به روز رسانی: Coachella Valley فروشگاه های خرده فروشی, دوره های گلف در پالم اسپرینگز می تواند بازگشایی جمعه

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:20 PM EDT آوریل 8 سال 2020منظقه خرده فروشی است به رزومه در Coac

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

منظقه خرده فروشی است به رزومه در Coachella Valley امروز — با محدودیت و زمین گلف می تواند بازگشایی در پالم اسپرینگز پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه صادر شده وسیعترین شل شدن از اقامت خود را در خانه سفارش تا کنون اجازه می دهد برخی از خرده فروشان به بازگشایی اما باید به مشتریان در فروشگاه ها. Riverside County تایید در انتشار اخبار است که محدود منظقه خرده فروشی می تواند رزومه امروز با تاکید بر این که "شهرستان است نه قرار دادن محدودیت های اضافی تعیین می کند که کسب و کار ممکن است در عمل فرماندار بازگشایی فاز که از فردا شروع می شود."

شهرستان تصریح کرد که این شامل خوردن در رستوران ها و یا سالن های زیبایی, سازگار با فرماندار اعلام.

پالم اسپرینگز شورای شهر نیز گفت: اواخر پنج شنبه شب که فعالیت های تفریحی مانند گلف و تنیس و pickleball اجازه خواهد داشت به سر.

اما قبل از گلف بازگشایی اپراتورها باید به کارکنان شهرستان یک برنامه نوشته شده است که نشان می دهد توانایی برای اطمینان از انطباق با سفارش از جمله چگونه این دوره را به حفاظت از کارکنان و مهمانان همسایه از پتانسیل گسترش ویروس.

اعضای شورا گفت: زمین گلف به طور بالقوه می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه اگر کارکنان شهرستان تصویب طرح. Pickleball و تنیس می تواند به طور بالقوه بازگشایی دوشنبه.

این شورا همچنین پشتیبانی Riverside County اخیر راهنمایی در استفاده ایمن از استخرهای شنا و چشمه های معدنی در مجتمع های آپارتمانی و استخر توسط مالکان' انجمن.

"قادر بودن به بازی تنیس یا شنا کردن سود واقعی برای مردم, برای سلامت روان خود را به عنوان" شهردار جف Kors گفت.

دوره های گلف در پالم اسپرینگز بسته شد که از روز شنبه با وجود راهنمایی از شهرستان ریورساید وزارت بهداشت گفت: دوره های گلف می تواند بازگشایی با محدودیت در ماه آوریل است.

شورای شهر تصمیم می آید دو هفته پس از آنها حمایت در تهیه یک گزارش بهداشت و در آینده با یک برنامه ریزی اجتماعی چگونه فاصله خواهد اجرا شود اگر این فعالیت ها از سر گرفته شد.

اعضای شورای لیزا میدلتون و فضل جلب منصوب شد و در ماه آوریل به یک ad hoc فرعی متهم با بررسی امکان دوباره باز کردن امکانات تفریحی و تصمیم گرفت چه اقدامات احتیاطی باید در محل.

کمیته فرعی بعد توصیه می شود که متعلق به شهرستان و خصوصی دوره های گلف و همچنین تنیس و pickleball دادگاه می تواند مجاز به بازگشایی ارائه شده است که دستورالعمل های دقیق در محل هستند با توجه به یک گزارش کارکنان.

در این نشست بیش از یک دوجین از ساکنان به نام با ابراز پشتیبانی از بازگشایی زمین گلف, زمین تنیس و pickleball دادگاه. چند گفت: آنها نگران بازگشایی و تاثیر بالقوه برای سلامت عمومی است.

پس از بحث در پنجشنبه اعضای شورای توافق رزرو مورد نیاز خواهد بود برای pickleball و زمین تنیس استفاده کنید. آنها همچنین توافق کردند که دادگاه باید در ابتدا محدود به ساکنان شهر است.

در طول فرایند رزرو شهرستان می تواند تعیین کند که آیا مردم درخواست دادگاه دسترسی ساکنان شهر مدیر David آماده گفت.

دوره های گلف را نمی خواهد در معرض شرایط اقامت.

شهرستان, کارکنان, گزارش مفصل 14 جداگانه اقداماتی است که باید برای این دو شهر متعلق به دوره به بازگشایی در Tahquitz Creek Golf Resort از جمله امکان بازی به صورت تنها تمام وقت یا پاره وقت ساکنان شهر و پس از توصیه های "پارک و بازی: ساخت خود را در گلف فاصله اجتماعی آماده" برنامه ملی گلف صاحبان انجمن.

اعضای شورا گفت: خوب است با گلف پرچم و پشتیبانی از تفریحات کاربران نگه داشتن پوشش صورت در دست در مورد آنها در عرض 6 پا از فرد دیگری.

اعضای شورا نیز با حمایت از پیشنهاد گلف pickleball و تنیس قوانین مندرج در این گزارش کارکنان.

کارکنان شهرستان به کار خواهد کرد با اپراتور Tahquitz Creek Golf Resort برای تعیین اگر هر دو دوره نیاز به باز پس از یک اقامت ابراز نگرانی بیش از یک دوره نزدیکی به مناطق مسکونی.

به عنوان برای شهر متعلق به تنیس و pickleball دادگاه شورای شهر پشتیبانی می کند نیاز به اجتماعی فاصله از 6 فوت و اجازه می دهد تنها تک بازی نه دو برابر. برنامه ای که در سایت تنیس اپراتور رها شده بودند پس از نگرانی مطرح شد بیش از کارکنان مشغول به کار در خارج در گرما.

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County مقامات بهداشت روز شنبه گزارش 84 جدید COVID-19 موارد و شش ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. که باعث می شود در مجموع از 4,756 موارد و 192 افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد. این بود که دقیقا دو سال پیش در مارس 7 که شهرستان گزارش اولین مورد است.

Riverside County تایید کرده است در مورد 192 مورد در هر 100,000 نفر است. شهرستان پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,629 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ.

در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان باید اداره 63,399 آزمون. ایالت با 809,036 تست های انجام شده اردیبهشت 6, تست است در مورد 2,048 آزمون در هر 100000 نفر به تاریخ.

مقامات شهرستان در روز پنج شنبه گزارش هشت مورد جدید و اضافی مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها که 778 موارد مثبت و 32 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 105 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 150 نفر و 3 و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 47 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 14 مورد و مرگ و میر 0
 • Indio: 147 موارد و مرگ و میر 5
 • La Quinta: 78 نفر و 4 و میر
 • نخل کویر: 106 نفر و 7 و میر
 • پالم اسپرینگز: 103 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 28 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 33 نفر و مرگ و میر 1; North Shore: 9 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 18 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 7 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 3 موارد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 60,614 موارد مثبت و 2,504 مرگ و میر ناشی از اطلاعات منتشر شده در روز پنج شنبه.

کلیسای جامع شهرستان, La Quinta و رانچو مایراج تا به حال به همان تعداد از موارد از روز قبل. کویر چشمه های آب گرم و Indio هر دو مورد جدید و Coachella, Indian Wells پالم اسپرینگز و نخل صحرا همه گزارش یک مورد جدید. نخل کویر گزارش اضافی مرگ است.

San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی در روز پنج شنبه گزارش داد که تعداد کل تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 2,562.

که به معنی این شهرستان گزارش 117 coronavirus موارد برای هر 100,000 ساکنان با تعدادی از موارد دو برابر به میزان 11.9 روز. این شهرستان همچنین اعلام کرد که شمار کشته شدگان افزایش یافته بود به 108 تا چهار پس از چهارشنبه.

San Bernardino County, مقامات گفت: 26,006 بیماران آزمایش شده اند که 9.6 درصد تست مثبت برای کوروناویروس. این شهرستان دارای گزارش های متعدد شیوع بیماری در تنظیمات بهداشت و درمان و همچنین سازمان زندانها برای مردان در چین که در آن 82 زندانیان و یکی فوت کرده اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن