ارائه حیوانات خانگی همدم. در نظر اتخاذ یک حیوان خانگی است که نیاز شما

جانت مک آفی ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 8:00 AM EDT آوریل 8 سال 2020آخرین اخبار گزارش ویژه ردیف خالی آشیانه د

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

آخرین اخبار گزارش ویژه ردیف خالی آشیانه در پناهگاه های حیوانات, گفتن بیشتر happy endings برای حیوانات بی خانمان. فرزندخواندگی قطعا افزایش یافته است در حالی که خانه نشین آمریکایی ها به دنبال حیوانات خانگی برای کمک به آنها در مقابله با انزوا و استرس است.

تصویر اینجا نجات سگ زغال (در حال حاضر به نام زغال سنگ) که به تازگی به تصویب رسید از محبت همه حیوانات توسط CeCe کمپبل و جانت Hardie. در حالی که شما نمی توانید ببینید زنان لبخند خود را در پشت ماسک ذغال مخابره شادی در دومین "شانس دوم" صفحه اصلی.

کمپبل بود سامری خوب که برای اولین بار این pup شل در حال اجرا در خیابان. این زن و شوهر به ارمغان آورد او را به محبت تمام حیوانات به عنوان آنها در حال حاضر یک سگ و Hardie هنوز کار تمام وقت است. زغال چوب بود و در نهایت به تصویب رسید توسط یکی دیگر از خانواده اما متاسفانه بازگشت. کمپبل اغلب فکر در مورد پسر کوچک, تعجب اگر او ممکن است در دسترس دوباره او بررسی می شود Petfinder. آن سرندیپیتی بود که یک روز او را دیدم و بلافاصله به نام به اتخاذ. Hardie شد و در حال حاضر بازنشسته و 8 سال سگ, قند, هیجان زده شد. کمپبل گزارش "داشتن یک دوم سگ نگه می دارد همه ما بیشتر فعال است. این ما به ارمغان می آورد تجدید شادی برای دیدن چگونه شاد و فعال شکر تبدیل شده است با یک همبازی. چهار نفر از ما را بیشتر پیاده روی و زمان پخش."

"در طول این زمان دشوار است با محبت همه حیوانات است که مدیریت به هنوز هم پیدا کردن خانه برای دوستداران سگ می گوید:" تریسی Habijanacیکی از سازمان مدیران. "ما مردم با هم در دست خود را و آن را نمی تواند در یک زمان بهتر برای مراقبت و عشق یک حیوان خانگی. این زمان مناسب برای acclimate از doggies به محیط جدید خود را از مردم قبل از رفتن به کار می کنند."

در این دوران تاریک از عدم قطعیت میلیون ها نفر از مردم نیاز به رهایی از اضطراب و افسردگی و تنهایی. در همان زمان ما باید میلیون ها نفر از حیوانات بی خانمان بیحال شدن در پناهگاه. این جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات تخمین می زند حدود 3 میلیون حیوانات در حال معدوم در پناهگاه هر سال است. دیگر حیوانات بی خانمان رها شده یا از دست رفته پرسه زدن در محله های ما گرسنه و تنهایی. این دو جداگانه مشکلات انسان نیاز به همراهی و آسایش و میلیون ها نفر از حیوانات نیاز به خانه ها می تواند کمک به سهولت دیگر.

علم در حال حاضر ثابت شده است آنچه که ما دوستداران حیوانات می دانستند همه همراه: بسیاری از مطالعات نشان می دهد که همراهی سگ و گربه می تواند به کاهش فشار خون, کاهش استرس و بهبود هر دو ما سلامت روانی و جسمانی.

حیوانات خانگی ما کمک می کند به ماندن در زمان حال و فشار تهاجمی نگرانی از ذهن ما است. سازمان هایی مانند سگ شجاع نجات سگ از پناهگاه ها و آموزش آنها به عنوان سگ خدمات به کمک نظامی جانبازان مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه آسیب های مغزی و یا نظامی آسیب جنسی. خدمات دیگر سگ هشدار های انسان خود را زمانی که آنها تشخیص تغییرات در بدن انسان قبل از به تشنج مبتلا به صرع. بیماران مبتلا به حمله قلبی با یک گربه یا سگ باید یک عمر رای دادن. خدمات سگ کمک به افراد مبتلا به اضطراب مزمن را قادر می سازد آنها را برای سفر به کار و اقامت آرام است.

بسیاری از ما تجربه کرده اند آرامش و رضایت می آید که از داشتن یک گربه purring نشستن بر دور ما. در حال حاضر دانشمندان کشف کرده اند که یکی از دلایلی که چرا گربه ها ما را سالم و شاد. گربه ها ایجاد خر خر کردن ارتعاشات با طیف وسیعی از 20 تا 40 هرتز است که در پزشکی درمانی برای بسیاری از بیماری ها. خود را purring باعث کاهش استرس و کاهش احتمال حملات قلبی را کاهش می دهد و علائم تنگی نفس با توجه به مجله عروقی و مداخله ای مغز و اعصاب. خود را اهل تفریح و بازی antics و مهرآمیز ارائه مهلت از تنهایی و افسردگی و دیگر بیماری های روانی.

در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای در نظر اتخاذ یک جدید خزدار عضو خانواده است. یک وب سایت جامع ترویج نجات حیوان خانگی تصویب (petfinder.com) کمک می کند تا شما در پیدا کردن نوع خاصی از حیوان خانگی شما به دنبال. آیا می دانید که 25% از حیوانات در پناهگاه ها نژاد خالص?

در زیر لیستی از پناهگاه ها و سازمان امداد و نجات در Inland Empire با حیوانات برای تصویب. شما می توانید حیوانات خود را آنلاین در پیشبرد از تلفن. اگر شما نمی توانید اتخاذ در حال حاضر در نظر گرفتن ساخت کمک مالی به یکی از خصوصی نجات است که متکی بر منابع مالی آن.

Coachella Valley حیوانات پردیس

بزرگ این شهرستان سرپناه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. شما می توانید حیوانات در هر چهار شهرستان ریورساید پناهگاه از طریق rcdas.org. مطمئن شوید که برای دریافت شماره شناسنامه از حیوانات شما می خواهم به ملاقات. ایمیل حیوان ID به shelterinfo@rivco.org و تماس (760) 343-3644. واقع در 72050 زمین حیوان خانگی محل تهوسند پلمس.

پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. آنها برنامه ریزی قرار ملاقات پنج شنبه از طریق شنبه در بسته و در روز سه شنبه. مشاهده حیوانات خود را آنلاین در psanimalshelter.org. 4575 E. مسکیت خیابان پالم اسپرینگز (760) 416-5718.

حیوانات سامریان

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. مشاهده حیوانات در animalsamaritans.org. ایمیل acorrow@animalsamaritans.org به پرورش. واقع در 72307 رامون Rd هزار کف دست (760) 601-3918.

کالیفرنیا پنجه نجات

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. واقع در 73650 Dinah Shore, نخل کویر. مشاهده حیوانات در californiapawsrescue.com, (760) 656-8833.

جامعه انسانی از Coachella Valley

پناهگاه بسته اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. مشاهده حیوانات در orphanpet.com. واقع در 17825 N. هندی, دره عمیق و باریک پالم اسپرینگز (760) 329-0203.

Kittyland

پناهگاه بسته است بنابراین تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. واقع در 67600 18th, خیابان دزرت هات اسپرینگز. kittylandrescue.org, (760) 251-2700.

با محبت تمام حیوانات

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. واقع در 83496 خیابان 51, Coachella, lovingallanimals.org, (760) 834-7000.

Morongo حوضه جامعه انسانی

واقع در 4646 خورشید View Rd, جاشوا درخت mbhumanesociety.com; تماس بین 11 صبح تا 4 بعد از ظهر به روز رسانی: (760) 366-3786.

شهرستان سان برناردینو, پناهگاه حیوانات

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. ساعت برای تصویب 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه ، یکشنبه و دوشنبه. گوگل "شهر سن برناردینو پناهگاه حیوانات" برای سایت برای مشاهده حیوانات و دریافت شماره شناسنامه از حیوانات شما می خواهم به ملاقات. واقع در 333 چندلر محل سان برناردینو (909) 384-1304 یا (909) 384-7272.

San Bernardino County Animal Shelter در Devore

پناهگاه بسته است اما شما می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به اتخاذ. (909) 386-9280 روزانه بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر مشاهده حیوانات در sbcounty.gov/acc و دریافت شماره شناسنامه از حیوانات شما می خواهم به ملاقات. واقع در 19777 پناهگاه راه, سان برناردینو.

تیم رویایی فرشتگان نجات

پرورش مبتنی بر نجات واقع در گرند تراس/San Bernardino منطقه است. با آنها تماس بگیرید از طریق وب سایت dreamteamangelsrescue.com, (360) 688-8884.

جانت مک آفی نوشته است یک حیوان خانگی صفحه ستون برای CV مجله هفتگی به مدت هشت سال است و نجات حیوانات برای دوست داشتن همه حیوانات برای 10 سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن