دموکرات ها به طور ناگهانی یک شانس خیلی بهتر از تصرف سنا در سال 2020

کنترل سنا می تواند در درون حزب دموکرات' درک این ماه نوامبر. مجلس سنا نقشه که یک بار نگاه کردن از دسترس تبدیل ش

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

کنترل سنا می تواند در درون حزب دموکرات' درک این ماه نوامبر.

مجلس سنا نقشه که یک بار نگاه کردن از دسترس تبدیل شده است و بسیاری بیشتر رقابتی در چند ماه گذشته ، با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد در بالای بلیط به عنوان نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری و یک بار زمزمه اقتصاد cratering با توجه به coronavirus خواهان اذعان چشم انداز سیاسی به نظر می رسد بسیار متفاوت است.

"این فوق العاده به نوبه خود از وقایع" جمهوری خواه ناظر انتخابات نیل Newhouse گفت: Vox. "این است که فضای سیاسی ما انتظار می رود در ابتدای سال است. همه چیز در سیاست تغییر خیلی سریع اما محیط زیست تبدیل شده است وارونه است."

دموکرات ها نیاز به پیروزی حداقل سه کرسی به اصلاح اکثریت, اما آنها نیز از سوی دیگر ، داگ جونز در اعماق قرمز آلاباما — یک دولت که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای 28 نقطه خالص تصویب امتیاز. اگر جونز از دست می دهد و این بدان معناست که دموکرات ها نیاز به پیروزی در چهار صندلی و کاخ سفید (که در آن خود را معاون رئیس جمهور می تواند رای به شکستن روابط در مجلس سنا) و یا شبکه پنج صندلی بدون کاخ سفید ،

به طور کلی جمهوری خواهان مجلس سنا در حال دفاع بیشتر چمن. جمهوری خواهان به 23 کرسی (بیشتر در ایالات قرمز) برای دفاع در مقایسه با 12 حزب دموکرات که برای انتخاب مجدد.

حتی قبل از coronavirus آمار چهار متحده نگاه بسیار رقابتی برای دموکرات ها: Arizona, Arizona, مین, و, North Carolina. جمهوری خواهان در ضمن در حال رفتن جرم در دو کشور: آلاباما و میشیگان. اما در حال حاضر چندین کرسی های بیشتری در بازی هستند برای دموکرات ها — از جمله مونتانا و گرجستان ویژه انتخابات. جمهوریخواهان حتی نگران حلق آویز در به کرسی در آیووا و بسیار قرمز کانزاس اگر پلاریزه سیاستمدار کریس Kobach برنده جمهوری خواه نامزدی وجود دارد.

"وجود دارد هیچ انکار که سنا است که بسیار در بازی, و من فکر می کنم بسیاری از جمهوری خواهان در انکار در مورد مصرف که مسلم در این مرحله" تیم کامرون یک استراتژیست جمهوری خواه و رئیس سابق دیجیتال استراتژیست ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته در سال 2014 و 2016 چرخه گفت: Vox.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و اکثریت شلاق بهداشت ، جان Thune ترک پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در واشنگتن, DC, on May 12, سال 2020 است.
الکس ونگ/گتی ایماژ

بسیاری از همان نوروزی که جاروب به طول جمهوریخواه موج 2014 midterms در حال حاضر خیره کردن دشوار انتخاب مجدد جنگ در کشورهای که به سرعت در حال متنوع در شش سال گذشته. بسیاری از کسانی که سناتورها در حال ساخت محاسبه به چوب نزدیک با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این می تواند یک شرط بندی پرخطر در نور استارک جدید بیکاری اعداد و مداوم coronavirus بحران در ایالات متحده است.

"برای Covid من فکر می کنم جمهوری خواهان باید اذعان کرد که برای بهتر یا بدتر, آنها در حال رفتن به به رئیس جمهور" جسیکا تیلور سنا و فرمانداران سردبیر در بگمارند طبخ سیاسی, گزارش, گفت, Vox. "زمانی که اقتصاد به خوبی انجام شد که چیز خوبی است اما در حال حاضر که چهار."

جمهوریخواهان امیدوار به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محور حمله خود را بر دموکرات ها در سال 2020 اما در حال حاضر آنها اعتراف استیضاح است که دیگر ثبت نام.

"استیضاح شد سه یا چهار سال پیش آن را احساس می کند مانند" Newhouse گفت.

به جای آن دولت در پاسخ به coronavirus اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز خواهد بود رانندگی هر دو انتخابات ریاست جمهوری و بسیاری از پایین-رای گیری مسابقه در ماه نوامبر. Covid-19 در حال حاضر پرتاب عناصر مبارزه به درهم و برهمی است. با این ویروس هنوز هم اخلال در زندگی در آمریکا, کمپین نیاز به تجدید نظر چگونه به جمع آوری پول سازماندهی و دریافت پیام خود را به رای دهندگان عملا.

"هر کس در قلمرو ناشناخته در اینجا" یک استراتژیست جمهوری خواه گفت: Vox. "من فکر می کنم coronavirus پاسخ ... ممکن است در بزرگترین تمرکز. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که غیر قابل پیش بینی هستند."

سناتور جمهوریخواه ممکن است امید anti-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان را تقسیم بلیط خود را, اما Newhouse گفت: با افراد بیشتری رای گیری حزب راست بالا و پایین بلیط سرنوشت مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از اوباما می تواند به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. در حالی که تا سال 2018 midterms در نظر گرفته شد یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن بدون رئیس جمهور که در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن است در بالای بلیط این زمان.

"سرنوشت ما اکثریت سنا نهفته است که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و در برخی از این کلید متحده" Newhouse گفت.

دموکرات ها در ضمن در حال برنامه ریزی برای اجرای یک راهکار است که موفق شد در بسیاری از 2018 خانه مسابقه: پشتوانه متوسط "عملی" نامزدها و با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی در وسط یک بیماری همه گیر است که میلیون ها نفر از تازگی بیکار مردم از دست دادن بیمه درمانی خود را همراه با شغل خود را. دموکرات ها را برجسته پزشکی توسعه به عنوان یک موضوع در ایالات متحده است که نمی گسترش آن از جمله کارولینای شمالی, کانزاس, گرجستان, تگزاس و آلاباما. آنها در حال حاضر پس از رفتن کارولینای شمالی ایالت تهم Tillis (R) برای نقش خود در رد مدیکید گسترش زمانی که او بود که منجر شمال کارولینای دولت قوه مقننه.

بایدن و دموکرات سنا نامزدها یکسان هستند, امید ناراضی حومه رای دهندگان که رای دادند برای آمریکا در سال 2018 خواهد رای آبی در سال 2020 به عنوان به خوبی. و تیلور می بیند کمی تلاش ایران برای خواستگاری از این بیشتر در حد متوسط رای دهندگان را به برابر شده است.

"من فکر می کنم که تا سال 2018 به وضوح نشان داد وجود دارد برخی از پشیمانی خریدار گفت:" تیلور. "و ما دیگر صحبت کردن در مورد فرضی رئیس جمهور تهمت و آنچه که او می تواند انجام دهد — شما را دیده ام آن را در عمل. من فکر نمی کنم [تهمت] و یا جمهوری خواهان حکم بزرگ انجام داده اند چیزی به [متوسط رای دهندگان] است."

با سیل از اخبار در یک محیط نامشخص فعالان سیاسی در هر دو طرف بپذیریم که رای دهندگان خواهد بود قضاوت رئیس جمهور و کنگره پاسخ به همه گیر و گرفتن اقتصاد و در حال اجرا در این پاییز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس تست در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, DC, on May 11, 2020.
درو Angerer/گتی ایماژ

"بسیاری از است که به تعیین که در آن ما به عنوان یک کشور دست زدن به کروناویروس در این پاییز" کامرون گفت. "آیا این رای دهندگان اعتماد تهمت یا بایدن بیشتر به ما را از این رکود اقتصادی که ما هر دو در یا رهبری نسبت به? آن را سخت به بگویید که چه سیاسی محیط زیست خواهد بود."

اینجا جایی است که سنا نقشه می ایستد تا کنون.

کلرادو

که جمهوری خواه بود ؟ بهداشت ، کوری گاردنر, اولین انتخاب به سنا در سال 2014. گاردنر قابل اعتماد آرا با تهمت و جمهوری خواهان اگر چه او تقسیم کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد مسائل از جمله ماری جوانا زدایی و اصلاحات مهاجرت.

که دموکرات ها? سابق رژیم صهیونیستی. shive و رئیس سابق ایالت کلرادو خانه اندرو Romanoff در حال رقابت برای نامزدی حزب دموکرات در ماه ژوئن رواناب. Romanoff در حال اجرا در سمت چپ Hickenlooper اما کلرادو کارشناسان سیاسی دیدن محبوب فرماندار سابق به عنوان به احتمال زیاد نامزد.

شانس چه هستند? طبخ سیاسی گزارش نرخ این یک بازی شیر یا خط به بالا. Sabato را توپ کریستال نرخ آن تکیه دموکراتیک است.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ انتخابات پیش بینی بر این باورند کلرادو است که دموکرات ها' likeliest وانت فرصت را در پاییز برای یک دلیل بزرگ: دولت تبدیل شده است قابل اعتماد آبی پس از 2014. تاپیک دموکراتیک trifecta در فرمانداری عمارت و دولت قوه مقننه. کلرادو است که تنوع آن حومه رای دهندگان نخست جمعیتی برای دموکرات ها و نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از این رای دهندگان نمی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. مهاجرت و کنترل اسلحه دو مسائل در دولت است که به مهاجران و دیده های متعدد تیرباران های دسته جمعی. Hickenlooper دو رقم پیش از گاردنر در نظرسنجی های اخیر و جمع آوری کمک های مردمی با موفقیت اما وقت هنوز نقدی مزیت است.

آریزونا ویژه انتخابات

که جمهوری خواه بود ؟ سناتور. مارتا McSally که دقت خود را از دست داده 2018 مسابقه به دموکرات Kyrsten Sinema. McSally منصوب شد برای پر کردن صندلی از اواخر سن. جان مک کین در سال 2018 است.

که دموکرات? علامت کلی فضانورد سابق آمریکا و شوهر از Gabrielle Giffords سابق آمریکا و نماینده آریزونا و تفنگ کنترل فعال.

شانس چه هستند? طبخ سیاسی گزارش نرخ این یک بازی شیر یا خط به بالا. Sabato را توپ کریستال نرخ آن تکیه دموکراتیک است.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ آریزونا خواهد بود بسیار تنگ مسابقه این سقوط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان بگویید Vox. یک بار دیده می شود به عنوان یک میانه رو جمهوری خواه مجلس عضو McSally گره خورده است خودش از نزدیک به ناروا در سال 2018 اما از دست او مسابقه Sinema توسط یک تیغ نازک حاشیه. پس او منصوب شد آریزونا فرماندار جمهوری خواه برای پر کردن مک کین صندلی در سال 2018 او favorability رتبه بندی با رای دهندگان به نظر نمی آید ، کلی همواره چراغ سنجی وجود دارد با بالا تک رقمی.

کلی است که منابع مالی به دست آوردن نام خود را خارج وجود دارد وجود دارد; او شده است افزایش gobs از پول نقد برای رقابت در انتخابات عمومی ، او مطرح شده 11 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 و بیش از 19 میلیون دلار پول نقد در دست نسبت به حدود 10 میلیون دلار برای McSally. که پول خود را تبدیل خواهد شد به ویژه مهم است به عنوان coronavirus نیروهای نامزدها برای به راه انداختن یک کمپین در رای دهندگان صفحه نمایش به جای فرد در حوادث. آریزونا قطعا نیست به عنوان لیبرال به عنوان کلرادو اما Latino رای دهندگان در این ایالت می تواند یک نیروی محسوب می شود با این سقوط. و McSally — از دست داشتن یکی سنا نژاد — نیاز به اثبات او می تواند برنده این یکی.

مین

که جمهوری خواه بود ؟ سناتور. سوزان کالینز در دفتر از سال 1997.

که دموکرات ها? مین مجلس سارا Gideon است سناتوری دموکرات کمیته کمپین حمایت از نامزد. دیگر دموکرات ها در مخلوط شامل مترقی فعال بتسی شیرین و وکیل Bre کیدمن.

مین مجلس سارا Gideon مذاکرات به مطبوعات در 3 جولای 2017.
Brianna Soukup/پورتلند پرس هرالد/گتی ایماژ

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای دادن به این بازی شیر یا خط به بالا.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ یک بار دیده می شود به عنوان یکی از معتدل ترین جمهوری خواهان در سنای آمریکا کالینز مواجه است چه چیزی می تواند او را سخت ترین انتخاب مجدد نشده است. او شهرت به عنوان یک سناتور مستقل حاضر به شکستن از حزب اتحاد آمار گرفته در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — با توجه به رای خود برای یک توافق مالیاتی لایحه و کلید تایید رای دیوان عدالت برت Kavanaugh. کالینز است که در حال حاضر محبوب ترین سناتور در کشور با توجه به صبح مشورت کنید حتی بیشتر از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

هنوز Collins ثابت شده است او ماندن در قدرت در دولت برای چندین دهه و دشوار خواهد بود به ضرب و شتم. او cruised برای انتخاب مجدد در گذشته و جمهوری خواهان صرف خواهد شد به شدت به حفاظت از صندلی خود را. بسیاری از مین رای دهندگان به شدت مستقل و دولت منتخب محافظه کار firebrand پل LePage دو بار به عنوان فرماندار. با وجود مین رفتن هیلاری کلینتون در سال 2016 و دموکرات کوه در می رم یک کنگره منطقه در سال 2018 هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از رنگ قرمز در مناطق روستایی شمال بخشی از دولت است.

"[او] به دست آورد در سال 2008 با وجود اوباما برنده دولت بسیار آسانی است و من فکر می کنم اگر هر چیزی دیابت Collins ثابت کرده است او یک بازمانده" کامرون گفت. "مردمی وجود ندارد معمولی خود را Acela راهرو از نوع لیبرال."

کارولینای شمالی

که جمهوری خواه بود ؟ سناتور. تهم Tillis منتخب به مجلس سنا در سال 2014 و رئیس سابق کارولینای شمالی در مجلس نمایندگان.

که دموکرات? کال کانینگهام سابق ایالتی کارولینای شمالی سناتور و کهنه.

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای دادن به این بازی شیر یا خط به بالا.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ کارولینای شمالی در نظر گرفته شده است درست چرخش دولت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا نژاد به دلیل تغییر و نوسان حومه رای دهندگان در خارج از شهرستانها مانند رالی-دورهام و شارلوت. رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در کارولینای شمالی اغلب تیغ نازک; Tillis برنده صندلی خود را در سال 2014 توسط فقط 46,000 آرا — یا تنها یک درصد است. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که مجازی کراوات در مسابقه با Tillis پیش رو توسط یک نقطه.

به عنوان Tillis نزدیک راستا خود را با برگ برنده دموکرات ها نیست و فقط برنامه ریزی برای به دست گرفتن در Tillis رکورد در سنای آمریکا آنها نیز تعمق به تصدی خود پیشرو ایالتی کارولینای شمالی خانه که در آن او مخالف گسترش مدیکید و بخشی از حزب جمهوری خواه تلاش برای کاهش بیکاری دولت مزایای — دو چیز در حال حاضر صدمه زدن به ساکنان کارولینای شمالی ، کانینگهام در یک جنگ عراق کهنه خواهد شد به احتمال زیاد نژاد در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنجا که ممکن است. جمهوری خواهان می گویند که دولت هنوز اساسا قرمز است.

آلاباما

که دموکرات? سناتور. Doug Jones, که موفق به کسب یک پیروزی در یک سال 2017 ویژه انتخابات در برابر جمهوری خواه Roy Moore.

سناتور. داگ جونز (D-AL) صحبت می کند با مطبوعات پس از رای گیری در سنا استیضاح آزمایشی که تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تمام اتهامات عنوان شده در فوریه 5, 2020, در واشنگتن, DC.
سارا Silbiger/گتی ایماژ

که جمهوریخواهان? سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل جف جلسات در حال اجرا است برای پیر سنا صندلی رقابت در برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در جولای رواناب. مور که از دست رفته به جونز در سال 2017 پس از اتهامات ظاهر که او تجاوز جنسی جزئی از دست داد خواه اولیه.

شانس چه هستند? طبخ سیاسی گزارش نرخ این تکیه خواه و Sabato را توپ کریستال نرخ آن به احتمال زیاد خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ 2020 انتخابات یک آزمون که آیا داگ جونز 2017 برنده شد یک انحراف یا یک عهد به نوظهور دموکراتیک قدرت در جنوب. اصول مسابقه به وضوح به نفع جمهوریخواهان; آلاباما را دوست دارد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور خالص تصویب امتیاز شده است بالاتر وجود دارد بیش از هر دولت دیگر. جونز متوسط دموکرات که بر مرکب ضبط بلکه رای به حذف رئیس جمهور پس از استیضاح. هستهای است که به وضوح احساس اعتماد به نفس در حال حاضر که مور است و دیگر یک عنصر در مسابقه.

"آلاباما تا آنجا که به من مربوط می شود این است که یک جمهوری خواه صندلی" یک استراتژیست جمهوری خواه گفت: Vox. "Roy Moore است که نمی تواند نامزد و من فکر می کنم که داگ جونز تنها امید است." دموکرات ها ممکن است کاهش ضرر و زیان خود را قرار داده و پول خود را به دیگر رقابتی مسابقه. آنها هنوز هزینه برای محافظت از جونز هر چند وقت اتحاد خارج fundraised هر دو جلسه و Tuberville ترکیب شده است. تا آنجا که به حزب جمهوری خواه اولیه می رود تهمت تایید کرده است Tuberville; به وضوح وجود دارد هیچ عشق از دست رفته بین رئیس جمهور و دادستان کل سابق.

میشیگان

که دموکرات? سناتور. گری پیترز منتخب به مجلس سنا در سال 2014 و ما عضو خانه قبل از آن.

که جمهوریخواهان? تاجر و جانباز جان جیمز و سابق آمریکا در کنگره Bob Carr. جیمز ناموفق به چالش کشیده دموکرات ایالت دبی neil thomas در سال 2018 است.

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای این به احتمال زیاد از حزب دموکرات.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ جیمز بدست اعتیاد به مواد مخدره از جمهوری خواهان برای جمع آوری کمک های مردمی پیترز در سه ماهه اول سال 2020 اما پول به تنهایی ممکن است به اندازه کافی به تلنگر میشیگان بسازید. پیترز طولانی خدمت در مجلس عضو قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2014 برای اولین سنا گشتند. او را نگه می دارد نسبتا مشخصات پایین در مقایسه با دیگر سناتورهای با تمرکز بر مسائل مانند بهداشت و درمان و شغل برای خود غرب میانه بالا دولت است.

زودتر نظر سنجی نشان داد یک برنامه به طور بالقوه مسابقه رقابتی شکل اما یک آوریل فاکس نیوز نظرسنجی نشان داد پیترز پیشرو جیمز با 10 امتیاز. میشیگان خواهد شد که یکی از نزدیک تماشا متحده از انتخابات ریاست جمهوری و مطمئن است که به قطره ای را به سنا نژاد. اگر چه برگ برنده برنده وجود دارد در سال 2016 دولت منتخب دموکراتیک فرماندار در سال 2018 و بایدن پیشرو در نظرسنجی های اخیر. و دموکرات ها به سهم خود احساس پیترز رکورد برنده شدن خانه خود در مسابقات را ترجمه کنید به این صندلی.

"او شده است از طریق رابطه جنسی خشن انتخابات و اثبات شده او می تواند بهتر از" یک استراتژیست دموکرات گفت: Vox. "گری می دانستند این بود که همیشه رفتن به یک مسابقه سخت و راه می رفت به انتخابات آماده شده است."

دیگر جمهوری خواه وانت فرصت محدود

فراتر از خود را به احتمال زیاد وانت در آلاباما و تلاش برای ایجاد میشیگان رقابتی جمهوری خواه به دنبال در چند گرانبها تهاجمی دیگر فرصت این سال است. در مینه سوتا سابق آمریکا در کنگره Jason Lewis (شناخته شده برای یک بار شکایت که آن را دیگر به لحاظ اجتماعی قابل قبول برای تماس زنان "برنامه نویس") است که به چالش کشیدن دموکرات ایالت تینا اسمیت پس از از دست دادن خانه خود صندلی در سال 2018 است. مکزیک جدید باز است سنا مسابقه که در آن سه جمهوری خواهان در حال رقابت در اصلی اما این است که دولت در نظر گرفته شده است نسبتا آبی رنگ است. هر دو مسابقه تاریخ هستند به احتمال زیاد دموکراتیک توسط طبخ و Sabato.

مونتانا

که جمهوری خواه بود ؟ سناتور. استیو Daines منتخب در سال 2014. Daines به عنوان بزرگ ما عضو خانه از مونتانا قبل از آن.

که دموکرات ها? مدت محدود رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک (که به طور خلاصه فرار رئیس جمهور در سال 2020) و جانباز جان Mues.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک صحبت می کند در ایالت آیووا عادلانه در آگوست 8, 2019.
کارولین Brehman/CQ رول تماس/گتی ایماژ

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای این تکیه خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ با مدتها در انتظار ورود مونتانا محبوب دموکراتیک فرماندار بولاک این بار طولانی-شات سنا نژاد است که در واقع رقابتی است. مونتانا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن با 20 امتیاز در سال 2016 اما دولت مستقل خط و مجددا انتخاب دموکراتیک بهداشت ، جان تستر در سال 2018 با وجود همه حمله رعد اسا مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد در برابر او. در حالی که بولاک خارج fundraised Daines در سه ماهه اول سال Daines بیشتر پول کلی و قابل توجهی جنگ قفسه سینه.

"این یک قرمز دولت است, اما آن را بسیار الاستیک دولت گفت: انتخابات پیش بینی J. مایل کلمن از Sabato کریستال توپ که فکر می کند مونتانا بعدی likeliest وانت فرصت برای دموکرات ها فراتر از خود "هسته پردازنده چهار." به عبارت دیگر این احتمال وجود دارد مونتانا می تواند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و انتخاب بولاک به مجلس سنا. یک مارس نظرسنجی نشان داد یک مرده کراوات در حالی که اخیر دانشگاه ایالتی مونتانا نظرسنجی نشان داد بولاک پیش با پنج امتیاز. مهم نیست که چه نتیجه مسابقه خواهد بود بسیار نزدیک است. اما بولاک طول می کشد در این مسابقه از یک جمهوری خواه یقین به یک علامت سوال است.

گرجستان ویژه انتخابات

که جمهوریخواهان? سناتور. کلی Loeffler به نام به جای بازنشسته بهداشت ، جانی Isakson در سال 2019 و تشکر. Doug Collins.

که دموکرات ها? کشیش رافائل وارناک و کارآفرین مت لیبرمن (پسر سابق بهداشت ، جو لیبرمن).

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای این تکیه خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ گرجستان است و در عین حال یکی دیگر از به طور سنتی حزب جمهوری خواه دولت که در آن جمعیت به آرامی گرفتن مطلوب تر برای دموکرات ها. آتلانتا حومه جذب بسیاری از کالج تحصیل رای دهندگان که در حال حرکت به دور از ایران. اضافه کردن به که بسیار ثروتمند Loeffler مواجه است مقاومت قابل توجهی برای این اتهام که او ریخته میلیون ها نفر در سهام و پس از آن خرید سهام در یک teleworking شرکت پس از اینکه در جریان coronavirus در سنا (Loeffler گفت: سهام فروش ساخته شد بدون دانش خود را). گرجستان در حال ضربه سخت coronavirus با حداقل یک میلیون نفر از کار قبل از دولت باز برگشت تا Loeffler شدید ثروت و توانایی خود را به صندوق می تواند به عنوان یک مسئولیت آن را به عنوان یک دارایی.

در حالت عادی چرخه انتخابات یک سناتور جمهوریخواه می تواند احتمال زنده ماندن گرجستان تغییر سیاسی بادها, اما وجود دارد یک خط تیره اضافی از عجیب و غریب بودن در این ویژه سنا در انتخابات به جای Isakson. به جای سر راست جمهوری خواه در مقابل دموکرات مسابقه وجود خواهد داشت یک حزب اصلی در روز انتخابات. حضور داگ کالینز یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد در خانه می تواند یک خار در Loeffler ، اگر هیچ کس برنده اکثریت در ماه نوامبر انتخابات می تواند به یک ژانویه رواناب که در آن دو نامزد خواهد به رقابت بپردازند. این DSCC تایید کرده است وارناک ارشد کشیش آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست اما مت لیبرمن — پسر سابق بهداشت ، جو لیبرمن — نیز نامزد حزب دموکرات.

گرجستان

که جمهوری خواه بود ؟ از سوی دیگر ، دیوید پردو سابق تاجر منتخب در سال 2014 و یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن.

که دموکرات ها? سابق کنگره و نامزد جان Ossoff سابق کلمبوس شهردار ترزا تاملینسون و 2018 نامزد معاون فرماندار سارا Riggs Amico.

شانس چه هستند? طبخ سیاسی گزارش نرخ این تکیه جمهوریخواه در حالی که Sabato را توپ کریستال نرخ آن به احتمال زیاد خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ پردو صندلی در نظر گرفته شد کمتر رقابتی از گرجستان ویژه انتخابات با Loeffler اما جدید رای گیری نشان می دهد که در این مسابقه وجود دارد می تواند سخت تر از انتظار می رود. پس از اوایل مارس نظرسنجی از یک جمهوری خواه شرکت نشان داد Perdue پیشرو Ossoff و تنها با 2 امتیاز پس از دیگری جمهوریخواه فرمانداری پردو با 6 نقطه منجر تیلور به تازگی کوک امتیاز از احتمال جمهوری خواه به تکیه خواه.

در مقایسه با Loeffler, Perdue خرید و فروش نیست با همان درجه از اثاثیه شخصی و یا جدی اولیه چلنجر اما او رو شبیه دینامیک با گرجستان را تغییر جمعیتی. حومه و خارج از آتلانتا به ویژه پیچیده ای برای ایران و فرمانداری نامزد استیسی آبرامز را باریک از دست دادن در انتخابات فرمانداری در سال 2018 spooked خواهان. دموکراتیک اولیه هنوز به بازی خود را و Perdue دست بالا. دموکرات ها را بدون شک باید به صرف و سازماندهی به شدت در گرجستان به منظور آن را واقعا رقابتی در ماه نوامبر. اما نظرسنجی شماره در Perdue مسابقه هنوز هم ارزش تماشای.

کانزاس

که جمهوری خواه بود ؟ با سن. پت رابرتز بازنشستگی وجود دارد شلوغ جمهوری خواه اولیه. سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach و ما Rep. راجر مارشال دو تا از بزرگترین نامها رقابت در 4 اوت اولیه.

که دموکرات? دکتر باربارا Bollier, یک سناتور سابق و وزش جمهوری خواه که تغییر احزاب در سال 2018 است.

شانس چه هستند? طبخ سیاسی گزارش نرخ این تکیه جمهوریخواه در حالی که Sabato را توپ کریستال نرخ آن به احتمال زیاد خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ وجود دارد تنها یک راه دموکرات می توانید این باز سنا صندلی در یک محافظه کار دولت رقابتی: اگر Kobach است نامزد جمهوری خواه. سناریو از Kobach برنده خواه اولیه اما از دست دادن کلی چیز از کابوس برای واشنگتن خواهان. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته لعنتی Kobach نامزدی تابستان گذشته و هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل هنوز هم به طور فعال تشویق وزیر امور خارجه مایک Pompeo به اجرا (Pompeo سابق کانزاس در کنگره عضو اتحاد گفت که او علاقه مند نیست). اما حتی اگر رهبران حزب نمی خواهید Kobach به اجرا کانزاس جمهوری خواهان به نظر نمی رسد پشیمانی خریدار از از دست دادن خود را در سال 2018 فرمانداری انتخابات. او در حال حاضر باریک سناتور جمهوری خواه زمینه پیشرو یا مقید مارشال در پای صندوقهای رای است.

"مارشال می گوید: چیزی که حق درخواست تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن اصولگرایان اما به نظر می رسد halfhearted نسبت به کریس Kobach" گفت: Patrick Miller, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کانزاس است.

دموکرات مانند آنچه آنها را در Bollier, دکتر و سابق وزش جمهوری خواه در مجلس سنا دولت که به تازگی روشن ، او نسبتا آزاد به جمع آوری پول و منتظر جمهوریخواه اولیه به بازی خود را. اگر مارشال پدیدار پیروز Bollier احتمالا خیلی زیادی ندارد از یک فرصت است. اما اگر او مواجه خاموش در برابر Kobach او می تواند یک شات در برد ؛ مارس نظرسنجی از سیاست های عمومی رای گیری نشان داد او منجر Kobach با 2 امتیاز.

"شما می توانید یک نامزد قوی به عنوان یک دموکرات و از دست دادن ایالت زیرا این کانزاس" میلر گفت. "جایی که ما پس از اولیه می داند. اما در حال حاضر او را به انجام آنچه که او نیاز به انجام برای آماده سازی اولیه."

آیووا

که جمهوری خواه بود ؟ سناتور. جونی ارنست منتخب در سال 2014. ارنست جانباز و سابق ایالت آیووا سناتور.

که دموکرات ها? بازرگان ترزا گرینفیلد (تایید شده توسط DSCC) و مایک میلر ، Franken دو تا از بزرگترین نام ها در این زمینه است.

نامزد حزب دموکرات ترزا سبز صحبت می کند با یک خبرنگار در یک پیک نیک در گرینفیلد آیووا در 11 اوت 2019.
کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید

شانس چه هستند? طبخ, سیاسی, گزارش و Sabato کریستال توپ هر دو رای این تکیه خواه.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ ارنست — جنگی جانباز و اولین زن آیوا فرستاده شده به کنگره است تا برای اولین گشتند. جمهوری خواهان او را در یک موقعیت خوب اما دموکرات ها نیز با ریختن پول به آیووا به عنوان آنها امید به آن تلنگر. در حالی که آیووا است که هنوز هم دیده می شود به عنوان یک نسبتا محافظه کار دولت دموکرات قادر به برنده شدن یک زن و شوهر از کلید کنگره مناطق در سال 2018 و ارنست تصویب امتیاز کاهش یافت و 10 امتیاز در سال گذشته با توجه به نظرسنجی اخیر از احترام آیووا ناظر انتخابات J. ان Selzer.

مقدماتی حزب دموکرات در مجلس سنا مسابقه نیز رقابتی است. در حالی که DSCC است که همه در به نمایندگی از Greenfield برخی از وزش دموکرات عضو مجلس نمایندگان که جانبازان را تایید فرانکن سابق نیروی دریایی معاون دریاسالار. اخیر سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی نشان داد ارنست یک نقطه جلوتر از گرینفیلد اما دموکرات هنوز به آن را از طریق اولیه.

"من فکر می کنم شما باید اکثریت سنا تایید شده نیاز به صرف در حال حاضر به نمایندگی از گرینفیلد آن را نشانه خوبی است که آنها در حال حاضر هزینه های وجود دارد برای دریافت خود را از طریق اولیه" کلمن گفت.

باقی مانده مسابقه طبخ نرخ به احتمال زیاد جمهوری خواه تمام خواهد شد جالب به تماشای اما دشوار است برای دموکرات ها در واقع به تلنگر. این کشورها عبارتند از:

  • کارولینای جنوبیکه در آن سن. لیندزی گراهام مواجه است دموکرات جیمی هریسون.
  • تگزاسکه در آن سن. John Cornyn خواهد شد رقابت در برابر هر MJ Hegar یا رویس غرب است.
  • کنتاکیکه در آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است تا برای انتخاب مجدد و خلبان جنگنده امی مک گراث است raking در میلیون ها دلار برای دیدن اگر او می تواند او سرنگون (McGrath, بزرگترین نام از هر 10 نامزد در کنتاکی دموکراتیک اولیه).

تمام این نژادها خواهد شد میلیون ها دلار هزینه اما اصول در هر یک از ایالات به نفع جمهوری خواهان. مک کانل مسابقه خاص است نمادین به دموکرات که به شدت دوست نداشتن رهبر اکثریت. اما در حالی که خود اصلی چلنجر McGrath, fundraises قابل توجه مبالغ از پول او را فوق العاده دشوار است در واقع ضرب و شتم در یک وضعیت که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است 17-نقطه تصویب امتیاز.

در این مرحله در حالی که دموکرات ها خواهد قطعا به ظهور پیروز در هر یک از این کشورها آنها به احتمال زیاد خواهید تمرکز تلاش های خود را در دیگر مسیرهای محتمل به سنا که اکثریت آنها در حال حاضر بر روی نقشه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب