2 شهرداران نقد Riverside County حکومت نظامی به عنوان گیج کننده و یک تجاوز در حقوق

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:24 PM EDT Jun 2, 2020دو Coachella Valley شهرداران در حال انتقاد

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

دو Coachella Valley شهرداران در حال انتقاد از 12 ساعت منع رفت و آمد اجرا دوشنبه توسط Riverside County, گفت: آن را گیج کننده و یک تجاوز در حق مردم برای آزادی بیان و مونتاژ.

حکومت نظامی آغاز شد که در 6 p. m. روز شنبه صادر شد در تلاش برای حفظ نظم عمومی و ایمنی در میان ناآرامی در بخشهایی از جنوب کالیفرنیا پس از مرگ جورج Floyd county, مقامات گفت.

"منع رفت و آمد در پاسخ به مناطق مختلف از شورش و غارت در جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده تظاهرات مجموعه رخ می دهد امروز در شهرستان ریورساید" این شهرستان گفت: روز شنبه در وب سایت خود را.

"ما می خواهیم جامعه قادر به مسالمت آمیز جمع آوری و ورزش اول خود را اصلاح حقوق" شهرستان اجرایی جورج جانسون گفت: در روز دوشنبه. "ما همچنین باید اقدام به حفاظت از جامعه ما از تهدید به شورش و هرج و مرج است. اگر شما برنامه ریزی برای بازدید از اعتراض امروز ما مصرانه از شما برای انجام این کار مسالمت آمیز و بازگشت به خانه در زمان حکومت نظامی."

شهرستانها در سراسر کالیفرنیا از جمله لس آنجلس سانتا مونیکا و بورلی هیلز حال اجرا اقدامات مشابه است. اما Riverside County منظور اجازه برای چند استثنا. که نگرانی برای پالم اسپرینگز شهردار جف Kors.

"من نگران این شهرستان را منع رفت و آمد در آن در نبود یک حکومت نظامی," Kors گفت. "این اجازه به مردم در زندگی عادی خود و این افراد مجاز به رفتن با دوستان به رستوران."

که به طول انجامید تا 6 صبح سه شنبه اعلام کرد آن را غیر قانونی برای ساکنان به جز "ضروری کارگران" و کسانی که رفتن به "ضروری کسب و کار" را در خیابان های عمومی در کوچه و یا در پارک ها در طول حکومت نظامی.

معافیت قرار داده بودند در محل های عمومی ایمنی پرسنل رسانه ها و ساکنان نیاز به خروج از خانه برای کار ضروری و یا کسب و کار در میان دیگران.

Kors گفت: مقررات منع رفت و آمد باعث سردرگمی است. در این شهر گفته بود که در شخص ناهارخوری اجازه داده نمی شد در رستوران ها تنها به بعد یاد بگیرند که در آن بود.

او همچنین گفت که او نگران بود که دستور صادر شد "منع تظاهرات تحت پوشش گسترده بر اساس مقررات منع رفت و آمد."

در یک صدای جیر جیر, Coachella شهردار استیون هرناندز همچنین با انتقاد از سفارش. او گفت که او نگران بود که آن را نشان داد که برخی از مردم نظر مردم رنگ به عنوان "خشونت" و "خطرناک" و می ترسید.

"حق 2 اعتراض برای #پل است که به عنوان اساسی به عنوان BostonTeaParty n حقوق به دست آورده قبل از میلاد از شجاع مردم ایستاده تا 2 بی عدالتی سیستم," او نوشت: با اشاره به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

پس از سفارش صادر شد, Kors گفت: او رسیده به شهرستان سرپرست V. مانوئل پرز و ابراز نگرانی در مورد عبارت از نظم است. او همچنین گفت: دستورات مورد نیاز به "اجرا به طور مساوی و نوشته شده است در راه است که نمی شود هدف یک نوع بیان است."

هنوز معلوم نیست که آیا دیگر مقررات منع رفت و آمد را به اجرا در آینده نزدیک. یکی دیگر از اعتراض برای پالم اسپرینگز در صبح روز شنبه.

اعتراض: اعتراض در پالم دزرت تساوی 500; Riverside County اعلام حکومت نظامی

ریورساید: اعتراض در کنار رودخانه شروع می شود, صلح آمیز, تبدیل مقابله

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب