جدید کروناویروس موارد گزارش شده در بازگشایی کارخانه تسلا. این به نظر نمی آید برای Elon Musk.

در اخبار است که باید تعجب هیچ یک از کارگران در کارخانه تسلا گزارش باید coronavirus. دو ناشناس کارگران گفت: واش

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

در اخبار است که باید تعجب هیچ یک از کارگران در کارخانه تسلا گزارش باید coronavirus. دو ناشناس کارگران گفت: واشنگتن پست است که "چند مورد" از Covid-19 تاييد شده بود در هر دو شرکت Fremont, California, کارخانه تولید و در نزدیکی آن کوچکتر صندلی کارخانه مونتاژ. مشک بسیار علنا به مبارزه طلبیده مقامات دولتی که خود را بازگشایی کارخانه چند هفته پیش.

تسلا هنوز تایید این گزارش و این شرکت را پاسخ نمی دهند به Recode درخواست برای نظر. واشنگتن پست نیز می گویند نیست چقدر جدی این موارد بودند و نه مشخص کنید که چگونه بسیاری از کارگران قراردادی ویروس و یا هنگامی که.

هنوز هم آن را بد نگاه برای تسلا و برای مشک شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت. این شرکت بسته شد و کارخانه ها در ماه مارس پس از اختلاف نظر با محلی Alameda County Sheriff و فرمونت اداره پلیس. وجود دارد و سپس مبارزه برای بازگشایی کارخانه در زمانی که مشک به مبارزه طلبیده محلی, مقامات بهداشت تسلا شکایت کرد آالمدا کانتی و پس از آن کارخانه ها فقط بازگشایی قبل از اینکه برکت برای از سرگیری عملیات در سرپیچی از دستورات بهداشتی آالمدا کانتی در ماه گذشته. طرح دعوی در دادگاه بود و بعد از آن کاهش یافته است.

این آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت در نهایت اجازه بازگشایی فرمونت امکانات به عنوان طولانی به عنوان تسلا توافق به برخی از اقدامات ایمنی از جمله داشتن کارگران کمتر در هر شیفت و نیاز آنها را به پوشیدن ماسک. آژانس گفت واشنگتن پست است که آن را نمی دانید از هر گونه موارد گزارش شده از تسلا کارخانجات اما پاسخ نمی دهند به Recode درخواست برای اطلاعات بیشتر.

مشک شده است صریح توییتر منتقد پناهگاه در محل سفارشات تماس آنها را "بالفعل بازداشت خانگی است." او همچنین با انتقاد از پاسخ به کروناویروس در کل. در مارس 6, او در توئیتر خود نوشت که "coronavirus وحشت" بود و "گنگ" پس از آن تا دو روز بعد با یک صدای جیر جیر این ادعا که coronavirus را در خطر بوده است "اغراق آمیز است." یک هفته پس از آن او گفت: وحشت بیش ویروس "بیش از" خطر ویروس خود را. او همچنین آشکارا به مبارزه طلبیده پناهگاه در محل سفارشات در ماه مارس گفتن تسلا کارمندان که در حالی که آنها نباید "احساس موظف به رسیدن به محل کار" او خواهد بود وجود دارد. کارگران بنا به گزارش احساس تحت فشار برای ادامه برای نشان دادن کار با وجود مشک را اظهارات که آن را "کاملا خوب" اگر آنها در خانه مانده.

هر چند او در نهایت بستن کارخانه و به نظر می رسد به این ویروس به طور جدی تر در توییتر در حالی که ممکن است توسط او به وضوح خارش به تسلا بازگشت به کار, به tweeting, عکس یخ sundaes کرم و گفت: "زندگی را باید زندگی می کردند."

مشک است به احتمال زیاد احساس فشار خارجی به تولید بالا و در حال اجرا در تسلا مدل جدید Y به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای تحقق preorders شده اند که باز از مارس 2019. کارخانه را تعطیل کرده و تنها با تاخیر توانایی خود را برای دریافت جدید crossover SUV در بازار و در ایمیل به بیرون درز این هفته مشک گفت که او خواهد بود "راه رفتن روی خطوط" خود را به منظور رسیدن به مدل Y تولید به سرعت.

میلیاردر نیز شناخته می شود رئیس خواستار که نمی کند با توجه به گزارشات به نظر می رسد به خصوص در رابطه با ایمنی کارگر. در سال 2015 نرخ آسیب در تسلا فرمونت کارخانه 30 درصد بدتر از میانگین صنعتی. تسلا را رد کرده است این گزارش و آنها را به نام کار از فعالین اتحادیه. این شرکت نیز شکایت کرد و در سال 2018 توسط سابق مدیر ایمنی که ادعا کرد که او از کار اخراج شد و پس از او گزارش شرایط نا امن و نادرست ایمنی شیوه های گزارش به شرکت. (تسلا مرد گفت: از کار اخراج شدند "اذیت و آزار در محل کار رفتار است.")

علاوه بر این مشک بدست مشکل برای نقض قانون کار در توییت ها و سایر اقداماتی که دلسرد کارکنان از تشکیل اتحادیه های کارگری. تسلا همچنان تنها خودروساز بزرگ آمریکا بدون یک اتحادیه نیروی کار را کمتر حفاظت در برابر هوی و هوس و مدیریت کمی مراجعه در برابر شرایط نا امن کار.

در صورت عدم تایید از تسلا یا آالمدا کانتی آن را سخت به می گویند میزان ویروس را در کارخانه ها و یا حتی زمانی که و چگونه آلوده کارگران قرارداد آن است. اما حتی یک بیمار کارگر نشان می دهد که مشک قوی-پشتیبانی شهرستان به کارخانه برگشت آنلاین آمده است با قیمت — حتی اگر مشک خود را ندارد به آن پرداخت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن