پرداخت اجاره بها و یا با اجاره یا ابزار پرداخت است که در گذشته به علت. این ایده شامل آمریکا' آخرین coronavirus لایحه.

یک لایحه ای جداگانه معرفی شده توسط مترقی تشکر. Ilhan Omar (MN) و co-اسپانسر شده از طرف Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (نیویورک) و دیگر اعضای کنگره حزبی مترقی را بسیار بیشتر: در سراسر کشور لغو اجاره و رهن تا coronavirus بحران است. عمر این لایحه ایجاد یک مالک صندوق امداد از طریق وزارت مسکن و شهرسازی برای دریافت کمک مالی به صاحبخانه مسکونی که از دست دادن پول با توجه به لغو اجاره.

در حالی که مترقی گروه ها و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در حمایت از این لایحه آن را به احتمال زیاد در تلاش برای به دست آوردن کشش حتی با وزش دموکرات ها به دلیل بار مالی آن را در محل مسکونی صاحبخانه.

مرور چگونه به هدف این نوع از حمایت کلیدی است کارشناسان توجه داشته باشید. یک پتو رویکرد ممکن است به عنوان موثر به عنوان یک به طور خاص در کسانی که به آن نیاز دارید ، "در ابتدا صاحبخانه ها و بانک ها را دچار ضرر و زیان و کسب و کار و مردم که اجاره بهره مند خواهد شد می گوید:" جاناتان پارکر استاد امور مالی در دانشگاه MIT Sloan مدرسه کسب و کار. "مانند محرک پرداخت این است که به خوبی هدف در افرادی که درآمد شده اند و آمار اقتصادی اثرات گسترش Covid-19."

هزینه های بالای coronavirus درمان تبدیل به یک مشکل عمده بیماران مجبور به مقابله با این بیماری همه گیر و این مسئله ای است که چندین پیشنهاد از جمله یکی از مظنونان حمله به دانشگاه روبن Gallego (د-الف) و گیل کیسنرس (D-CA) هدف به آدرس است.

خود لایحه اضطراری پزشکی برای Coronavirus درمان عمل خواهد تضمین پزشکی تحت پوشش بیمه برای شهروندان در هر کشوری که نیاز به درمان به زیر یک Covid-19 تشخیص است. به طور خاص, آن را قادر می سازد هر کسی که نیاز به این درمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در اوایل سال جاری برای به دست آوردن پوشش مدیکید.

به عنوان بورسی را Dylan اسکات نوشته شده است تا به این لایحه مهم است. زیر آن "دولت فدرال خواهد مسئولیت برای مراقبت های پزشکی برای هر آمریکایی تحت این شرایط خاص."

یکی دیگر از لایحه از سوی دیگر ، ساندرز و تشکر. Jayapal مراقبت های بهداشتی اضطراری تضمین عمل خواهد با استفاده از مدیکر برای پوشش هزینه های پزشکی برای هر دو بیمه و بیمه بیماران در طول coronavirus بیماری همه گیر. خود را تحت برنامه مدیکر را پوشش copays و دیداکتبل برای کسانی که بیمه هستند و تمامیت هزینه های مراقبت های بهداشتی برای هر کسی که بیمه.

تا کنون بسیاری از بیماران در حال حاضر گزارش هزینه های گزاف برای coronavirus مربوط به درمان آنها را دریافت کرده ام را با بستری شدن در بیمارستان برای بیماری و در نتیجه هزاران دلار در صورتحساب های پزشکی.

هر دو صورتحساب کمک خواهد کرد ارائه پوشش برای میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر بیمه محافظ آنها از این هزینه ها. استفاده از هر دو برنامه مدیکید یا مدیکر می تواند یک راه موثر برای تغییر برخی از بار مالی برای coronavirus هزینه های پزشکی از بیماران به دولت فدرال است.

دانشگاه پنسیلوانیا قانون پروفسور آلیسون هافمن می گوید بورسی که مدیکر ممکن است بهترین وسیله نقلیه برای یک برنامه شبیه به این. چرا که آن را قبول تر ارائه دهندگان ارائه می دهد بالاتر بازپرداخت برای روش و به طور کامل تامین شده توسط دولت فدرال (به جای تقسیم هزینه متحده) یک مدیکر توسعه به طور بالقوه می تواند مشکل بیشتر موثر است.

یک جزء اصلی از مراقبت در عمل گسترش بیمه بیکاری است که با وجود بسیاری از معایب به طور مستقیم کمک به میلیون ها نفر از افرادی که گذاشته شده یا furloughed در طول بیماری همه گیر. به عنوان بخشی از این گسترش مردم دریافت بیمه بیکاری دریافت اضافی 600 $در هر هفته یک به نفع مجموعه به پایان ژوئیه 31.

قانونگذاران مجلس در حال هل دادن برای تمدید این مزایا تا پایان ژانویه آینده. تشکر. دن Kildee (D-MI) است همچنین در ساخت مطمئن شوید که افراد بیشتری تحت پوشش این منافع — که در حال حاضر ساخته شده است در دسترس تر به پیمانکاران مستقل و افراد خود اشتغال به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند.

یکی از گروه های چپ خارج از قبلی coronavirus امداد بسته است و دانشجویان از جمله کسانی که فارغ التحصیل این سال و دیگران هنوز هم در مدرسه. بر خلاف افراد مسن دانشجويی برای مدت زمان محدود در نیروی کار به معنی نیستند واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری. و بسیاری می توان ادعا کرد که افراد وابسته به توسط پدر و مادر خود بدین معنی که نمی توانید $1,200 محرک چک یا.

یک لایحه اخیر معرفی شده توسط Kildee خواهد ارائه حداقل برخی از مزایای بیکاری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر اگر نه کامل گسترش یافته 600 دلار در هر هفته به دیگران بهره مند واجد شرایط هستند.

Kildee قانون را به 300 دلار سود بارگیری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر که نمی تواند پیدا کردن کار با توجه به کروناویروس یک ماده همچنین شامل در های قبلی گسترده لایحه معرفی شده توسط آمریکا در اواخر ماه مارس بود که در نهایت هرگز رای داده اند. کالج, سالمندان, در مورد فارغ التحصیل وحشتناک اقتصاد با هیچ مزایایی به آنها کمک کند. در حالی که Kildee لایحه ممکن است کشش میان کنگره خواهان آن تاکید بر اهمیت دسترسی به بیمه بیکاری (UI) برای بیشتر مردم و برای یک دوره طولانی تر از زمان.

"UI گسترش [در مراقبت عمل می کنند] خیلی مهم است که اجازه می دهد فرفره کارگران و غیر متعارف به انواع اعمال می شود می گوید:" Kelton.

خطر پرداخت یکی از مفاد گنجانده شده در آمریکا' جدید محرک پیشنهاد و آن را نیز اندازه گیری که بدست حمایت از قانونگذاران در هر دو طرف.

این پیشنهاد در نظر گرفته شده برای افزایش غرامت از کارگران ضروری از جمله مواد غذایی فروشگاه کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران و حمل و نقل عمومی کارکنان همه آنها خواسته شده است که به خطر بهداشت شخصی خود را برای تکمیل کار خود را.

حزب دموکرات در ابتدا به معرفی "حق بیمه پرداخت" پیشنهاد همچنین یک کلید شعار بهداشت ، الیزابت وارن (D-MA) و تشکر. Khanna ضروری کارگران لایحه از حقوق است که افزایش دستمزد کارگران با 13 دلار در هر ساعت از طریق پایان ماه دسامبر است. سناتور. میت رامنی (R-UT) نیز مطرح یک گزینه او لقب "پاتریوت پرداخت" که به کارگران اضافی 12 دلار در هر ساعت در حقوق و دستمزد از طریق جولای. خانه جدید لایحه ایجاد $200 میلیارد صندوق با هدف افزایش پرداخت از کارگران خط مقدم.

اگر چه برخی از هر دو حزب مورد علاقه در ارائه نوعی از خطر پرداخت رامنی ارائه شده است که مهمترین آنها محدود تر از یک دموکرات برای اولین بار مطرح شده است. درایو به ارائه hazard pay در هر دو طرف مشابه است با این حال آن را به معنای جبران کارگران برای درجه خطر آنها در حال تجربه با ادامه برای رفتن به شغل خود را در طول بیماری همه گیر.

"به طور معمول کارهایی که مستلزم خطر بیشتری پرداخت بیشتر و که ساخته شده است در" می گوید: از خواب بیدار شدن. "حقیقت تلخ در مورد این وضعیت این است که بسیاری از ما کارگران ضروری هستند و ما کمترین کارگران پرداخت می شود."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن