Coronavirus راهنما: جدید $2M پالم دزرت برنامه شامل بهره وام برای کسب و کارهای کوچک

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:56 PM EDT مارس 18 سال 20202 میلیون دلار نخل کویر شورای شهر به ح

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

2 میلیون دلار نخل کویر شورای شهر به حال خود را کنار بگذارند در ماه ژانویه برای افزایش توسعه اقتصادی برنامه های تشویقی را به جای آن استفاده می شود برای کمک به کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسب و کار در سراسر کشور شده اند تحت تاثیر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه بخشنامه صادر شده در مارس 19, که همچنین بسته همه اما "ضروری" کسب و کار.

ستاد توسعه متحد نخل کویر حمایت از کسب و کار برنامه برای کمک به این بخش سخت ترین ضربه از بسته شدن سفارشات: رستوران, خرده فروشی, خدمات کسب و کارهای کوچک محلی و مهمان نوازی.

"کسب و کار ما در جامعه همراه با بقیه از شهرستان است که در حال حاضر تجربه مالی و عاطفی و سلامت اثرات این مایه تاسف همه گیر" مدیریت ارشد تحلیلگر Wayne اولسون گفت.

در حالی که فدرال و ایالت و شهرستان برنامه های وام وجود بودجه اضافی ممکن است مورد نیاز برای حمایت از اقتصاد محلی اولسون گفت.

شورای شهر به اتفاق آرا تصویب "repurposing" سرمایه گذاری نخل کویر بودجه برای ایجاد متحد نخل کویر حمایت از کسب و کار برنامه در روز پنج شنبه.

از $2 میلیون گلدان 1 میلیون دلار خواهد بود خود را کنار بگذارند برای یک وام بدون بهره کمک برنامه.

"سرمایه گذاری نخل کویر ساخته شده بسیاری از حس هنگامی که ما آن را پذیرفته و من واقعا می خواهم به عقب بر گردیم به آن برنامه چرا که من فکر می کنم آن موثر خواهد بود هنگامی که ما از طریق این بحران" Councilmember Sabby جاناتان گفت.

"اما به کانال کسانی که دلار را به چیزی است که بیشتر تاثیرگذار در کمک به کسب و کار ما در حال حاضر من فکر می کنم راه حق" جاناتان گفت.

پول کشیده شد از این شهر توسعه اقتصادی صندوق ذخیره که در حال حاضر دارای یک تعادل باقی مانده از $1.9 میلیون نفر است.

La Quinta یک برنامه مشابه در ماه مارس توسط این شورا که در کنار 1.5 میلیون دلار از این شهر اضطراری فاجعه ذخایر. صاحبان کسب و کار کوچک می توانید درخواست برای تا $20,000 در بهره وام پرداخت می شود بیش از دو سال در ماه آوریل شروع 2021. این "COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی امداد" برنامه است که تا کنون قرض داده $330,000 به 36 کسب و کار است و اکنون در حال بررسی دور دوم از برنامه های کاربردی.

رانچو مایراج توسعه یک برنامه در ماه مارس برای کمک به رستوران خود را باز باقی می ماند با نگاهی به خدمات در طول همه گیر صرفنظر $400,000. این شهر کمک کرده است 36 رستوران تا 8 ، 000 $در یک زمان تنها کمک می کند که مجبور به پرداخت می شود.

متحد نخل کویر حمایت از کسب و کار برنامه دارای پنج کلید تمرکز بر مناطق:

  • وام اضطراری کمک های برنامه: 1 میلیون دلار را کنار بگذارند برای بهره وام برای کسب و کارهای کوچک با 25 یا کمتر کارکنان. کسب و کار اعمال می شود برای تا $25,000 –یا 1000 $در هر صورت تمام وقت معادل کارمند. هیچ است پرداخت و برای اولین بار 24 ماه این وام بخشایش برای کسانی که کسب و کار است که می تواند با ارائه مستندات نشان دادن وجوه مورد استفاده قرار گرفت برای کاهش COVID-19 اثرات. برخی از جزئیات برنامه هنوز در حال کار می کرد اما این شهر پیش بینی یک مارس 27-ژوئن 3 دوره نرم افزار.
  • کسب و کار تلاش توسعه: این شامل کارکنان از های مختلف شهرستان ادارات رسیدن به مطمئن شوید که کسب و کارهای محلی آگاه از تمام برنامه های کمک های مالی فدرال و ایالتی و محلی – و نیازی نیست که با هر بودجه. در این شهرستان ارائه شده است کسب و کار 90 روز تمدید در کسب و کار تمدید مجوز.
  • صنعت مهمان نوازی: $900,000 کنار برای یک مهمان/مهمان برنامه تشویقی است که ارائه کوپن برای تخفیف وعده های غذایی, و غیره. در کسب و کارهای مختلف برای کسانی که پرداخت برای یک تعداد معینی از شب در یک نخل کویر هتل/رفت و آمد مکرر. ویژگی های این برنامه هنوز در حال کار و آماده خواهد شد هر زمان که دولت می گوید هتل/اقامتگاه می تواند بازگشایی شده است.
  • CSU گسترش تلاش: $50,000 خواهد شد رفتن به شهر جدید غیر انتفاعی جمع آوری پول به صندوق مستقل Cal State نخل و کویر دانشگاه در مکان فعلی. این صندوق آغاز شده بود در ماه مارس توسط شورای که اختصاص 100.000 دلار به عنوان پول دانه با انتظار است که دیگر سازمان های غیر انتفاعی و خیر را نیز اهدا کنند. اما بودجه که متعهد شدند در اوایل تا به حال به خارج با توجه به اثرات مالی از این بیماری همه گیر.
  • شرکای اجتماعی: $50,000 در کنار مجموعه ای از کسب و کار متمرکز بر سازمان های مانند کسب و کار بهبود ولسوالی ها و اتاق های بازرگانی.

برنامه بودجه در ابتدا خود را کنار بگذارند در ژانویه برای "سرمایه گذاری نخل صحرا" توسعه اقتصادی انگیزه برنامه اجازه می دهد تا واجد شرایط کسب و کار و صاحبان ملک تجاری مطابق با بودجه تا 500 ، 000 دلار برای هر سرمایه بهبود.

بازگشایی: اینها کالیفرنیا دستورالعمل های ایمنی برای کسب و کار مجاز به بازگشایی

ماسک-up: Coronavirus پرسش و پاسخ: چه شهر قوانین هستند در اثر پس از شهرستان مدیره لغو بهداشت دستور ؟

بیست و پنج کسب و کار تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده به درخواست اولسون گفت: اما فقط دو ادامه دارد از طریق روند درخواست. بیشتر از دیگران گفت: سرمایه خود را بهبود برنامه های از خط خارج شد توسط pandemic, او گفت:.

این دو که در ادامه از طریق روند درخواست با قطعی برنامه های خود را برای شروع سرمایه بهبود خواهد آورد و برگشت به شورای زمانی که آنها رسیدن به یک نقطه آنها واجد شرایط برای تطبیق بودجه.

"من فکر می کنم ما باید برای پیدا کردن یک راه را به خوبی به ما کلمه" Councilmember Jan بیلبائو گفت.

اولسون گفت: $1.9 میلیون هنوز هم در دسترس هستند در توسعه اقتصادی صندوق ذخیره است که شورا می تواند با استفاده از هنگامی که زمان می آید.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب