جورج فلوید بود به یاد خانواده های فعالان و سیاستمداران در تشییع جنازه او در هوستون

دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا — جرقه در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرست

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا — جرقه در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس — او گذاشته و به استراحت در هوستون, تگزاس, در روز سه شنبه.

فلوید خانواده چادری سفید و دوستان جمع آوری شده با مقامات منتخب و رهبران حقوق مدني در چشمه ستایش کلیسا به یاد داشته باشید فلوید برای سوم و نهایی سرویس تشییع جنازه قبل از دفن. آنها با خانواده های دیگر, سیاه, افراد کشته شده به دست پلیس مانند Breonna تیلور مایکل براون Ahmaud Arbery, Botham ژان و اریک گارنر. حتی اگر این سرویس محدود به 500 نفر صدها نفر از عزاداران سفر به کلیسا و نه انتظار آن را در داخل. آنها را جمع آوری به جای خارج از کلیسا برای نشان دادن حمایت و همبستگی.

از طریق ویدئو سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خطاب فلوید خانواده در خدمت. "بر خلاف بسیاری از شما باید غمگین و آن را یک بار. یک بار که در حال حاضر هدف خود را برای تغییر جهان برای بهتر به نام جورج فلوید," او گفت:.

او همچنین صحبت به طور مستقیم به Floyd دختر Gianna. "شما خیلی شجاع هستند من می دانم که شما یک مقدار زیادی از سوالات عسل," او گفت:. "هیچ کودکی باید به سوال بپرسید که بیش از حد از کودکان بخواهید برای نسل 'به همین دلیل است که پدر رفته است؟""

بایدن در اوایل این هفته تایید پلیس اصلاحات اما خودداری از حمایت "defunding پلیس" یکی از سیاست های کلیدی مواضع که پدید آمده از چند هفته از نزدیک ثابت شد.

چند تگزاس دموکراتیک مقامات منتخب نیز حضور داشتند ، تشکر. Al سبز (D-TX) نامیده می شود برای شناخت و پذیرش تفاوت های ما در طول یک سخنرانی. "ما باید برای آشتی," او گفت:. "این کشور است نه آشتی تفاوت های آن با ما. ما جان سالم به در برده داری اما ما نمی آشتی. ما جان سالم به در جداسازی اما ما نمی آشتی."

تشکر. Sheila Jackson Lee (D-TX) همچنین خطاب به جمع آوری. "اجازه دهید من التیام زخم اکثریت آمریکایی آفریقایی تبار مردانی که دچار از دست یک طرز فکر اشتباه," او گفت:. "یک جنگجو طرز فکر به جای یک نگهبان صلح طرز فکر در عمل از اجرای قانون است."

تشکر. Sheila Jackson Lee یکی از چندین تگزاس دموکراتیک مقامات منتخب که با حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات.
Godofredo A. وسقوز/گتی ایماژ

Rev. Al Sharpton, که در صحبت های قبلی خدمات در مینیاپولیس برای فلوید و به نام برای یک راهپیمایی در واشنگتن در آن زمان به مداحی سه شنبه. "برابر با عدالت برابر با انصاف ما نه ضد کسی" Sharpton روز سه شنبه گفت. "ما در حال تلاش برای متوقف کردن مردم از ضد ما."

Rev. Al Sharpton وارد چشمه ستایش کلیسا برای مراسم تشییع جنازه خصوصی برای جورج فلوید در هوستون, تگزاس, در تاریخ 9 ژوئن.
Godofredo A. وسقوز/گتی ایماژ

فلوید که در هوستون نیز memorialized در مینیاپولیس پنج شنبه گذشته و در کارولینای شمالی در روز شنبه. روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه در هوستون خواهد بود سوم و نهایی یادبود.

فلوید متولد شد و در Raeford, North Carolina, اما او در هوستون سوم بخش است. او با حضور یاتس دبیرستان و تنگ پایان برای یاتس, تیم فوتبال, بازی مسابقات قهرمانی کشور بازی در Astrodome در سال 1992. او زندگی در هوستون تا چهار یا پنج سال پیش زمانی که او به مینیاپولیس سعی کنید برای دریافت یک شروع تازه است.

یک اسب کشیده حمل و نقل به ارمغان خواهد آورد فلوید را همچنان به خود gravesite پس از مراسم تشییع جنازه. او خواهید بود به خاک سپرده شد در کنار مادر خود را که به نام او برای او در لحظات پایانی.

آن را به یک روز اختصاص داده شده به Floyd, اما یکی که همچنین اذعان قیام ملی مرگ او کمک کرد تا جرقه. هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد در یک سخنرانی که او را به امضای یک فرمان اجرایی ممنوعیت پلیس chokeholds و اصلاحات دیگر.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد او می خواهد ممنوعیت پلیس chokeholds در جورج فلوید مراسم تشییع جنازه.
Godofredo A. Vasquez/خبرگزاری گتی ایماژ

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن