بی سابق مدیر عامل تکذیب هر گونه لینک به cyberstalking از یک وبلاگ نویس است. اما او می خواهید برای ایجاد یک رقیب برای به چالش کشیدن خود را.

در اوایل این هفته, به گزارش ظهور بسیار عجیب و غریب شرکت رسوایی: مقامات فدرال به اتهام چندین سابق شرکت eBay امن

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

در اوایل این هفته, به گزارش ظهور بسیار عجیب و غریب شرکت رسوایی: مقامات فدرال به اتهام چندین سابق شرکت eBay امنیت کارکنان برای نقش خود را در یک cyberstalking, کمپین با هدف قرار دادن یک وبلاگ نویس که درگیر توییتر آزار و اذیت و پستی حشرات به خانه او. در حال حاضر سابق eBay مدیر عامل Devin Wenig منجر شد که این شرکت در آن زمان می گوید Recode که او شوکه شده بود برای شنیدن جزئیات این کمپین این هفته و این که او "هیچ جهت" و نه "ضمنی تایید" برای آن است.

اما سابق eBay اجرایی بود و در زمان پس نا امید با پوشش از اخبار سایت در سوال است که او در موارد متعدد شناور ایده داخلی که eBay باید ایجاد خود را رقیب انتشار چندین سابق بی خودی گفته Recode.

"روز دوشنبه من با خواندن این اتهامات همراه با هر کس دیگری و شوکه شده بود و خشم" Wenig گفت Recode, در بیانیه ای. "این مهم است که برای من به تکرار و تحقیقات مستقل تایید کرد که من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با و بدون آگاهی از فعالیت های متهم به رخ داده است. وجود دارد هیچ جهت هیچ دانش و هیچ خصوصی درک هیچ ضمنی تایید. تا کنون."

هنوز هم این واقعیت است که بی تیم امنیتی گفته احساس راحتی اجرای یک کمپین علیه این وبلاگ نویس و نشان می دهد که رهبری تیم تا به حال در بهترین حالت مشکل نقاط کور.

روز دوشنبه ایالات متحده دفتر دادستان در ماساچوست نشان داد یک مورد در برابر شش سابق eBay کارگران که ادعا برپا یک "مهاجم cyberstalking کمپین" در برابر شوهر و همسر تیم اجرا می شود که EcommerceBytes که گزارش اخبار کسب و کار در راستای تجار آنلاین که فروش در eBay و آمازون است. سایت و برخی از خوانندگان خود که ارسال دیدگاه در زیر مقالات, شدند اغلب انتقادی از eBay تحت Wenig رهبری و گاهی اوقات از Wenig خود را.

مقامات را متهم سابق eBay کارگران از طیف گسترده ای از بدخواه فعالیت ها از جمله حمل و نقل آنها را "یک تاج گل مراسم تشییع جنازه یک کتاب در زنده ماندن از دست دادن همسر و پورنوگرافی – گذشته از این خطاب به عضویت در خبرنامه ناشر اما ارسال به همسایگان خود را' خانه." این گروه به رهبری سابق eBay امنیت سر جیمز Baugh همچنین surveilled زن و شوهر در نظر گرفته و شکستن را به گاراژ خود را به محل دستگاه ردیابی GPS در وسیله نقلیه خود را.

در اسناد دادگاه نسخه از پیام های متنی نشان داد Wenig دو بار در آموزش ارتباطات خود رئیس استیو Wymer به "او را به پایین" با اشاره به EcommerceBytes صاحب و نویسنده قانون مهاجرت و ملیت اشتاینر. در پنج شنبه, Wenig گفت Recode در بیانیه ای که آن متون "شده اند wildly اشتباه گرفته و به طور کامل خارج از چهار چوب در برخی از گزارش های رسانه ها."

"من صحبت کردن کاف به ارتباطات اجرایی در مورد تمایل من به تهاجمی تر در روابط عمومی تلاش; هرگز در وحشی ترین رویاهای من می توانم درک که بعد از آن کسی که ممکن است شریک است که ارتباطی با نوع فعالیت های ذکر شده در ماساچوست شکایت" Wenig در بیانیه ای گفت:.

Wenig بیانیه افزود: "من واقعا متاسفم برای این زن و شوهر که تا به حال برای تحمل و قدرت این اعمال زشت و ناپسند. هیچ کس نباید به تجربه است که به خصوص یک روزنامه نگار. آنچه اتفاق افتاده نیست نماینده شرکت فرهنگ من صرف 8 سال ساخت, و یا کارکنان من می دانستم که وجود دارد."

اسناد دادگاه نشان می دهد که Wymer eBay ارتباطات رئیس استخدام یک مشاوره که "آماده سند [که] شامل توصیه, در میان دیگران است که eBay ترویج شرکت-مطالب دوستانه که درایو خبرنامه پست های پایین تر در نتایج موتورهای جستجو." چنین اقدامی می تواند دیده می شود به عنوان یک نسبتا خوش خیم استراتژی روابط عمومی. اما Wymer همچنین ارسال پیام های متنی با یک لحن خشن مانند: "ما در حال رفتن به شکستن این خانم."

اسناد دادگاه همچنین شامل یک ارز بین Wymer و امنیتی رئیس Baugh که در آن Baugh منابع نامشخص "Plan B" در رابطه با EcommerceBytes زن و شوهر است. Wymer ابراز تمایل برای مدیریت هر fallout داخلی اما این پیام را نشان نمی دهد که Wymer تا به حال هیچ گونه آگاهی از آنچه که "طرح B" شامل.

رسیده از نظر Wymer گفت Recode "من هرگز چشم پوشی و یا شرکت در هر گونه فعالیت است."

اشتاینر نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

بی آن گفت: انجام تحقیقات داخلی و هیچ مدرکی وجود ندارد که Wenig به کارگردانی و یا به هر حال آگاهی از آزار و اذیت مبارزات انتخاباتی. اما این شرکت ضمنی که "نامناسب ارتباطات" از او نقش خود را در بیمارستانها در حال تمام شدن در ماه سپتامبر 2019. این شرکت از کار اخراج شدند Wymer که در همان ماه در رابطه با تحقیقات داخلی آن انجام شده و با کمک های خارجی شرکت حقوقی پس از مقامات فدرال اعلام شرکت "مشکوک اقدامات توسط خود پرسنل امنیتی به سوی یک وبلاگ نویس" با توجه به بیانیه eBay ارسال شده در وب سایت دوشنبه.

نه Wymer و نه Wenig متهم شده اند و مقامات نیست نام آنها را در استشهاد; به جای این دو به سادگی به عنوان اجرایی 1 و اجرایی 2. یک سخنگوی آمریکا در ماساچوست کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا دیگر eBay کارکنان ممکن است شارژ می شود. "[I]t مداوم بررسی" سخنگوی گفت.

چندین سابق بی خودی می گویند که بیش از چهار سال در eBay به عنوان مدیر عامل شرکت Wenig اغلب در زمان منفی مطبوعات شخصا و هنگامی که آن را به EcommerceBytes و اشتاینر او به خصوص نازک پوست. "او اغلب بسیار رنگارنگ کلمات مورد او می گویند" با توجه به یک سابق خودی. Wenig در موارد متعدد ترویج ایده داخلی که بی ایجاد کنید باید اخبار خود را در سایت برای فروشندگان برای مقابله با آنچه که او را دیدم به عنوان مغرضانه پوشش از EcommerceBytes منابع گفت. رقیب سایت هرگز ایجاد شده است.

مدیران دیگر از جمله زمان بی اجرایی وندی اسمیت نیز اغلب پخش ناکامی در مورد سایت های متعدد سابق بی خودی گفته Recode.

اما همان کسانی که منابع در توافقنامه ای که آنها هرگز شاهد Wenig می گویند و یا انجام هر کاری که آنها فکر می کنم او را تایید و یا تحمل به اتهام فعالیت های جنایی. به همین ترتیب کسی که از نزدیک با Wymer در کار های قبلی گفته Recode که آنها خواهد بود شوکه شده اگر ارتباطات اجرایی درگیر شد با جرائم. همان منبع اذعان کرد که ارتباطات اجرایی می تواند گاهی اوقات در سراسر آمده به عنوان افراطی در بحث.

"این اغراق" فرد گفت: از Wymer زبان در متن پیام نشان داد در استشهاد. "استیو نمی له مورچه. اما در گرما ورزش او می گویند چیزهایی که افراطی هستند."

بی تیم امنیتی که متهم به انجام جرائم گزارش شده به وندی اسمیت این شرکت در حال حاضر معاون ارشد رئيس جمهور از جهانی تجربه مشتری و عملیات Recode یاد کرده است. EBay سخنگوی Trina Nigar گفت Recode که این شرکت تحقیقات داخلی "هیچ تخلف با توجه به وندی" و این که "او یکی از افراد اشاره شده در دولت شکایت."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب