جدید هواپیماهای بدون سرنشین فیلم روباه تئاتر است Hauntingly زیبا

برای بزرگنمایی کلیک کنید تئاتر مردم علاقه کرد و گفت که نشان می دهد باید در اما هنگامی که وجود دارد یک جهانی

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Pretty. - SCREEN GRAB FROM THIS VIDEO

تئاتر مردم علاقه کرد و گفت که نشان می دهد باید در اما هنگامی که وجود دارد یک جهانی همه گیر و حتی نشان می دهد باید برای کمی مکث.

درست مانند هر دیگر مکان تفریحی در شهر روباه تئاتر شده است تعطیل هفته به انتظار ویرانگر coronavirus. اما حتی بدون یک نمایش روی صحنه روباه چیزی است که برای دیدن همه خود را در آن.

ساخته شده در سیامی سبک بیزانسی در سال 1929 داخلی در افسانه فاکس نفس مفصل و مجلل است. هر اینچ از پنج داستان تئاتر واقعا توسط افسانه از سقف مزین به تجمل صندلی.

و در حال حاضر شما می توانید آن را برای خودتان ببینید حتی بدون ترک خانه خود را. تئاتر جدید منتشر کرده است هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از داخل خالی محل و تصویری گرفتار بینندگان در سراسر St. Louis.

هواپیماهای بدون سرنشین تور اخیرا ارسال شده به یوتیوب و آن را شامل این heartwarming عنوان:

"در طول این نامشخص بار تلاش ما هم ایستاده در حالی که ماندن از هم جدا. افسانه روباه است که هنوز هم در اینجا و ما از دست شما. اقامت قوی و ایمن ماندن. تا دیدار دوباره...این #OnlyIntermission."

خوب نیست که دوست داشتنی ، اگر خوش شانس باشیم کل این قفل کردن زمان واقعا تنها تنفس: زمانی که همه ما به یک میان وعده و یک لیوان شراب تا لذت رزومه.

شما می توانید ویدئو زیر را تماشا کنید — ما مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره که نشان می دهد از سر گرفته است.


ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن