کلینیک های مربیلا ولی را ببینید افت در COVID -19 قرار ملاقات تست به عنوان نتایج تاخیر

ماریا استیتو و نیکول هایدنپالم اسپرینگز کویر سان منتشر شده در 8:00 صبح EDT اوت 17, 2020منطقه بهداشت و درمان صح

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

منطقه بهداشت و درمان صحرا شاهد کاهش در تست COVID-19 در سه گروه درمانگاه بهداشت و درمان آن را فراهم کرده است بودجه در دره Coachella، آینه کاهش مشابه در هر دو سطح شهرستان و دولت است که مقامات نسبت به تاخیر در زمان چرخش برای نتایج.

دکتر کنرادو بارزاگا، مدیر عامل بخش بهداشت و درمان صحرا و بنیاد، در جلسه زوم روز جمعه گفت: «یکی از بزرگترین چالش هایی که ما با این همه گیر مواجه هستیم این است که چگونه به آرامی داده ها برمی گردد.

منطقه بهداشت و درمان صحرا هزینه COVID-19 تست تشخیصی برای بورگو بهداشت، که دارای هشت درمانگاه در دره Coachella؛ پروژه ایدز صحرا در نخل اسپرینگز؛ و کلینیکاس د سالود دل پوبلو که سه کلینیک مراقبت اولیه دره دارد.

حدود یک ماه پیش، پروژه ایدز صحرا در حال آزمایش حدود ۶۰ نفر در روز بود؛ اکنون این عدد بین ۱۵ تا ۲۵ عدد است، به گفته دکتر کریستوفر فولتز که متخصص در پزشکی داخلی و بیماری های عفونی در DAP است. در حالی که در گذشته تاخیر وجود داشت، DAP در حال حاضر در حال دیدن زمان های چرخش نسبتا سریع از دو تا سه روز برای نتایج آزمون.

به عنوان تقاضا برای COVID-19 تست رشد کرده است، نتایج در دره Coachella در حال گرفتن تا 10 روز کسب و کار، یک بررسی یکشنبه صحرا از سایت های آزمون محلی نشان داد. مدیر عملیات دره مربیلا بورگو سلامت، Irma گارسیا، گفت: زمان چرخش آهسته به دلیل تقاضای بالا و توانایی محدود فروشندگان برای پردازش نتایج آزمایشگاه است.

بیشتر: COVID-19 زمان انتظار آزمون: سایت های تست مربیلا دره در مقایسه با

دکتر گلوریا گراهام از کلینیکاس د سالود دل پوبلو گفت: «وقتی ما به زمان چرخش 10 تا 14 روزه می رسیدیم، قطعاً کاهشی در درخواست های آزمایش وجود داشت» و در آن مرحله، امتحان نوعی بود - تا حقیقت را به شما بگویم - بی فایده است."

گراهام گفت که بر اساس صحبت های او با بیمارانی که آزمایش مثبت کرده بودند، بسیاری از افراد بین زمان آزمایش و دریافت نتایج شان چهارگوش نمی شوند - و در موقت ممکن است همچنان ویروس را به اعضای خانواده و جامعه گسترش دهند.

گراهام گفت: «آنها توسط اعضای خانواده شان احاطه شده بودند. شما می توانید بچه ها را در پس زمینه بشنوید و آنها فقط سرفه دور.

بعضی ها تا وقتی نتیجه مثبت نگیرید، این کار را جدی نمی کنند."

در حال حاضر نتایج بین دو تا سه روز در پروژه ایدز صحرا برمی گرده. "اگر نتایج بیش از 48-72 ساعت طول می کشد، آن را اساسا بی فایده می شود، "Foltz، از پروژه ایدز صحرا، گفت: ". "ما هميشه پشت سر هم مي ريم"

برای کاهش زمان چرخش، این ناحیه در لیست انتظار برای سه دستگاه سریع ID قرار دارد که نتایج را در عرض ۱۵ دقیقه ارائه می دهد. در حالی که نگرانی در مورد دقت وجود دارد، ماشین آلات بهتر در حال حاضر و می شود "تعویض بازی،" مقامات گفت: در طول نشست منطقه.

بین ۱ مارس تا ۱۰ اوت، بنیاد بهداشت بورگو در مجموع ۸۱۳۰ نفر را آزمایش کرد، پروژه ایدز صحرا ۱۹۵۳ و کلینیکاس د سالود دل پوبلو ۷۰۷ را آزمایش کردند. بورگو بالاترین میزان مثبت بودن را در ۱۹٪ داشت. کلینیکها نرخ مثبت 16% داشتند و پروژه ایدز صحرایی 8% مثبت بود. در مجموع، 1784 تست با میانگین مثبت 17% مثبت شد.

بهداشت بورگو دارای مکان در چشمه های آب گرم کویر، شهر کلیسای جامع، حرارتی و پالم اسپرینگز است. Clinicas de Salud del Pueblo has clinics in Blythe, Coachella and Mecca.

تست های آنتی بادی: مربیلا دره دور از COVID-19 ایمنی هرد

تست آنتی بادی در سه سایت در 7٪ مثبت نرخ, به گفته Barzaga. یک آزمایش آنتی بادی با آزمایش تشخیصی متفاوت است چرا که تأیید می کند اگر یک بیمار تا به حال ویروس داشته باشد، نه اگر در حال حاضر این کار را انجام دهد. این به رهبران جامعه کمک می کند تا بفهمند که ویروس از زمان شروع همه گیر چقدر گسترش داشته و اگر منطقه در حال نزدیک شدن به مصونیت های جله است، که از آن دور است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب