مدیر نیروی خطر و سنت لوئیس بومی مایک کارون است فیلم برداری نشان می دهد، از راه دور

برای بزرگ شدن کلیک کنید DRE SWAIN مایک کارون با جیس نورمن که نقش هنری هارت از هنری خطر را بازی می کند. س

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید Mike Caron with Jace Norman, who plays Henry Hart of Henry Danger. - DRE SWAIN
  • DRE SWAIN
  • مایک کارون با جیس نورمن که نقش هنری هارت از هنری خطر را بازی می کند.

سنت لوئیس بومی مایک کارون سال ها به عنوان کارگردان برای نیکلودئون کار می کرد. پروژه اخیر او ایجاد نیروی خطر نشان می دهد خود را ،یک چرخش از خطر هنری محبوب است.

چند ماه پیش، وقتی قرنطینه راهی برای زندگی کالیفرنیاییان (و همه) شد، کارون و تیم بازیگران، نویسندگان و تهیه کنندگانش ایده ای داشته اند: اگر آنها می توانند در حالی که منزوی باقی مانده اند، به ساختن محتوا برای مخاطبان خود ادامه دهد، چه؟ تصميم گرفتن سعي کنن

بخش زیادی از صنعت سرگرمی در نتیجه همه گیر شدن خاموش است. کارون می گوید تنها سه برنامه تلویزیونی اپیزودیک قادر به ساخت، فیلم برداری و انتشار محتوای جدید بوده اند و نیروی خطر یکی از آن ها بوده است. Danger Force

در اوایل ماه مارس، درست به عنوان مردم شروع به ماندن در خانه پخش شد. شش قسمت بعدی که قبلاً تیر خورده بود، در یک برنامه هفتگی بعد از آن ادامه پیدا کرد. اما با کشیدن همه گیر، کارون می توانست یا خاموش شود یا مسیر دیگری را به جلو بیابد.

بنابراین با کمی انجام و هیچ جا برای Danger Force رفتن در طول قفل، تیم نیروی خطر تصمیم گرفت به ادامه فیلمبرداری، از راه دور. بچه ها عاشق این نمایش بودند - به طوری که Nickelodeon موافقت کرد که به چراغ سبز قسمت آزمایشی. این یکی به طور کامل در زوم در خانه بازیگران شلیک شد.

کریس نوواک، دونده نمایش و نویسنده سر، یک فیلمنامه برای قسمت زوم به همان روش او را برای تیراندازی بر روی صحنه نوشت. گام بعدی این بود که بفهمیم چگونه فیلمنامه را به یک "مجموعه زوم" ترجمه کنیم.

یکی از چالش های اصلی در فیلم برداری نمایش این راه، بالا گرفتن اصالت بود. خطر نیروی یک نمایش ابرقهرمان است, با مقدار زیادی از اثرات و ترفندهای خارج از صفحه نمایش را به همه چیز نگاه واقعی به مخاطبان.

با وجود مشکلات تکنولوژیکی، کارون و تیمش قادر بودند کامپیوتر، لباس، کابل و قطعاتی مانند صفحه سبز را به خانه بازیگران تحویل داده و تنظیم کنند. همه چیز به عنوان طبیعی بود که آنها می تواند مدیریت، انجام جدول خوانده شده بیش از زوم، روزهای تمرینی بیش از زوم، و در نهایت، فیلمبرداری از قسمت واقعی همه در زوم.

"من فکر می کنم ما همه چیز را بیش از چهار هفته تبدیل شده است،" کارون می گوید.

اون ميگه اين پاداش ترين کاري بود که تا حالا کرده

"ما متوقف نشديم. ما همش تلاش میکردیم بهتر کار کنیم، به جلو حرکت کنیم. هنوز نيروي خطر بود هنوز خنده دار بود. بازیگران هنوز عالی بودند. من به این موضوع افتخار می کنم."


یکی از دلایلی که کارون و تیمش نمایش در زوم را ادامه می داد توانایی او و توانایی بازیگران برای اتصال به مخاطبان شان از طریق رسانه های اجتماعی بود. Caron با استفاده از رسانه های اجتماعی دعوت طرفداران را به داخل نگاه کنید در پشت صحنه چه می رود در حالی که آنها را نیروی خطر. در طول چند ماه گذشته، او زیر انبوه ی تیک تاک انباشته شده است. او 1.6 میلیون پیرو دارد که بیشتر طرفدارانی هستند که عاشق حفظ برنامه و بازیگران هستند. کارون می گوید که می خواهد تماشاگران احساس کنند که در نمایش نقش دارند و بازیگران عاشق افزایش ارتباط با طرفداران هستند.

اين روش شخصي من براي پس دادن به طرفدارانه آنها این کار را برای ما انجام می دهند -- تماشای نمایش ، ایجاد حساب های فن. این مثل "متشکرم، بچه ها، برای اینکه طرفداران بسیار جذابی بودید"، "کارون می گوید.

قسمت قرنطینه با تماشاچیان آنقدر خوب بود که خدمه و نیکلودئون تصمیم گرفتند به ادامه رفتن. آنها نوشتند، فیلمبرداری و تولید پنج مینی شورت، هر کدام حدود پنج دقیقه، همه در زوم، تا مطمئن شویم که طرفداران هنوز هم می تواند طعم ی از نمایش دریافت کنید.

caron می گوید شلوارک فقط راه دیگری برای تشکر از تماشاگران است.

در تلویزیون کودکان تماشاگران بسیار پرشور هستند. این بچه ها نمایش را آنقدر دوست دارم که ما احساس می کنیم آن را بسیار مهم است که ما می خواهیم به عنوان محتوای خوب به عنوان ما می توانیم، او می گوید.

اولین کوتاه در حال حاضر در نیکلودئون و کانال یوتیوب در دسترس است و در تاریخ 8 اوت پخش شد. شلوارک هر شنبه تا ابتدای سپتامبر پخش خواهد شد.

تصحیح: نام Jace Norman در یک شرح عکس برای این داستان نادرست بود. ما از خطا پشیمان می شیم.

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن