مارک زوکربرگ در به بیرون درز صوتی: مغلوب ساختن پیشی جستن را غارت و تیراندازی مرجع "هیچ سابقه ای در حال خواندن به عنوان یک سوت سگ"

در یک داخلی تماس تصویری با Facebook کارکنان در روز سه شنبه بازدید Recode مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ دو برابر

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

در یک داخلی تماس تصویری با Facebook کارکنان در روز سه شنبه بازدید Recode مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ دو برابر در تصمیم بحث برانگیز به هیچ عمل در یک پست در هفته گذشته از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در این پست مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به ادامه تظاهرات در آمریکا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

Facebook را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست — که شامل زبان شبیه به آنچه segregationists استفاده می شود که با اشاره به معترضان در دوران حقوق مدنی — تقسیم کارکنان در Facebook و آنها را وادار به آشکارا انتقاد زوکربرگ در راه آنها هرگز قبل از. حدود 400 نفر از کارکنان برگزار مجازی اعتصاب از روز دوشنبه حداقل دو نفر از کارکنان استعفا در اعتراض دیگران را تهدید به استعفا و چندین ارشد-سطح مدیران باید علنا مخالفت زوکربرگ با موضع تماس را برای او را به پایین و یا در غیر این صورت متوسط مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال به Facebook را رقیب توییتر در حال حاضر است.

این تنش ریخته به شنبه Q&A جلسه که حدود 25000 کارکنان به کوک — با چندین کارکنان نما سوالات است که بسیار مهم از این شرکت اقدامات و سیاست و بررسی این که آیا این شرکت در حال گوش دادن به نژادی متنوع صداها در آن بالا رتبه.

"من می دانستم که ریسک بسیار بالا بود در این می دانست که بسیاری از مردم ناراحت خواهد شد اگر ما تصمیم به ترک آن" زوکربرگ گفت: در تماس است. او در ادامه گفت که پس از بررسی پیامدهای تهمت بیانیه او تصمیم گرفت که "اقدام مناسب برای جایی که ما در حال حاضر به ترک این کار است."

زوکربرگ گفت که او یک تجزیه و تحلیل دقیق از تاریخ در اطراف ظاهری مرجع در مغلوب ساختن پیشی جستن پست که او به نام "نگران کننده" اما در نهایت نه پیدا کردن آن را به تحریک خشونت تحت Facebook سیاست های.

"ما اساسا به این نتیجه رسیدند پس از تحقیق و بعد همه چیز را من خوانده ام و همه ی مردمی که صحبت کردم به این که مرجع است که به وضوح به تهاجمی پلیس — شاید بیش از حد پلیس — اما این هیچ سابقه ای در حال خواندن به عنوان یک سوت سگ برای فشار هواداران به عدالت را در دست خود" زوکربرگ گفت: در تماس است. او همچنین گفت که به طور کلی Facebook هنوز حق متوسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این یک مورد که در آن [تهمت] مجاز است به هر چیزی می گویند او می خواهد یا این که ما اجازه مقامات دولتی و یا سیاست گذاران می گویند هر چیزی که آنها می خواهند."

Facebook تا حد زیادی اجتناب تعدیل مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های بر روی پلت فرم آن است. در ماه مارس پس از Recode و رسانه های دیگر گزارش فریبنده تبلیغات ساخته شده است که یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرسشنامه نظر می رسد به طور رسمی 2020 سرشماری Facebook حذف این تبلیغات از پلت فرم آن است.

پس از باز کردن تماس زوکربرگ در ادامه به سوالات از یک preselected لیست با کارکنان پرسیدن سوال از طریق ویدئو کنفرانس. در یکی از چندین تنش مبادلات کارمند خواسته زوکربرگ به تایید می کنند که چگونه بسیاری از مردم درگیر شدند در زوکربرگ است تصمیم نهایی را به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن پست. زوکربرگ پاسخ: فقط یک نفر (Facebook جهانی تنوع افسر Maxine ویلیامز). زوکربرگ گفت: تنها حدود شش نفر درگیر در فرایند تصمیم گیری از جمله Facebook COO Sheryl Sandberg و سیاست معاونت Joel کاپلان است که تحت بررسی برای گزارش stymieing تلاش برای کاهش قطبش بر روی پلت فرم و آشکارا حمایت دیوان عدالت برت Kavanaugh در طول بحث برانگیز مجلس سنا در جلسات.

کارمند فشرده چرا Facebook سر از صداقت مرد روزن که با سرپرستي تلاش های اطراف کاربر به طور کلی ایمنی بر روی پلت فرم نبود در فینال گروهی از تصمیم گیران.

در پاسخ زوکربرگ به نظر می رسد به تلو تلو خوردن با استدلال خود را برای اولین بار گفت که او مطمئن بود که اگر روزن بود و بخشی از تصمیم گیری نهایی است. او سپس گفت که او بود اما در نهایت روزن مسئول ساختمان و اجرای سیاست های کلی و خاص این تصمیم.

"من فکر نمی کنم این فوق العاده است که ما فوق العاده روشن در مورد اینکه آیا این معاونت از صداقت شد در یک ماده از رای دهندگان سرکوب و اجتماعی خشونت" کارمند گفت: در این کنفرانس ویدئویی.

"چگونه می تواند به ما اعتماد Facebook رهبری اگر شما به ما نشان می دهد عدم شفافیت پرسید:" یکی دیگر از کارکنان.

وقتی پرسیده شد که مورد انتقاد Facebook مواجه شده در نشست سخنگوی این شرکت با ارسال Recode این بیانیه به شرح زیر:

"بحث باز و صادقانه همواره بخشی از Facebook فرهنگ است. علامت باز بود بحث با کارکنان به عنوان او به طور منظم در طول سال. او سپاسگزار برای بازخورد خود را."

در یک تقدیرنامه از کارکنان خشم بیش از وضعیت زوکربرگ مشخص شده در مناطق مختلف خود تعیین شده برای بهبود Facebook در تماس است از جمله اینکه شفاف تر در سراسر فرایند تصمیم گیری برای تعدیل ستیز پست.

که مهمترین آنها زوکربرگ گفت: این شرکت با توجه به اضافه کردن برچسب به پست های رهبران جهان که تحریک خشونت به جای به سادگی آنها را ترک کردن و یا مصرف آنها را به پایین. او همچنین گفت که از آنجا که ما ممکن است ورود به یک "دوره طولانی مدت از ناآرامی های مدنی" آنها ممکن است تغییر سیاست های خود را بر روی چه نوع از اطلاعیه های رهبران دولت می تواند در مورد خشونت دولتی مانند استفاده بیش از حد از نیروی پلیس.

در حالی که زوکربرگ بود و در زمان آشتی جویانه خود تن دفاعی از Facebook موضع نه به آنچه که او به عنوان دیدگاه زانو حرکت تند و سریع تصمیم گیری در برابر محتوا است که افراد می تواند شخصا توهین آمیز است. او گفت: حتی اگر آنها تغییر سیاست های خود را در اطراف تعدیل بالقوه خشونت سیاسی سخنرانی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن, پست, آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد.

"این سیاست ها باید توسعه یافته است،" وجود دارد "به هیچ وجه ما می توانیم چیزی شبیه به آن در پرواز است."

که به ارمغان می آورد تا این سوال که چرا Facebook نیست بیشتر آماده به نسیم بیان سیاسی که هل مرزهای پلت فرم آن قوانین در تحریک و ستایش خشونت است. پس از 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری, چگونه Facebook میانه مطالب آمده است در زیر آتش و این شرکت قول داده است برای انجام بهتر. مدتها در انتظار آن مستقل نظارت هیئت مدیره به منظور بررسی موارد بحث برانگیز مانند مغلوب ساختن پیشی جستن پست هنوز نشده به طور رسمی راه اندازی شد; در همین حال آینده ما انتخابات ریاست جمهوری است که کمتر از شش ماه به دور است.

در تماس زوکربرگ اذعان کرد که این تنها آغاز کارمند بحث و گفتگو در شرکت را از دست داده و بسیار واقعی مجادلات آینده راه خود را در اطراف نژاد, سیاست و خشونت پلیس.

"من می دانم که ما در حال رفتن به صحبت در این مورد برخی از مسائل مربوط به آنها و آنها در حال رفتن به از بین رفتن هر زمان به زودی" زوکربرگ گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن