قرمز و سیاه و سفید گروه برنج متوقف می شود توسط مریم Engelbreit خانه

برای بزرگنمایی کلیک کنید مریم ENGELBREIT/FACEBOOK لولا می شود یک تولد ویژه بازدید از قرمز و سیاه و سفید

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Lola gets a special birthday visit from the Red and Black Brass Band. - MARY ENGELBREIT/FACEBOOK
  • مریم ENGELBREIT/FACEBOOK
  • لولا می شود یک تولد ویژه بازدید از قرمز و سیاه و سفید گروه برنج.

قرمز و سیاه و سفید گروه برنج پرداخت St. Louis هنرمند مری Engelbreit تعجب بازدید از این شنبه در حالی که در شرایط عادی خود را از طریق قدم زدن در این محله از سنت لوئیس. این اتفاق افتاد به Engelbreit نوه لولا اولین تولد.

انجام آنچه انجام می دهند بهترین های قرمز و سیاه و سفید برنج باند بازی دختر کوچولو, تولد, ترانه, فقط برای او.

به احتمال زیاد دیده اید قرمز و سیاه و سفید گروه برنج پیاده روی را از طریق محله خود را در قرنطینه نواختن جاز بازدید و مقدار مورد نیاز از شادی در سراسر جامعه در طول این زمان دشوار است.

Engelbreit یک عاشق St. Louis هنرمند شناخته شده برای تصاویر رنگی ترین و معروف ویژه در تقویم و کودکان کتاب. او در اینجا به دنیا آمد و در حال حاضر اینجا زندگی می کنند.

Engelbreit می گوید: شنبه شد اولین بار در در حالی که خانواده بود با هم از آنجایی که آنها به طور جدی quarantining در خانه های خود. آنها پیوست به جشن لولا اولین تولد. او می گوید گروه آمدند و راهپیمایی در خیابان متوجه تولد نشانه ها در حیاط جلویی و کل محله شروع به آواز "تولدت مبارک" به لولا.

"آن شکر و تخم مرغ در کیک تولد, پس به صحبت می کنند!," او می گوید.

Engelbreit می گوید: این فیلم قرار بود در "Upworthy," یک وب سایت اختصاص داده شده به مثبت داستان سرایی است و در حال حاضر به بیش از 200,000 views.

"چه خدمات بزرگ این گروه در فراهم آوردن مقدار شادی به هر کس در طول این بیماری همه گیر" Engelbreit می گوید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن