کلیسای جامع شهر بسته $5.2 M کسری بودجه کاهش امنیت عمومی کاهش اما اخراج هنوز هم در

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:06 PM EDT Jun 22, 2020رهبران کلیسای جامع شهر رای دادند و به اتف

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

رهبران کلیسای جامع شهر رای دادند و به اتفاق آرا روز شنبه به استفاده از منابع برای کمک به یک $5.2 میلیون کسری در شهر فعلی و آتی سال مالی بودجه.

هر چند این تصمیم موجب صرفه جویی در پنج آتش نشان و سه اداره پلیس در نقاط کارکنان شهرستان در ابتدا گفت را باید قطع به صرفه جویی در هزینه های آن صرفه جویی در 11 شهرستان دیگر از کارگران که به احتمال زیاد خواهد شد یاد بگیرند که آنها در حال گذاشته شدن به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر دوشنبه, مقامات گفت.

از جمله در کاهش سه اداری اداره پلیس مواضع و همچنین به عنوان یک فرمانده پولیس موقعیت که منجمد خواهد شد و پس از آن زمان مستاجر بازنشسته این سال است.

کلیسای جامع شهر شده بود رو به یک $2.8 میلیون شکاف در آن زمان بودجه و پیش بینی 2.4 میلیون دلار کسری در آینده آن 2020-21 بودجه مالی سال هم که ناشی از کاهش در پیش بینی درآمد نسبت به اقتصادی shutdown دستور دولت برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بودجه جدید می رود که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه در حال حاضر مجموع $41 میلیون و شامل حدود 16 میلیون دلار در ذخایر.

"آن را احساس نمی کند خوب واقعی در واقع تکمیل کل این فرآیند به دلیل آن را شامل ما به عنوان برنامه ریزی شده از قبل تغییرات به مردمی زندگی" شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا گفت: پس روز دوشنبه رای دادن. "اما ما همه ما می توانیم برای کسانی که مبتلا هستند به آنها کمک کند با منابع مناسب است که ما به اینترنت دسترسی دارند."

پس از یادگیری است که آتش نشانان در بلوک سفت, آتش, رئیس بلیک Goetz هشدار شهرستان رهبران جلوتر از روز دوشنبه رای است که هر گونه کاهش به فعال وظیفه مواضع را تحت تاثیر منفی قرار گروه پاسخ به تماس برای کمک.

او گفت که در یک دوره 24 ساعته بخش دریافت حدود 16 تماس برای کمک, که عمدتا شامل نجات و اورژانس خدمات پزشکی.

"کاهش در خدمات (خواهد بود) خیلی شدید" گوتز گفت.

بیشتر: کلیسای جامع شهر می پیوندد شهرهای دیگر در نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها هستند و مصرف اقتصادی بازدید با توجه به کوروناویروس. در اینجا این است که چگونه رهبران شهر برنامه ریزی برای جبران

دیگر اقدامات صرفه جویی در هزینه های تایید شده به عنوان بخشی از روز دوشنبه رای شامل 10% کاهش به شهر مدیریت حقوق و دستمزد و کاهش 10 ٪ به اعضای شورای حقوق.

کاهش در شورای حقوق صرفه جویی خواهد شد در مورد $6,500 سالانه شورای Ray گرگوری گفت.

علاوه بر 50.000 دلار اختصاص داده شده برای پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم حذف خواهد شد در حالی که یک $25,000 تخصیص بودجه خواهد بود منتقل شده از این شهر اتاق بازرگانی به Coachella Valley مشارکت اقتصادی.

این شهر CVEP سهم در اصل قرار بود برای قطع شود اما به گفته مقامات کلیسای جامع شهر نیاز به شرکت در بلند مدت منافع اقتصادی.

ممکن است به کاهش امنیت عمومی نیز نشسته بود به خوبی با کلیسای جامع ساکنان شهر که تاکید به اعضای شورای نیاز به حفظ امنیت عمومی خدمات. رهبران شهر موافقت.

"شما نمی توانید فقط با قرار دادن یک قیمت بر زندگی" عضو شورای علامت Carnevale گفت: در جلسه روز دوشنبه.

"وجود دارد رفتن به تغییراتی که مأیوس کننده به خصوص با این بیماری همه گیر."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب