نخل کویر نیاز به ماسک توان در مواد غذایی, فروشگاه های مواد مخدر

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:03 AM EDT مارس 15 سال 2020نخل کویر, پیوستن ترین Coachella Valle

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

نخل کویر, پیوستن ترین Coachella Valley شهرستانها در نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در هنگام خرید در فروشگاه های مواد غذایی, هر چند این تصمیم به اتفاق آرا نیست و گاهی اوقات به دنبال یک زمان 40 دقیقه بحث و گفتگو.

این شورا رای 3-2 در یک فرمان اجرایی نیاز است که صورت پوشش توان در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر. که شبیه به یک لا کوئینتا به تصویب رسید و روز دوشنبه نیز "به شدت" که به صورت پوشش و فیزیکی فاصله لازم در تمام فروشگاه های دیگر و کسب و کار.

سفارش تصویب شده توسط شورای شهرستان در روز پنج شنبه می آید, پس از Riverside County هیئت ناظران هفته گذشته رای به طور مستقیم با سلامت عمومی افسر به لغو و اصلاح چندین بهداشت عمومی سفارشات. که با رای ماسک بودند دیگر مورد نیاز است اما به شدت توصیه می شود در این شهرستان است.

از آن پس بسیاری از شهرستانها در سراسر دره را صادر سفارشات خود را که نیاز به ماسک همچنان لازم است در فروشگاه های مواد غذایی و کسب و کارهای دیگر در حالی که دیگران نیز نیاز به آنها فرسوده است.

شهردار Gina Nestande و Councilmember سوزان ماری وبر مخالف هر گونه نیاز به پوشیدن ماسک.

Nestande معتقد است که شهر باید مطابق با شهرستان است که در خط با دولت "به شدت توصیه" آنها پوشیده شده است که در.

"من فکر می کنم هیئت منصفه هنوز در مورد چگونه مفید پوشش صورت در حال," او گفت:, و اضافه کرد که فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک و یک سفارش از شهرستان لازم نیست.

"من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم با توافق یک چیز و رژیم صهیونیستی است. (گاوین) Newsom گفتن است ما را به انجام, اما او به شدت نشان می دهد پوشیدن ماسک صورت, اما نه ساخت آن را اجباری به این دلیل که علم فقط وجود ندارد" برای حمایت از آنها در متوقف کردن گسترش ویروس Nestande گفت.

او در نهایت ساخته شده یک حرکت است که این شهر به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و county, اما آن را در یک درگذشت 2-3 رای با وبر رای گیری با Nestande.

وبر گفت: مردم به اندازه کافی هوشمند به می دانم که اگر آنها باید پوشش چهره خود را زمانی که در مکان و در یک فروشگاه و مردم نمی نیاز به سطح دیگری از دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.

"ما در حال حاضر شهرستان به ما می گوید چه باید بکنید," او گفت:, و اضافه کرد که زمانی که در او قرار می دهد بر روی یک ماسک برای محافظت از خودش.

"من یک فرد بزرگسال می تواند خود من تصمیم به پوشیدن ماسک. من نمی نیاز به سطح دیگری از دخالت دولت به دستور و یا به من بگویید که من را مجبور به پوشیدن ماسک در برخی از کسب و کار" وبر گفت.

شهردار Pro Tem کاتلین کلی و Councilmembers Sabby Jonathan و Jan بیلبائو گفت: آنها نیاز به عنوان یک ابزار برای کمک به مردم احساس اعتماد به نفس و امن خرید به عنوان کسب و کار شده اند که توقیف پس از 20 مارس شروع به بازگشایی شده است.

بیلبائو می خواستم به گسترش اختیارات به همه کسب و کار, اما که نبود پشتیبانی شده توسط دیگران است.

بکی رابینز از کلیسای جامع شهر ارسال یک ایمیل به عنوان خوانده شده به رکورد پنج شنبه توسط موقت شهرستان کارمند فضل Rocha اصرار شورا به تصویب یک فرمان نیاز به ماسک.

"من زندگی می کنند در کلیسای جامع شهر اما من مغازه در پالم دزرت لطفا با تصویب یک فرمان نیاز به پوشش صورت در تمام فروشگاه ها... من و بسیاری از مردم من می دانم که نمی خواهد وارد هر گونه ایجاد می کند که نیاز به ماسک" رابینز نوشت.

یکی از دلایل این ویروس بیشتر مشکل از شایع آنفولانزا است که مردم می توانید آن را حمل و آن را به دیگران اغلب برای پنج روز قبل از آنها هر گونه علائم خود کلی گفت.

"یکی از راه های این ویروس است که از طریق قطرات که ظهور (از دهان ما) زمانی که ما صحبت می کنند زمانی که ما بخوان که ما خودمان بیان" او گفت:. "پس کل هدف از این ماسک برای جلوگیری از کسی که هنوز نمی داند آنها حامل."

به همین دلیل از مردم می خواهم اطمینان است که پوشش صورت اجباری هستند تا زمانی که آنها را به یک کسب و کار ضروری مانند مواد غذایی و دارو ذخیره آنها می توانند احساس امنیت آنها به خطر انداختن سلامت خود را, او گفت:.

کلی ساخته شده حرکت به اتخاذ اضطراری سفارش نیاز به ماسک در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر و به شدت توصیه آنها می توان در کسب و کارهای دیگر و فروشگاه ها و فیزیکی فاصله مورد نیاز باشد. این منظور نیز نیاز خواهد داشت که کسب و کار پست نشانه هایی مبنی بر این که آیا آنها نیاز به ماسک.

"این نیست که در مورد گرفتن به هر کسی زندگی شخصی. این است که در مورد مردم احساس امنیت و اعتماد به نفس دوباره به نخل کویر و ما برای کمک به کسب و کار موفق – و این که هدف ما" بیلبائو گفت: در seconding کلی حرکت است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب