کار از خانه در حالی که نیست ؟ در اینجا چگونه آن را انجام و ایمن.

آلیس M., که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر مزایای برای یک شرکت بیمه در درجه اول مورد استفاده ش

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399
Open Sourced logo

آلیس M., که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر مزایای برای یک شرکت بیمه در درجه اول مورد استفاده شخصی خود لپ تاپ برای Netflix بکشد binges و Facebook به روز رسانی قبل از coronavirus بیماری همه گیر. از ماه مارس و برای آینده قابل پیش بینی او تا به حال آن را یک کار جدید: دست زدن به محرمانه پرونده های پزشکی. آلیس نگرانی او تجهیزات خانه نیست تا کار از کار او.

"شرکت من معمولا به ما ابزار لازم برای احساس امنیت, اما به دلیل Covid آنها تا به حال به ارسال همه خانه" آلیس گفت Recode. "اگر شما خود را راه اندازی در حال حاضر شما مجبور به استفاده از مال شما."

"من می خواهم استدلال می کنند که اگر بیماران می دانستم که آنها نمی خواهد, شاد," او اضافه شده است. "ما نمی به عنوان امن به عنوان ما باید باشد."

آلیس که درخواست شده است که نه او و نه کارفرما بود به نام به خاطر ترس از عذاب ممکن است دلیلی برای نگرانی. میلیون ها نفر از کارگران مجبور به کار خود با آنها را با توجه به همه گیر است و ممکن است همچنان به انجام این کار برای سال آمده است. بسیاری از در حال انجام آن بدون امنیت و حفظ حریم خصوصی ابزار دفاتر خود را به حال — و یا حتی در مواردی مانند آلیس تجهیزات. نتیجه: نرم فعالیت بیش از دو برابر شده. یک شرکت استرالیایی حتی سرزنش ناگهانی تغییر به کار از راه دور برای یک ransomware حمله.

"در بسیاری از حالات آن حمایت است که شما تا به حال در محل در دفتر وجود ندارد در خانه" را علامت Ostrowski امنیت مبلغ در امنیت سایبر شرکت Check Point گفت Recode. "به طوری که که در آن شما شروع به صحبت کردن در مورد برخی از چیزهایی که من می توانید انجام دهید برای محافظت از خودم؟"

وجود دارد چند آسان و چیزهای مهم است که شما باید انجام دهید در کار خود (و شخصی!) زندگی برای کمک به نگه داشتن خود را امن است. برای مثال مطمئن شوید که شما با استفاده از کلمات عبور قوی و چیدن کلمات عبور مختلف برای هر حساب. استفاده از دو فاکتور تأیید هویت در همه جا از آن ارائه شده است. و اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که از خانه کار می کنند خیلی بیشتر به این بیماری همه گیر در امتداد ماه شما باید نگاهی تازه به همه چیز.

Rizwan ازفعاليت رئیس جمهور Alliant امنیت سایبر گفت Recode که با کارکنان راه اندازی چندین جدید برای حساب های مختلف کار از راه دور خدمات مانند به اشتراک گذاری فایل و جلسات مجازی آن را به ویژه مهم است که آنها با استفاده از قوی کلمه عبور منحصر به فرد. و این گسترش به خانه خود تجهیزات: اگر شما با استفاده از رمز عبور پیش فرض که با روتر خود را تغییر دهید و آن را. هکرها عشق کلمه عبور به طور پیش فرض.

"زمان را به مجموعه ای که تجهیزات به اندازه کافی" ازفعاليت گفت. "آن فرد و آن امن است."

مطمئن شوید که شما در حال نگه داشتن زمان در نرم افزار به روز رسانی بیش از حد. این اغلب با وصله های امنیتی برای تازه کشف آسیب پذیری. شما همچنین می توانید راه اندازی کامپیوتر خود را برای به روز رسانی به طور خودکار به طوری شما می توانید آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

همچنین با احتیاط از رایگان. ازفعاليت می گوید: یکی از خطرناکترین چیزهایی که او می بیند در اواسط بازار شرکت خود شرکت توصیه می کند که استفاده از خدمات رایگان برای رسیدگی به اطلاعات حساس مانند به اشتراک گذاری فایل و یا teleconferences.

"این شرکت است که به شما چیزی برای آنها در حال گرفتن چیزی از آن به عنوان" ازفعاليت گفت. "واقعا دامپزشک همکاران شما انجام کسب و کار با و ابزار است که شما با استفاده از در کسب و کار شما. ... من فکر می کنم بسیاری از این نرم افزار رایگان در خارج وجود دارد, آنها قرار داده است بسیاری از اطلاعات شرکت را در معرض خطر از آنجا که شما نمی دانید که چه چیزی آنها را با اطلاعات است."

شما همچنین باید نگه دارید خود را در کار و زندگی شخصی به عنوان جداگانه به عنوان امکان پذیر است. آیا استفاده از کار خود را به دستگاه برای موارد شخصی و بالعکس. که بسیار سخت تر را به انجام زمانی که همه چیز انجام شده است در خانه خود را که در آن کامپیوتر شخصی خود را ممکن است فقط یک کمی راحت تر در یک لحظه. آن را حتی سخت تر اگر شما مجبور به استفاده از همان دستگاه برای کار و بازی. شما ممکن است خود را باز می کند تا تهدیدات امنیتی از طریق هر چه چیزهای عجیب و غریب شما یا سایت شما مراجعه در زمان شخصی خود را.

"من مطمئن هستم که بسیاری از مردم تفاوت بین آنچه شما انجام در محل کار و چه چیزی شما را در زمان خود" جرمی Tillman, رئيس جمهور از Ghostery گفت Recode. "هنگامی که شما محو آن خطوط و شما خمیر آن دو چیز با هم. شما خودتان را کمی بیشتر آسیب پذیر در هیچ بخش کوچکی از آنجا که شما به سادگی در افزایش مقدار حجم خود را در خانه دیجیتال فعالیت است."

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ایجاد یک خصوصی اتصال بیش از یک شبکه عمومی. برخی از Vpn ها اجازه می دهد تا کارگران از راه دور برای اتصال به طور مستقیم به خود فیزیکی اتاق سرور یا اینترانت از طریق خانه خود را به اینترنت. فکر می کنم از این Vpn ها به عنوان تونل امن بین این دو است. به طور طبیعی به عنوان مردم بیشتر از VPN استفاده شده رسید در طول این بیماری همه گیر -- اما پس از حملات بر تونن. بنابراین در حالی که Vpn ها قطعا مفید آنها نه ادم.

نیز وجود دارد که مصرف کننده ها که گمنام تمام فعالیت های اینترنتی خود را توسط اولین مسیریابی آن را از طریق یک سرور و رمزنگاری آن را قبل از آن می رود به اینترنت. اگر شما صرف زمان زیادی را در اینترنت برای کار ساخت آن فعالیت به خصوصی ممکن است به طور کلی یک ایده خوب است.

"شما باید انجام دهید این اکوسیستم کامل از اطلاعات کارگزاران که یک شبکه گسترده ای از فن آوری ردیابی," Tillman گفت. "شما در حال ایجاد یک رد پای دیجیتال خود را از فعالیت های کسب و کار و کسانی که به نوبه خود می تواند به فروش می رسد به کسی واقعا. ... آن را در یک بسیار متفاوت مفهوم هنگامی که آن را کار خود را."

VPN پنهان آدرس IP واقعی خود را و ناشناس فعالیت های اینترنتی خود را از وب سایت بازدید می کنید (به عنوان به خوبی به عنوان انتقالها در درون آنها) و سرویس دهنده اینترنت شما. به این منظور شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از ردیاب و مسدود کننده های آگهی و محدود کردن کوکی های مرورگر خود را می پذیرد و اگر آن را انجام نمی دهد این در حال حاضر.

Vpn ها نیز جلوگیری از داده های خود را از ره توسط man-in-the-middle حملات. این بیشتر از یک مشکل زمانی که شما با استفاده از نا امن شبکه عمومی مانند کافی شاپ فای — که بسیاری از ما نمی خواهد در هر زمان به زودی, اما ما با امید زندگی می کنند. آن را از قلمرو امکان است که یک man-in-the-middle attack می تواند برای شما اتفاق می افتد بیش از شبکه خانگی خود را بیش از حد. بنابراین هنگامی که شما در حال ارسال مهم مربوط به کار داده که اینترنت آن را مهم تر از همیشه است که در آن رمزگذاری شده است.

یک چیز را به مراقب باشید اگر شما با توجه به گرفتن یک VPN: مطمئن شوید که شما با استفاده از یک شرکت معتبر, از آنجا که شما در حال اجرا تمام ترافیک اینترنت شما از طریق سرور خود را. بررسی بی طرف و آگاه نقد و بررسی سایت های مثل CNET و Wirecutter برای توصیه های خود را. شما احتمالا می خواهید برای جلوگیری از بسیاری از خدمات VPN در خارج وجود دارد به عنوان بسیاری گرفتار شده اند جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های کاربر و یا حتی حاوی نرم افزارهای مخرب. در برخی از راه این گزینه ها ریسک از داشتن یک VPN در همه.

این یکی باید بسیار واضح است اما نه همیشه. اگر شما با استفاده از مک شما ممکن است فکر می کنم دستگاه شما به بدافزار — و شما اشتباه باشد. دستگاه های ویندوز هنوز هم بیشتر مستعد اما مکینتاش نیست قلعه غیر قابل نفوذ. یا شاید شما فقط به عهده خود شرکت این گروه شد مراقبت از حفاظت از خود شرکت از cyberthreats. متوسط شرکت را مبتنی بر حمایت ممکن است شامل بسیاری از اقدامات امنیتی مانند آدرس فیلتر است که جلوگیری از دسترسی به, لینک های مشکوک و یا سایت های شناخته شده شامل تروجان و فایروال برای محافظت شبکه از حملات مرورگر, حمایت, نه به ذکر است نرم افزار آنتی ویروس. اما این حمایت ممکن است گسترش به اتاق نشیمن خود را.

"شما در حال استفاده از یک کامپیوتر شخصی و یا حتی فقط کار خود را با کامپیوتر و بسیاری از این چیزها که در حال حفاظت از شما مگر اینکه این شرکت در مسیر تمام ترافیک خود را به دفتر خود را [از طریق VPN] شما شروع به خاموش در خود" Ostrowski گفت.

در حالی که شما ممکن است خوب در حال اجرا خطر ابتلا به یک ویروس و یا نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خانگی خود آن را نمی ممکن است ارزش در معرض خطر در کار خود تجهیزات. شما همچنین ممکن است قرار دادن شرکت خود را در معرض خطر یک عفونت ransomware حمله و آن می تواند ویرانگر هر دو در پول که پرداخت می شود و زمان از دست رفته.

وجود دارد مقدار زیادی از آنتی ویروس خوب برنامه ها و حتی پسوند مرورگر وجود دارد که کمک خواهد کرد که حفاظت از کامپیوتر شما. دوباره بررسی سایت های مثل CNET و Wirecutter ها مکان های خوبی برای شروع اگر شما به دنبال توصیه های. Wirecutter را به اجتناب از نرم افزار آنتی ویروس مجموعه به صورت ترکیبی از سیستم عامل خود را ساخته شده است در حمایت و چند افزودنی مانند پسوند مرورگر. Wirecutter می کند توصیه می کنند که افرادی که کار با اطلاعات حساس و یا فهرست "ریسک بخش اینترنت" ممکن است بخواهید به دنبال "شدید تر اقدامات است."

هر آنچه شما انتخاب می کنید در نظر خرید آن را از یک مقام رسمی فروشگاه app و یا از شرکت شما در غیر این صورت می دانید شما می توانید اعتماد از طریق بررسی بی طرف بنابراین شما باید فوق العاده اعتماد به نفس است که آن را در بالا و بالا. وجود دارد مقدار زیادی از کلاهبرداری وجود دارد — به خصوص این روزها — این ادعا به فروش نرم افزار آنتی ویروس است که در واقع بسیار مخالف است.

بنابراین در اینجا چیزی است: اکثریت قریب به اتفاق از نقض امنیت نمی آیند از بازیگران بد هک راه خود را به کامپیوتر خود و یا شبکه خانگی. آنها می آیند از شما اجازه آنها را در از طریق حملات فیشینگ است که ایمیل و یا حتی پیام های متنی که به نظر می رسد از کسی که می شناسید و به آن اعتماد دارید کارفرما یا سازمان بهداشت جهانی که حاوی لینک به سایت های مخرب و یا فایل های حاوی نرم افزارهای مخرب را دانلود کنید. در طول همه گیر تعداد تلاش های فیشینگ نمایی رشد کرده است.

شما می توانید جلوگیری از اکثر اگر نه همه از این فقط مراقب بودن در مورد کلیک کردن بر روی لینک و یا دانلود فایل ها در ایمیل, به خصوص اگر آنها می آیند از فرستندگان ناشناخته. گاهی اوقات ایمیل های فیشینگ آمده از شناخته شده نمایش نام اما ناشناخته ایمیل آدرس ایمیل خود را بررسی کنید ارائه دهنده تنظیمات را به مطمئن شوید که شما قادر خواهید بود برای دیدن هر دو نمایش نام و آدرس ایمیل واقعی از فرستنده. همچنین با احتیاط از هر ایمیل است که شما بخواهید به ارائه هر نوع اطلاعات شخصی خود را مانند شماره امنیت اجتماعی و شماره حساب و کلمه عبور و یا اطلاعات بانک.

هنگامی که در شک همین حالا با کلیک بر روی این لینک کلیک کنید و قطعا نمی دانلود فایل پیوست کنید. FTC خوب کمی راهنمای در مورد چگونه به رسمیت شناختن و حفاظت از خود را از حملات فیشینگ. و اگر شما فکر می کنم شما قربانی یک حمله فیشینگ اطلاع کارفرمای خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هر گونه تغییر کلمه عبور و یا اطلاعات حساس شما را داده ام دور.

زندگی ما در تلفن های ما و این بدان معناست که ما کار و زندگی در این دستگاه بیش از حد. اما آن را آسان برای فراموش کردن و یا درهم و برهم با امنیت سایبر وقتی که می آید به دستگاه های خود را.

"مردم اغلب نادیده می گیرند تلفن خود را از آنجا که آنها فکر می کنم آن را بیشتر به عنوان یک دستگاه شخصی است نه یک کار دستگاه" Ostrowski گفت. "اما ما همچنین شاهد یک چشم انداز مثبت در نرم افزارهای مخرب تلفن همراه نسبت به Covid."

هکرها ممکن است ارسال پیام های متنی با لینک های مخرب و ایمیل های شما در گوشی خود را, آن را سخت به بگویید اگر فرستنده نام جعلی و یا اگر لینک اشاره به سایت های مخرب. اگر شما باید خودداری از باز کردن ایمیل های مشکوک تا زمانی که شما در کامپیوتر محل کار شما فرض کنید که ماشین اقدامات امنیتی در محل.

"تلفن همراه نوع وحشی, غرب وحشی در حال حاضر, بنابراین اگر شما در حال انتظار چیزی بود محتاط" ازفعاليت می گوید.

و در حالی که ما در موضوع از دستگاه های سهام را از آنچه که شما متصل به شبکه خانگی خود را. شما ممکن است یک دسته از تهدید بردار به حلق آویز کردن وجود دارد و شما حتی متوجه نشدم. گسترش "اینترنت اشیاء" دستگاه یعنی همه چیز از اسباب بازی برای کودک نظارت می تواند متصل به wifi منزل خود را. نه همه آنها به حریم خصوصی کاربر و امنیت به حساب ترک آنها — و شما — با چند آسیب پذیری. و با مردم در حال کار از خانه ممکن است وجود داشته باشد بیشتر دستگاه های موجود در شبکه خود را از همیشه. کارفرمایان و کارکنان به طور یکسان ممکن است نادیده می گیرند دستگاه های بی سیم مانند پرینتر هوشمند و بلندگوهای اما هر چیزی متصل شده به wifi شما می توانید در حال حاضر هکرها با راه دیگر به یک هدف را به کامپیوتر و یا شبکه خانگی.

"در دو ماه گذشته ما شاهد 42 درصد افزایش در تعداد دستگاه های متصل به یک سازمان" یوسی Appleboum مدیر عامل شرکت Sepio یک شرکت است که فراهم می کند امنیت از سخت افزار مبتنی بر حملات گفت Recode. "در هفته گذشته دیده ایم حتی بزرگتر پرش از آنجا که مردم شروع به درک آن نخواهد بود یک هفته دیگر یا دو [از کار از راه دور] آن را به دیگر شود."

گذشته از محدود کردن شبکه خود را به تنها ضروری دستگاه (آیا شما واقعا نیاز به هر دستگاه به یک دستگاه هوشمند?), نگه داشتن خود نرم افزار و سیستم عامل به روز شده به صورت تکه های به هر گونه تازه کشف آسیب پذیری. دوباره فراموش نکنید که به تغییر هر کلمه عبور به طور پیش فرض. و مطمئن شوید که شما در حال خرید دستگاه های متصل از یک سازنده شما می دانید و اعتماد است. در حالی که هیچ نام تجاری مناسب, ارزان, دستگاه های مبهم از شرکت ها تمایل دارند که جدی نقص های امنیتی.

یک چیز دیگر را در نظر بگیرید: میکروفون و دوربین. بسیاری از دستگاه های آنها را داشته باشد و اگر آنها را در حالی که شما در حال کار آنها می تواند در حال حاضر یک خطر است. برای مثال آلیس مزایای مدیر گفت Recode که یکی از معدود اقدامات امنیتی شرکت او را در محل قرار داده شد و یک حکومت برای خاموش کردن همه دستگاه های گوش دادن مانند او آمازون اکو که می تواند به طور تصادفی انتخاب کنید تا بحث محرمانه اطلاعات بیمار. همان می تواند برای خانه دوربین های امنیتی که اغلب شروع به ضبط هر صدا و یا حرکت است شناسایی شده است.

به ناچار شما باید فکر می کنم در مورد امنیت خانه خود را در شرایط گسترده و همچنین این جزئیات. آیا فقط یکی از این پیشنهادات برای محافظت از کار خود را به زندگی است. سعی کنید چند! کارشناسان امنیتی توصیه می کنند یک پشته یا لایه های امنیتی به طوری که شما در ساخت برخی از زوائد آن به کل سیستم. حتی بهترین برنامه های ضد تروجان نمی تواند به شما تضمین نمی هک کنید اما داشتن چندین پادمان در محل به معنی یکی ممکن است گرفتن و یا جلوگیری از یک حمله یا آسیب پذیری دیگران از دست رفته است.

اگر کارفرمای شما خود انجام علت سعی و کوشش و ارائه شما را با امن ترین خانه راه اندازی دفتر ممکن است که بزرگ است. اما آن را نمی ممکن است یک ایده بد به ترکیب تمام یا بعضی از این پیشنهادات برای محاسبات شخصی نیاز به عنوان به خوبی. هنگامی که آن پایین می آید به آن هکرها تقریبا همیشه پس از پول, و آنها می توانند که از روز کاری خود را به عنوان به خوبی به عنوان آنچه که شما بعد از ساعت.

اگر شما به دام افتاده در داخل با هیچ چیز دیگری برای انجام این کار, شما احتمالا با استفاده از اینترنت بیشتر از همیشه. به عنوان ممکن است به خوبی آن را انجام دهد با خیال راحت به عنوان شما می توانید.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن