چین است که به طور سیستماتیک بازداشت Uighurs و جهان انجام نمی دهد به اندازه کافی در مورد آن

در چین سین کیانگ استان اویغوری مسلمانان هستند که بازداشت شده برگزار شد و در آنچه که به طور موثر اردوگاه های کا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

در چین سین کیانگ استان اویغوری مسلمانان هستند که بازداشت شده برگزار شد و در آنچه که به طور موثر اردوگاه های کار اجباری که در آن آنها در معرض نقض حقوق بشر از جمله شکنجه مجبور عقیم سازی و شستشوی مغزی.

اما هیچ کس به نظر می رسد انجام می شود و بسیار در مورد آن در سطح بین المللی.

در این قسمت از دنیا Vox هفتگی بین المللی, پادکست, خبرنگار ارشد زاک Beauchamp بین المللی امنیتی و دفاعی خبرنگار Alex Ward و ارشد ویرایشگر خارجی جنیفر ویلیامز بحث در مورد چرا پاسخ بین المللی به اویغوری بحران شده است خاموش — و به همین دلیل آن را سزاوار توجه بیشتر و عمل است.

این Uighurs یک مسلمان اقلیت های قومی و گروهی که اشتراک فرهنگی و قومی شباهت های مرکزی کشورهای آسیایی. حدود 11 میلیون Uighurs زنده در سین کیانگ — اما به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون Uighurs برگزار شد در این اردوگاه ها.

در اردوگاه Uighurs در حال بنا به گزارش ها در مواجهه با جرم عقیم سازی اجباری و تجاوز جنسی و نظارت شدید. آنها همچنین گفته می شود مجبور به یادگیری زبان چینی ماندارین و به انتقاد یا نفی خود اسلام است.

اما چین را انکار می کند که موارد نقض حقوق بشر رخ می دهد در آنچه آنها حمایت گراها تماس "re-اردوگاه آموزش و پرورش." موضع چین است که Uighurs در حال دریافت "آموزش فنی و حرفه ای" برای یادگیری در مورد تاریخ چین و فرهنگ با هدف دفع تروریسم از اویغوری جنبش های جدایی طلب.

در اوایل این هفته, چین سفیر انگلستان هنگامی که مواجه با هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از آنچه به نظر می رسد blindfolded Uighurs که منجر به یک اردوگاه دوباره انکار کرد که Uighurs روبرو هستند سوء استفاده و ادعا کرد که Uighurs زندگی هماهنگ با دیگر گروه های قومی.

با وجود این گزارش ها از نقض حقوق بشر متعهد بودن در برابر Uighurs بین المللی پاسخ به بحران را فاقد ضرورت است. دولت بریتانیا گفته است در برابر سوء استفاده و آمریکا تحریم هایی را علیه چین اما گسترده اقدام شده است وجود ندارد و از جمله از کشورهای مسلمان می پردازد (مانند ایران که در حال حاضر نهایی 400 میلیارد اقتصادی و امنیتی در مقابله با چین).

به شنیدن بیشتر در مورد اینکه چرا چین بازداشت به اویغوری مردم و آنچه که جامعه بین المللی باید انجام شود در مورد آن گوش دادن به قسمت کامل از دنیاییکه شما می توانید جریان زیر.

و به اشتراک دنیوی در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن