آنچه ما در مورد جو بایدن ممکن است معاون ریاست جمهوری میدارد

جو بایدن است که به دنبال یک همسر در حال اجرا داشتن به طور موثر مسجل نامزدی حزب دموکرات پس از سن. برنی ساندرز م

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

جو بایدن است که به دنبال یک همسر در حال اجرا داشتن به طور موثر مسجل نامزدی حزب دموکرات پس از سن. برنی ساندرز مسابقه خارج شد.

بایدن اطلاع اهداکنندگان در ماه گذشته او در حال حرکت به جلو با روند حتی قبل از ساندرز به حال کاهش یافته است با توجه به یک گزارش. او دارای یک لیست طولانی از نامزدهای احتمالی او در روند بالابر بالابر.

"شما باید برای شروع در حال حاضر تصمیم گیری که شما در حال رفتن به چک های پس زمینه انجام می شود به عنوان پتانسیل معاون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و زمان آن طول می کشد" بایدن گفت: در طول یک مارس دهنده تماس بگیرید. "این نوع از مغرور اما گاهی اوقات در اواسط ماه ما قصد داریم به اعلام کمیته ای که برای رفتن به سرپرستي معاون ریاست جمهوری انتخاب روند."

بایدن در حال حاضر ساخته شده یک تعهد است که باریک در این زمینه قابل ملاحظه: او اعلام کرد در طول ماه مارس بحث است که او می خواهم انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. این یک smart سیاسی حرکت می کند; رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بطور قابل توجهی کمتر محبوب تر از او با مردان ؛ مارس نظرسنجی سی ان ان نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در میان زنان با 30 امتیاز. زنان مستقل رای دهندگان کمک سوق دموکرات و تاریخی تعداد زنان نامزدها به اکثریت در مجلس نمایندگان در سال 2018 است. آنها می تواند همین کار را برای بایدن در سال 2020 است.

بایدن همچنین می خواهد یک همسر در حال اجرا ایدئولوژیک هم تراز با او و کسی که او به خوبی می تواند کار با. برخی از مشاوران او از جمله خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-SC) و عموم هل دادن بایدن برای انتخاب یک رنگ.

بایدن به خوبی می داند چه پروسه بررسی مستلزم; او رفت و از طریق آن قبل از گذراندن هشت سال به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور.

"جو بایدن آشنا با فرآیند انتخاب یک معاون ریاست جمهوری نامزد شده و در پایان مقابل این روند در سال 2008" یک بایدن کمپین رسمی گفت: Vox. "کمپین ما اجرا خواهد شد شدید پروسه بررسی."

انتخاب یک معاون نامزد ریاست جمهوری است که به ویژه مهم برای بایدن. در 77 سال (و 78 هنگامی که او را فرض دفتر) او خواهد بود قدیمی ترین نتانیاهو نخست رئیس جمهور تا کنون انتخاب شده. بایدن بوده است روشن او می خواهد کسی بطور قابل توجهی کوچکتر و آماده برای به عهده گرفتن وظایف ریاست جمهوری باید مشکلات بهداشتی و یا دیگر شرایط پیش بینی نشده بوجود می آیند. او در حال حاضر به دنبال مشاوره در این جبهه از اوباما.

"مهم ترین چیز — و من در واقع صحبت به باراک در مورد این — مهم ترین چیزی است که وجود دارد به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است می شود."

وجود یک حاکم ایده که یک معاون نامزد ریاست جمهوری می تواند "تحویل" دولت خانه خود را برای حزب است که می تواند به همین دلیل تعداد زیادی از مردم در بایدن لیست تگرگ از ایالات غرب میانه. اما داده ها در حمایت از این ایده بسیار باریک با توجه به دو علوم سیاسی اساتید — کریس Devine از دانشگاه دیتون و کایل Kopko از Elizabethtown کالج شده اند که مطالعه آن برای سال.

"ما بسیار شک و تردید از خانه-دولت استفاده بیش از حد" Kopko گفت: Vox در مصاحبه اخیر است. "شما باید به یک مقدار زیادی از مفروضات است که کسی را برای رفتن به احساس می کنم به شدت در مورد دولت خانه خود را که به نادیده گرفتن هر حزبی predispositions."

Kopko و Devine تحليل انتخابات و رای دهندگان داده ها رفتن بیش از 100 سال و معاون نامزد ریاست جمهوری معمولا تنها تفاوت به نتیجه یک انتخابات عمومی که آنها هم بسیار محبوب و یا بسیار پلاریزه.

وال استریت ژورنال در سال 2016 نیز تجزیه و تحلیل سال از انتخابات داده و نشان داد که حتی زمانی که معاون ریاست جمهوری انتخاب شد بازدید مطلوب توسط رای دهندگان در خود حزب اکثریت رای دهندگان در نهایت گفت: این معاونت انتخاب کنید در نهایت تا به حال هیچ تاثیر قابل اندازه گیری بر رای خود را برای رئیس جمهور.

ارزش واقعی اضافه کردن یک معاون نامزد ریاست جمهوری را به انجام بیشتر با آنچه انتخاب می گوید: در مورد نامزد ریاست جمهوری و قضاوت خود را. معاون ریاست جمهوری انتخاب می فرستد یک سیگنال اولیه در مورد آنچه که یک دولت آینده ممکن است مانند نگاه.

"این فراهم می کند برخی از اطلاعات به رای دهندگان در مورد اینکه چگونه این فرد را عمل به عنوان یک رئیس جمهور چه او ایستاده چه در حال رفتن به اولویت در دفتر" گفت: Devine.

این واقعیت است که بایدن تنها با توجه به نامزدهای خود را برای در حال اجرا همسر می گوید بیشتر در مورد که در آن حزب دموکرات است که در از آن را مورد بایدن شخصی اعتقادات Devine و Kopko گفت.

"تا به این نقطه آن را به عنوان دیده می شود چیدن یک زن می تواند یک حرکت جسورانه غیر متعارف حرکت یک سیگنال قوی" گفت: Devine. "در این مرحله من فکر می کنم این اسکریپت این است که بدبختانه تا حدودی و این امر می تواند اندکی به همه نر بلیط."

سوال واقعی در حال حاضر این است که آیا بایدن را انتخاب کنید از رنگ مانند بهداشت ، کامالا هریس و یا استیسی آبرامز, مترقی مانند بهداشت ، الیزابت وارن و یا یک شکل از میانه مانند بهداشت ، ctq و یا رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

بایدن لیست هنوز هم خیلی طولانی; او به تازگی گفت که او امیدوار است برای محدود کردن آن به یک "کوتاه" از حدود 12 یا تا رقیب. در اینجا یک لیست از رقیب بالقوه یا ذکر شده توسط بایدن خود و یا مطرح شده توسط خود را برجسته متحدان و مشاوران.

یک جوان سیاسی star, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) نمی تواند در این فهرست است. در 30 سال Ocasio-کورتز است که هنوز پنج سال خجالتی سن حداقل برای یک معاون نامزد ریاست جمهوری -- نه به ذکر است بیشتر ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد با Sanders.

سناتور. کامالا هریس (D-CA)

کامالا هریس در صدر بسیاری از معاون ریاست جمهوری لیست, دلیل خوب است. بایدن را زمانی رقیب برای سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری نشان دهنده کالیفرنیا در سنای ایالات متحده; او انتخاب شد به آن موقعیت پس از خدمت به عنوان وکیل دولت به طور کلی است. به عنوان یک زن سیاه و سفید او به طور طبیعی ممکن است درخواست تجدید نظر به حزب دموکرات وفادار ترین حوزه. اما هریس عدالت کیفری رکورد به عنوان دادستان سابق نیست همیشه ترجمه شده به ساده ترین ارتباط با جوامع — به خصوص با گروه در سمت چپ.

سناتور. کامالا هریس در مجلس سنا اتاق در ژانویه 27.
بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

با وجود برخی تنش لحظات بین هریس و بایدن در اوایل مبارزات انتخاباتی (او به ثمر رساند یک رای گیری دست انداز پس از انتقاد از رکورد خود در مسائل نژادی در اولین مناظره ریاست جمهوری) این دو به نظر می رسد به آشتی کرده اند. در هریس به نفع این واقعیت است که او را تحسین کرد از کالیفرنیا گزارش صندلی که آسان خواهد بود برای دموکرات ها را پر کنید. بایدن به باران هریس با ستایش و تایید او در این فهرست است.

"او جامد است. او می تواند رئیس جمهور روزی خودش. او می شود معاون رئیس جمهور گفت:" در ماه دسامبر. "او می تواند در یک دادگاه عالی عدالت. او می تواند از دادستان کل. منظورم این است که او را زیاد میکند."

هریس همچنین نشان داده است او نمی ترسم برای رفتن پا به پا با اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا دیوان عدالت برت Kavanaugh. داشتن یک معاون ریاست جمهوری نامزد که یک جنگنده را برآورده می تواند پایه و ترک بایدن رایگان به زمین خود را به عنوان عام وحدت نامزد مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور. ctq (D-MN)

به منظور پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بایدن نیاز به برنده شدن در این میانه. Ctq می تواند کمک به او انجام این کار است.

یکی دیگر از بایدن سابق 2020 مخالفان Klobuchar در حال حاضر ثابت شده که ارزش او به بایدن. هنگامی که او کاهش یافته است و تایید او را تحویل او مهم افزایش در ایالت مینه سوتا در سه شنبه مارس. بایدن به اعتبار او کلید پیروزی در آن دولت است. این مستلزم این سوال که آیا او می تواند انجام همان در ویسکانسین و میشیگان.

سناتور. ctq صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در Keene, New Hampshire در فوریه 10.
اسکات ایسن/گتی ایماژ

این مورد برای داشتن Klobuchar در بلیط به عنوان معاون رئیس جمهور است و نه بر خلاف اصلی زمین برای چرا او باید رئیس جمهور: electability در یک نقطه که در آن دموکرات ترین نیازهای آن.

مطمئن مینه سوتا به عنوان دیده میشن از میشیگان و ویسکانسین به خاطر نفوذ نسبتا بزرگ و پر رونق Minneapolis/St. Paul منطقه مترو. اما در سال 2016 هیلاری کلینتون برنده فقط نه نفر از مینه سوتا 87 استان ها, در حالی که Klobuchar برنده 51 از آنها دو سال بعد. وجود دارد بسیاری از مناطق قرمز در دولت Klobuchar محبوب در بسیاری از آنها. آن را مناسب و معقول آزمون مورد برای سناتور electability استدلال و می تواند Klobuchar جذاب انتخاب کنید.

یکی دیگر از چیزی Klobuchar است رفتن برای او این است که او یک بازی خوب برای بایدن ایدئولوژیک و در 59 او بطور قابل توجهی کوچکتر. Klobuchar است بدون چمدان داده شده گذشته اتهامات در مورد او بدرفتاری کارکنان — اما رای دهندگان به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد زمانی که او در حال اجرا برای رئيس جمهور. شاید نگران کننده تر این است که او عدم کشش در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع در سراسر کشور یک منطقه از قدرت برای بایدن.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer (D-MI)

گرچن Whitmer سیاسی ستاره در حال افزایش است و بایدن است متوجه.

Whitmer است 48 ساله فرماندار دموکرات از میشیگان و خدمت به دولت به عنوان رهبر اقلیت سنا سال قبل از آن است. او یک عملی میانه-از-جاده فرماندار با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های که تا سال 2018 شعار انتخاباتی بود "رفع لعنت به جاده ها است."

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در سال 2018 است.
لایحه Pugliano/گتی ایماژ

میشیگان یکی از کشورهای به نمایندگی از دموکرات های اخیر مشکلات (و امکان رستگاری) در غرب و بایدن را در مسیر کاخ سفید طریق آن اجرا می شود. Whitmer می تواند یک دارایی در این تلاش است. او به درخواست تجدید نظر به میشیگان جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان در انتخابات 2018 که در آن ضرب و شتم او دولت جمهوری خواه پس از آن-دادستان کل لایحه Schuette با 9 امتیاز. Whitmer برنده شهرستانهای که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 نشان دادن درخواست تجدید نظر او در سراسر حزب خط.

"ما یک دولت است که می رود به جلو و عقب; ما نه یک دولت است که به راحتی متناسب به یک حزب و یا دیگر," او گفت: Vox در سال 2018 ،

به عنوان دیترویت شده است ضربه سخت در طول coronavirus بحران Whitmer تبدیل به یک ثابت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او تلاش برای امن تر فدرال کمک های اولیه و مراقبت های بهداشتی تجهیزات برای دولت است. Whitmer است به دور از تنها فرماندار (جمهوری خواه و دموکرات به طور یکسان) به تماس برای کمک بیشتر و در عین حال تهمت محفوظ است برخی از بدترین توهین برای او. او به نام او "گرچن 'نیم' Whitmer" در یک صدای جیر جیر و گفت که او یک "مشکل بزرگ" با "جوان ... زن فرماندار" در میشیگان.

بایدن اخیرا دعوت Whitmer بر روی پادکست هفتگی که در آن او نام خود را "یکی از با استعداد ترین افراد در کشور" و "دوست." علاوه بر صحبت کردن در مورد چالش های پیش روی کشور دو به نظر می رسد به یک میل برای هر یک از دیگر; Whitmer بازگو چگونه بایدن مشترک شکل Newtons با او و دخترش در یک مبارزه متوقف شود.

Whitmer به نظر می رسد که بسیاری از آنچه بایدن است که به دنبال یک همسر در حال اجرا اگر چه او صرف کمتر در سال عالی کار نسبت به برخی دیگر مدعی است. بزرگتر سوال ممکن است اگر او می خواهم قبول (او در حال حاضر گفت: "آن را به من") و یا اگر دموکرات ها خواهد بود مایل به خطر اندازد کلیدی فرماندار صندلی.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA)

اگر بایدن می خواهد به انجام برخی از جدی کمک به ترقی خواهان الیزابت وارن انتخاب قطعی و بدیهی است.

وارن کمپین خستگی ناپذیر سیاست دستگاه از سال 2020 تان شدیدا کردن برنامه برای همه چیز از همه گیر آمادگی برای دانشگاه آزاد بدهی. بایدن اخیرا حمایت وارن برنامه است که اجازه می دهد تا بدهی دانشجویان به لغو در طول ورشکستگی — قابل توجه حرکت داده معروف سیاست اختلاف بین این دو در سال 2005 به ورشکستگی لایحه. او همچنین mused به Axios در ماه دسامبر است که در حالی که او را اضافه کنید وارن به VP لیست "سوال این است که او به من اضافه شده به لیست خود."

سناتور. الیزابت وارن در کنکورد, New Hampshire در نوامبر 13, 2019.
سارا برنج/گتی ایماژ

وارن ممکن است انتخاب برای متحد ایدئولوژیک بال و برداشت او قطعا می گویند چیزی در مورد که در آن یک بایدن دولت خواهد بود مایل به رفتن سیاست عاقلانه. اما electorally آن را ممکن است احساس بیشتر به رفتن با یک زن از رنگ و یا وزش از غرب به جای ناعذرخواهانه لیبرال دموکرات به نمایندگی ایالت ماساچوست.

و پس از آن وجود دارد این سوال که آیا وارن در واقع می خواهید معاون ریاست جمهوری ، به عنوان بورسی را Emily Stewart نوشت: وارن زمان راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی دفتر نشان او رهبری اجرایی و شلاق برای "کشیدن اهرم های اداری."

با استفاده از این در ذهن, Warren, در واقع ممکن است بیشتر در صفحه اصلی — و بیشتر از تاثیر — به عنوان یک کابینه انتخاب کنید مانند خزانه داری وزیر و یا وزیر آموزش و پرورش که در آن او می تواند در واقع تصویب یک تکه از او گسترده نظارتی دستور کار است.

سناتور. تامی بالدوین (D-WI)

دو دوره سناتور ویسکانسین چک های زیادی از جعبه. او تاریخ را در سال 2012 به عنوان اولین همجنسگرا سناتور. و حتی به عنوان خواهان صرف میلیون ها نفر به تلاش برای سرنگونی او در سال 2018 او cruised به انتخاب مجدد ضرب و شتم او را رقیب جمهوری خواه با 11 امتیاز.

ویسکانسین جمهوریخواهان امیدوار بودند برای اثبات این دولت بود قرمز یک بار و برای همه در سال 2018 به عنوان بورسی را Dylan اسکات نوشت. به جای بالدوین آویزان و سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر (R) از دست داد به دموکرات تونی Evers, نشان دادن نشانه هایی از زندگی برای حزب دموکرات وجود دارد. بالدوین زد و برنده در موضوع مراقبت های بهداشتی. او مبارزه در سنا برای محافظت از کسانی که با شرایط موجود شخصی است; او از وضعیت موجود از دوران کودکی است.

سناتور. تامی بالدوین دو اصطلاح مترقی از ویسکانسین و تاریخ ساخته شده در سال 2012 به عنوان اولین همجنسگرا سناتور.
الکس ونگ/گتی ایماژ

علاوه بر اثبات قدرت ماندن در میانه نوسان دولت بالدوین جدی مترقی واجد fides حتی اگر آنها نمی توجه به عنوان به عنوان وارن یا ساندرز اعتبار. مانند میشیگان و ویسکانسین بسیار مهم است برای بایدن را به نفع خود و بالدوین می تواند او را افزایش می دهد.

اما او به دور از سنا می تواند مخاطره آمیز برای دموکرات ها; ویسکانسین رای دهندگان را به هیچ وجه به طور خودکار انتخاب یکی دیگر از دموکرات را به جای او.

سناتور. Tammy Duckworth (D-IL)

شده است وجود دارد مقدار زیادی از فشار و کشش بین یک زن از رنگ و یک زن از میانه — تامی Duckworth است هر دو.

تایلندی و آمریکایی ساخته شده است که تاریخ به عنوان اولین سناتور آمریکایی است که به هنگام تولد در حالی که نگه داشتن اتاق (و پس از آن صحبت کرد و به چالش گرفتن مرخصی زایمان در حالی که برگزاری است که دفتر) Duckworth کمک به تغییر یکی از قدیمی ترین موسسات. او یک رای در سال 2018 در حالی که نگه داشتن نوزاد تازه متولد شده.

سناتور. Tammy Duckworth (D-IL) یک جنگ عراق جانباز و اولین سناتور آمریکایی است که به هنگام تولد در حالی که نگه داشتن ،
درو Angerer/گتی ایماژ

Duckworth چشمگیر رزومه; او یک نظامی کهنه که پرواز هلیکوپتر Black Hawk در عراق بود و دو پا قطع عضو پس از هلیکوپتر به پایین رفت.

این سناتور از ایالت ایلینوی نیز unapologetically متوسط است. در پی Ocasio-کورتز تعجب اولیه پیروزی در 2018, Duckworth سوال که با نام تجاری از progressivism می تواند تکرار در متوسط بیشتر نقاط کشور.

"من فکر می کنم آینده این حزب در برانکس." Duckworth گفت: "من فکر می کنم که شما نمی توانید برنده شوید کاخ سفید بدون میانه و من فکر نمی کنم شما می توانید بیش از حد به سمت چپ و هنوز هم برنده میانه."

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز

آبرامز یک رای گیری فعال حقوق که به دقت از دست رفته یک پیشنهاد برای گرجستان باشند در سال 2018 شده است تولید VP حدس و گمان برای برخی از زمان.

آبرامز آمد عرض 1.4 امتیاز بودن امریکا و اولین زن فرماندار در سال 2018 اما در حال حاضر که سال 2020 است که در اینجا و وجود رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در ایالت جورجیا او نشان دادن چند نشانه هایی از تمایل به اجرا در هر دو یکی است. حتی با فقدان نسبی تجربه عالی کار او را بسیار محبوب با زنان است. یک مارس نظرسنجی انجام شده توسط او مردم یک سازمان و توسط زنان از رنگ یافت آبرامز بود روشن اولین انتخاب در میان پاسخ دهندگان خود را — حتی بیش از هریس.

استیسی آبرامز دقت خود را از دست داده پیشنهاد برای تبدیل شدن به اولین زن فرماندار در سال 2018 است.
Melina مارا/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به عنوان آبرامز در ادامه کار خود را بر روی موضوع توسعه و گسترش حق رای برای رای دهندگان از رنگ او هنوز هم بسیار در ترکیب وقتی که می آید به معاون ریاست جمهوری نام. حتی اگر آبرامز در ابتدا خار صحبت از بودن در نظر گرفته شده برای بایدن معاون رئیس جمهور, او به نظر می رسد آمدن به این ایده.

"من افتخار خواهد بود در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک همسر در حال اجرا," آبرامز به تازگی گفته غلاف صرفه جویی در امریکا است. "است که یک فرایند است که شما نمی توانید کمپین و من نه انتخاباتی."

سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-NV)

در حالی که کاترین کورتز متن ترانه مست و ممکن است به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان سنا همکاران هریس و وارن او بسیار تاثیرگذار عضو از بدن حاکم.

او سابق, نوادا, دادستان عمومی و لاتین انتخاب به آمریکا. او نزدیک به سابق رهبر اکثریت سنا هری رید نوادا — یک دوست بایدن و هنوز هم قدرتمند رهبر حزب دموکرات. کورتز متن ترانه مست و نیز صندلی دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین است و به عنوان یک جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده برای حزب.

سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-NV) اولین لاتین منتخب به مجلس سنا و سابق نوادا دادستان کل.
تام برنر/گتی ایماژ

2020 اولیه نشان داد بایدن معنیداری زمین را با Latino رای دهندگان در کشورهای غربی; ساندرز مذکور را شکست او در نوادا کلرادو و کالیفرنیا پس از تحکیم لاتین پشتیبانی در این کشورها است. بایدن ممکن است قادر به تعداد رای دهندگان سیاه, اما گرفتن, لاتینی رای دهندگان به نوبه خود برای او نیست یک شرط بندی مطمئن.

کورتز متن ترانه مست و می تواند یک بازیکن کلیدی است.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام (D-NM)

در همین راستا بایدن همچنین ممکن است بخواهید به نگاهی جدید مکزیک رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام اولین دموکراتیک لاتین فرماندار در ایالات متحده است. قبل از او انتخاب شد فرماندار در سال 2018 Lujan گریشام بود یک عضو کنگره, خدمت به عنوان رئیس کنگره اسپانیایی انجمن.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام سابق رئیس کنگره اسپانیایی انجمن.
لاتویا Sarno, اردن/گتی ایماژ

حتی اگر جدید مکزیک در نظر گرفته شده دیگر نوسان, دولت, فرماندار عمارت تحت جمهوریخواه کنترل برای 8 سال. Lujan گریشام بدبختانه آن از قرمز به آبی. او همچنین رهبری با نفوذ کنگره اسپانیایی انجمن در طول تهمت مدیریت خانواده جدایی سیاست شد و یک صدای بلند در برابر دولت را درمان شدند.

"ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به توقف رئیس جمهور و امنیت از ادامه به تصویب درد با استفاده از اصطلاحات برای تحمل صفر برای هر کسی قانون شکنی" Lujan گریشام گفت: آسوشیتد پرس در ژوئن 2018.

Lujan گریشام ثابت شده است او electable در دولت اما ممکن است آن را دشوار برای معرفی خود به سایر نقاط کشور است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف

یکی از بایدن اولین حامیان کف گیر کرده است با معاون رئیس جمهور سابق از ابتدا. او تایید و او را پس از بحث دموکراتیک به جای پرتاب حمایت از او در پشت هریس و یا بهداشت ، Cory Booker (D-نیوجرسی) این دو نامزد در حال اجرا در زمان.

او استدلال بود و اعتقاد به این که بایدن بود که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ، حتی زمانی که همه چیز نگاه لرزان به عنوان بایدن بود متزلزل در آیووا و نیوهمشایر و نوادا کف یکی از اصلی عملیاتی مبارزه برای او در کارولینای جنوبی کشور که در آن او به صحنه باز گشت.

یکی از بایدن بالا متحدان جیم Clyburn هل دادن بایدن برای انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا. و Clyburn روشن ساخته است او فکر می کند پایین می تواند کاری برای این کار است.

"وجود دارد یک بانوی جوان در سمت راست وجود دارد در گرجستان که من فکر می کنم فوق العاده ای VP, نامزد, و, که شهردار آتلانتا Keisha لنس کف" Clyburn گفت: فایننشال تایمز در مصاحبه اخیر است.

تشکر. Val Demings (D-FL)

تنها خانه نماینده در این فهرست Demings توسعه یافته مشخصات بالا در کنگره در یک زمان نسبتا کوتاه است. او یکی از استیضاح مدیران انتخاب شده توسط مجلس نانسی پلوسی به ارائه پرونده رئیس جمهور تهمت به آمریکا.

تشکر. Val Demings به عنوان یکی از استیضاح مدیران در این مورد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.
تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

قبل از او یک عضو کنگره Demings تا به حال در زمینه اجرای قانون است. او اولین زن فرمانده پلیس در اورلاندو ، حتی اگر او را به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان برخی از نام های دیگر در این لیست این واقعیت است که او را تحسین کرد از منطقه اورلاندو است که از لحاظ سیاسی مهم است — آن را به یک چرخش بخشی از یک نوسان کلید دولت دموکرات می خواهم به پیروزی در سال 2020 است.

Demings نقش در استیضاح محاکمه آشنایی او برخی از به رسمیت شناختن نام اما استیضاح می تواند رسیده جمهوریخواه حملات; دموکرات ها ممکن است جلوگیری از ورود به آن منطقه و به جای تمرکز بر روی مسائل مانند مراقبت های بهداشتی. Demings به تازگی گفت که او می خواهم تا به اسلات اگر بایدن از او خواست.

"من دوست دارم به عنوان یک عضو کنگره" Demings به تازگی گفته فلوریدا ایستگاه تلویزیون WFTV-9. "اما اگر خواسته من در نظر آن را یک افتخار است."

سابق آریزونا دولتی جانت ناپولیتانو

ناپولیتانو نام شده شناور در اطراف بیت — البته بسیار کمتر از برخی دیگر بیشتر با مشخصات بالا مدعی است. ناپولیتانو به عنوان فرماندار آریزونا از سال 2003 تا 2009 قبل از انتقال به, باراک اوباما, کابینه, کار به عنوان مدیر امنیت داخلی از سال 2009 تا 2013. ناپولیتانو نبوده است, برای سال, اما او با ارزش امنیت ملی تجربه و چراغ قرمز دولت به عنوان یک دموکرات در اواسط 2000s.

در حالی که شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد اهمیت میانه نوسان متحده در سال 2020 انتخابات آریزونا است فقط به عنوان مهم است. آریزونا استفاده می شود قابل اعتماد جمهوری, اما از آن است که تنوع و دموکرات ها تا به حال برخی از موفقیت های قابل توجه در یک کلید 2018 سنا نژاد. آنها می تواند انتخاب کنید تا یک دوم مجلس سنا صندلی و همچنین در این سال و انتخابات پیش بینی می گویند آریزونا به احتمال زیاد کلید بایدن را در کالج انتخاباتی ریاضی در نوامبر است. ناپولیتانو است ناشناخته برای بسیاری از مردم در خارج از دولت اما اگر بایدن جدی است در مورد برنده شدن وجود دارد او می تواند یک دارایی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن