جورج فلوید اعتراض به برگزار می شود, در کلیسای جامع شهر

اخبار شهر خدماتمنتشر شده 7:02 PM EDT Jun 4, 2020یکی دیگر از اعتراض به خشونت پلیس در پی در مرگ بازداشت جورج فلو

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

یکی دیگر از اعتراض به خشونت پلیس در پی در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینه سوتا شده و برنامه ریزی شده در Coachella Valley. این رویداد آغاز خواهد شد در 5 بعد از ظهر پنج شنبه در مقابل کلیسای جامع شهر را مرکز مدنی.

نیکول اسمیت لا کوئینتا سازماندهی تظاهرات سوم در سه روز پس از تجمعات مسالمت آمیز در لا کوئینتا در روز سه شنبه و در رانچو مایراج در روز چهارشنبه.

21 ساله گفت: هدف او این بود که به ترویج صلح آمیز اعتراض متحد که با اجرای قانون است.

"ما می خواهیم به دریافت این پیام در سراسر که ما می تواند یکی اگر ما فقط توقف نژادپرستی را متوقف كليشه اي و ما از دیدن رنگ," او گفت: شهرستان, اخبار سرویس. "هنگامی که ما را متوقف دیدن رنگ, همه چیز خوب خواهد بود."

حدود 125 نفر نشان داد تا چهارشنبه در رانچو میراژ پارک جامعه و راهپیمایی به بزرگراه 111 بیشتر ماندن در پیاده رو و سپس بازگشت به پارک. اعتراض بود دو برابر از او تلاش روز سه شنبه در لا کوئینتا که دیدم حدود 60 نفر شرکت کنند.

بیشتر: رانچو مایراج سایت از آخرین تجمع به عنوان رشته ای از صلح آمیز کویر اعتراضات همچنان ادامه دارد

"امروز من تیراندازی برای 200," او گفت:.

اسمیت گفت: یک گروهبان با کلیسای جامع شهرستان, اداره پلیس رسیده به او صبح روز پنجشنبه به منظور هماهنگی و تدارکات برای اعتراض. اسمیت گفت که او کاهش یافته است پیشنهاد تنظیم موانع به دلیل سه رقمی حرارت در شیر برای روز خواهد شد به احتمال زیاد در جلوگیری از راه دور راهپیمایی.

کریس Parman یک کلیسای جامع شهرستان سخنگوی تایید این شهرستان شد آگاه از تظاهرات و اداره پلیس آماده بود برای اطمینان از این گروه حق اعتراض در حالی که افسران "متوالی در خدمت به حفاظت از اطراف آن خواص از هر گونه پتانسیل رفتار آشوبگرانه."

"ما حق خود را به جمع آوری و ورزش آزادی خود را به صحبت می کنند," او گفت:.

روز پنجشنبه تظاهرات برنامه ریزی شده به دنبال یک هفته از تلاش های مشابه در سراسر دره.

در پالم اسپرینگز صبح روز دوشنبه بیش از 50 تظاهرکنندگان جمع شده در مرکز شهر, خیابان گوشه ای که در آن هیچ مشکلی گزارش شده است.

بعد در دوشنبه چند صد نفر از معترضان اقدام به وسط یک خیابان در نزدیکی پالم دزرت شهرستان سالن که در آن آنها برگزار شد لحظه ای کوتاه سکوت در حالی که گرفتن زانو در پاسخ به مرگ فلوید. گروه راهپیمایی به سمت این شهر مجلل, خرید, منطقه, جایی که آنها ملاقات با معاونین کلانتر چادری ضد شورش قبل از تبدیل به اصلی اعتراض محل.

بدون خشونت بود گزارش داد در این تظاهرات که رشد به حدود 500 نفر در اوج خود اگر چه حداقل شش نفر دستگیر شدند برای نقض countywide مقررات منع رفت و آمد در محل از دوشنبه شب تا سه شنبه صبح همراه با دیگر جرایم مربوط به اعتراض.

فلوید بود که غیر مسلح همکاری با پلیس و دروغ دستبند بر روی زمین کشته شد 25 مه هنگامی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. او گفته تصویب تقلبی $20 bill.

افسر به طور مستقیم درگیر در مرگ او شده است به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

فلوید مرگ باعث شده بیش از یک هفته از ناآرامی ها در سراسر کشور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب