مرکزی West End 'Streateries' گسترش فضای باز ناهار خوری شروع امشب

مابل SUEN رستوران در پایان غرب مرکزی در حال گسترش خود را در فضای باز ناهار خوری به خیابان ها در تلاش برا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399
Restaurants in the Central West End are expanding their outdoor dining into the streets in an effort to provide safe dining spaces. - MABEL SUEN
  • مابل SUEN
  • رستوران در پایان غرب مرکزی در حال گسترش خود را در فضای باز ناهار خوری به خیابان ها در تلاش برای ارائه امن فضای ناهار خوری.

آغاز این آخر هفته شام در پایان غرب مرکزی را گسترش گزینه های برای لذت بردن از غذا و نوشیدنی خارج از منزل که در محله خود را راه اندازی جدید Streatery برنامه.

ابتکار — یک تلاش گروهی از پایان غرب مرکزی جامعه کسب و کار بهبود منطقه مرکزی غرب پایان کسب و کار و شهر سنت لوئیس مقامات — تعطیل خواهد شد بخش هایی از اقلیدس خیابان به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه اجازه می دهد رستوران ها برای استفاده از آن بخش از شاهراه برای گسترش پاسیو صندلی. در انجام این کار, کسب و کار قادر خواهد بود برای افزایش مقدار از گزینه های ناهار خوری به طوری که کاربران باید فضای امن برای خوردن و نوشیدن به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به شاتر اتاق ناهار خوری در سراسر منطقه است.

"ما کسب و کارهای کوچک نیروی حیاتی از مرکزی در غرب پایان می گوید:" کیت Haher مدیر اجرایی CWE جامعه کسب و کار بهبود منطقه در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام برنامه. "و با تشکر از این برنامه بسیاری از آنها قادر خواهید بود با خیال راحت به صندلی مشتریان بیشتر است."

از اواسط ماه مارس COVID-19 بحران wreaked ویران در صنعت مهمان نوازی به عنوان رستوران و نوار صاحبان مبارزه به تعادل نیازهای کسب و کار خود را با نگرانی های بهداشتی. هر چند این شهر آرام قبلی محدودیتی برای داخل سالن ناهارخوری بسیاری از مشتریان و صاحبان کسب و کار باقی می ماند مردد به بازگشت به داخل به عنوان مواردی از این ویروس در ادامه به افزایش است.

Streateries که ظهور در سراسر کشور دیده می شود به عنوان یک پتانسیل در پاسخ به رستوران' مشکل چگونه به صندلی بیشتر مهمانان — و در نتیجه شناور باقی می ماند — در حالی که به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

"ما می دانیم رستوران در خاص رنج می برد در طول خاموش کردن و ما می خواهیم به آنها را به بهترین شانس ممکن است از بازمانده COVID-19 همه گیر در حالی که ارائه یک محل برای بازدید کنندگان به CWE این تابستان" Haher می گوید.

این CWE را Streatery برنامه راه اندازی امشب و اجرا خواهد شد و روزهای جمعه و شنبه از 5-10 p. m. شام را بررسی در شرکت رستوران خود را انتخاب و نشسته درآمده است. ماسک مورد نیاز در هنگام غذا خوردن و اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود از همه درگیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله یک لیست از رستوران های شرکت کننده و جزئیات بیشتر در مورد بخش هایی از اقلیدس خیابان که تعطیل خواهد شد برای Streateries بازدید cwescene.com/alfrescodining.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن