Facebook جنگ علیه یکی از, اینترنت, بدترین سایت های توطئه

آن شده است یک سال پس از Facebook حذف صفحه برای اخبار برای نقض این شرکت قوانین در مورد دادن. این یک

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399
Open Sourced logo

آن شده است یک سال پس از Facebook حذف صفحه برای اخبار برای نقض این شرکت قوانین در مورد دادن. این یک معامله بزرگ برای اخبار یک توطئه سایت است که در حال جذب نزدیک به 3 میلیون نفر از پیروان خود در Facebook صفحه. سپس در Facebook در زمان اقدام بیشتر برای ممنوع, طبیعی, اخبار دامنه به طوری که هر لینک به سایت خواهد بود مسدود شده همراه با برخی از صفحات است که اغلب محتوای آن است. هنوز اخبار طبیعی محتوا پیدا کرده است راه به اطراف چوب.

به عنوان یکی از اینترنت قدیمی ترین و پرکار ترین منابع سلامت اطلاعات غلط و تئوری های توطئه اخبار طبیعی است که یک hub برای منکران تغییرات آب و هوا و ضد vaxxers. در حالی که از آن به عنوان یک خبر در خروجی اخبار طبیعی است که در واقع یک شبکه از سایت های پر شده با bylined مقالات و flanked توسط تبلیغات برای مانده دنده و خطرناک بهداشت درمان. اینترنت اعتماد ابزار NewsGuard گزارش می دهد که طبیعی اخبار "به شدت نقض اساسی استانداردهای اعتبار و شفافیت است." مختلف واقعیت-بررسی سازمان بارها و بارها پرچم طبیعی محتوای اخبار کذب است.

یک تحقیق جدید از موسسه راهبردی Dialogue یک مخزن فکر می کنم که با تمرکز بر مقابله با افراط گرایی در می یابد که وجود دارد صدها نفر از فعال و غیر فعال حوزه است که نقطه را به وب سایت های مرتبط با اخبار. آن را از طریق برخی از این دامنه ها است که Natural News محتوا هنوز هم می تواند در نهایت به اشتراک گذاشته شده در Facebook محققان دریافتند. Facebook در ضمن گفته است که Natural News ممنوع شد "برای spammy و رفتار توهین آمیز نه محتوای آنها ارسال شده است." اخیرا Facebook گفت: صفحات آن تا به حال سوء استفاده می شود مخاطب-ساختمان تاکتیک از جمله ارسال غالبا, و تلاش برای فرار از این شرکت میزان محدودیت.

که متوقف نشده طبیعی اخبار از گریه سانسور و ترغیب خوانندگان به درخواست تجدید نظر به Facebook و حتی دولت فدرال بیش از ممنوعیت. در ضمن محققان در موسسه مطالعات استراتژیک گفت و گو می گویند که این پرچم چندین صفحه و گروه هایی که اغلب طبیعی محتوای اخبار به Facebook, اما این صفحات و گروه ها باقی می ماند.

برخی از Facebook کاربران متوجه شده اند که طبیعی محتوای اخبار است که هنوز در دسترس بر روی یکی دیگر از دامنه های.
Facebook

تداوم اطلاعات غلط است چندان تعجب آور نیست. 2016 انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده که تا چه حد جعلی, اخبار, افراطی, مطالب و تئوری های توطئه رسوخ Facebook. از آن پس این شرکت ramped تا آن مبارزه با برجسته ترین منابع اطلاعات هنگامی که آن را حذف صفحات خود و محتوا. اما آن را نمونه ای برای Facebook برای ممنوعیت این منابع برای سیاست خاص نقض نمی گسترش اطلاعات غلط.

که یک شبکه مانند طبیعی اخبار را می توانید در ادامه به گسترش اطلاعات غلط در Facebook نباید تعجب آور است. سال پس از یادگیری در مورد خطرات و همه گیر از اخبار جعلی و تئوری های توطئه در آن پلت فرم قدرتمند ترین ابزار Facebook با استفاده از در برابر این رسانه ها به نظر می رسد به بوت شدن صفحات خود را و یا ممنوعیت دامنه های خاص برای دادن و یا دیگر موارد نقض به طور خاص برای پخش اطلاعات غلط. همانطور که او بیان کرده است چندین بار مارک زوکربرگ نمی خواهند Facebook به نظر می رسد به عنوان یک داور از حقیقت است.

Infowars یک راست خروجی شناخته شده برای هل دادن تئوری های توطئه است که شاید معروف ترین مثال از این است. با استناد به آن تسبیح از خشونت و نقض از این شرکت متنفرم, سخنرانی, سیاست, Facebook حذف چند صفحه مرتبط با Infowars و موسس آن الکس جونز در سال 2018 است. در Facebook به صراحت گفت که حذف نمی شد درباره اخبار نادرست. جونز خودش ممنوع شد, از Facebook یک سال بعد تحت پلت فرم را "خطرناک افراد و سازمان ها" سیاست هر چند صفحات مرتبط با او ادامه داد: به پاپ تا بر روی Facebook و پس از آن است.

پس از آن وجود دارد Epoch Times راست متمایل خروجی رسانه ها در ارتباط با فالون گونگ جنبش مذهبی که نیز منتشر شده تئوری های توطئه است. Facebook ممنوع Epoch Times از تبلیغات بر روی پلت فرم آن در سال گذشته پس از آن نقض این شرکت تبلیغات سیاسی شفافیت قوانین در حالی که هل دادن pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب و تئوری های توطئه است. Facebook نیز تعطیل یک شبکه از حساب های جعلی و صفحات مربوط به عصر رسانه های گروهی برای نقض آن هماهنگ اصیل رفتار قوانین (بار عصر را انکار می کند اتصال). با وجود ممنوعیت عصر تایمز در ادامه به گسترش اطلاعات غلط در Facebook عمدتا از طریق آن محبوب Facebook صفحه.

به طور مشابه, Facebook ممنوع کشت های خبری وابسته به حوزه ها و صفحات. در سال گذشته طبیعی لینک خبر جذب بیشتر تعاملات بر روی پلت فرم از سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با توجه به یافته های محققان در غیر انتفاعی فعال شبکه Avaaz. Facebook آخرین اعلام کرد اقدام علیه شبکه — که شامل ممنوعیت لینک اصلی خبر طبیعی دامنه و کسانی که از دو خواهر, سایت, و همچنین در نظر گرفتن چندین وابسته صفحات — به نظر می رسید مانند یک حرکت قاطعانه در برابر بدنام پخش خبر جعلی. اما دوباره طبیعی لینک خبر بودند و نه ممنوع به محتوای آنها بلکه دیگر نقض و به این ترتیب اطلاعات غلط عمل هنوز موفق به پخش اخبار جعلی در Facebook پس از آن takedowns.

متفکر پشت, طبیعی, اخبار شبکه یک مرد به نام مایک آدامز که خود را "سلامت رنجر" و ادعا می کند به عنوان یک "فعال-تبدیل-دانشمند." در اوایل 1990s, Adams تاسیس یک ایمیل-بازاریابی کسب و کار به نام Arial نرم افزار که از طریق آن او زد, ضد هرزنامه مبارزات انتخاباتی. چیزهایی که واقعا در زمان به نوبه خود زمانی که آدامز همچنین آغاز یک مستند در یک dvd خدمات با تمرکز بر آماده سازی برای Y2K و او شروع به هل دادن مانده محصولات. در نهایت Adams شروع به ساختمان طبیعی در اخبار شبکه affording او فرصت بیشتری برای توسعه خود را با نام تجاری خاص از ویروسی پارانویا و همچنین برای ایجاد ارتباط با دیگر نظریه پردازان توطئه و اعضای جناح راست از جمله الکس جونز.

برای حس پوشش در شبکه خبر در نظر برخی از آنچه در آن منتشر شده هفته گذشته. وجود دارد یک پست با اصرار مردم به "فعال" خود را متمم دوم حقوق و "تکریت" مرکز شهر سیاتل; یک "منحصر به فرد" آشکار است که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که به طور غیر قانونی با هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک, فروش نقره کلوئیدی, یک خطرناک مکمل به بازار عرضه شده به عنوان یک درمان معجزه و یک قطعه هشدار داد که "چین کمونیست" اتحاد نفوذ ایالات متحده با استفاده از انرژی خورشیدی در مزارع به عنوان یک جبهه برای آن افسران نظامی.

"آنها ترویج همه چیز از واکسن-اوتیسم لینک به درمان سرطان به خطرات ناشی از GMOs — همه که در اخبار را اجراء" توضیح می دهد که جان گرگوری یک تحلیلگر ارشد با تمرکز بر سلامت NewsGuard اضافه کرد که این سایت ترکیبی از راست افراطی و محتوا با اطلاعات سلامت باعث می شود آن را "تقریبا نوآورانه."

تکنولوژی سیستم عامل شده اند در پاسخ به اخبار و نامتعارف روش برای سال. سایت از لیست سیاه گوگل در سال 2017 برای استفاده از یک ممنوع "اب زیر کاه mobile redirect." این ممنوعیت مانع طبیعی سایت های خبری از نشان دادن است تا در برخی از نتایج جستجو (که د-نمایه سازی شد به زودی معکوس). یک سال بعد سلامت رنجر کانال ظاهرا لگد کردن یوتیوب برای نقض تصویری پلت فرم جامعه دستورالعمل. در حال حاضر این کانال است که هنوز هم در دسترس است اما نه آپلود یک ویدیو جدید در دو سال (هنوز هم آسان برای پیدا کردن دیگر محتوای اخبار در یوتیوب).

با وجود مقاومت مواجه از عمده تکنولوژی, سیستم عامل, طبیعی, اخبار و مطالب در ادامه برای پیدا کردن مخاطب است. لینک حتی به نظر می رسد برای پیدا کردن راه خود را در اطراف بسیاری از ممنوعیت یعنی کسانی که اعمال شده توسط Facebook. در طول سه ماه اول سال 2020 موسسه استراتژیک گفت و گو گزارش وجود دارد از 18000 لینک به اخبار وابسته به سایت در Facebook صفحات و گروه ها. آدامز در ضمن همچنان به شکایت دارند که شرکت های فن آوری در حال سانسور طبیعی محتوای اخبار. چند تا از شبکه های به تازگی به خواست خوانندگان برای پیوستن به "جنبش برای پایان دادن به سانسور توسط فن آوری."

"اطلاعات غلط بازیکنان در تلاش برای استفاده از takedowns به بسیج پایگاه خود را در حال تبدیل شدن به یک ثابت چیز" هشدار Avaaz ارشد مبارز لوکا Nicotra. "آنها ایجاد جعلی آنها آن را منتشر می دانند که از آن حذف خواهد شد و به طوری که آنها بسیج پایه [و] ایجاد کپی از آن به آپلود مجدد آن است."

طبیعی خبری نیست پاسخ به Recode درخواست برای نظر.

بسیج تلاش به نظر می رسد به کار کردن و بهره گرفتن از تعداد فزاینده ای از وب سایت برای گسترش محتوای آن است که مرکزی به این رویکرد است. موسسه استراتژیک گفت و گو گزارش های وجود دارد که 21 کنونی یا تاریخی اشخاص شرکت ها مربوط به شبکه خبر و همچنین 496 فعال و غیر فعال حوزه. این دامنه ها اغلب تم ها — انقراض.اخبار, ذهن است.کنترل.اخبار و گیاهی.اخبار فقط چند نمونه — و سایت های خود را معاون کشیش بخش خاص محتوا از دیگر سایت های خبری. بسیاری از این سایت ها مسدود شده در Facebook, که بدان معنی است که Natural News محتوا می توانید پیدا کردن راه خود را بر روی پلت فرم از طریق این دامنه ها.

Facebook اخیر اعلام کرد که آن را ممنوع کرده بود سه, طبیعی, اخبار مربوط به حوزه آمد و پس از آن majorly بدنام "Plandemic" توطئه تصویری که تحت فشار قرار دادند طیف گسترده ای از دروغ در مورد رمان coronavirus. Facebook گفت: از آن شروع به مصرف پایین این ویدئو به دلیل ادعای خود در مورد ماسک-پوشیدن باعث Covid-19 می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند.

اما, دوباره, Facebook نه ممنوعیت طبیعی اخبار حوزه برای گسترش اطلاعات نادرست است. یک Facebook سخنگو گفت Recode که این صفحات حذف شدند برای "spammy و رفتار توهین آمیز نه محتوای آنها نوشته شده" و افزود که این صفحات با استفاده از مزارع محتوا در مقدونیه و فیلیپین. هنگامی که توصیف این اقدامات در هفته گذشته Facebook سر از امنیت سایبر سیاست ناتانیل Gleicher به نام طبیعی اخبار "تئوری توطئه سایت است که با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک های فریبنده برای افزایش محبوبیت خود" و گفت: با ممنوعیت طبیعی, اخبار, Facebook امیدوار به "جلوگیری از لحاظ مالی با انگیزه کلاهبرداران و متقلبان."

مایک آدامز در پاسخ به Facebook آخرین اقدامات توسط پخش خود را از شبکه های متعدد دامنه استراتژی است. او حتی پیشنهاد کرد که خوانندگان می تواند در اطراف Facebook بان با استفاده از لینک از سایت و یا دامنه که محتوا از اخبار.

"در آینده ما نیز باید جایگزین آدرس ها و نام دامنه است که به شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن Brighteon ویدئوها" آدامز نوشت: در یک پست که به نظر می رسد در چندین طبیعی سایت های خبری. "اما آن حوزه خواهد شد البته در نهایت ممنوع Facebook و دیگر تکنولوژی غول که همه عملیات جنایی که همدست کمونیست چین در جنگ علیه بشریت است."

آدامز به دنبال از طریق در وعده خود و تشویق خوانندگان به ادامه اشتراک گذاری "Plandemic" تصویری با ارسال لینک از اخبار وابسته به دامنه مغلوب ساختن پیشی جستن.اخبار. او همچنین گفت: پیروان خود را به استفاده از یکی دیگر از دامنه ممنوع است.اخبار را به "عمل" در برابر Facebook. در اوایل ماه ژوئن, PolitiFact انتشار یک گزارش در مورد یک داستان خبری بود که تکرار در مغلوب ساختن پیشی جستن.اخبار. لینک به تکراری به اشتراک گذاشته بود حدود 4000 بار در Facebook. پس از PolitiFact, گزارش, Facebook ممنوع مغلوب ساختن پیشی جستن.اخبار دامنه. ممنوع است.اخبار نیز پس از ممنوع شده است.

Facebook پاسخ نمی دهند به Recode سوالات در مورد اینکه چرا این دامنه های جدید در حال گرفتن ممنوع اعلام شده اما به نظر می رسد این شرکت با توسل به یک بازی ضربت سخت زدن یک مول با سایت های جدید همسو با اخبار به ویژه کسانی که Adams به طور خاص دستور خوانندگان به استفاده از به منظور فرار از ممنوعیت.

آن را در حال حاضر ممکن است برای ارسال مقاله از biosludge.اخبار دامنه Facebook.
Biosludge.اخبار
Facebook بلوک همان مقاله را هنگامی که شما سعی می کنید برای ارسال یک لینک از اخبار دامنه.
Natural News

Facebook در حال حاضر شروع به مسدود کردن محتوا از دامنه های اضافی در ارتباط با اخبار اما آنچه که دقیقا ممنوع است — و چرا — همچنان نامشخص است. زمانی که Recode آزمایش 56 دامنه پرچم NewsGuard برای رمان coronavirus اطلاعات غلط در مورد 35 بودند پرچم. Recode همچنین آزمایش 295 دامنه که Avaaz, محققان, مرتبط, طبیعی, اخبار و Facebook تنها مسدود حدود 170 از این لینک کلیک کنید. زمانی که Recode آزمایش 496 دیگر حوزه های شناسایی شده توسط موسسه استراتژیک گفت و گو در مورد 80 مسدود شد توسط Facebook, هر چند آن را شایان ذکر است که بسیاری از سایت ها را می توان غیر فعال.

Facebook می گوید آن را می داند که spammy شبکه به طور مداوم تغییر رویکرد خود را و که این شبکه می تواند پاسخ به دامنه ممنوعیت ایجاد سایت جدید با آدرس منحصر به فرد. در نظارت بر تلاش این شبکه برای بازگشت به Facebook و پیدا کردن مخاطبان Facebook می گوید آن بر کاهش دادن یک شبکه توانایی رسیدن به مخاطبان حتی اگر آنها می تواند از لحاظ فنی دریافت محتوای خود را بر روی Facebook با استفاده از دامنه های جدید.

که یک روند متفاوت از Facebook رویکرد به اطلاعات غلط که به طور معمول اجتناب از بین بردن. اگر یک صفحه یا گروه بارها و بارها سهام محتوا است که با آن پرچم و برچسب های پلت فرم را واقعیت-چکرز Facebook کاهش می دهد توزیع آن و حذف آن از توصیه های. صفحات نیز می تواند توانایی خود را برای کسب درآمد و تبلیغات دور گرفته شده است. در میان همه گیر Facebook گرفته شده برای از بین بردن نادرست محتوا است که می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب فیزیکی اما آنچه BuzzFeed تماس "اجتناب ناپذیر آسیب" در میان دیگر اطلاعات غلط است که آن را اجازه می دهد تا به باقی می ماند تا. در 2018, Facebook گفته نیویورک تایمز روزنامه نگار کوین Roose "ما فقط فکر نمی کنم ممنوع کردن صفحات برای به اشتراک گذاری تئوری های توطئه و یا اخبار نادرست است و به راه راست رفتن است."

بنابراین در حالی که Facebook است اقدام برخلاف اخبار این شرکت در حال انجام است تا تحت لوای مبارزه با اطلاعات غلط. از سیاست دیدگاه Facebook مبارزه می دادن.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن