کارداشیان جنرز دیگر برای فروش خود به تلویزیون واقعیت نیاز ندارد

پس از 13 سال، نگه داشتن با کارداشیان در حال آمدن به پایان است. قبیله کارداشیان-جنر روز سه شنبه ۸ سپتامبر اعلام

توسط NEWSOULS در 20 شهریور 1399

پس از 13 سال، نگه داشتن با کارداشیان در حال آمدن به پایان است. قبیله کارداشیان-جنر روز سه شنبه ۸ سپتامبر اعلام کرد این نمایش که نام های خانگی را از کیم کارداشیان وست و خانواده گسترده اش ساخته بود، فصل بیستم و پایانی خود را در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد کرد.

کارداشیان وست در رسانه هایاجتماعی نوشت: «بدون نگه داشتن کارداشیان ، من جایی نبودم که امروز هستم.» "من بسیار فوق العاده سپاسگزار از هر کسی که تماشا کرده است و حمایت از من و خانواده ام در این 14 سال باور نکردنی گذشته است. این نمایش باعث شد که ما چه کسی هستیم و من برای همیشه بدهکار هر کسی خواهم بود که در شکل دادن به شغل ما و تغییر زندگی مان برای همیشه نقش داشته اند.»

کارداشیان غرب اشتباه نیست : نگه داشتن با کارداشیان راه اندازی حرفه ای خود را هنگامی که آن را برای اولین بار در E! در سال ۲۰۰۷. این چیزی است که محوری خود را به دور از نیمه شهرت اولیه خود را به عنوان سازمان دهنده گنجه پاریس هیلتون و دختری که نوار جنسی به بیرون درز و به سمت نوع مشهور که نشان می دهد تا بر روی جلد ووگ کمک کرد. همچنین خواهرانش را به ستاره های جلد مجله ساخت و به راه اندازی امپراتوری رسانه ای بزرگتر کارداشیان-جنر کمک کرد.

اما در این مرحله نیز مشخص است که کارداشیان از سکوی نمایش واقعیت خود پیشی گرفته اند. به مدت 13 Keeping up With the Kardashians سال، نگه داشتن با کارداشیان کمتر به عنوان مرکز کسب و کار خانواده و بیشتر به عنوان یک تبلیغ برای عملیات بسیاری از خانواده عمل کرده است. و حالا، کارداشیان-جنر ها به نقطه ای برخورد کرده اند که دیگر نیازی به آن آگهی نداره.

در اوایل سال جاری، کارداشیان وست یک سهم در شرکت لوازم آرایشی خود KKW Beauty به کوتی به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار فروخت. فوربز تخمین زد که این معامله ارزش خالص او را ۹۰۰ میلیون دلار قرار داده است. کارداشیان وست علاوه بر KKW Beauty، خط عطر، خط شکل و یک بازی تلفن همراه به نام کیم کارداشیان: هالیوود را نیز با همراهی کیموجی دارد. خواهران او همه خطوط محصول مشابه: کیت لب کایلی، شلوار جین خوب آمریکایی، و Poosh باشگاه فوتبال، برای شروع. (پوش یک برند سبک زندگی است.)

سپس معاملات یک خاموش وجود دارد، های حمایت شده برای ملین ها و سفید کننده دندان بچه ها کارداشیان انتشار در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی خود را برای آنچه مادرسالار خانواده کریس جنر می گوید هزینه های شش رقمی است. (بنا به گزارش ها کندال جنر ۲۵۰٬۰۰۰ دلار برای ترویج جشن بدنام فیر پرداخت شد.)

استراتژی کسب و کار کارداشیان این است که اهرم مشهور خانواده و تمام توجه است که همراه با آن به فروش به مارک. و هنگامی که نگه داشتن با کارداشیان در سال 2007 راه اندازی شد، این معمار شهرت خانواده بود. اينجوري چيزا رو فروختن همان طور که امی چوزیک در سال ۲۰۱۹ در نیویورک تایمز نوشت: «آشفتگی خانوادگی چرخه خبری مشهور را تغذیه می کند که علاقه به برنامه تلویزیونی را پیش می برد که پس از آن به علنی کردن تعداد فزاینده ای از اسپانسرها و محصولات مارک دار کمک می کند.»

اما در سال 2020، نگه داشتن با کارداشیان است که در آن اعداد جدی دیگر نیست. Keeping Up With the Kardashians هنگامی که تازه ترین فصل در ماه آوریل پخش شد، کمتر از یک میلیون بیننده را یک قسمت ضبط کرد. و این با وجود اولین بار در طول قرنطینه بود، زمانی که آمریکایی ها از حواس پرتی ناامید شده بودند.

در عوض، توجه کارداشیان ضبط و فروش می آید به آنها در رسانه های اجتماعی است. کیم در اینستاگرام ۱۸۸ میلیون دنبال کننده دارد. کندال ۱۳۹ میلیون نفر دارد. کایلی ۱۹۵ میلیون نفر دارد.

با اون جور اعداد، کي به تلويزيون احتياج داره؟

کمک به نگه داشتن Vox رایگان برای همه

میلیون ها نفر هر ماه به واکس روی می آوریم تا بفهمند چه اتفاقی در اخبار می افتد، از بحران کروناویروس گرفته تا یک حساب نژادی تا آنچه که احتمالا ً در نتیجه ترین انتخابات ریاست جمهوری در طول عمر ماست. ماموریت ما هرگز حیاتی تر از آن در این لحظه نبوده است: توانمندسازی شما از طریق درک. اما نام تجاری متمایز ما از روزنامه نگاری توضیحی طول می کشد منابع -- به خصوص در طول همه گیر و رکود اقتصادی است. حتی زمانی که اقتصاد و بازار تبلیغات خبری بهبود می یابد، حمایت شما بخش مهمی از حفظ کار فشرده منابع ما خواهد بود، و به همه کمک می کند تا دنیایی به طور فزاینده آشفته را معنا کنند. مشارکت امروز از به عنوان کمی به عنوان $3..

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن