گسترده ای از شب نفیس, indie در, sci-fi, درام, با گرگ و میش منطقه vibes

هر هفته جدید اصلی فیلم اولین در Netflix و Hulu و دیگر خدمات دیجیتالی اغلب فیلم متوسط با بودجه محدود و هیاهو. C

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

هر هفته جدید اصلی فیلم اولین در Netflix و Hulu و دیگر خدمات دیجیتالی اغلب فیلم متوسط با بودجه محدود و هیاهو. Cinemastream است Vox سری برجسته قابل توجه ترین این برای اولین بار در تلاش مداوم به نگه داشتن جالب و به راحتی در دسترس فیلم جدید خود را در رادار.

فرض: آن است 1950s و در یک کوچک, New Mexico, شهر, یک جوان, switchboard operator می شنود عجیب و غریب صدا از شبانه رادیو پخش. آنچه آنها با هم کشف بیش از آنها همیشه می خواهم برای سودا.

آنچه در آن در مورد: یک Rod Serling صدا به طور یکسان صدای intones در شروع به راه اندازی گسترده از شب به عنوان یک منطقه گرگ و میش-سبک داستان در مورد یک رمز و راز در مجموعه "فرکانس بین منطق و اسطوره است." آن را می گیرد در یک زمان از افزایش علاقه در فن آوری است که کوچک شدن جهان مانند تلفن و رادیو و تلویزیون و آینده ای که می تواند شامل "کوچک تلویزیون تلفن" و "لوله خلاء حمل و نقل" — و نیز شاید نه اتفاقا سن پارانویا مورد نظارت و اتحاد جماهیر شوروی.

همه این عوامل رقص در اطراف لبه های گسترده ای از شباما قلب آن یک داستان آشنا گفت: در ابتکاری مد. پری (سیرا McCormick) است 16 و عمل برق شهر و همچنین علاقه مند به متجدد ضبط فن آوری; دوست اورت (جیک هوروویتس) is a DJ برای ایستگاه های رادیویی را در شهر کوچک. یک شب هر دو در مشاغل مربوطه خود را در حالی که هر کس دیگری در یک بازی بسکتبال در مدرسه محلی بالا. گوش دادن به اورت را نشان می دهد Fay می شنود عجیب و غریب سر و صدا. او خواستار به او بگویید در مورد آن دو شروع به بررسی آن در ابتدا با کمک یک غریبه که به اورت را نشان می دهد.

چه بزرگ در مورد قریب به اتفاق از شب نیست این داستان تا آنجا که راه آن را گفت. این یک بودجه کم فیلم که مهار هر ابزار فیلمسازی برای ایجاد تعلیق و هیجان از هواپیمای بی موتوری پرواز طولانی عکس به ناگسستنی صحنه که دعوت ما را برای پیوستن به در شخصیت' احساسات به طراحی صدا است که احساس وهم آور و مرموز است. وجود دارد هیچ چیز زرق و برق دار در مورد قریب به اتفاق از شببدون عینک, اما آن را زرق و برق دار در یک راه است که لذت به تماشا.

و در استفاده از تمام کسانی که ویژگی های جنبه های فیلمسازی به این داستان مدیر اندرو پترسون موفق به ازدواج با فرم و محتوای زیبایی. داستان جاذب است یادآوری ما که حتی ساده ترین فن آوری های ما را برای اعطا در حال حاضر یک عنصر سحر و جادو به آنها را پرتاب صدای در سراسر جهان ما اجازه تماشای همه چیز در خانه ما رخ داده است که از دور و یا هرگز واقعا اتفاق افتاده است در همه. فقط به خاطر اینکه ما می توانیم نوع توضیح دهید که چگونه این فن آوری کار نمی کند و آنها را کمتر مسحورکننده. و در پایان وسیع از شب با هدف به ما یادآوری می کنند که اسرار جهان به مراتب فراتر از چیزی است که ما شروع به درک.

مهم دریافت: قریب به اتفاق از شب به دست آورده است به شدت بررسی مثبت از منتقدان. در تخته سنگ متی Dessem می نویسد: "هر صحنه شده و صحنه و شات با هوش قصد نوآوری و حس بازی. برای تماشای آن به هیجان زده در مورد میلیاردها دلار از راه های مختلف شما می توانید ترکیب صدا و تصاویر متحرک برای گفتن یک داستان است."

چگونه به تماشای آن: قریب به اتفاق از شب است جریان برای مشترکین در آمازون نخست آغاز مارس 29.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب