Coachella Valley آغاز می شود بازگشایی اقتصاد به عنوان انتخاب کسب و کار باز کردن درب

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:36 PM EDT آوریل 8 سال 2020پاتریشیا Daniels پا به بیرون از ماش

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

پاتریشیا Daniels پا به بیرون از ماشین نگاه نشانه ای بر روی درب فروشگاه اپل در ال گردش درایو و آمد به توقف.

"من امیدوار بودم قرار بود که باز" Daniels گفت. "من شنیده ام که برخی از فروشگاه ها قرار بود که باز دوباره امروز."

دانیلز, نخل کویر, یکی از تعداد انگشت شماری از نا امید خریداران همراه ال گردش رانندگی در پالم دزرت روز جمعه که کشف کرد که فقط به خاطر کالیفرنیا اجازه می دهد برخی از فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی میان coronavirus همه گیر آن معنی نیست که فروشگاه باز شد.

بیشتر: به روز رسانی: Coachella Valley فروشگاه های خرده فروشی, دوره های گلف در پالم اسپرینگز می تواند بازگشایی جمعه

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منتقل دولت به مرحله دوم بازگشایی اقتصاد کشور کمی تغییر کرده در ال گردش محبوب خرید بالا پایان منطقه در پالم دزرت است که خالی از خریداران برای بیش از یک ماه است.

در حالی که بسیاری از رستوران ها و کافه ها باز بود برای منظقه وانت به عنوان آنها شده اند و برای هفته ها تنها تعداد انگشت شماری از دیگر رسانه های خرده فروشی باز شد. اکثر فروشگاه ها در امتداد خیابان هنوز هم نشانه هایی در خود ویندوز و گفت فروشگاه بسته شد به دلیل ویروس و باغ در ال گردش به حال یک پارکینگ خالی و نشانه ها هنوز در محل گفت: بازار بسته شد.

"من حدس می زنم من متعجب نمی کند" Daniels گفت: هنوز بسته رسانه های خرده فروشی. "در آن طول می کشد برخی از زمان برای یک فروشگاه برای باز کردن من حدس می زنم. من می دانم که زمانی که آنها باز گلف از چند هفته پیش برخی از دوره های باز نمی شود برای سه یا چهار روز. اما به عنوان ساکنان ما باید این فروشگاه را باز کنید."

یکی دیگر از خریداران که تا به حال راه می رفت پایین ال گردش روز جمعه گفت که او نیز نا امید شده بود نه برای دیدن بیشتر فروشگاه های آماده برای باز کردن زیر فرماندار آرام سفارشات.

"من صادقانه فکر می کنم از آن شده است احمقانه است که این فروشگاه تا به حال به نزدیک گفت:" رابرت ماتیوز از نخل کویر. "کسب و کارهای دیگر شده اند مجاز به باز کردن با چیزهایی مانند اجتماعی فاصله و ماسک و مانند آن و من فکر می کنم خرده فروشی باید مجاز به انجام این کار بیش از حد. من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن به داشتن همه چیز بازگشایی و من خوشحال خواهید بود وقتی که اتفاق می افتد."

چند دهانه به صورت خرده فروشی

یک فروشگاه در ال گردش است که آیا باید قفل درب جمعه بود J. McLaughlin, یکی از زنجیره ای از بیش از 150 فروشگاه در سراسر کشور شامل زنان و مردان پوشاک.

مدیر فروشگاه Lesley رامیرز قرار داده فروشگاه کاتالوگ در مدفوع خارج از درب جلو همراه با یک کاسه آب برای سگ. روی درب این توجه کنید که این فروشگاه انجام شد "خرده فروشی-to-go" چه رامیرز به عنوان منظقه وانت مجاز تحت مرحله دوم بازگشایی.

در داخل فروشگاه با دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در مقابله رامیرز گفت: او مشغول پر کردن اینترنت سفارشات و آماده بود برای پاسخ به تماس های تلفنی برای یک قرار ملاقات و یا صحبت کردن با هر کسی که در زدم.

یک بخش خرده فروشی مبارک به بازگشایی گل که در یکی از شلوغ ترین زمان از سال با مادر و روز آخر این هفته. هر دو Indio گل و گل پچ گلفروش در Indio شد باز جمعه هر چند گل پچ گلفروش بود و تنها به گرفتن سفارشات از طریق وب سایت خود را و نگه داشتن آن در مقابل فروشگاه بسته شده است.

نه هر کس مشتاق برای بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و یا رسانه های دیگر مانند موسیقی فروشگاه گل و برخی از تولید است.

"من فقط فکر نمی کنم من می خواهم احساس امنیت سرگردان در اطراف یکی از این فروشگاه های بزرگ با صدها نفر از مردم دیگر در عین حال گفت:" بکی مارتینز از Indio بود که با پوشیدن یک bandana به عنوان او را برداشت غذا از مترو رستوران فقط در یک پارکینگ بزرگ از یک برلینگتون و مارشال فروشگاه های خرده فروشی که هنوز هم بسته شد در نزدیکی تقاطع خیابان جکسون و خیابان 42. "من هنوز هم احساس می کنم کمی ناراحت کننده در فروشگاه مواد غذایی و یا در آینده به انتخاب کنید تا مواد غذایی. من نمی خواهم به آن را انجام دهد و من معمولا شوهر من آن را انجام دهد. آنها می گویند همه چیز در حال بهتر شدن است اما من مطمئن نیستم."

خارج از بسته برلینگتون فروشگاه لوئیس ویلسون گفت: او حتی نمیفهمیدم که برخی از خرده فروشان مجاز به بازگشایی جمعه.

"من خوشحال به شنیدن این که چون من نیاز به برخی از لباس های جدید," ویلسون گفت:. "و من نمی خواهم خرید در اینترنت. هرگز به شما می تواند چیزهایی است که مناسب. اگر شما نیاز به یک جفت شلوار, شلوار, شما نیاز به رفتن به یک اتاق پانسمان و آنها را امتحان کنید. من حدس می زنم که چرا فروشگاه ها بسته شده اند. اما من نیاز به خرید شلوار."

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن