ساکنان شهرستان در دریافت کمک های غذایی می تواند انتظار می رود یکی دیگر از افزایش در منافع

اخبار شهر خدمات منتشر شده 11:04 AM EDT مه 27 سال 2020Riverside County ساکنان که تکیه بر کمک دولت برای خرید موا

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

Riverside County ساکنان که تکیه بر کمک دولت برای خرید مواد غذایی می تواند انتظار می رود یکی دیگر از افزایش در منافع ماه آینده به دلیل coronavirus اضطراری مقامات می گویند.

با توجه به شهرستان بخش عمومی خدمات اجتماعی نوبت گیرندگان در خط یک سوم مکمل قسط در ماه ژوئن آینده پس از افزایش سهمیه در مارس و آوریل.

"مشتریان دریافت به طور متوسط اضافی $170 در مه" گفت: DPSS دستیار مدیر برای خودکفایی آلیسون گونزالس. "کسانی که دلار اضافی اضافه کردن و می تواند کمک به مبارزه سالمندان و خانواده های نگه داشتن مواد غذایی مغذی بر روی میز است."

CalFresh دولت-اداره برنامه که فدرال پشتیبانی از طریق وزارت کشاورزی ایالات متحده را Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی است که جایگزین مواد غذایی در قبل از دهه. دریافت کنندگان عرضه می شود با الکترونیکی مزایای کارت اعتباری برای استفاده در فروشگاه ها.

وجود دارد محدودیت های درآمد برای متقاضیان اما گونزالس گفت: هر کسی خوش است به درخواست برای تعیین اینکه آیا آنها یا خانواده خود را واجد شرایط.

DPSS مقامات گفت که به لطف مارس و آوریل تزریق یک خانواده از دو نفر که به طور معمول در زمان در $53 در مزایای Calfreshشما شد به طور موقت واجد شرایط برای دریافت تا $355 به دلیل مکمل فدرال تخصیص بودجه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مجموع 76,000 شهرستان خانواده ها قرار گرفتند بالاتر مزایای تخصیص بودجه در ماه آوریل به نمایندگی از حدود 13.6 میلیون دلار در کمک های اولیه با توجه به DPSS.

اطلاعات در مورد چگونه به درخواست برای مزایای Calfreshشما در دسترس است GetCalFresh.org و یا با تماس با DPSS در 877-410-8827.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب