Eight4Nine رستوران و سالن ارائه می دهد تا عمل خوب جمعه برای کمک به کارگران خط مقدم

کارول استفان اسمیت ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:04 AM EDT مارس 15 سال 2020Eight4Nine مشتریان هنر ویلیامز و ژ

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

Eight4Nine مشتریان هنر ویلیامز و ژن لئون چت شد با ویلی رایناین رستوران را مالک تلاش برای پیدا کردن یک وضعیت برنده-برنده است که کمک خواهد کرد رستوران در پناهگاه در محل در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک تشکر از شما برای قهرمانانه پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از COVID-19.

پس از برخی از فکر عمل خوب جمعه متولد شد — مناسب به اندازه کافی در روز جمعه. راین با ایده آمد به خدمت جعبه ناهار و سپس او و شریک کسب و کار جان ششم شخصا تحویل بیش از 120 وعده های غذایی به صحرا ایدز پروژه و تمام آیزنهاور بهداشت مراقبت فوری امکانات در پالم اسپرینگز, نخل کویر, رانچو مایراج و لا کوئینتا.

در بسته شد و یک انتخاب پیچد حاوی گوشت گاو کباب مرغ یا سبزیجات یا یک ساندویچ بوقلمون همراه با سالاد سیب زمینی, یک سیب تازه و خانه ساخته شده از شکلات تراشه کوکی ها توسط آشپز شیرینی و کیک طراح آلبرت گونزالس.

در حالی که اولیه دسته ای از ناهار بود بودجه توسط ویلیامز و لئون, اخبار پروژه شروع به گسترش و قبل از اینکه طولانی تر سخاوتمندانه مردم رسیده بود به کمک بخش, الهام بخش, هشتگ #PeopleHelpingPeople در Eight4Nine را در Facebook صفحه.

به زودی اتاق های اورژانس در کویر مرکز پزشکی منطقه ای و JFK یادبود اضافه شد به صورت هفتگی توزیع لیست به عنوان دو VIP امکانات مراقبت های فوری. هنگامی که یک عامل پیشنهاد آنها همچنین مراقبت از پالم اسپرینگز اداره پلیس راین تحویل 50 ناهار به عنوان یک نشان از قدردانی برای این گروه از کارگران ضروری. قبل از اینکه طولانی, عمل خوب جمعه شروع انشعاب به دیگر روزهای هفته.

حدود 1,400 ناهار خدمت شده است به محلی قهرمانان که مراقبت از ما.

وقتی پرسیده شد که چرا از آن مهم است برای کمک به دیگران راین گفت: "من در ادینبورگ اسکاتلند که در آن زندگی سخت بود و آب و هوا افتضاح بود اما برای همسایه نگاه کردن به یکدیگر و هنوز هم انجام دهید. این کشور ممکن است تغییر کرده باشد اما برای همسایه همسایه هستند در سراسر جهان است. اما این طول می کشد, من می خواهم برای حمایت از کسانی که به دیگران کمک کند."

عمل خوب جمعه در حال حاضر نزدیک به 100 حامیان در لیست #PeopleHelpingPeople در Eight4Nine را در Facebook صفحه. برای اهدای تماس راین در (760) 808-1077 یا willie@eight4nine.com.

کارول استفان اسمیت زندگی در صحرا برای بیش از 30 سال است. متولد ادینبورگ, اسکاتلند, او شروع به نوشتن در لندن شده است و به طور منظم به صحرا خورشید برای مدت پنج سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن