دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور آخرین جو بایدن "شوخی" نشان دهنده یک استراتژی ثابت شده برای جریان اصلی, افراطی, ایده های

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., توییتی و Instagrammed اشاره به گسترده "وحشت زده ج

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., توییتی و Instagrammed اشاره به گسترده "وحشت زده جو" مم روز جمعه یک شوی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پدوفیلیا.

این الگوی رفتاری است که در گردش آنلاین در جناح راست الگوی رفتاری مرجع تخصصی و همچنین جوامع و هشتگهای اختصاص داده شده به "وحشت زده جو" الگوی رفتاری برجسته این واقعیت تعدادی از زنان گفت: presumptive نامزد آنها را لمس نامناسب. آن را به تصویر می کشد بایدن گفت: "شما بعد از دیدن تمساح" با یک تمساح, پاسخ, "در حالی که پدوفیلیا." در Instagram تهمت جونیور در ابتدا قاب الگوی رفتاری به عنوان یک شوخی و بعد از آن تکرار این ادعا در توییتر.

اما حتی به عنوان او اصرار داشت که او به شوخی تهمت جونیور تحت فشار قرار دادند این ایده بیشتر اظهار نظر که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید "توقف ناخواسته لمس کردن و نگه داشتن دست خود به خود" مقایسه بایدن عمومی ظاهر با کودکان خود به شدت انتقاد تعامل با زنان است.

وجود دارد البته هیچ مدرکی وجود ندارد در هر نقطه که جو بایدن تا به حال تماس های نامناسب با کودکان است. اما متوقف نشده "وحشت زده جو" الگوی رفتاری از تکثیر در سراسر اینترنت به عنوان یک آزار دهنده اما مداوم خار در کنار بایدن انتخاباتی.

این "وحشت زده جو" الگوی رفتاری متولد شد و از رسانه ها تصاویر بایدن ظاهرا ایستاده مقدار بیش از حد نزدیک به یک مناجات از زنان در ظاهر عمومی. این تصاویر باید شناور از طریق رسانه ها برای سال معمولا قاب به عنوان جوک.

در سال 2019 چند زنان جلو آمد به می گویند که آنها احساس بایدن رفتار شد nonconsensual. اما یک زن به تصویر کشیده شده در الگوهای رفتاری استفانی کارتر است اعتراض به meming از عکس او در نوشتن در مارس 2019 که "جو بایدن در تصویر من است از دوستان نزدیک کمک به کسی که از طریق یک روز که برای من همیشه سپاسگزار. بنابراین به عنوان تنها صاحب داستان من آن زمان که من اصلاح آن – از غریبه ها, توییتر صاحب نظران و اواخر شب میزبان."

این الگوی رفتاری دیده است افزایش محبوبیت در هفته های اخیر پس از سابق سنا کارمند تارا Reade ثبت یک شکایت کیفری علیه بایدن برای مذاکره با او مدعی بایدن متعهد در سال 1993; بایدن را رد نماید. (رئیس جمهور تهمت است به طور مشابه رد اتهامات ساخته شده توسط 22 زنان از تجاوز جنسی یا سوء.)

این همه تضاد کاریکاتور بایدن که تحت سلطه اینترنت در طول اوباما: که از یک سرگرم کننده دوست, relatable sidekick. اما حتی به عنوان بایدن انتخاباتی باقی مانده است با تمرکز بر تهیه پیش نویس سیاست ها و ساختمان ائتلاف را "وحشت زده جو" کاریکاتور تنها رشد قوی تر در طول ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ندارد به نگاه سخت برای پیدا کردن یک دستی نمونه ای از الگوی رفتاری: آنها در همه جا. تصویر او استفاده می شود را دنبال کنید تا صدای جیر جیر به عنوان مثال گردش شده است به طور گسترده از حداقل تا سال 2018 است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور همواره به شوخی در مورد بایدن را unfitness برای رئیس جمهور در رسانه های اجتماعی با بسیاری از ترک ها در نظر گرفتن هدف در بایدن گفته است پیری و یا کمبود عقل. او همچنین اشاره شده که "وحشت زده جو" الگوی رفتاری چند بار به تازگی به عنوان یک ماه پیش:

البته وجود یک جهش بزرگ از "مو-خرناس" به "molester کودک" و یا حتی "رفتار نامناسب" به "molester کودک" — حداقل باید وجود داشته باشد. اما در جهانی که در آن "وحشت زده عمو" کلیشه ای که در آن یک مرد نمی تواند کمک کند اما در تعامل اجتماعی رفتار غیر قابل قبول است یکی از ما شده اند مشروط به قبول (و نور) که جهش می شود آسان تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور را. و تصویر پسر رئيس جمهور استفاده — فقط یکی از دسته اسب سواران از "وحشت زده جو" الگوهای رفتاری — استفاده می کند که تهویه به آن اظهارات به نظر می رسد در حداقل ممکن است گاه به گاه ناظران اگر درست نیست.

نباید آن را لازم به گفتن است که آن را نامعقول برای یک عضو از خانواده رئیس جمهور را چنین تیره و تار ادعا در مورد یک نامزد ریاست جمهوری بدون هیچ مدرکی حتی به عنوان یک شوخی است. اما حقیقت این است که ما به خوبی گذشته نقطه که در آن چنین آشکار اتهامات را یک دندانه در یک رسانه چرخه که به طور مداوم هولناک با رئیس جمهور تهمت خشم و حمله به مخالفان خود را به خصوص با توجه به این که مطالعات نشان داده اند تهمت طرفداران اهمیتی نمی دهند که چنین اتهامات درست نیست.

در واقع در این عجیب و غریب دروغ اشباع فرهنگ 2020 آن را نه تنها بی فایده می گویند که الگوی رفتاری درست نیست — آن را احتمالا ناخواسته مفید است. که به دلیل تهمت جونیور دارای سابقه های چنین الگوهای رفتاری خدمت به عنوان "پدر و سفیر به حاشیه."

و در حاشیه ایده هایی که در ابتدا به عنوان خوانده شده نادرست تمایل به جذب مؤمنان واقعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور با استفاده از یک تاکتیک اغلب دیده می شود در ابتدا از یک ایده نادرست را تصویب حاشیه گروه به ویژه افراط گرایان.

رو به واکنش بیش از الگوی رفتاری پسر رئيس جمهور ادعا کرد که او "شوخی" در حالی که نیمه جدی ترویج مضحک و بی اساس ایده های. این پژواک استراتژی راست افراطی و سفید supremacists که مطالب او به طور معمول تقویت که برخی از آنها در نهایت تقویت شده توسط رئیس جمهور خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید در هیچ کجای این روش دیده می شود و اغلب به عنوان با گسترش الگوهای رفتاری نژادپرستانه و توطئه آن شده است این بنای alt سمت راست راهکار. این استراتژی است که اساسا یک فرایند سه مرحله ای:

  1. این الگوی رفتاری در ابتدا گردش به عنوان یک "شوخی"
  2. عمومی می شود پریشان و عصبانی و ناراحت کنجکاو و به طور کلی اشتباه و یا sidetracked به مردم بحث قصد پشت مم
  3. این دیوانگی کمک می کند تا الگوی رفتاری برای گسترش به نوبه خود به گسترش آگاهی از پیام های جدی شوخی واقعا هرگز پنهان برای شروع با.

که ممکن است صدای بی پروایی نشان دادن و بیش از حد ساده است اما آن را ثابت کرده یک تاکتیک موثر برای گسترش همه چیز را از نسل کشی سفید برتری واقعی نئو نازی ها در تبلیغات. به عنوان یکی نئو-نازی YouTuber صراحت آن را وقتی پرسید که چگونه برای تبدیل مردم به ایدئولوژی: "تظاهر به شوخی در مورد آن تا punchline /واقعا/ سرزمین."

آن را وسوسه انگیز به فرض تهمت جونیور بود فقط یک شوخی است و چیزی فراتر از این است که یک واکنش افراطی — اما این که دقیقا منظور از الگوهای رفتاری مانند این دقیقا همان نوع از اخراج که اجازه می دهد تا آنها را به دامن زدن به واکنش های عمومی و گسترش بیشتر است. آن را کمک نمی کند که Instagram خود را که در آن تهمت جونیور در ابتدا نوشته شده است تکامل یافته را به یک پلت فرم که در آن الگوهای رفتاری افراطی تکثیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تصمیم به رها کردن "پدوفیلیا" مم تنها چند روز پس از نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور تهمت کارکنان نگران است او را رو به کاهش حمایت در میان رای دهندگان بیش از 65. و در حالی که آن را بعید است که رای دهندگان بیش از 65 در حال بررسی Instagram برای مرطوب و سرد الگوهای رفتاری آن است که ممکن است که کاملا بی اساس الگوی رفتاری است که شروع می شود به عنوان یک "شوخی" می تواند تکامل را به یک تئوری توطئه است که می تواند به اندازه کافی توجه به حکم جدی "مناظره" از سیستم عامل ارشد رای دهندگان فراموش توجه به مانند فاکس نیوز. پس از همه, ما دیده ایم چنین توطئه دریافت جریان اصلی هوا زمان قبل و توسط "قبل از" منظورم این است که فقط در هفته گذشته زمانی که مزخرف تئوری توطئه "Obamagate" تبدیل به یک موضوع بحث است.

بنابراین یا نه تهمت جونیور بود واقعا شوخی های خود را از "پدوفیلیا" الگوی رفتاری می تواند به ایده یک فشار به جریان اصلی راست با وجود اینکه بی اساس است. با خیلی روی خط در یک اقدام بی سابقه انتخابات سال حتی کاملا بی پایه و اساس اتهام شبیه به این در برابر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کثیف زننده عارضه است که می تواند از خط خارج بیشتر موضوعات برجسته در طول مبارزات انتخاباتی.

پس از همه رئیس جمهور تهمت است که هنوز هم تقویت رسانه های اجتماعی است که به ترویج Pizzagate نادرست پدوفیلیا توطئه علیه خود 2016 حریف که همراه با بی حد و حصر شبیه افراطی memes, مسلما کمک به او برنده انتخابات است.

با توجه به اینکه چگونه به خوبی استراتژی که معلوم شد برای رئیس جمهور آن را بسیار بعید است که او به شما اجازه کاذب اتهام آزار جنسی کودکان در برابر 2020 حریف به هدر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب