اپل آتش: آتش خطوط ساخته شده است یک شبه به عنوان airdrops رزومه; 15,000 هکتار سوخته; 7,800 دستور به تخلیه; 0% مهار

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:17 PM EDT Aug 2, 2020به عنوان آنها شروع یکشنبه — دوم خود را کام

توسط NEWSOULS در 12 مرداد 1399

به عنوان آنها شروع یکشنبه — دوم خود را کامل بعد از مبارزه با رشد سریع اپل آتش که در حال حاضر دهانه بیش از 23 کیلومتر — آتش نشانان برنامه ریزی شده اند برای دیگر تمام روز حمله به این بدون کنترل آتش سوزی که تهدید هزاران خانه در شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

عظیم فروغ آغاز شد که جمعه شب به عنوان دو کوچکتر آتش سوزی که در نهایت با هم ادغام شدند تا به رشد خود ادامه داد شبانه— تغذیه کم رطوبت اندکی نسیم ضخامت پوشش گیاهی و سه رقمی و درجه حرارت.

به عنوان از 1 صبح یکشنبه Apple آتش سوخته بود 15,000 هکتار نابود سه سازه و هنوز 0% موجود با وجود تلاش صدها نفر از آتش نشانان و نمرات از آب و مقاوم در برابر آتش قطره از هوا در روز شنبه.

در مورد 7,800 مردم از 2,600 خوابگاه دستور داده شده است به تخلیه گفته مقامات اواخر روز شنبه. بدون آسیب گزارش شده است.

با توجه به انتشار گزارش های رسانه های شاهدان به نام 911 به زودی پس از آتش سوزی آغاز شده بیان کرد یک مرد دیده می شد راه رفتن در امتداد اپل لین درخت بلوط در نزدیکی گلن جاده در unincorporated Cherry Valley, اشتعال هر یک از فروغ.

آتش مقامات می گویند علت همچنان تحت بررسی است.

کال آتش سروان. فرناندو Herrera گفت: آتش در حال سوختن است در دو طرف. لبه غربی است که در جنگل می افتد در منطقه سن برناردینو کانتی در حالی که آمریکاییها است به سمت Morongo گروه از ماموریت سرخپوستان' رزرو در شهرستان ریورساید.

هررا افزود که در طول شب آتش نشانان با کمک بولدوزر و دست خدمه ساخته شده و آتش سوزی خطوط در پیش بینی از ادامه حملات هوایی که محل پس از خورشید افزایش یافته بود در روز یکشنبه ،

"این است که شیب زمین ناهموار," او گفت:. "دسترسی محدود است. ما واقعا نمی تواند به آن را دریافت ، ما تکیه زیادی بر روی این هواپیما برای انجام کار در طول روز."

مقامات در آورده بسیار بزرگ هوایی تانکر در روز شنبه که همراه با تعدادی دیگر از تانکر هوایی مورد استفاده قرار گرفت به هدف قرار دادن گوشه شمال غربی ،

این VLAT آن را به عنوان نامیده می شود قادر به حذف حدود 10000 گالن از بازدارنده آتش در یک زمان.

اپل آتش آغاز شد و در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر جمعه در 9000 بلوک از چوب بلوط گلن جاده در دره آلبالو است که در چند مایلی شمال Beaumont, کال آتش گفت.

در درخواست از سازمان آتش نشانی ادیسون کالیفرنیای جنوبی خاموش برق همراه بلوط گلن جاده و اطراف آن طرف خیابان های اضافی برای جلوگیری از آتش سوزی از شکستن را به عنوان سوخته قدرت قطب سقوط و کاهش خطوط انتقال.

عمل شناخته شده است به عنوان یک "ایمنی عمومی برق سیستم خاموش شدن."

در شنبه Herrera گفت: تنها آتش می شکند در منطقه جاده ها و موانع طبیعی.

"ما در حال انجام بهترین های ما را امتحان کنید و کنترل این," او گفت:.

لبه غربی از آتش در نزدیکی جنگل آبشار منطقه سن برناردینو کانتی پر از پوشش گیاهی سنگین با توجه به Herrera. سمت شرقی همچنین دارای پوشش گیاهی سنگین اما رقیق می شود و سنگی و پوشیده از چمن و نزدیک به unincorporated جامعه Whitewater.

همانطور که از شنبه شب تنها سازه های از دست داده شده اند خانواده های تک خانه و دو outbuildings نزدیکی Avenida Miravilla در دره آلبالو.

هررا گفت: یک ارزیابی تیم دنبال خواهد شد و برای هر سازه های آسیب دیده که در آن آتش سوخته بودند.

"این خیلی داغ و خیلی شدید در برخی از این مناطق است که در میانهی شب mopped که آن را سخت برای رسیدن به یک ارزیابی" او گفت:.

تخلیه در طول یک بیماری همه گیر

اجباری تخلیه دستور داده شده است برای Cherry Valley ساکنان شمال Dutton خیابان شرق اوک گلن جاده و در جنوب شهرستان خط جاده با توجه به Riverside County Emergency بخش مدیریت.

همچنین کسانی که زندگی در شمال گیلمن خیابان در ممنوعیت بلوف منطقه و شمال دره آلبالو بلوار غرب کوهستانی چشمه خیابان و شرق Beaumont خیابان نیز دستور به تخلیه Herrera گفت.

همه در حال انجام تخلیه سفارشات در اثر باقی می ماند یکشنبه.

ساکنان غرب سیب زمینی دره منطقه به Raywood تخت در اوک گلن تحت یک تخلیه هشدار در حالی که ساکنان در بانینگ منطقه زندگی می کنند که در شمال Wilson Street, شرق خیابان غروب و غرب هاتاوی خیابان در حال تخلیه اجباری, سفارشات, مقامات گفت.

یک تخلیه هشدار به معنی تخلیه اجباری سفارشات می تواند با "کمی و یا بدون اطلاع" خبر داد.

ساکنان unincorporated جوامع بلوط گلن و جنگل آبشار تحت داوطلبانه تخلیه سفارشات از 5 p. m. روز شنبه.

6:30 p. m. روز شنبه یک تخلیه هشدار صادر شد برای ساکنان شمال Morongo جاده شرق میلارد دره جاده و غرب کانیون Whitewater جاده ها است.

این منطقه خاص است که در شمال بین 10 و بزرگراه 111 تبادل در لبه غربی از Coachella Valley در unincorporated جامعه Whitewater.

یک تخلیه مرکز راه اندازی شده است در بومانت دبیرستان 39139 Cherry Valley Blvd. در بومانت.

فروغ تهدید 2,586 خانه و مؤثر به عنوان بسیاری از 7,800 ساکنان با توجه به آمار منتشر شده شنبه شب.

مقامات گفت که در علاوه بر این به فروغ آنها همچنین متوجه حفاظت از آسمان از coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه تخلیه مرکز است که استفاده می شود به عنوان بیشتر از یک بررسی در نقطه به جای واقعی پناهگاه.

در شب جمعه 31 نفر را در بررسی و هفت خانواده ها قرار داده شد به اتاق های هتل به غرب از Beaumont و ممنوعیت در Moreno Valley و ردلندس مناطق با توجه به John Medina سرپناه سرپرست با صلیب سرخ آمریکا.

اکثر evacuees که چک در روز جمعه مدینه گفت: تا به حال به اتمام هتل در صبح و بررسی در در تخلیه مرکز به منظور امن یک اتاق اضافی برای شب.

این مرکز همچنین ارائه به صورت جداگانه پیچیده وعده های غذایی در برخی از موارد آنها را رها کردن در اتاق هتل درب — با توجه به COVID-19.

"اکثر مردم به دفع کردن برای خود" مدینه گفت: در حالی که ایستاده در تقریبا خالی ورزشگاه بعد از ظهر شنبه. مردم را به ماندن با دوستان و یا خانواده در نزدیکی او گفت: یا امن خود را در اتاق های هتل ها. "به طور متوسط حدود 10% از ما آسمان را با استفاده از منابع ما."

در صبح روز شنبه بورلی رس خارج از تخلیه مرکز و به یاد می آورد چهار سال پیش هنگامی که او مجبور به تخلیه خانه خود را در طول بوگارت آتش.

او گفت که اپل در آتش است و او نگران برای او اسب را به عنوان آنها به خوبی انجام نمی دود.

"ما رفت و به دریافت اسب از شب گذشته, اما آنها wont let me وجود دارد" گفت: خاک رس به عنوان سه, سگ, Coco, قابل اعتماد و Khaya خوردند از یک کاغذ کاسه سوپ.

او پسر لایحه بوهم از هانتینگتون بیچ بود و در خانه او مراجعه در شب جمعه. او وجود دارد به رها کردن سگ خود را Khaya قبل از تعطیلات خانواده.

"من فقط در آمد به دیدن من مامان شب گذشته – آن را شگفت انگیز زمان." بوهم گفت: روز شنبه. "ما قادر به دریافت آنها به ما کمی توجه کنید. ما تا به حال دوستان در بانینگ که در زمان ما ، ما شنیده از دوستان در ساعت 1 صبح که محله هنوز هم در تدبیر."

خاک رس و گفت: آنها قادر به ذخیره تصاویر و اسناد مالی و برخی از هنر به عنوان آنها تخلیه شده است.

داوطلبان بعد شنبه اطلاع رس او اسب در امان بودند.

آب و هوا یک عامل

آتش باعث شده است تا تعدادی از بسته شدن جاده در بانینگ. زیر تعطیل شد و هنوز هم در اثر زود یکشنبه:

  • عازم شمال در بلوط گلن جاده از باغ خیابان
  • عازم شمال بین المللی پارک/گیلاس خیابان در خیابان پل
  • عازم شمال خیابان سن تیمتئو در باغ خیابان
  • عازم شمال Winesap در Dutton, خیابان
  • عازم شمال بللفلور Ave. در دره آلبالو بلوار
  • عازم شمال کوهستانی چشمه در دره بلوط
  • عازم شمال غروب خیابان در غرب Wilson Street
  • عازم شمال بلوف سنت در پارتی دره جاده ها است.

با توجه به اپل, آتش, جنگل, مقامات اعلام کرد شنبه شب که آنها تا به حال بسته به سن Gorgonio بیابان تقریبا 96,000 هکتار منطقه شمال از آتش است. همچنین Pacific Crest Trail مسیر محبوب با کوهنورد بسته شد بین جنگل مرز و عقیق نشست.

علاوه بر سواحل جنوبی AQHD صادر دود مشاوره برای Coachella Valley که تمدید شده است به روز شنبه هشدار می داد ساکنان باقی می ماند در داخل خانه جلوگیری از فعالیت بدنی و استفاده از تهویه مطبوع و یا اجرای خود را تصفیه کننده هوا.

اپل آتش سوزی در میان تمدید موج گرما در سراسر امپراتوری درون مرزی و در Coachella Valley, که در آن درجه حرارت صدر در 111 درجه پنج شنبه در پالم اسپرینگز با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

پنج شنبه انتظار می رود که رو به آفتاب, با نزدیک به 99. آن را نیز شادی بخش با یک باد غرب از 15 به 25 مایل در ساعت با gusts به عنوان بالا که 35 مایل در ساعت با توجه به آب و خدمات.

"گرما همیشه باعث می شود تفاوت به عنوان نشانی از باد و رطوبت کم" گفت: گردان ارشد تیم آدامز از آناهایم آتش و نجات.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگاران ماریا Sestito و برایان Blueskye کمک به این گزارش. اخبار شهر خدمات نیز به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن "سلام" از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن