COVID-19 موارد سنبله در کالیفرنیا بعد از تعطیلات. گسترش مربوط به جمع های خانوادگی

علامت Olalde و نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Aug 2, 2020این چهارم جو

توسط NEWSOULS در 13 مرداد 1399

این چهارم جولای نگاه متفاوت است. کالیفرنیا نمی جمع آوری یکهو به تعجب در انفجار بلوز مدال طلا و قرمز سوسو زننده در سراسر آسمان شب است. در پاسخ به کروناویروس همه گیر شهرستانها در سراسر کشور لغو مراسم بزرگ, از جشنواره به نمایش آتش بازی.

آنچه که مقامات نمی تواند متوقف, چند, شد, تجمع خانواده ها و دوستان و سفر بیش از آخر هفته طولانی به کوه و دریاچه ها و دیگر academist:: دانشجویان سراسر کشور.

چهارم جولای تعطیلات کمک coronavirus ادامه گسترش آن به گفته کارشناسان بهداشت عمومی اگر چه عوامل دیگر نیز به تعداد زیادی از موارد جدید. و در حالی که گردشگری وابسته به جوامع می ترسید که out-of-towners خواهد گسترش این ویروس به محلی تماس, ردیابی است که به جای نشان دادن که با میله, بسته, بسیاری از بیماری ها را انتقال رخ داده است در خانه و یا در دریافت-togethers در میان افرادی که در حال حاضر می دانیم هر یک از دیگر.

قبل از تعطیلات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان اقدامات پیشگیرانه مانند دوباره بسته شدن میله و الزامی پوشش صورت در عمومی. اما جوامع مانند آن جمع شده در اطراف دریاچه تاهو میزبان بسیاری از مسافران اقدام به پیاده روی خط بین اجتماعی فاصله و خارج از خانه.

"ما از آتش بازی و یا سایر اجتماعات بزرگ اما ژوئیه چهارم آخر هفته شد هنوز قطعا مشغول است و همچنان مشغول پس از تعطیلات گفت:" جری Bindel جنوبی تاهو مسکن انجمن خزانه دار و یک رفت و آمد مکرر مدیر کل. "و هنوز بسیاری از مردم عینک ماسک در ساحل."

بیشتر: آنتی بادی آزمایش نشان می دهد ریورساید شهرستان COVID مورد شمارش ممکن است 431 درصد بالاتر از شمارش

بیشتر: جنوب کالیفرنیا تحت فشار قرار دادند به بازگشایی شده است. COVID-19 رسید. دولت بود و به کندی عمل می کنند. چه بعدی ؟

بیشتر: کالیفرنیا بازی گرفتن coronavirus تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

پس از 4 جولای تا 37 از دولت 58 شهرستانهای دیده اند مورد تعداد حداقل دو برابر به خصوص در بیشتر مناطق روستایی شهرستان و کسانی که در دره مرکزی با توجه به California Department of Public Health دادهها توسط خورشید صحرا. و این تعداد به احتمال زیاد پایین به عنوان Riverside County مقامات روز جمعه گفت که دولت مرکزی گزارش پایگاه را تجربه کرده است مسائل فنی در روزهای اخیر منجر به undercount.

هنوز اواخر جولای کالیفرنیا بيشترين coronavirus موارد در کشور حدود نیم میلیون یا 10 درصد از تمام کسانی که گزارش شده در ایالات متحده پس از تیک تاک برای ماه کالیفرنیا را مورد تعداد شروع به بالا رفتن سرسام آور در اواخر ماه ژوئن یک ماه پس از روز یادبود و زیر Newsom تصمیم به راه رفتن به عقب اضطراری سفارشات و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش آن در حال تبدیل شدن سخت تر به سرزنش مسیر رو به بالا در هر فاکتور. کریس شاه ماهی های خدمات پزشکی اورژانس manager برای Imperial County عمومی وزارت بهداشت به عنوان مثال گفت: کمی وجود دارد چشم انداز مثبت در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هفته بعد از تاریخ چهارم جولای, تعطیلات, اما کسانی که پس از تثبیت و آن را دشوار است به می دانم که اگر این تعطیلات تنها علت.

این متفاوت از قبل در این بیماری همه گیر که واضح تر به دنبال افزایش روز یادبود. اما شاه ماهی گفت: گروه او را دیدم همان الگوهای بعد از هر تعطیلات.

چهارم ژوئیه کمک به مورد رشد

کارشناسان معتقدند که تعطیلات را گردهمایی های اجتماعی را که باعث عفونت های جدید. اما دقیقا چقدر تاثیر این اتحاد برای بحث است.

"وجود دارد و نه اطلاعات کافی برای ارزیابی تاثیر جولای چهارمین جشن" سخنگوی وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت به خورشید صحرا.

پرسید که آیا تعطیلات کمک به افزایش اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه UC Irvine جواب داد: "بله. اما." با دولت و کشور حرکت متناسب و شروع می شود نسبت به بازگشایی مجدد عوامل متعددی به بازی می آیند. "این یک کمی سخت دراز است که در پای چهارم جولای در خصوص," او گفت:.

آن را نیز طول می کشد چند هفته برای شیوع را نشان می دهد در یک راه است که مقامات دولتی و اپیدیولوژی می نماید. اگر یک مهمان در یک چهارم جولای کباب آلوده شد آن را گرفته اند چند روز علائم را توسعه و آن را می گرفته اند به عنوان بسیاری که چند هفته قبل از آنها رفت و به یک بیمارستان است.

پیچیده تجزیه و تحلیل وزارت بهداشت و خدمات انسانی به تازگی تغییر داده چگونه گزارش به مقامات ایالتی و فدرال.

به عنوان یک نتیجه, داده, نشان دادن تعداد بیماران در بیمارستان کالیفرنیا با COVID-19 شده اند ناقص از جولای 23. هنوز هم وجود دارد 20 درصد بیشتر COVID-19-مثبت بیماران در بیمارستان کالیفرنیا در تاریخ 22 ژوئیه نسبت به ماه ژوئیه 4.

کوچکتر نمونه در سراسر کشور این آینه.

در San Bernardino County, مقامات بهداشتی باید دیده 113 درصد افزایش در موارد پس از چهارم ژوئیه نیاز به طور موقت pop-up بیمارستان در نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای به جای له از بیماران با توجه به سن برناردینو کانتی سخنگوی دیوید ورت.

"افزایش بستری شدن در بیمارستان است در مورد" او گفت:.

گردهمایی صمیمی هستند و رانندگان از موارد جدید

شهرستان مقامات بهداشتی در سراسر کالیفرنیا به طور فزاینده ای گزارش که نزدیک گردهمایی های اجتماعی و گسترش ویروس در یک خانواده بزرگتر رانندگان از انتقال از گردشگری است. در حالی که وجود دارد بسیار واقعی نگرانی در مورد سفر به پرت و دور افتاده و جوامع کوچک که در آن بیمارستان می تواند به سرعت تحت الشعاع آن نیست در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی اصلی نگرانی است.

San Bernardino County سرپرست سحر رو که منطقه را پوشش می دهد و گردشگری-سنگین جوامع خرس بزرگ و جاشوا درخت به عنوان مثال گفت: کسانی که در شهرها تنها برای اختصاص یک درصد از شهرستان موارد با وجود های اخیر خود موج.

"که در آن ما در حال تجربه افزایش موارد جدید است که در بیشتر مناطق پر جمعیت از inland valley منطقه" رو گفت. "در نتیجه تحمیل افزایش محدودیت در جوامع روستایی است که شناخته شده برای گردشگری بعید است که تاثیر قابل توجهی در کاهش ما COVID-19 اعداد countywide."

Placer County سرپرست سیندی Gustafson که منطقه را پوشش می دهد بخشی از دریاچه تاهو منطقه گفت: نگرانی در مورد گردشگران آوردن این ویروس به جامعه led برخی از مردم محلی در منطقه خود بخواهید به نگه داشتن مسافران به خارج از شهر. شهرستانها مانند جنوب دریاچه تاهو به جای راه اندازی برنامه به دست ماسک رایگان به بازدیدکنندگان و پاسخ به سوالات در مورد همیشه در حال تغییر COVID-19 قوانین.

"خبر خوب هر چند که این انتقال در جامعه محلی به نظر می رسید نه به سنبله نسبت به گردشگری و انتقال به نظر می رسد از تجمعات خانواده در درجه اول و از ما جمعیت های آسیب پذیر اما نه به عنوان یک نتیجه از گردشگری" Gustafson گفت.

مقامات بهداشت عمومی در سان برناردینو و امپریال استان ها گفت: آنها همچنین دریافتند روند مشابه خم نسبت به انتقال در گروه های کوچک.

Riverside County Health افسر دکتر کامرون قیصر تعجب پالم اسپرینگز اعضای شورای شهر به تازگی هنگامی که او بیش از حد ساخته شده از جمله نظرات. قیصر گفت: یافته های خود را عمدتا در حدیثی به عنوان افراد باید به طور کامل همکاری با تماس با ردیاب.

در حالی که اجاره کوتاه مدت بودند به سرعت scooped تا یک بار مجاز به بازگشایی گردشگری است که هنوز هم در این سال در Coachella Valley. اجاره تعطیلات توقیف شد برای چند ماه و اشغال هتل گرفته است آمار با توجه به اسکات سفید و رئیس جمهور بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. هتل ها که هنوز باز زد و در حدود 39 درصد اشغال در ماه جولای. به طور معمول پالم اسپرینگز هتل ها در عمل حدود 55 درصد اشغال در طول این ماه است.

این روند تقویت قیصر تمرکز در گردهمایی های اجتماعی در میان آشنایان نزدیک که اصلا با هم زندگی می کنند و نیازی به تماس.

پس چه می آید بعدی ؟

کارشناسان بهداشت عمومی با احتیاط می گویند که آخرین اطلاعات نشان می دهد گسترش ویروسی ممکن است شروع به کاهش پس از Newsom شروع توصیه — و پس از آن الزامی است — که برخی از کسب و کار یک بار دیگر در اواخر ماه ژوئن. حتی اگر جدید روزانه مورد شمارش باقی مانده تنها 16 استان ها — خانه به کمی کمتر از یک پنجم از جمعیت این ایالت — دیدم ویروس انتخاب کنید تا به سرعت پس از تعطیلات. در سه هفته پس از چهارم جولای, این استان ها را دیدم و بزرگتر و رشد نسبی از موارد در طول سه هفته قبل از آن.

به عبارت دیگر گسترش ویروسی ممکن است بار دیگر کاهش, البته به درجه کوچک.

برای اندازه گیری یک ویروس گسترش و کارشناسان بهداشت عمومی سنج چگونه بسیاری از موارد نتیجه از هر فرد آلوده. هدف این است که برای دریافت با شماره های زیر 1 معنی این ویروس در نهایت پیتر ،

اگر آن را بالاتر از 1 گسترش ویروس نمایی. اخیرا در اواسط تا اواخر ماه ژوئن هر عفونت در کالیفرنیا منجر به 1.19 بیشتر, با توجه به وزارت بهداشت داده است. همانطور که از روز شنبه به شماره افتاده بود به 1.02 معنی گسترش تبدیل شده بود نسبتا پایدار است.

اما این بدان معنا نیست که این ویروس این است که در مورد ناپدید می شوند بدون کاهش اقدامات تهاجمی. برای مثال رودخانه شهرستان به حدود 2.5 میلیون نفر از مردم که در آن نرخ انتقال نشده افزایش یافته است در چند هفته.

"شما بچه ها اساسا فقط تاسیسات آب" UC Irvine را Noymer گفت. "هر مورد تولید یک مورد دیگر. آن را اساسا برگزاری مداوم است."

با ایالت نرخ انتقال نیز نسبتا پایدار در انتخابات کاهش یافته است به طور مستقیم به اظهار نظر در مورد اینکه آیا کالیفرنیا باید انتظار بیشتر محدودیت به عنوان فصل آنفولانزا روش. در همان زمان این سوال که چگونه به مقابله با یک سال تحصیلی جدید باقی مانده است بزرگترین نگرانی در سراسر کشور برای کارشناسان بهداشت عمومی.

آنچه که روشن شد از طریق هر رویداد مهم در طول همه گیر — تعطیلات و هر مرحله از بازگشایی — است که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد خواهد سرنگونی ظریف خانه از کارت. Newsom خواستار این توانایی به ضامن بازگشت بازگشایی خود "سوئیچ دیمر" اما کارشناسان می گویند او نیاز به استفاده از آن با سرعت بیشتری اگر وجود دارد یکی دیگر از عمده افزایش است.

"این است که یک جهت مارس به یک مقصد" گفت: دکتر توماس Tsai, استادیار بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. "شما را به واکنش نشان می دهند به آنچه که داده ها به شما نشان می دهد و راه را برای حرکت رو به جلو است که برای حفظ این ویروس کم است. ممکن است دو قدم به جلو یک قدم به عقب, اما حداقل شما در حال حرکت رو به جلو است."

نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید molalde@gannett.com. آنها را دنبال کنید در توییتر @Nicole_A_Hayden و @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net